Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teda mna by to akože riadne naštvalo... ja by som abśi bola nahnevaná už keby mi tú škatulu niekto otvoril predomnou...
Odpovedať
Profilova fotka
Mila kristi - objednala som si satky a pretoze som v zahranici mi pone sla moja mamka ale stalo sa nieco co som necakala vzala so sebou sestru aby ich vyskusala na sebe pricom ma uplne inu postavu ako ja. Cela natesena som cakala kym mi zavola, ze ich uz ma ale ked som to pocuvala slzy sa mi kotulaly po tvary. Nechapem ako mi to mohly urobyt ved ja sa mam vydavat a ani ich na sebe nebudem mat prva a este co je lepsie pofotila sa v nich a teraz v mojich svadobnych satach vsetci budu vidiet ju. Tak ma to vzalo ze som mamku pekne krasne zlozila a rozhodla som sa, ze ich predam. Moja svadba premna vela znamena a toto som naozaj necakala.
Odpovedať
ahojko irishgirll...no poviem ti...vobec ti nezavidim a normalne sa mne tlacia slzy do oci...ako som ti citala...neviem ale asi by som ich tiez predala..:-(( no fakt totalna situacia...a teda sestra je inak drza ze este aj ukazuje tie fotky v tvojich satach..!!! vies na druhej strane...my baby sme take povercive...chalani by nad tym mavli rukou...lebo je pravda ze co sa ma stat to sa stane..a ked mate byt stastni taki aki ste teraz urcite stastni a zalubeni tak ziadna skuska siat tvojej sestry to nezmeni...:-))) neboj vsetko bude fajn..hore hlavu...:-) v kazdom pripade ti prajem plno nervov a vyber nove saty a daj si ich uz poslat do irska..(predpokladam ze si tam)
Odpovedať
Profilova fotka
irishgirll....tak to nechapem, preco ti spravili...co nemaju svedomie?? :-( ved aj ako malachristi povedala, baby su v tomto povercive...a hlavne im na tom dost zalezi...tak nechapem tvoju sestru, ze preco....aaaaaaaach jaj...mne uz stacilo, ked sa moja fotka v satach dostala k ludom, co som necakala, ze sa dostane...zacala kolovat, akoby sa nechumelilo...tak som to musela razne zatrhnut...ale to je absolutne nist v porovnani s tym, co ti spravila sestra... ale nemozes sa nad tym tolko trapit, saty by sa mali dat lahko predat a ty si najdes este krajsie...a potom uz budes vediet, koho poverit s ich vyzdvihnutim... ;-) kristi, jasnacka, orezavatko to isti :)) vlastne ma napadol este lepsi matros na tie srdcia, uz ich mam aj vyrezane a teraz dumam, co s nimi, hehe :))) ten material je styrodur, teda nieco ako polystyren, len sa do toho reze skoro ako do masla a nevyletuju odtial tie gulicky, takze super... a ked sa tu stretneme, ja tam tie fotky seba v satach f pohodke mozem dat znova, no problemo ;-)
Odpovedať
No, ja to celkom nechapem... Co je na tom, ze si ich sestra vyskusala? Ved ich neznicila, ani nezaspinila... V salonoch kolke baby skusaju saty... Pokial su nove, krasne a pacia sa ti, preco by si ich mala predavat? Jasne, ze by ma nahnevalo, keby ukazovala niekomu fotky mojich siat, ale to sa da zatrhnut. Hlavne aby ich zenich nevidel :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, je to take relativne...niektore baby by to mozno tak neprezivali, ale vela zavisi od povahy...mne by to teda vadilo dost...uz len z principu, ze som si tie saty kupila len a len pre seba, s myslienkou, ze su moje a nik iny ich na sebe mat nebude a vsetci ma v nich uvidia az v den D a nie na to, aby si moja sestra tie saty obliekla, pofotila sa v nich a ukazovala to ostatnym....
