Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
...ahojky sasettka...mozes si pozriet album dala som tam nove fotecky aj vyzdobu ktoru by som chcela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, dnes som si zajednala kapelu, tak sa tesim....vyjde nas to na 9 tis....
Odpovedať
...ahojky.tak to nieje az tak vela..kamoska platila teraz 15 tisic...inak tie ceny su fakt nehorazne...
Odpovedať
Profilova fotka
Ved to, a s kapelou sme mali najvacsi problem...Dlho sme hladali, az sme nakoniec zajednali tychto...Videli sme ich hrat na plese a boli celkom dobri, su styria, aj so spevackou.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A inak studujem slovencinu-nemcinu (ucitelstvo), no a u nas je to dost desne na statniciach, niezeby som hned myslela na najhorsie, samozrejme, ze sa pokusim spravit to na prvykrat, ale clovek musi ratat so vsetkym a kvoli tomu si svadbu pokazit predsa nenechaaam.... :-)
Odpovedať
...ja pracujem vo svajciarsku a tu nieje nemcina ale riadna chrlacina..vobec im nerozumiem..stale hovorim aby rozpravali spisovne...a neboj tie statnice zvladdnes... :-) a zakoncis to krasnou a veselou svadbickou..
Odpovedať
Profilova fotka
caute, maruska, vyzdoba je peknucka jemnucka ;-) a aj tie satocky, co tam mas, su velmi pekne :) takze 4ludia v kapele pytaju 9tis? tak to je fakt fajn cena, to si dobre nasla :) a horalocka, takze dalsia ucitelka z teba bude? no pekne :))) a sak jasne, ved ked som ja mala pred statnicami, tiez som myslela na vsetko mozne aj nemozne...a nakoniec to bola taka mila formalitka :))) ale teda, vediet clovek nieco musel, to sa musi nechat... :-)
Odpovedať
...dakujem sassetka..dufam ze mi ju urobi takto aj agentura....a na kapelu to sme natrafili len nahodou...ale som spokojna aj s cenou aj hudbou co hraju...a ty co mas noveho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja myslim, ze to by nemal byt problem...s tou vyzdobou, to priamo v Levoci budes mat? tak to si naozaj dobre nasla...dufam, ze aj ja nejakou nahodou a co najskor natrafim na normalneho DJ :) pisala som jednemu, ten pyta 8000 ako zaklad, plus nejake lasershow a podobne veci za tucne priplatky...hmmm...vobec ma to neoslovilo, platit este jemu tolko, ked sa bude striedat s tou zivou hudbou...aaaaaaach jo :-|
Odpovedať
...ano budem to mat priamo v Levoci..je to pekne mestecko a poznam tam skoro vsetko..a ten DJ nieje nejaky drahy..pocula som ze pytaju ,no u nas najviac 5 tisic...sice my sme vychod a to je tu asi trocha lacnejsie... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mne to prislo vela...ja bych rada dala max. tych 5-6tis...ved uz ziva hudba bude stat viac ako dost...a aj ked som mu /tomu DJ/ do mejlu pisala, ze nepojde len o spolupracu s nim, ale aj so zivou hudbou, som myslela, ze na to vezme ohlad, ale len to pekne odignoroval :))) ale sak, nie je jedinym DJom v okoli :-D jaaaaaaaj, no skoda, ze nebyvam viac vychodnejsie :))) abo severnejsie...jooooj :))
Odpovedať
Profilova fotka
