Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ideme vo stvrtooooooook, abo v piatok, juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, tesim saaa :-D :-D a v sobotu idem na svadbu, aj na nu sa tesim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
faaaaajne ti. no ja dufam že mi to vyjde a ja by som mala isť v stredu. mam taky skvely rozvrh že mam školu len v utorok a v stredu do obeda a aj štvrtky, lae to len niekedy. a obávam sa že tento týžden vo štvrtok hodina nebude, tak to by znamenalo, že v stredu pojdeme domov a nie do salónov :o( to som ale dopadla. ja normálne chcem, aby sme mali školu ešte aj vo štvrtok :o))) ach jo. no uvidim. možno kamoška bude chcieť ostať aj tak. ale velmi tomu neverim.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je naozaj ftipne :)))) ze chces, aby bola skola :-D tak ak to nevyjde tento tyzden, tak hadam nabuduci, no nie? :) a uz mas aj nejake vybrate salony? ci pojdes rad za radom? :))) my mame tu v Trnave 6 salonov, z toho 3 su take, ze sa tam da najst aj cosi pekne....tak asi len do nich pojdeme....uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej a kuk som tvoj album, penke oznamenia, velice penke ;-)
Odpovedať
sasi,dik za radu ;-) a hej,to mam take special noznicky na to.a jajuliatko,som si nakreslila ceruzkou srdiecka a obtiahla :-) baby,uz len 5 dni a som domaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
babo - juchuuuuu, aj ja bych sa na tvojom mieste straasne vytesovala :))) a na ako dlho tu budes? hned nabehnes do salonov? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. no sasi, v Košiciach to zoberiem asi zaradom tak po namesti. a budem mať čo robiť asi ,lebo tiež takych 8 až 10 je ich tam. a tento tyžden mi to nevyšlo, ale sme si povedali, že buduci tyžden si spravime v utorok volno, nepojdeme na prednašky a spravime si lepši program : salooonyyyy :o) ale zajtra idem poobzerať tu v Michalovciach biele topanočky. K tym oznamkach, dakujem za typ babo, a sasi dakujem za pochvalenie. som chcela isť pozrieť taky hrubši a niečim zaujímavý papier bordovy na to, ale zavrete bolo. hmm, tak možno zajtra.
Odpovedať
Profilova fotka
uff...8 az 10?? no dobreeee...tu v TT ich je 7, z toho v jednom maju 2svadobne saty, ale co som ich videla, tak viem, ze tam urcite nepojdem :) a este jeden salon je uz v stave, ze doziva, 1 je mimo mesta, takze nam ostavaju na nasu "túru" 4 salony, co sa este da :)) ale som nejaka nachcipana zas :(...tak neviem neviem, ci to zajtra nepadne...uvidi sa...musim byt na sobotu FIT :-) a spravny pristup, kaslite na prednasky, hehe :)))) ja topanky budem urcite pozerat az potom, ked budem mat iste saty...ale beriem so sebou na skusanie take svoje stare topanky s akuratnou vyskou 8-) mno, s papierom na oznamka mi dufam ze pomoze moj kamarat, co robi v tlaciarenskej firme...a hadam mi potom aj tie oznamka vytlaci s nejakou zlavou :-N musim nanho spravit pekne oci :-D videla som inak na veltrhu jedno oznamko a strasne sa mi pacilo...a bolo z takeho papiera so srdieckovou 3D potlacou, len taky papier naozaj netusim, kde sa da zohnat....dam fotku toho oznamka do albumu....
Odpovedať
Profilova fotka
no ale su to Košice, tak tam je viac. ale tu v Michalovciach tiež tak 4 salóny. juj a s tym nachladenim, aj tu je to take všelijake. a čo bude v sobotu? oznamka su fakt pekne, take jemne a zaujimave.ale ten papier ťažko povedať či sa bude dať zohnať. no myslim že take firmy čo s tym robia, a hlavne čo vyrabaju oznamka, tak by to mohli mať. a snad aj predať by mohli.
Odpovedať
Profilova fotka
no to jo, KE su proste KE :))) nehovorim o BA...v Blave je tolko salonov, ze by ma to uz asi aj prestalo bavit obehavat :))) takze ty pojdes skusat v utorok hovoris? no uz sa tesim na fotky ;-) ja len dufam, ze sa zajtra prebudim f pohodke a poobede mozem ist aj s kamaratkou na to ;-) v sobotu idem na svadbu :-) taku mensiu a uz teraz viem, ze mi bude neskutocna kosa :)))) uz planujem vziat si do kostola deku...ved co sa budem :))) no a s tym papierom...no uvidi sa, ci sa mi podari cosi take zohnat, ale naozaj sa mi to paci, su take... jednoduche :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jááj, tak že sa idete troška zabaviť. možno sa aj niečim poinšpiruješ. Ja som bola dnes pozrieť tie topánky a najprv som tam zašla len tak kuknuť a videla som že maju kopu na výber a niektore sa mi aj pačili, tak som isla po mamu.lebo sme boli dohodnute. a ked sme tam došli, tak som zistila , že vlastne z celej tej kopy tie čo mne sa páčili ,tak nemali moje číslo. a ked aj mali, ak boli na vyššom opätku. skusili sme ešte jeden obchod,a zas to iste. tak že lov na botky neuspešny zatial :o( ale boal som kuknuť aj ja ten papier čo ja by som chcela na oznamka, tak mali taky v podstate normálny bordový výkres. také s nejakým jemným reliéfom na povrchu, alebo aspon niečo podobné vobec ani nemajú. ale aj tento bol v pohode. a mali aj take tie koturovacie fixy ako ich popisovala babo01 minule. tak apson niečo. ešte síce nekúpené, ale aspon som zistila, že niečo aké majú.
