Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu. super šatyyy. hlavne užasne vyzerali tie na 73, 74 a ešte dalšie, ale nepamätala som si všetky čisla
Odpovedať
Profilova fotka
aj 75 a 76. kráásne. ale asi najviac sa mi pačili tie čo boli na 73. ale take maslove boli, že?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam z tych siat nenormalny misung :-D viac ich bolo takych, ze som na ne pozerala, ze waw :))))) 73..jj, tie boli take jemne maslove, ale trosku ta latka presvitala...teda bol mi tam vidiet pupok :-D a trosku to tahalo, ked som si sadla...takze neboli uuuplne ako na mna :-| ale inak fajnovucicke...a teta mi povedala, ze tie saty sa sili u nich, takze nie je problem usit este raz :-D :-D :-D
Odpovedať
sasi,podla mna 73,si v nich krasna,aj ti postava vynikne,ja som si take podobne skusala a je to moj styl,ale ja ked som si skusala take obtiahnute okolo bokov,som mala pocit,ze si asi v nich nesadnem,tak neviem ake boli tvoje
Odpovedať
Profilova fotka
to je škoda že tak nesadli. ale vyzerali super. takže si mala teda celkom super den :-) a tebe sa ktore najviac pačili. aj uvažuješ na d niektorymi že tie si požičiaš? alebo daš ušiť?
Odpovedať
ach zuzuuu,kraaaaaaasne saty,fakt zavidim vsetkym babam,ktore mozu nosit take saty,je to podla mna neskutocne sexi-holy chrbatik,ja som troska hrbata,ked sa vyrovnam,je to ok,ale ked si nedam pozor,mam gulaty chrbatik,no co uz,ale tozhodne prenadherne saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo Sasettka, tie saty z Nova Rosa su na tebe asi najlepsie..tie ostatne sa mi na teba akosi nehodia.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, inak niektore saty nie su z dneska, ale este spred Vianoc, co som bola skusat :-N ale to je nepodstatne, no nie? :-N mne sa pacia 65 a 74 a tiez boli uuuuzasne 69 a 71, ale vobec na tych fotkach neukazalo, ako vyzerali v skutocnosti :-( boli to take rozpravkove pekne satocky, krasne sa leskli, proste som bola v nemom uzase, ked som ich mala na sebe...a hlavne boli lahulinkeeeeeeeee...ako pierko :-) este pojdem do dvoch salonov, co sme dohodnute s kamoskou...len este nevieme presne kedy...a potom sa uz rozhodnem...uff, tazka to robota :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak...zuuzzu, tie prve dve saty...to sme boli v Blisse, ale tam uz teda nepaaaachnem...to bolo ako za trest to skusanie, brrrrrrrr :-N babo, aj ja sa hrbim :-( a mam kvoli tomu uz aj problemy s chrbticou...dokelu, musime sa vzchopit a chodit vyrovnane ako take laty, co ty na to? :-D :-D :-D a tiez som mala par obtiahnutejsich, ale cim viac ich skusam, tym je to so mnou horsie :-N teda sa sama sebe viac a viac v tych obtiahnutych okolo bokov necitim ok...
