Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som myslela 6 tyzdnou a napisala som 6 mesiacou,to by som asi nevydrzala. :-| Aj tak musime navstivit ich farnost v dedinke lebo u nas to neni take jednoduche,nas farar ma take poziadavky,ktore nam nevyhovuju :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to s týmito fararkami niekedy nie je jednoduché...a ešte tie rodné listy pozháňať to bude sranda... bo nie som krstená u nás tak budeme musieť vyštartovať ani sama neviem kde ta dedina je...
Odpovedať
Profilova fotka
no, aj ja planujem tak o mesiac zavolat tomu nasmu....uz teraz mam malu dusicku, ako to dopadne...tu nam nastastie nijaky knaz nerobi problemy, sme jednoducho nahlasili, ze budeme mat "vlastneho" knaza...a hotofka.. a na nauky, to neviem este ako bude...chcela by som tiez s tym nasim, ale to by sme asi museli ist za nim...a mozno sa tu robia take tie skupinove nauky, tak by sme to vybavili tak...uvidime... jj, ale baby viem, o com hovorite, co sa tych neprijemnych dedinskych knazov tyka, moj priatel je vlastne z mestskej casti Trnavy, co je dedina a tam maju takehoto naozaj doooost neprijemneho knaza...ten, ked mu isiel snubencov brat aj s jeho nastavajucou dat oznamko, ze sa teda 21.2 idu brat, povedal, ze dufa, ze vedia, na akom urade sa potom robia rozvody...no chapete to?? knaz hned posiela ludi, co sa idu brat, na rozvod...vrrr.... desy, 6 tyzdnov? noo, to uz je kapaaanek lepsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jajaj tak to by som sa asi nezdržala... to čo ako malo znamenať? ja teraz tomuto našmu napišem mail že nech si ten termín teda rezervuje pre nás a za taký mesiac a pol sa ozvem ako sme pochodili na fare.... jaj no najradšej by som bola keby som už vedela že nám to povolil...
Odpovedať
Profilova fotka
ved ani ta jeho snubenica sa nezdrzala ;-) ona je taka "erdegbaba" :-D mu povedala rovno do oci, co si o nom a tom jeho sposobe ftipkovania, ak on vobec slo, mysli...:) a celkovo proste vsetko, co im vtedy povedal, bolo sarkasticke a neprijemne...no sa normalne tesim, ked mu pojdeme dat oznamky my, ze co nam povie a kam nas bude posielat :))) no su tu pocas priprav na svadbu aj taketo neprijemne situacie, no treba ich nejak zvladnut :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ved... jaj utekám baby het lebo drahý tu už okolo mna krúži že sa mu nevenujem tak idem sa venovať...pekný večer prajem
Odpovedať
Profilova fotka
ten tusim kazdy vecer okolo teba kruuuuuuuuuuzi :-D :-D ved aj ja idem do sprchy...a este kuknem, co je v telke a idem drichmuskat, nejak som nevyspata...ci co :-N tak ahoooooj
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, Ďakujem za privitanie...ja som dnes tiež bola na salonikku a už som si aj šatky okukla, mám už nejaké rezervované a zajtra ich idem ešte raz vyskúšať a napevno dohodnúť...podarilo sa nám vybrať aj obrúčky tak sa z toho tešíme, lebo sú o niečo lacnejšie ako sme mali pôvodne vybraté...aj keď v BA je všetko o dosť predražené....ale čo narobím...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zdenka, jeeej, ty uz mas vybrate saty? to je supeeer, a mas aj nejaku fotku tych siat aj obrucok, aby sme mali predstavu? :)
Odpovedať
..ahojky sasettka pozeram ze si bola svadobnom veltrhu...tie jednoduche satky co sisi skusala su fakt nadherne..a ani tie druhe neboli zle ...
