Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my uz mame tiez priestory na hostinu, hudbu, video a foto /to su kamarati, takze som ani nezhanala/...a co este? nejake veci na vyzdobu, tak ked mam volno, tak vymyslam :-) a este mame svadobne vinko :-D a marec je vlastne polrok pred svadbou, tak uz pojdeme na matriku...tiez obrucky chceme vyriesit...a saty by uz tiez bolo na case vybrat :)
Odpovedať
Profilova fotka
no my uz od marca zaciname chodit na nauky
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuha, to my sa ideme s knazom estelen dohodnut...a kolko tych nauk budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze 5 , ale moj drahy v lete uz nemoze chodit na nauky kvoli praci , tak sme sa dohodli s fararom , ze si ich urobime skor
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaj, no ja som tiez zvedava, kolko tych nauk budeme mat...a vlastne akeho knaza, pretoze uz uvazujeme nad dvomi :-D no ja by som praveze vsetky nauky najradsej dala na leto, to mame obaja take volnejsie, kedze skola nie je....a ty pracujes? abo aj studujes? :) jooj, idem uz spat pomaly, tak sa tu majte a zajtra som tu ako na koni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
studujem , ale uz v poslednom rocniku nemame letny semester, diplomovka je uz odovzdana a v maji ma cakaju statnice
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak ako tak čítam, tak by sme to tu mohli premenovať na tému 5.september.2009 - bordová výzdoba :-D Naš farar, čo by mi mal spraviť to moje 1.sväte a spolu už aj nauku nam vraj spravi, tak si odišiel do kupeľov :-N ,tak že kúsok čakáme kým sa vráti a snád s to už dá do pohybu x-) . sasi, a to treba už tak pol roka isť na matriku a tak za papierovačkami? fuufa, to skoro nejak. alebo to sa mi asi len zda, lebo to tak zbehne, a nenazdam sa, a už budem všetko potom nahanať,čo? ozaj, ake je vlastne tvoje meno?ak sa možem spytať =-) . lebo ivka mi je jasné, že je Ivka :-D Inak Ivka, tak to ti teda závidím, že už nemáš letný semester a diplomovka odovzdana. ja mam sice štatnice koncom maja tiež, ale + 11.tyždnovy letny semester a 3 skúšky :-| . a potom nam ostanu tak 2 - 3 tyždne na štatnice - tiež 3 predmety. :-( tak mame všetci taky nerv na to cele ]-( ešte že ta svadba bude, tak myslim aj na ine ovela prijemnejšie vecičky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jajuliatko, no tak ja som Saša...teda krstena Alexandra :-D a ty si Janka, vsak? mas to aj v albume napisane, tak to tak asi bude:)) aj moja mama je Janka 8-) a nemaju tu vsicky bordovu vyzdobu, je tu aj filajkova, aj oranzovaaaa....a este neviem aka...:)))) ale bordova a cervena asi vedu :))) i ked mne sa pacia aj ine farby na vyzdobu, ale tam do toho priestoru sa to proste takto hodi, no :-N ten fararko vas vyzera byt tazky pohodak, ze do kupelov :))) a ta matrika...no pol roka mozu byt najviac stare tie podpisy, co som sa dozvedela....tak mozes ist uz teraz, ale asi sa nist nestane, ked si to nechate na neskor, no :) ach jo, ja koncim skolu az nabuduci rok, to este bude stresoooooooov.... :))) ty mas toho teda dost, jani....uff
Odpovedať
Profilova fotka