holky a ako sa pohybuje cena kameramana? jeden sa mi ozval, ze ma volno v "nas" velky den a ja uz ani neviem odkial mam na neho kontakt :-) plati sa od kamerovanych hodin, alebo az za vyhotoveny produkt - DVD? chcem mu volat, ale kedze neviem ako to chodi, tak nechcem vyzerat ako uplny tupec :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kameraman vacsinou pyta konecnu sumu za to, ze pride, nakameruje vsetko, na com sa dohodnete...cize celu svadbicku, ze aaaano...a potom pride k sebe, tam to pekne zostriha, naaranzuje, nech to je pekne videjko...a o par dni/mozno tyzdnov/ namahavej roboty v strizni :-N ti da DVD...mozno 2...mozno 3...oni maju kazdy svoje individualne podmienky :) sa ho proste spytaj, aku ma cenu...a co vsetko sa v tej cene nachadza :-) a tie ceny...nooo...od 7 cez 10tis. a hore...som zvedava, kolko pyta tento "tvoj" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super, vdaka za rady. zajtra mu zavolam a vsetko vyzistim. takze uz zacinam vsetky tie veci pocitat na 10ky tisice :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj ahojte kočky, dnes tak neskoro, bo sme boli s drahým sa kultúrne vyžiť do divadla... baby u vás je to takým zvykom že aj DJ a aj hudba? lebo u nás bud jedno alebo druhé.... a k tej starejšej- ani u nás to nie je zvykom, no peťko býva v oblasti kde je to zvyk a mimo to boli sme v septembri na svadbe krstnej a tá mala tu istú starejšiu čo budeme mať aj my a bola fantastická-strašne sa nám páčila, všetko pekne zorganizovala, proste postarala sa o celý priebeh svadby a ešte k tomu urobila aj super šou a zábavu... u nás starejší nebýva a potom sa o všetko musí niekto starať-a ten človek s tej svadby skoro nič nemá, a ked sa taký človek nenajde niekedy to potom na svadbách vyzerá že nikto nevie čo a ako má robiť kam isť a tak... tak ja som povedala že starejší rozhodne ano- a celá moja rodinka sa musí prispôsobiť... horaločka- ej tážký odbor a kde študuješ? no štátnice ani mi ich nepripomínaj- absolvovala som ich počas štúdia 4 a stačilo ajajáj....a to ma moj diplomový konzultant presviedčal na doktoratúru- ani za svet som nechcela... ale tie študentské časy by som si rada zopakovala... ech idem ja radšej spinkať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, pisem zo skoly, ma zazrakom pripojilo na net :))) no tak u nas to nie je uuplne ze zvykom/ziva hudba+DJ/, vacsinou len DJ byva...ale ja mam velku slabost pre tych Trnafcanov, su naozaj dobri, to sa musi nechat...ale mat len ich, to by tiez neslo, pretoze oni hraju len ludofky :))) takze DJ potrebujem na moderne pesnicky...a tiez, aby to tam trosku rozhybal...cize volal ludi na parket..a tak podobne ;-) a k tomu starejsiemu...no ved, je to super mat tam cloveka, co vsetko pekne organizuje...ale ja osobne som sa s tym este nestretla na svadbach, na ktorych som bola...ja si na to asi zaobstaram nejake kamosky...sestry, bratov....nech sa nenudia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ftinka, cakam, ako si dopadlaaaaaa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, kocky, tak som volala s tym kameramanom. Super sme si pokecali, vsetko ok, ale ked zahlasil tu cenu - ze vraj 12 600 Sk na cely den!!!!! to akoze vazne mysli? :-) to ma trosku pobavilo, tak hladam dalej. ale teraz zacinam premyslat, ci to nahodou nie je normalna cena.... ako to vyzera u vas?