Odpovedať
Profilova fotka
NO caute kocky, tak zasa po dlhsej dobe sa ozyvam. Prave som sa vratila z vikendu, sme boli z roboty na lyzovacke, tak mam dnes dovolenku a konecne cas nieco napisat. Bohuzial som nestihla svadobny veltrh, co mi je luto, ale uz som nedokazala zmenit datum tej lyzovacky..no co uz nevadi.. vidim, ze vy uz aj knazov riesite, my sme uz absolvovali aj podpisy na matrike, takze uz len faru vybavime, lebo je este cas, krstne listy chcu az neskor, knaza nam priradia z mikulaskej fary..tak uvidime, kto to bude. Inak uz mam aj popolnocne saty doma v skrini, len sa este musia trosku zuzit a upravit..chystam sa robit menovky o par dni a drahemu chceme oblek pozicat..takze tak pomalicky pracujeme na detailoch.. uz rozmyslam aj nad kvetinarstvom nejakym, asi sa pojdem popytat, kolko by to vychadzalo.. no a to sme si este vymysleli, ze ideme kupit auto, takze tento cez vikend ho uz mozno budeme mat zaparkovane na dvore :-D a vy sa ako mavate, Sasettka, ako pokracuju pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj maruska, no obe saty boli zo salonu Diamond, si ma tam odchytila jedna slecna, ked som len tak okukavala saty...tak som si aspon skusila nieco...tie prve boli krasne jednoduche, ale necitila som sa v nich ok...a tie druhe zas tazkeeee...v tych by sa dobre netancovalooo :))) a ty sa mas ako? nieco nove?
Odpovedať
Článok sa načítava...
...mam sa fajn vsetko postarom..teraz prave hladam svadobne topanocky..tak len tak obzeram stranky...a ty ako uz mas svadobne satky ci este stale hladas?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, topanockyyy, tolko krasnych uz je, ze bude tiez problem vybrat :)))) teda skor najst, lebo co som naahodou zabludila do obuvi, tak tam velky vyber bielych topanok veruze nebol... ja este nemam saty, mala by som ist v nasledujucich dnoch popozerat aj s kamoskou, ale este sme sa nedohodli...ale mam teraz nejaky zapal kosti od blbosti :-D tak ma boli rameno a chrbat, tak ani nie je velmi chut skusat...no hadam mi to prejde co najskor :-N
Odpovedať
...ja by som chcela take aby boli potiahnute latkou...alebo nejaky taky podobny material..no dufam ze nieco najdem ..no a musi byt aj 9cm podpatok..kedze som taky prcek :-|
Odpovedať
Profilova fotka
9cm opatok???? aaaaaaa, to bych zarucene neprezilaaaa....mne aj 5cm nahana hrozu :)))) ale asi si teda na take vysoke zvyknuta, vsak? inak mas v albume/fotka 13/ prave tie topanky, co sa nachadzaju asi v kazdej obuvi....len opatok sa na nich meni...uz mi pridu take okukane...a cim dalej tym viac sa mi pacia okruhlejsie predky topanok...a tiez take potiahnute dacim peknym...ale presnejsiu predstavu budem mat samozrejme az ked budem mat vybrane tie prave saty...
Odpovedať
.no az takyto opatok...ja nosim skoro stale taketo topanocky ..takze premna to nebude problem...no ved toto tieto topanocky su uz fakt take okukane ...mam aj kusok latky so siat takze podla toho si budem vyberat aj topanocky..
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiiiiiiha, to ti je dobry napad, ze kusok zo siat... ;-) len neviem neviem, ci by to bolo aj v nasich salonoch tu v Trnave mozne :)))) inak mame tu moznost si topanky takpovediac vyskladat...to najdes na stranke svadobnetopanky , ale to bude az posledna moznost :)))) a este ratam, ze budem hladat aj nejake bezopatkove topanky, bo ja viem, ze to tak dlho na vyssom podpatku nevydrzim, bud balerinky, alebo rovno biele tenisky a bude :-D a priatelovi oblek budete kupovat tu na SR, abo tam v zahranici? mne moj v sobotu povedal, ked som od neho chcela, aby si pozrel, aky by sa mu pacil, ze nech neriesim, ze jemu staci tyzden pred svadbou nabehnut dakam do obchodu :))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby.... tak hlásim že šatky sú zajednané... a k tým opätkom tak to by bola moja smrť- ja keby som mohla tak idem v teniskách... a musím sa pokusiť najsť nejake nizučke ale elegantne... aj ked popri peťkovi vyzerám ako drobček... nech ja si svadbu pokaziť nedám bolavými nohami...