hej ja som Janka. Ta bordova je taka pekna frba, a tiež by som si vedela vybrať aj inú, aj taká oranžová by sa mi páčila. ja osm nečítala všetko čo predtým písali dievčatá, tak som si nevšimla že su tu aj ine farby. to ja len podla toho že teraz sme tuakrat tri do bordova poslednejšie pisali. ale to som aj tak len tak zo srandy pisala o tom premenovani :-D a ten fararko je vraj taky pohodak. aj som sa s nim ešte nestretla, ale buduci svokor :-D (to sa tak srandovne píše) vravel že to je taky mlady poplaško :-N , tak že bude fajn. Inač ako volaš jeho rodičov, lebo mne vobec nepasuje volať ich svokor, alebo svokra. mi to pride take divne =-) ja ich volam že ujo a teta :-N , ale tu som musela napiať že svokor,lebo by si inač asi nevedela o kom hovorim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sasettka, ty si Alexandra..aj moja mama je Alexandra a dedo sa volal Alexander a dnes ma vlastne aj meninky..to je ake dobree :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzu, mne sa velmi páči meno alexander, ale sa mi nepáči ked ho ako u nas na vychode premenuje na šaňo. by som chcela dať take meno (ak budem raz mať deti), ale keby som vedela že ho budu vola Alex. to je velmi pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to veru hej..inak k tej matrike..my uz sme tam boli a podpisali to..a bolo to viac ako pol roka..to sa podla mna tyka iba krstnych listov, ze nemozu byt viac ako pol roka stare..nikto na matrike nemal namietky..ani na fare..tak neviem ako to vlastne je
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hmm. tak uvidime. a čo všetko ste tam podpisovali.
Odpovedať
Profilova fotka
no len sme vyplnili taky papier co nam dali..a potom sme to pred matrikarkou podpisali..a ona to opeciatkovala..a dala nam to, lebo to musime dat potom na fare, lebo k tomu patri aj zapisnica o uzavreti manzelstva..to potom po sobasi vlastne podpisujeme v kostole..ale nam to na fare aj tak este nezobrali, lebo sme tam vraj boli prilis skoro..tak sa tam chystame az v maji v juni, aby nemali pocit, ze sa ponahlame :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ved to hej, sme tu ted tri docervena ladene :-D takze mlady poplasko?? :))))) srandovny nazov pre fararka :))) ako volam svokrovcov? no s mamou si uz tykam, takze normalne po mene...ehm...teda tusim som jej este po mene nepovedala :-D ale teda tykam o dusu....a ocovi, no bud ujo, abo tato, podla toho, aka je naladicka, on je tiez dost velky pohodak 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuuzzu a ty si sem kedy pisala???? som si to vobec nevsimla =-) =-) =-) aj moj dedko bol Alexander, jj, dnes ma meniny, hmmm....som ho vobec nepoznala, ach jo :-( a pozor na to, mna v skole volaju Alex :-D to ale nebol moj napad, to tie baby, ze sa mi to vraj hodi, tak im to nebudem vykecavat, uz som si na to tusim aj zvykla :) aj my pojdeme na faru dakedy...ked bude vonku pekne...tiez uz nie je kam ponahlat, hlavne je, ze nas tam maju zaznacenych aj s presnym casom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, idem vymetat salony, vecer som tu ako na koni :-D aky dobry rym, no nie? a vonku krasne svieti slniecko, no pozitivny den to dnes vyzera byt...tak zatial cauteeeeeeee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slniečko? tak to je super. u nas snežííííííí :-| . a to je mile ked ta volaju Alex, tosa hodi aj pre chalana aj dievča ;-) . No a aj moji svokrovci su uplne v pohode. mam s nimi super vzťah. ved v podstate u nich bývam, tak že som am ako doma, a tak sa aj spravame ku sebe. len tolko že im vykam, no. Byva s nimi aj tetina sestra a mi vraveli, že nech jej tykam, ale.tak som si nejak zvykla, že sa to nedá :-) Aj ked sa priznam že niekedy mi to ujde, a niekomu z nich aj zatykam :-D ale im to nevadí. no nič nevarhli aby som aj im tykala, tak sa s tym ani neponahlam. Zato naši chcu aby im Rudo (priateľ) tykal. tak že on tyka, ja vykam :-N večer sa už tešim na fotky. paa
Odpovedať
Profilova fotka
holky ako sa bude povolat po manzelovi ?
