Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaach jaj, to ta tam tie deticky aj bijuuuuuuuuuuu??? mojaaaa, to je strasnaaa robotaaaaa!!!! :-( no a ten den, tiez nebyva takto casto, teraz sme obaja drvili na skusky, tak sme moc spolu neboli...su nam vzacne taketo spolocne chvile...ehm, no dufam, ze ked po svadbe budeme skoro stale spolu, nebudeme si liezt na nervy:)))) ale nemam vobec take pocity...takze tak... madraciiiky?? to je supeeeeeeer...inak som pocula, ze dodat taku postel s matracmi, ci skrinu na mieru...trva peeekne dlho...teda ak chcem nejaky novy nabytocek mat hned po svadbe v byte, tak to abych ho objednala fakt neviem ako dlho predtym....hmmm....
Odpovedať
Profilova fotka
sasetka no nam robili posteľ na mieru- malo to trvat 5-6 týždňov a bolo to za týždeň a matrace su tiež na mieru a mali byť za taku istu dobu ako postel a boli za 2 týždne... tak sa z toho teším... no bije- aj ja schytám ked nechcem aby dostali ostatne deti... to je dieťa s poruchou správania a niekedy má hysáky- alebo skor povedané amok- záchvat zurivosti a to vtedy lieta všetko naokolo... snažila som sa ako som vedela ale dnes to presiahlo všetky medze ja sa kvôli nemu nedám zavriet ked by nahodou niekomu ublížil... no je to stráááááášne ťažke s nim ani po dobrom a ani po zlom... nič na neho neplati...
Odpovedať
Profilova fotka
to je neskutocne...hlavne pri predstave, ze to je estelen male dieta...co bude robit, ked vyrastie??? a myslis, ze ked sa porozpravas s jeho mamou, nejak to pomoze? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby... no nejako nam to tu mrzne... tak ako? máte nejaké novinky...? sasettka pozerám že práve si niečo pridala do albíčka... ja som prave dnes kupila látku na dekoráciu stolov...jej teším sa a volakedy teraz by mi mala už dojsť aj tá sviečka...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kristy, no mrzne mrzne...aj vonku mrzne, aj u vas cely den snezilo? waaaaaaaaaaaaaaw :))) aku latku si kupila? ja som bola pozerat organzu a tyl po obchodoch a da sa kupit v text.galanterii, nastrihat a obsit...ale to sa mi moc nechce riesit, tak hladam dakde inde tie rolky.... jj, trosken som ho pomenila a popridavala daku vyzdobu, trosku sa doma nudim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
taku na naaranžovanie stola- na to riasenie, aby to vyzeralo tak slávnostne...no tu organzu asi zoženieš najlepšie v galanterke- u nás majú taku tu na stol cca 20cm má šírku... a keby si sa spytala či by ti neobjednali mne tu v našej galanterke čo sa da objednávaju... furt ich otravujem pre niečo...
Odpovedať
Profilova fotka
no v galanteriach mali len sirky 1,4 a 1,5 m....a meter sa predaval po cca 200,-...a to ze mam potom s tym ist ku krajcirke, ze nech mi to nastriha a obsije, ako ja chcem...ale cenovo by to vyslo aj viac, ako rolky, takze asi to naozaj vyriesim objednanim cez e-shop, to som nasla rolky aj za 6,6€...sirky 40cm...cize take, ake ja potrebujem...i ked mozno aj 30cm by postacili :-N no teba v tej galanterke musia mat velmo radi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj dnes ked som tam prišla už ma hned vítali so slovami látka už prišla... ech ja im tam dávam zabrať- furt chcem niečo čo nemajú... ale inak sú velmi milé snažia sa mi všetko zohnať... a vždy sa pýtajú že na čo to chcem použiť... ako to spravím... všetko ich zaujíma...