Odpovedať
ja som skusala len jedny,vyzeralo to paradne,ale som mala pocit,ze si asi nesadnem ]-( kupim si asi pajojcek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mno, pridala som tam aj modelkovske fotky...a musi sa nechat, ze nazivo tie saty naozaj vyzeraju podobne, ako na tych fotkach...tie moje su nejake presvietene bleskom.... :-S a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
pajojcek? what is pajojcek? :-N a kde si skusala a kedy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
pajojcek je to,co davali v teleshopingu,ked sa zhrbis,zacne to pipat :-) skusala som v Nicole,ked som bola doma v septembri,fakt boli ako usite na mna,nadherne,mam ich aj v albume.strasne sa uz tesim,ked pojdem skusat saticky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj toooooooo, no tak to by bodlo aj mne, by som pipala jedna radost :-D pozerala som na ne, peknucke su, vlastne po dnesku zistujem, ze je neskutocne mnozstvo krasnych siat, treba si uz len vybrat :)))
Odpovedať
to mas recht,len z tolkeho mnozstva to bude tazke,ale ja ked som s buducou svagrinkou vyberala,tak ked sa v jednych objavila tak sme obe este s jednou kamoskou vykrikli vsetky na raz,ze to su oniiii a nevesta sa aj rozplakala a vsetky sme mali zimomriavky,myslim si,ze ked na mna dorazi toto,budem vediet,ze to su tie prave-tak snad taky pocit pride :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, nooo, na tom cosi bude...teda zimomriavky som mala....ale bolo to pri viacerych satach...tak to asi vezmem vyradovacou metodou...alebo co :-D tak ti teda prajem ten spravny pocit ;-)
Odpovedať
dakujem a ja tebe spravny vyber,no,musim doumyvat chladnicku,tak pekny vecer pa :-)
Odpovedať
ahojte baby, dlho som sa tu nezastavila...no najprv som mala skuskove a potom sme boli na tyzden na sr...boli sme vybavovat svadobne formality..hihi...:-)) a som spokojna lebo vsetko dolezite mame..uz len cez leto papierovacky a tak..ale zajedanych ludi uz mame vsetkych a tiez kostol...:-))) a vy ako sa ste na tom? inak aj ja som bola na svadobnom salone a kupila som si ZAAAAVOJ a podvazok. a straaasne sa z toho tesim..:-) a vy co ste kupili a vybavili kym som tu nebola? zatial pa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenkz... takže konečne sa aj ja hlásim... ech v stredu sme sa vrátili s dovolenkz y kzsúc- ej babz nikdz v živote som tolko snehu nevidela.... aj som sa chcela tuto zapojiť do debaty, lenže akosi net nechcel poslúchať a aj počítač blbol a nie a nie sa mi sem prihlásiť tak som aspoň čitala že o čom sa bavíte... ale poviem vám parádne ma to hnevalo že nemôžem reagovať... hned chcem povedať sasettka- tie šaty č.74 a tuším tie iste boli aj na 75. ti teda fakt super sadli že som si pri pohlade na teba povedala že vav.... mám inak baby aj kopu noviniek- v piatok mi prišla naša svadobná sviečka a nesmierne sa z nej vytešujem...je ovela krajšia ako na obrázku... taktiež mi zlatá susedka zohnala (zatial iba 12 -ako vzorka) ružičiek na pierka a už mám hotové aj prototypové pierko... a keďže som mala prázdniny a trochu som sa nudila tak som už aj vyrobila tie srdiečka čo mávajú mladomanželia zavesené za sebou... posnažím sa to všetko pofotiť a dam do albumíku...by ste videli... jej malachristi- tak to som rada že si sa tu ukázala... a koho všetkého si si nakoniec vybrala...
Odpovedať
Profilova fotka
ej dokelu-bráško mi poprehadzoval písmenká- z zamenil s y a tak to vyzerá že píšem blbosti...ospravedlňujem sa...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kristiiiiii, no ako bolo na dovce? teda okrem toho, ze tam bolo kopec snehu :-p oddychla si si poriadne? to teda muselo byt utrpenie, ked si sa tiez chcela zapojit a nedalo sa ti....na nervy, co? nechapem ten internet dakedy...a tie pierka a srdcia na stenu - kraaasa, si sikulka ;-) a tie saty...no su jedny z favoritiek :)) v piatok asi este pojdeme do Galanty...a potom uz asi aj nikam a rozhodnem sa uz konecne, ktore su tie prave :) ja som inak v sobotu bola na tej svadbe...bolo to fajn, mozno kebyze som zdrava, si to uzijem aj viac...a sa zo mna stala fotografka, bo v kostole nemal kto fotit, pretoze moj mily bol svedok :-D a potom ma tam vsetci chvalili, ako mi to s tym fotakom svedcalo :))))) potom pridam par fotiek do albumu, aby ste videli, aki boli obaja novomanzelia kraaaaasni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočkyyy. tak