Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajajaaaaaaaj, tam su kraaaaaaasne saty, wuaaaaaaaaaaaaw, tak tam by som si aj ja vybralaaaaaa....jeeejda, my taketo modely v Trnave vobec nemame...to je strasne... :-( no aj ja by som si teda tiez vedela vybrat :)))) rovno v tom prvom salone, do ineho by som asi ani nesla :))) uff, a na tej druhej stranke mi hned vyletel virus, tak tam sa asi radsej nepojdem pozriet :-N my pojdeme do Gabriela-Mercedes v Galante, maju tam neskutocny vyber siat, ale nemaju taku vymakanu stranku, ako ten salonannie :)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ten prvy, teda annie, je vlastne asi aj najnovší salón a ak tam majú všetky tie šatky aj v skutočnosti tak tam asi strávim celý den, kým si vyberiem. :-N Ved aj teraz sme boli v jendom salóne hodinu a pol a mne sa to zdalo ako 20 minut. len kamoške už bola kosa na nohy čo tam sedela, tak si všimla že kolko hodin. to strašne letí. hmm, virus? tak skus isť cez google a napíš tam svadobný salón Gabriela Michalovce. mne nevyhadzuje nič =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no bohuzial, je to zavirusovane :-( mas dobry antivirak na pc? a mas teda pravdu, strasne rychlo cas leti, ked skusas...a ved, kym ich na teba da, zasnoruje, tak to pekne dlho trva...a este kym sa v nich poobzeraaaaaaaaas....jooooj.... 8-) ale bola som v jednom salone, kam uz asi nevkrocim, kde "mila" pani predavacka zahlasila, ze nemam kamaratku fotit, bo to vraj zdrzuje...som na nu pozerala, ze vobec nechapem, co tym mysli...ze si ma akoze saty obliect, rychlo rychlo sa poobzerat a vyzliect? :-D pani to asi nemala v hlave moc pokope...a robila sa dolezita.... s takymto pristupom asi nema vela spokojnych zakaznikov... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sice nemam skusenosť taku, ale tiež máme salóny kde iste nevkročíme. v jednom sme boli ešte v jeseni, tam nas tak odbila, že dovidenia. nechala nas stať asi 5 metrov od šiat, a ukazovala mi šaty asi takym štylom, že sa v nich sama prehrabovala a videla na ne asi len ona a hovoti mi tak rychlo, že take mame, take mame, potom aj take mame a to ešte skoro ste tu, to sa vam neoplati. no ona vie čo sa mi oplati potvora. tak tam sme teraz ani neboli. a ešte v jenom nas podbne ale kus mylšie odbili minule, ale šli sme vyskušať aj teraz. no bolo to to iste. žiadna snaha predať. sa čudujem že ešte existuju. 8-( a mam antivirak. aj ked je pravda že PC je asi 2 dni pred celkovym formatovanim, tak už aj nemusi všetko isť ako ma :-|
Odpovedať
Profilova fotka
je nenormalny podaktory pristup k zakaznikom...co uz s nimi...ja som len rada, ze tam nastastie nemali saty, ktore by ma ohurili....len jedny tam boli take, ze by sa dostali do finale :-D ale vdaka tej pani na ne radsej ani nemyslim, hehe:))) ved aj ja som bola na jesen v salonoch...ale v kazdom bol pristup ok, ziadne frflandy tam neboli :-D no mne sa z tvojich fotiek nezdal ten prvy salon, co ti tam dali malu spodnicku....vobec sa vdaka tomu tie saty neukazali, len tak viseli na tebe...skoda toho, bo tie saty vlastne vobec neboli zle :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej presne tak. vd som tam aj napisala, že to bol taky skromnejši salon no. ale ked sme tam už boi, tak prečo nevyskušať :o) však skušať chodim len raz za život :-D ved aj ako jedna kočka tu pisala, neviem najsť teraz meno, že jej povedala že je priliš tlsta do tych šiat. tak to je čo za pristup. ked sa mi pačia na mne, tak nech si necha take poznamky 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby.... pridávam sa... jajuliatko neviem či myslíš mňa ale mne jedna velice "milá" predavačka dala vyskušať až2-jo šiat lebo že na mna nemá som objemnejšia...no dobre nemam konfekčnú velkosť36- 38 ale 40... čo nie je až tak strašne vela, no čo by potom povedala babenkám čo by tam prišli s velkosťou 46 a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
no sak to...nad takymito tetickami sa treba povzniest a povedat si, ze nas ten ich ton nemoze nijak vytocit... jedine mame dalsie miesto, kam uz nevkrocime a vobec nam to nebude chybat :-) oni takto prichadzaju o zakaznikov...tak im treba :-D co inak noveho? ja sa asi pustim do srdiecok, co budu na dverach, hehe :)))) a zajtra idem na skusanie, tak ak budete mat cas, vecer sa zastavte, zavesim fotky do albumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. kristi, hej myslla som teba, ale ta zla predavačka je fakt sprosta. teraz som videla v jednom albume, tam bola teda kus silnejšia holka, ale ty? ved som pozerala tvoje fotky, tak si uplne v pohode. a sasi, ake budeš vyrabať srdiečka? teda z čoho? a večer sa isto zastavím. som zvedavá
Odpovedať
Profilova fotka
Inak aj ja sa chystam vyrabať srdiečka, ale budem ich robiť na taky spôsob, že si zoženiem nafukovací balón srdiečkový a omotám ho červenou a bielou bavlnkou a potom to namočím do škrobovej alebo sukrovej vody. to sa chystám teraz aj na velkonočne vajka spraviť. tak to urobim pri jednom. len musim pozhanať taky balón :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej, ten tvoj postup vyroby toho srdiecka je aky zlatyyyyyyyy....to som este ale nepocula...to musi vyzerat zaujimavo :) ja to srdiecko....hmm, rozmyslam...najprv som chcela len karton omotat niecim, plus kvetinky k tomu...ale ted mi beha v hlave, ako by som spravila 3D srdce...nejak ho dat do priestoru, tak dumam, dumam :-D len zas mam daco s pravou rukou...jeeejda, ja stale daco musim mat...som zacala strihat ten hruby karton a cosi mi v nej ruplo, tak to strihanie dam asi dakomu inemu :-N mam kopec drotu, mozno skusim to 3D spravit pomocou neho...ale asi to bude zbytocne pracne...existuju aj take polystyrenove srdcia...tie som vsak videla len v BA, ale nechce sa mi ist do toho obchodu, aj dost drahe to bolo...takze uvidim...