Odpovedať
Profilova fotka
??? čo? že ako sa budeme volať po manželovi? a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooj sasii. tak pozerám že už si sa vrátila z lovu no šaty ;-) . ako dopadol? ten lov myslím. vybrala si si niektoré?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem či už su tam všetky, ale zatial z týchto sa mi páči 84 a 85. tie 84 sú také milé, podobné mám as aj ja v tom 1.albume
Odpovedať
Profilova fotka
a priebežne aj 91 su skveléé. dufam že ic hteraz nepoprehadzješ :-N .
Odpovedať
Profilova fotka
nepoprehadzujem, to je vsetko :-D no baby...dost ze sok...2/3 siat na nas termin uz zajednanych, takze mi ostali len 3 z La Sposa na skusanie, som bola dost sklamana...uff, necakala som, co uz :)))) tu v TT vsade ze pohodka, mam casu dost....a pridem do Galanty a tam takto na nas...rovnako aj kamoska poskusala 3 modely...a sli sme... a nie som este rozhodnuta...je to tazke :)))) ale nabuduci tyzden uz zajednam, som sa rozhodla, este pojdem raz poskusat tie, medzi ktorymi sa rozhodujem....a ked to nebude vonco a budem snivat o tamtych lasposovych, tak zajednam tie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ktore sa mi pacili najviac? hmm, tusim tie posledne...ale ted na fotke vyzeraju o nicom, lepsie na fotkach su tie predposledne :))
Odpovedať
Profilova fotka
hej tie vyzerajú tiež pekne. ja síce chcem len vrch bez ramienok, tak že tieto bysom si asi nevybrala, ale keby že boli bez ramienok, tak tiež uvažujem. tak ja idem. ozvem sa zas až v stredu. to totiž až vtedy budem na nete. paa.
Odpovedať
Ahojte babenky, tak ako sledujem tak skusanie a hladanie je v najlepsom prude..:-))) tak prajem vela stastia aby ste vybrali tie najlepsie..:-) no ja idem vo strtok na druhe skusanie siat (ale nie do salonu ale skusku tych siat co mi siju) no a cez vikend pripravujem pre mojho najdrahsieho velke prekvapko lebo ma okruhle narodeninky...tak drzte palce nech to vyjde..:-) inak nove nic take len to ze skola skola bakalarka a skola...:-((( zatial papapa
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, malachristi, ty si davas sit saty?? :)) a ake? mas podobne na fotke? som zvedava :) a drzim palce, nech ti to s tym prekvapkom vyjde... ;-) a zas som zvedava, co si to prenho vymyslela :-N a aj v skole prajem teda vela uspechov, ja som si bakalarku prezila minuly rok a som very happy, ze ju mam za sebou....ved aj ty budes :)))) janka, ja som zas bola uplne presvedcena, ze nechcem ine saty, ako s ramienkami :-D pretoze som sa bala, ze by som si ich stale nadvihovala...ale zistila som, ze ked su saty dobre usite a mam to dobre zasnurovane, tak mozem aj mlynske kola v nich robit a nespadnu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky.... ech teraz som si to všetko prečítala... totižto nejako mi stále štrajkuje komp a až teraz ho bráško spojazdnil.... na tie srdiečka som aj ja použila karton a sasetka- lepšie je to vyrezať tým orezávacím nožíkom ako nožnicami... skoda že som nestihla vidieť tie tvoje šatočky čo si poskúšala... ja som včera vyrobila pre susedkinho snúbenca tortu- že "oktávia" a strašne sa teraz vytešujem že sa im páčila... tak som nič na svadbu nerobila... ale chystám sa vyrábať pierka bo už mám matroš na ne...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky chcem len vediet vas nazor ako by ste zareagovaly keby ze si objednate saty tie dojdu domov a ako prva si ich vyskusa vasa starsia sestra bez vedomia vas a vazho suhlasu hm?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?