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoooj. teba som tu ešte nevidela. od kial si?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sem chodím často, len nemám čas vypisovať..ale na začiatku tejto diskusie by si ma našla..,mali sme intenzívne písanie so Sasettkou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ved aj ona je z Trnavy, alebo odtial niekde. a čo že si tu tak dlho nebola? už maš šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja som z TT, chodím sem každý deň, len som vačsinou v praci a nemam cas vypisovat...teraz som doma na marodke, tak odpočívam a konečne mám chvíločku :-) Šaty už mám od decembra zajednané..
Odpovedať
Profilova fotka
aha. tak to je neprijemne, ale aspoň si kus oddýchneš. juu, šatičky,to je super že už maš ten výber za sebou. ja sa nikdy neviem rozhodnuť, tak toto bude pre mna križ =-) inač to su tie čo maš v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano ano, inak akurat dnes som si odtial povymazavala vela siat a fotiek, a dala som si tam nove..som nemala cas aktualizovať to..už len ženícha zostáva vybaviť, teda nejaký oblek a topánky zohnať :-D ale vraj chce najprv schudnúť...ako keby to potreboval :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:o) no to moj chce zasa pribrať. a on už oblek pre zmenu má, tak si zas nemože dovoliť velmi pribrať ak nechce kupovať další :-N . ja ako som pisala sasetke, tak asi v utorok tiež idem nejake šatičky poskušať, tak som zvedavá.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to aby si si niečo krásne vybrala..v tých nových kolekciách je toľko krásnych šiat..ale tie moje sú tiež z kolekcie na rok 2009..inak potom sú to tie biele s dlhou vlečkou, nie tie krémové čo tam ešte mám..som si neuvedomila, že som ich tam nechala obidvoje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mysliš tie Yolan Cris? tie čo nemaju tu zlatú stuhu? ale obidvoje sú krásne. a ja teraz si ešte asi nevyberiem nejaké tak že na 100 %, lebo ešte chcem u nas v Michalovciach potom popozerať. tam v KE, sa tešim hlasvne na vyskušanie tych s bordovym lemom na vrchu šiat.ale už mam aj lepšie objavy, čo sa mi už začali viac páčiť ako tamtie. ale aj tak ich chem aspon vyskúšať. ved kedy, ak nie teraz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano, myslela som tie Yolan Cris...tie so zlatou stuhou som mala povodne vybrate, ale ked som si skusila tieto biele, tak bolo rozhodnute..su uplne lahucke tenucke..napriek tej vlecke su maximalne pohodlne, v pohode sa v nich sedi a maju skoro cely chrbat holy, takze ak bude horuco v septembri, tak to budem mat fajn, nebudem sa tak potit :-D K tomu mi pani majitelka zozenie aj nausnice, take dlhe, vysiace a bude aj stola alebo bolerko a mozno aj zavoj..uvidime, ako sa dohodnem s kadernickou na ucese..najprv treba poskusat viecero modelov, pofotit sa a potom si doma nad to sadni a prezeraj..a urcite uz skoro najdes tie prave satocky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ved to takto chcem aj spraviť, sa pofotiť a tak vyberať. len škoda že nie všade sa dá fotiť. avšak ak budú také úžasné, tak si ich snád zapamätám aj bez foto :-) a tie tvoje aj vyzeerajú také lahulinke. a hlavne sexi s tym holým chrbtom 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak ta modelka na tej fotke je dost vyziabnuta..ja v nich vyzeram tak akurat :-D , aj dlzka mi je akurat, len ramienko okolo krku sa trosku skrati, lebo to mi tak trosku viselo..inak super, ako site na mna..len som teraz tiez pribrala, tak sa budem musiet dat od jari dokopy a urobit nieco so sebou...inak sa nemožem vydavat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuj, počkaj príde leto a trocha sa z nás dúfam aj odparí :o) a potom budeme vyzerať super 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to dufam, len od septembra som nastupila do prace, v ktorej sedim 9 hodin na zadku,...takze neviem, co to chudnutie bude take jednoduche :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juu, tak to ti verim. pri sedavej práci to chce asi kus viac snahy.ale ved to snad neni take zle. ja myslim že až udeme mať tesne pred tym, ak to budu take nervy, že kila pojdu dolu same od seba.
Odpovedať
Profilova fotka
no to si tiez myslim, uz teraz ked si predstavim, co vsetko bude treba podonasat a povybavovat, tak mam stiahnuty zaludok :-D OK, tak ja sa poberam, lebo treba aj ozehlit a navarit nieco, aby mal milacik veceru..krasny vecer zelam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ved ja tak podobne. aj tebe pekny večer.
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyyyyy, je tu niektoooooooooooooooo :-D jeeej, zuuzzu sa tu zastavilaaa, no caves :) ach jaj, tusim sa k tebe na tu marodku pridavam, som prisla totalne grogy domov :-( tusim teplotu mam...ale hadam to cez noc vypotim :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?