som bola konečne skúšať šatičky. juuj jak fajne bolo, ale tak rozhodovanie bude ohromne ťažké. no najviac šiat sa mi jednoznačne páčilo zo salónu Maggie, ved aj vidno v albume, ktorý salón to je. A určite by som si hned vybrala tie Prestyn. No všetky šaty čo som u nich skúšala boli strašne ťažké. No uniesť som ich sice uniesla v pohode, ale aby som v tom vydržala tancovať celú noc, tak to neviem neviem. a tým že boli aj dosť ťažké, tak sa trošku stále zosúvali dole.ale zapríčinovala to vždy vlečka. bola na kažých šatách a nádherná, ale robila svoju váhu no. a potom sa mi ešte najviac asi aj tak celkovo páčili tie na obr. 23. tu sće nevyzerajú až tak dobre, ale mala som širšiu spodnicu, a vyzerali úchvatne.aj lahučké boli.no super. tak že ak nenájdem tu vMichalovciach ešte nejaké, tak asi budem bojovať o tamtie. a hladala osm aj topánky, ale zas to dopadlo ako naposledy.bud vysoké, alebo nie moje číslo. tak zas nič .o)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sasetka, pozerám, že si si zas rozšírila svoju kôpku vecí na svadbu. sviečky su velmi milé :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No jajuliatko, tak som si tie satky parkrat po sebe prezrela, juuuuuj, krasne boli..skoro vsetky :-D mne sa na tebe velmi pacili tie, co su na fotkach 9-10, ale aj tie prestyn vyzerali fajn...ale teraz si si aspon na vlastnej kozi vyskusala, ze sice tieto saty su naozaj krasne, ale aj tazke :-| ja som na to tiez skusanim prisla, ze musia byt lahulinke a prijemne, najlepsie aby som ich takmer necitila, tak podla toho aj budem vyberat...a nebudu to ziadne saty s obrovskou vleckou...i ked som o takych snivala... a v tom Princes si nemohla fotit, ci ako? a tie, co nemas vlastnu fotku, ale pises, ze su lahulinke, vyzeraju tiez velmi pekne ;-) a do michaloviec skusat pojdes kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
jj, kôpka sa mi kopííííí :-D musim este zbehnut do IKEA, kym mam relativne volno v skole, potom sa to rozbehne a nezastavi asi az v juny :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, no teda jajuliatko tie šatky sú krásne...by som si asi nevedela vybrať... sasettka aj ja som zavolila taketo svietničky a do nich kúpim oranžové kahančeky... no a ešte pomedzi to tie krútené sviečky...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kristi...som ti pisala uz davnejsie cosi tu...tusim na dovcu som sa pytala...a tak :-N tie kahanceky su super, len ma stve, ze horia len 3 hodiny :-D :-D aj co som bola teraz na svadbe, tiez ich mali a uz o nejakej 10tej dohoreli a ostali tam prazdne obaly...a este mam jeden postreh - ku kyticke - nevesta mala taku tu kraaaasnu previsnutu, nadherna naozaj, tusim 15-17 ruzi...no ale drzala som ju 10min a mala som dost, strasna tarcha :-D takze mam v dalsom jasno - kyticka nech je radsej jednoduchsia gulatucka...a hlavne lahkaaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tie čo som písala že sa mi páčili a mám tam len modelku, tak tam sa nedalo fotiť - v salone princes.v Michalovcach s kamoškou pojdeme možno buduci tyžden. ale potom niekedy v marci si mama chce zobrať volno, tak potom pojdem už asi naisto vybrať. lebo podla toho čo maju tie michalovske 2 lepšie salony na svojej webovej stranke, tak si myslim že si iste vyberiem.
Odpovedať
Profilova fotka
heeej? no daj tie webstranky, nech sa aj my tu pokochame :))) inak aj ja by som sa uz konecne rada rozhodla pre jedny vitazky :-N v piatok ideme do Galanty a mozno aj v Seredi sa zastavime, aj tam su dake saloniky, to idem s rodicmi, tak bude prca :-D :-D ale inak, dost sa pozastavujem nad tymi zakazmi fotenia v salonoch... ]-( ako si ma clovek zapamatat, ako na nom tie ktore saty vyzerali, ked si ich za den vyskusa aj 20 a ma v tom strasny misung?? ach jaj....ja som rada, ze sa mozem na tie fotky pozriet, ked je treba....
Odpovedať
Profilova fotka
hej to ej presne to. škoda že sa nedalo fotiť. niekde dovolia až ked objednavaš. ale to už je kus neskoro =-) ok. posielam tie adresy: http://www.salonannie.sk/index.html tu strašne slintam nad šatami San patrick - Pluma. zvečšeniny sa ti otvoria ked klikneš na nazov šiat. otvori sa to v pdf a fajne sa tam daju zväčšiť obrazky. druhy salon: http://www.salongabriela.sk/ v obidvoch sa mi páči že maju san patrick a la sposy. od nich sa mi strašne pačia šaty
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?