Odpovedať
Profilova fotka
inak ahoj patricia, ty si tu tusim zo zaciatku aj pisala, vsak? :) co mas noveho? :-)
Odpovedať
Irishgirl,ja zastavam nazor Patricie, myslim, ze to prezivas prilis tragicky a zbytocne si kvoli tomu robis problemy. Mozno sestra ani nepomyslela na nejaku poveru a jednoducho dievcata to maju v senbe , ze chcu byt princezne. A svadba je mozno jedina prilezitost byt tou princeznou. Sestra urcite este nemala svadbu, vsakze?Jednoducho tomu neodolala. Ale urcite ti nechcela ublizit,a urcite ju i tvoju mamku velmi zarmutila tvoja reakcia. Patricia ma pravdu, ze v pozicovni si po tebe saty vyskusa este xy dalsich bab. Sestra, mamka a pod. su tvoji najblizsi ludia, ktori ta urcite velmi miluju. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, ale ta jej sestra, co som zistila, nie je ziadna princezna, ale uz vydata zena :))) ved irishgirll to vyriesi hadam nejak...i ked aj to som si vsimla, ze tie saty uz predava v bazari...tak neviem.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
malachristi - vies ja niesom poverciva to naozaj nie satky sa mi velmi pacili boli podla mojich predstav krasne siroke ... kedze som tuna v irsku som si vsetko objednavala cez interet ako prve ku satickam som si objednala zavoj z toho isteho materialu ako saticky nadherny aj s rukavickami, nausnicami, korunkou a naramkom a potom prisiel rad na saticky. Vies boli to jedine ktore mi hned padli do oka a chcela som v nich byt ja prva. Myslim, ze to je drze co mi sestra s mamou urobili. Dokonca aj samodrzky co som si objednala mi otvorili lebo chceli vidiet ake su. Niesom citlivka ale toto ma naozaj dostalo v aprily uz idem domov tak to zacnem vsetko asi na novo a tieto moje satky som uz dala tuna na predaj.
Odpovedať
Profilova fotka
sessetka - to s tou tvojou fotkou muselo byt tiez neprijemne ani mne by sa to nepacilo len mi je luto, ze mi nevesticky sa starame o nas nadherny svadobny den pripravujeme atd.a niekto pride a uroby nieco take ... dnes som rozpravala s ockom a on povedal, ze sa na maminu nahneval, ze vzala so sebou sestru, manzela jej a syna, ze tam nemaly co robit. Aj mne to prislo blbe baba od ktorej som objednala saticky tiez necakala ,,celu moju rodinu u nej doma,, ked som mu povedala ze segra skusala saty tak sa nahneval a to mi od vcera uz mamina asi 8krat volala no nemala som chut s nou rozpravat a zase tu neprijemnost rozoberat. Som zase zvedava co bude vistrajat mama ked sa dozvie, ze saty predavam zase ostanem u nich ja ta najblbsia, ze sa spravam ako decko hm ... a ani mojmu sa to nepacilo!
Odpovedať
Profilova fotka
patricia - vies ked saty v salonoch skusaju ine to mi je jedno ja som si satky objednala su nove a ja som v nich mala byt nemala si to dovolit! Ja som ani nechcela aby ich niekto videl mamka ich mala len vyzdvyhnut a odlozit.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sasettka - presne s tebou suhlasim, ze su moje na moj velky den a dakujem ti pekne
Odpovedať
Sasettka: mame zajednanu salu a perfektneho fotografa, dokonca je z nasho mesta, a to som uz bola zufala a chcela objednat jedneho az z BA... Dalej mame kupenu vestu pre zenicha, nieco na vyzdobu ( organza, vlizelin, kyticky, pohare...). Na svadobnom veltrhu som si rezervovala saty, mala som ich davno vyhliadnute, ale dufam ze sa mi do septembra neprestanu pacit :-) Alebo ze niekde neuvidim krajsie... A rozmyslam, ze si objednam topanky zo svadobnetopanky.sk, len neviem, ci mi budu dobre. Este nemame DJ a kameramana - toho sme najprv ani nechceli, ale nakoniec aspon na obrad v kostole... Okrem toho riesime stavbu domu, na jar chceme zacat... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marc1 - poveram neverim a sestra svadbu mala uz ma muza a synceka 3rocneho. Ked mala svadbu ona tak mi ako mladsej sestre saty ani neukazala. AJ ked som aj ja velmi tuzila vyskusat si jej saty tak som sa jej to ani neodvazila povedat lebo to bol jej den. Ked som jej to povedala do telefonu, ze ona mi svoje ani ukazat nechcela tak mi povedela ze to je ine lebo ona mala saty s pozicane a moje som si kupila ale akosi som tomu nepochopila. To akoze co by som s jej satami urobila o co boly jej lepsie ako moje pritom sa mi vobec nepacily a boly ako handra.