Odpovedať
Profilova fotka
ved to je super, ked tam su take mile predavacky... :-) to ja kebyze sa spytam, ci by mi nemohli daco doobjednat, uz vidim tie ich pohlady :-D ale rolky teda tazko zohnat tu v Trnave...no skoda :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda hej... dokonca aj mašličku na oznamka som nevedela zohnať a tak si pýtali kusok tej aku potrebujem a že ked pridu dodávatelia tak že sa na nu spýtajú a v pripade mi ju objednaju...no zatial bez uspechu... ale v lv som našla takú čo by sa mi páčila, aj ked mamina povedala že je tmavá mne aj peťkovi sa páči ateda ju pojdem kupiť a pomaly začnem robiť mašličky aby toho potom nebolo vela... a už sa začínam obzerať aj po ružičkách na pierka... ty si už začala s výrobou- ako som videla v albume... aj ja by som už chcela ale nemám ešte materiál...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeej, to by sa aj mne zisli take nejake tetuly, ktore by sa mi snazili takto pomahat :))) nuz, sa musim spolahnut len sama na seba...a na stastie, ze najdem, co potrebujem :))) jj, pierka uz su, som to ponala trosku inak :-N vy to mate ako vo zvyku? davate pierka len muzom alebo aj zenam? a maslicky na oznamka? takze uz mate asi presnu predstavu, vsak? ja este vobec netusim, paci sa mi ich tolko, ze budem mat problem vybrat jedno....alebo to vyriesime aspon dvoma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky. No ja ako čítam za vami poriadne zaostávam. Mne sa stále zdá že mám ešte čas, ale uvedomujem si že nemám. to len ostatný doma po mne pozerajú že čo stresujem tak skoro, ked obzerám nejaké veci na nete. ale ako som tak minule išla po obchodoch, tak teraz je super čas na nakupovanie takých vecičiek na svadbu, ked že je valentín a všade majú niečo so srdiečkami a pekne ozdobky červene a bordove - sice valentinske, ale mne sa to farbou veľmi hodí. tak že už i ja by som mala si niečo konečne zaobstarať. sasettka, a čo plánuješ robiť farbami na sklo? možno ma inšpiruješ. ja by som potrebovala zas zohnať taku farbu na papier. to je vraj nejaký prášok, čo po zohriatí napr. fénom stvrdne. by som to chcela použiť na oznámenia ako mam v albume.no zatial netušim čo to je zač ten prášok, tak tiež budem usieť pootravovať kus tetušky v obchode s maliarskymi potrebami pre umelcov
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojky,tak vidim,ze sa nam to tu rozrastlo od posdlednej navstevy :-) pridala som si do albumu oznamka,ktore som si vymyslela,a asi zostanu v tejto podobe,len prosiiiim,mohli by ste mi poradit,ktora farba papiera by bola njvhodnejsia?vyzdoba bude asi marhulova,ale rozmyslala som aj nad ruzovou,o dva tyzdne som doma,tak som zvedava,ci nam vlastne prevadzkar drzi este salu,bo som mu dvakrat pisala mail a neodpisal.tak potom sa uz definitivne rozhodnem na farbe vyzdoby.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, babo01 no tak to sa musiš asi ty rozhodnúť, no ja budem tiež ladiť oznamká s farbou výzdoby... čože do oranžova...no ak chceš marhulkovu tak ten prvý asi si myslím ten sa k tej farbe najviac približuje...
Odpovedať
dakujem za nazor kristi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kristi, hej aj mne sa pačili všetky, no k tej marhulovej asi to prve. Chcem ta ešte poprosiť, ako si tie srdiečka spravila? lebo už mám jeden typ ako ich vyrábať, ale dosť zložité sa mi to zdá a neviem na to zohnať to čo k tomu treba. dkaujeem
Odpovedať
Profilova fotka
vlastne som to chcela napisať babo :-)
Odpovedať
jajuliatko,kupila som si taku gelovu fixku,ktora ked uschne-ten gel,zostane to vystupene a s ligotkami.maju rozne farby.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... tak a máme vikend... ja sa tešim bo zajtra s mojou láskou ideme na predsvadobnú cestu,kedže svadobná nebude... máte niečo nové?
Odpovedať
jeeej,a kam idete?my zasa pojdeme na svadobnu asi az po Vianociach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no volakde na sever... pri čadcu... aby sme sa tam inak dostali... tie cesty su teraz hrôza... no ja nemožem cez školsky rok... ja možem len ked mame prazdniny...