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj to s tym balon bude potom take 3 D, lebo balón potom sfukneš a vyberieš. tak ti ostane len take. ale od teba zas dobry tap s tym kartonom. ja som rozmyšlala že kde zohnať taky základ na omotavanie. a obyčajny karton mi nenapadol? =-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a to sa ti nebude zosmykavat z toho balona, ked to budes omotavat? fakt haluska, som o takomto sposobe este nepocula... :))) normalne to mam chut ist vyskusat :-D a ta skrobova voda...vela toho skrobu sa tam musi nasypat? :))
Odpovedať
Profilova fotka
no ved si to vyskušaj teraz na velku noc. ved počkaj sfotim ti vajičko čo mame takto robene a dam ho nachvilu do albumu. bude tam netradične svadobno-vel :-D konočne vajičko . a nemao by sa ti to šmýkať. už sice neviem ako to pojde s inym tvarom ako srdce, ale myslim že by sa to malo dať. a vlastne to nebude volne, ked to kus utiahneš, tak simyslim že sa to nebude šmykať. a kolko škrobu? nooooo to neviem :-N . tak akurat :-N No to čo mame to vajko, tak bolo len v cukrovej vode mačane, tak neviem. a škrob drži fajne, tak si myslim že až tak vela ho nebude treba. ved stači malo vody škrobovej spraviť a radšej take fajne huste,a neko to budem polievať na každe miesto a už. ved vyskušam. sama som to ešte nerobila. ale zvladnem snad. no idem fotiť to vajko.
Odpovedať
Profilova fotka
oki, choj pofotit vajko :-D :-D :-D som zvedava, co je to za vymysel, hehe :) postup mi zacina byt ako tak jasny...tak to asi aj ja vyskusam...na tu velku noc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
už som ho tam dala, tak len daj vedieť kedy ho možem zmazať, nech sa ludkovia nečuduju čo tam robi :-D a farbu vlasne možeš aku chceš použiť. neviem sice či ta bordova kus nezbeleje tým že bude kus prekrytá tým škrobom, ale to nevadi. bude vidno že je tam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, no vyzera to naozaj perfisneee....no mooozes zmazat, hehe :-) dakujeeeeeeeeeeeeeem inak trosku neskor odpisujem, bola som zajovi klietku cistit, dost makacka, vam poviem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty maš doma zajocha? :-D jeeeej . Tak čo pomohol obrazok? skusiš to?
Odpovedať
Profilova fotka
anooo, pomohoooool, jasne, ze to skusim, len co zozeniem balony....aj vajcoidne, aj srdcoidne :-D :-D xixi a mas pravdu, asi trosku zmizne farba, ked sa to ponori do toho skrobu...ale sak...neva :-) jj, zajoch, laska moja sprostucka :)))) kopec srandy s nim....
Odpovedať
Profilova fotka
baby mozem sa pridat k Vam , my mame svadbu o tyzden skor , ale nasa tema velmi nefunguje , a potrebujem sa niekde inspirovat
Odpovedať
Profilova fotka
jasnackaaaaaaaa ;-) a co uz mas vybavenô? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miestnost, farara, hudbu , rychlu rotu , mam saty , krizik , topanky na redovy
Odpovedať
Profilova fotka
rychlu rotu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ivka. aj mna by zaujimalo čo je rychla rota :-D Inak ty niesi náhodou od Michaloviec? lebo máš Signál skupinu, tak preto sa pýtam. Lebo ja som. ak hej, tak kde budete mať svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
no taka mensia agentura co navari , ozdobi stoly
Odpovedať
Profilova fotka
no a kuk som tvoj album, pekne topanocky mas, oboje ;-) a satky uz ako dlho mas? a vyzdoba bude bordooo? :)
Odpovedať
Profilova fotka
vyzdoba bude cerveno biela , saty mam rezervovane od oktobra
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, no fajne...a aj teraz nieco ohladom svadby riesis?
Odpovedať
Profilova fotka
no chcem robit menovky , nad obruckami rozmyslam ty uz mas vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som od TV , drahy od VT , svadba bude v Niznom Hrusove
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?