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj ftinka, tak ta cena hovori o tom, ze asi bude to svadobne DVD naozaj vyzerat dobre ;-) je to na vas, ci ho chcete mat super...a teda obetovat tolko penazi... :-| cize ceny sa pohybuju od tych 7-8tis...a hore...a cim viac pytaju, tym na to vacsinou maju dobry dovod...ale odporucam pozriet si jeho robotu...aby ste si boli na istom... v BA napriklad ceny kameramanov, ktorych video je naozaj super spracovane, su okolo tych 15-20tisic...a to je teda ina paaaaaaaaaalka... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, no my sme sa s tým kameramanom nepohli ani o kusok... čo sa u nas týka tak ceny tiež od tých 7 hore.... Sasettka dnes som pozerala super stránky na výzdobu....maju tam aj organzu aj flizelin...a aj všelijake ine vecičky
Odpovedať
Profilova fotka
Caukoooo, kristi posles mi link do IP, nech to tiez skuknem? ;-) dakujeeeeeem vopred :) a s tym kameramanom....aaaach jaj...no drzim paste, nech sa nieco podari najst... a my teda konecne mame cislo na nejakeho DJ, co je vraj velky pohodak a sympos, a vraj ani nepyta vela...tak sa s nim hadam uz tento tyzden stretneme a uvidime...
Odpovedať
...ahojky kristi mozes mi poslat nazov stranky kde si nasla tu vyzdobu...dakujem :-)
Odpovedať
ahojte baby :-) aj ja mam svadbu v tom termine co vy, mozem sa ku vam pridat ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj wyerka, no jasne, ze mozes :-D tak ta medzi nami vitam...a co uz mas viac-menej iste? ci estelen zacinas?
Odpovedať
sasettka : no prehlad co chcem a co nie uz takmer mam a iste mame zatial salu, fotografa a kamartka nam dala kontakt na video co mala aj ona velmi pekne a celkom prijatelna cena :-) este potrebujem zohnat nejaku kapelu a dj-a a budem mat na chviku pokoj sa mozem venovat sataaaaam :-D a co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes akurat sme mali official zasnuby :-D prisli mileho rodicia k nam...a bola vcelku svanda, mne sa to pacilo...a evidentne aj im...ziadne stresy, sme pokecali :)...a mam teda, ako som tu uz pisala, vsetky tie zakladne veci, co treba takto skorej...len toho DJ ece nie uplne na 100% isteho... a ty chces teda zivu hudbu aj DJ? a na saty som sa rozhodla cakat az nabuduci rok, aj tak bude este kopec casu...a pridu aj nove kolekcie do salonov... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, jej no tak sasettka srdečne blahoželám, aj naše zasnuby boli riadna sranda- prišiel dokonca aj moj budúci švagor- a to je haluzák- predstavu o svete má -že svet gombička.... wyerka-jeé srdečne ta tu vítam, a pozerám že okres levice aj ja som od tial blízko teda mam k leviciam blizko- dokonca z levíc mame fotografku...a moj drahý je z čajkova... a babenky pošlem vam ip jasne...možno tam niečo najdete, no teda ja by som tam naobjednávala aj za 2 tisícky- a nemusim nikam behať a zhánať- všetko mam pekne pokope...
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, no tak nasi rodicia sa vlastne videli po prvykrat, a dobre si spolu rozumeli, dokonca aj o svadbe maju dost podobnu predstavu, takze je to vlastne idealne a nikto sa nebude moc hadat...dufam :-D a kristi, dakujem za blahozelanicko ;-) a tiez dakujem za tie linky, hned to pojdem skuknut :)) a mas pravdu, v takych e-shopoch tam toho ponakupujes...mozno aj lacnejsie, ako v klasickych obchodoch...a potom si po to len prides na postu...a mas to vybavene :-) a ten tvoj svagor...to v akom kontexte ma predstavu o svete ako o gombicke? ja si takeho cloveka ani neviem predstavit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no on ti má taky "lahký" pohlad na svet- pre neho nič nie je problem, ibaže okrem "žitia" ho nič iné nezaujéma a má teoriú že načo sa trápiť veď všetko dostať v tescu...to znamená že ani prstom doma nepohne... ja hovorím že on z toho ešte vyrastie, ale kedy to nik netuší...možno ked si najde nejaku babu...
Odpovedať
Profilova fotka
ajajaaaaaaaaaj...tak to je teda urcite velmi zaujimavy clovek :))) a pocuj, kolko ma rokov, hmmm? :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?