Odpovedať
Profilova fotka
caute babyyyyyy, no tak sme sa stastlivo vratili z oddychovky...ale necitim sa teda velmi oddychnuta...tusim pojdem rovno do postele :-D a hej, tie cesty boli teda hroza, sme sli pomalililinky, bo vsade len zaveje, ale nastastie uz nesnezilo, takze to bolo relativne ok :) babo, skoda, ze fotky dost skresluju...aj farebnost...ja som myslela, ze prva a posledna verzia je to iste:)) ale inak...vsetky farby su pekne :-N kristi, tak ti prajem, nech si to riadne uzijete a stastlivo sa domov vratite ;-) mne od zajtra zacina skola...ach jaj :-( jajuliatko, tie farby na sklo...to mozno pokreslim a popisem svietnicky...a moooooooooozno aj pohare svadobne, ak to bude dobre vyzerat, bych s nimi napisala mena namiesto gravirovania...ale co som ich uz skusala, neviem neviem...
Odpovedať
sasi,ale to je stale to iste oznamko,sa to nedalo odfotit,bo sa to lesklo ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
kristi dakujem za tu fintu s fixou. aj mne sa zdal ten spôsob tej holky dosť ťažký a zdlhavý. si si robila šablonu na to? či si nakreslila na papier a to si potom obkreslila. A dnes to máme za 200 dníí. také malé predvýročie :o)) a k tej svadobnej ceste. nem tiež asi nevyjde nejaká veľká svadobná cesta, ale v lete si spravíme taký malý výlet do čiech, ja som sa tam narodila a mám tam aj rodinu, tak to aspon tak trošku v predstihu využijem aj na osobné pozvanie na svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
babo, jaj taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :-D hmm, no ked chces, aby sa ti to co najviac na fotke podobalo, treba s tym ist na denne svetlo a bez blesku...a je to :))))) a to mas tie specialne noznicky, co to tak pekne obstrihaju? fiiiiiiiiiha, takze 200 dni?? no fajne, takze sa nam to zajtra prehupne a budeme mat na zaciatku nie 2.. ale 1.. no ale zda sa mi ta dvestofka dost velke cislo... :-N inak bola som dnes pozerat po obchodoch, ci daco pekne nenajdem...a nenasla som :-D to bude este tazka robota, ako to tak vidim :))) jedine servitky som nasla take pekne...50kusov za 500,- ...dost.... svadobna cesta...hmm...juuuuuuj, ja chcem ist k mooooooooooooooooooooooru :-N jajuliatko, takze si rodena Ceska? no pekne :) aj ja mam inak rodinu v Prahe...a dufam, ze mi pridu na svadbu...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ešte troška za prahou. a k moooooooru aj ja velmi chcem ísť, ale to bývanie najprv. ale zas boli sme v grécku toto posledné leto, tak sme amli takú predsvadobnú cestu aspon poriadnu,a ta svadobna trošku musi počkať. a servitky, no dosť drahé. oni všetky tie doplnky su take prehnane s tymi cenami. a maš pravdu, 200 mi tiež ešte príde taaak vela. to už ked v niektorom albume vidí dvojciferné číslo, tak to už si poviem, jak im fajne :o)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, to my sme este neboli pri mori spolu...a ja konkretne som nebola pri mori 13 rokov :-N tak uz by to chcelo zmenit :)))) ale vidime to na nejaky fajny last minute...abo potom az nabuduce leto... a nasla som na nete take iste servitky o korunu za kus lacnejsie, no nie je to super? :-D :-D skodalen, ze sa mi to vrati na postovnom, hehe...ale veru, strasne prehnane to je vsetko....
Odpovedať
Profilova fotka
waaaw o korunu :o) tak to je neprekonteľna ponuka :o) ja uvidím, možno dám také normálne bordové servítky. s tými sa asi nebudem až tak babrať. ved ich aj tak len zašpinia :o) . ale nie. ak náhodou nájdem nejaké pekné a za dobrú cenu, tak určite dá tie krajšie :o)
Odpovedať
Profilova fotka
oni tie servitky su proste supeeeeeer, pacia sa mi...a to su take, co si akoze daju na kolena, hehe....potom uz tam budu mat klasicke biele, abo maslove....na utieranie sa....vyzera to efektne s tymito peknymi /ale drahymi/...som povedala mame, ze ci by dala 1000 za 100 servitkov....a ona ze...ved tisicka hore dole, nie? :-D dobry postoj.... svadba je drahaaaaa zalezitost...uff...
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiha, dobry mamkin postoj :o) ale v odstate ma pravvdu. pri tolkych tisickach čo pojdu, tak ta jedna hore dola, už fakt nič neni :o)) aháá, ja som myslela že také tie normálne servítky. tak také ako ty myslíš, asi ani nebudeme mať. a šaty už si pozerala, skušala, vybrala?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?