Odpovedať
Profilova fotka
irish, dost casto su taketo neprijemnosti sucastou svad.priprav, treba to nejak prezit...a po svadbe na ne hadam len s usmevom spominat ;-) patricia, tak este aj stavat k tomu vsetkemu idete? hmm, no pekne...aj ja som rozmyslala nad svadobnetopanky.sk, mame tu aj salon v TT, kde sa daju normalne zajednat...ale to si nechavam az na zaver, ak sa mi normalne v obchodoch nepodaria najst... :-N a saty mas z ktoreho salonika? :)
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka - ano ved co uz s tym narobim najdem si nejake ine a budem ok.
Odpovedať
irish, kup si nove a skus sa cez to nejako preniest, lebo si pokazis radost zo svadby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby... tak ja suhlasím s tým,že svadobné šaty si má skušať iba nevesta a nie niekto iný... už som pisala že by ma to dobre naštvalo... a irish- stoj si za svojim a nedaj sa odradiť rečami pribuzných o tom že tie šatky predávaš a že by si to nemala...ine je ked si baba požičá šaty v salone a ine ked si ich kupi - pretože vtedy vie, že ich bude mať prvá...
Odpovedať
Profilova fotka
no co kristi, aky bol vikend? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky... ej no pohoda... akurat sa s drahým silno bavime na tom ake detičky nám vytvorilo na jednej stránke...že take budeme mať...xixi
Odpovedať
Profilova fotka
to co je za stranku??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
daš tam svoje foto a ono ti to spravi ako budu vyzerať vaše deťurence...a tak sa na tom bavíme že všetky maju moje zuby a pehy... http://www.makemebabies.com/ neviem či to pošle ale však hadam hej...
Odpovedať
Profilova fotka
:-) jj, ide...no idem sa teraz aj ja trosku pobavit :))))
Odpovedať
Profilova fotka
no chod je to haluška...
Odpovedať
Profilova fotka
marc1 - mas pravdu kaslem ja na to aj tak si urobim svadbu aby bola super a najlepsia najkrasia zo vsetkych z nasej rodiny hehe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kristi - dakujem nenecham si to pokazit nikym :-) inac aj ja sa idem kuknut na tu stranku som zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky baby, tak som zas po týždni tu. a prebrali ste tu fakt kopu a fakt vážnych vecí. Irishgirll aj ja s tebou súhlasím. keby si chcela mať na sebe šaty po niekom inom, tak si ich pôjdeš požičať. Väčšinou to aj znamená, že ked si ich ideš dať ušiť, tak asi chceš aby boli len a len tvoje a ty by si mala byť " prvou dámou" :-) týchto šiat. A sasi, vybrala si si teda nejaké šaty už?
Odpovedať
Profilova fotka
cau Janka, nevybrala veru :-( chcela som tento tyzden pochodit a vybrat, ale nebolo casu, ani zajtra nebude...tak hadam v piatok...a ty co? este si bola skusat? :)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, nebola osm skúšať tento tyžden nič. Ale v marci niekedy si mamka zoberie volno, tak zoberiem aj tu moju kamošku čo chodila so mnou ako hlavny poradca pri skuškach šiat a vyberieme sa tu do MI. Možno to obehnem ešte skor, aby sme s mamou išli už len tam kde si fakt vyberiem a už aj objednám. tak že predpokladám, že niekedy teraz v marci už budem mať konečne nejaké objednané. =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?