Odpovedať
..budeme kupovat na SR...len este sa rozhoduje ci nieco tmave alebo svetle...ked dojdeme v maji domov tak si pojde kupit...povedal tak isto ze to ma este cas... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, aj ja sa ku Vám pridám. Ja by som tak isto nemohla mať vysoké opätky. Jednak niesom vôbec zvyknutá a za druhé priateľ je síce vyšší odomňa, ale s malým opätkom a vyčesanými vlasmi už vyzerám skoro vyššie. tak že volím taký minimalistický opätoček - max 3 cm :o)
Odpovedať
Profilova fotka
kristi, zajednane? super ;-) oblek....v nasom pripade vraj urcite nic svetleho, o bielom ani nehovoriac:))) on ten biely oblek ma len tuto jednu funkciu...akoze zenichovsku, ale potom uz ho asi velmi nevyuzije, tak preto sa urcite bude pozerat po nejakom perspektivnom, tazke tmavsom, hehe :) a ahoj jajuliatko, no...ja asi ani s ucesom nepojdem moc do vysky...teda..neplanujem, uvidim, co mi moja kadernicka povie :))) tiez som na tom vyskovo podobne, ako ty... zhanala ste daktora z vas uz organzu? na veltrhu mali za 10€ 1 rolku siroku 40cm...ja som si ani nespravila predtym prehlad, ci je to vela, abo malo..tak som sa na to vykaslala, ze si hadam najdem aj mimo toho veltrhu....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, no ja do vyšky s učesom tiež vôbec neplanujem isť. a oragnzu som nezhaňala ešte. chcela by som si sama robiť vyzdobu aj na auto a tak, tak asi budem niečo potrebovať.
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...ved aj ja tak...sice vobec netusim, ake auto bude, ale to je detaaaaaaaaaail :) organzu vidim na daky e-shop...inak tam ju prezentovala firma Flower design z BA... takze vlastne umele kvety...taka predajna nebyva na kazdom kroku v meste...skoda :))) inak januliatko, tie prve saty, co mas v albume...s tou cervenou vleckou, tie som uz videla u nejakej baby v albume, ako ich skusala....a vyzerali dost identicky v porovnani s tou modelovskou fotkou, to sa nestava casto :))))
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, no ja som to stou organzou silno chcela riešiť cez eshop, ale ked sa pozriete do albumíku, tak tam najdete jednu fotku z kukturáku kde budeme mať aj my svadbu a tú výzdobu čo tam mala tá babenka budem mať aj ja....strašne som chcela nové veci ale kamoške stojí v skrini a sama my povedala že to viac nevyužijem tak si ju kúpim od nej a mam o jednu starosť menej.... čo sa týka tých cien tak na nete som pozerala a jedna rolka ta 40 cm stála cca 250 sk tak to je menej ako 10eur... a práve mi pisala kamoška že aj svadobnu sviečku mam objednanu... tak sa vytešujem...
Odpovedať
Profilova fotka
kristi, ale ved to mas supeeeeeeeer...vyjde ta to cenovo ovela lepsie, ako kupovat vlastne...este ti zostane volnost na dokupenie nejakych drobnosti.... a mas to...podla mna si to tymto fakt vyhrala :) no veru, 250 je menej ako 10 :))) aj si mi posielala dake e-shopove stranky do IP, vsak? no pojdem to omrknut...daco ma urcite bude stat postovne, ale aj tak to stale bude lepsie...prave si inak robim zoznam, co treba kupit, abych konecne dostala ako taky prehlad o tom a potom aby mi nic nechybalo :))) jeejda a mama ma novy mobil, tak som jej akurat vysvetlovala, ako sa pouziva...uff...makacka :-D moja mama a technika...
Odpovedať
Profilova fotka
podobne aj tej mojej treba všetko pekne polopate a aj tak to moc nevie... no aj ja si myslím... inak sasi ja som si prepísala aj niektoré zoznami z bedekera do vordu tak keby ste chceli tak možem poskytnúť--- je tam ako že tie veci čo treba urobiť kolko pred svadbou a tak tiež aj svadobný rozpočet... dalej som sa zatial nedostala...t akže kto nemá bedeker len nech mi napíše a ja pošlem...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeej, kristi, to by bolo skveleeeeee, moc by si mi s tym pomohlaaaa :-) ved kukam na ten zoznam a citim, ze tam aspon polovica veci chyba, potrebujem sa od niecoho odrazit, hehe :))) poslala by si mi to na mejl? sasettka@yahoo.co.uk - naozaj by som ti bola veeeelmi povdacna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka poslala som ti to ale ešte to nie je uplne všetko ešte sú tam pisane take veci . akože na čo by ste nemali zabudnúť , ake fotky odporúčaju urobiť a tak to ešte nemám spracované... ked bude pošlem aj to...
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuj, ty si velmi zlata osobka, vies o tom? :)) to fotenie, v tom mam uplne jasno, kedze ma to celkovo velmi bavi, a nielen mna, ale aj priatela...fotime ako o zivot a mame uz kopec predstav, ze co a ako... :-) no a na co nemam zabudnut...uff, tak to sa mi naozaj hodi, kedze ja stale na nieco zabudam :))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?