Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
waaw, no niektore su fakt pekne. a tej španielsky závoj čo si tam mala na 67 obrazku. neviem si predstaviť tot ťahať za sebou, ale vyzerá skvele. a najviac sa mi asi páčili 69, 70 . na niektoré ostatné nebolo tak dobre vidieť. ale sedeli ti skoro všetky
Odpovedať
Profilova fotka
no zopar kuskov som radsej ani nedala, bo to bol horor...taka slahackova sukna, ze mi bolo neskutocne do smiechu, ked som sa v nich zbadala :))) ten zavoj, no....aj to bola sranda, som sa musela riadne zapriet, aby sa pohol :))) svalovica na krku zarucena :))) mojimi favoritkami su zatial 70 a tusim 72...len tie kebyze maju stuhu cez pas...a este predlzit, boli by podla mojho gusta :)))
Odpovedať
Profilova fotka
hej, tie sa aj mne pačili. tak potom až budeš mať dalšie fotky tak sa rada pozriem. budem končiť zatial. pa
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby... je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
jej...ahojtee...aj my máme termín 5. 9. 2009, tak sa k Vám trošku pridám....patrilo by sa aj album už vytvoriť...tak sa dnes-zajtra do toho pustím. Ináč už máme zarezervovanú sálu...penzion pri rybníku vo Veľkej Pake...zatiaľ som spokojná, kameramana a fotografa, DJ, agentúru na výzdobu, kostolík, pána farára...takže myslím, že základ mám....ten zvyšok postupne..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zdenka, tak ťa tu vítam... no ja akuraát pridávam foto do albumu zo skúšky šiat... aj ja sa práve v týchto dňoch pokúšam vybaviť toho najsamsuprovejšieho pana farára...tak uvidíme že čo z toho bude...
Odpovedať
ahoj kristi,len ti chcem povedat,ze tie saty zo salonu 2,tie prve ti robili velmi peknu postavu,len bez tych ramienok, :-) inak to co dala ta predavacka,vobec nie si tucna,ale aj keby si bola,co ju do toho!
Odpovedať
Profilova fotka
no ja viem že nemám konfekčnú velkosť 38, ale ten prístup ma zarazil, zato v tom druhom salone to bolo super ta pani velmi milá a podávala mi jedny šaty za druhými... a tam som si vybrala aj tie moje ktoré si idem v pondelok zarezervovať... no tie sa aj mne velmi páčili, aj nad tými som najskor uvažovala -tie ramienka sú z mojej podprdy, nemal ten korzet tuším ramienka...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kristi, no veru, ja bych tej predavacke teda nieco povedala....mozno :-N to by zaviselo od mojej aktualnej nalady :)))) ale ze tucna...to je neskutocne, a co povie tym, ktore naozaj maju nadvahu?? ze vy sem ani nechodte, alebo co???? a aj sa nam v tych naj naj naj satach ukazes? :-) abo sa mame nechat prekvapit?:) inak bola som vcera na tom svadobnom veltrhu, bolo to vcelku fajn, ale myslim, ze mi stale bude jednoduchsie pozicat si saty tu v TT a okoli, ako si zajednat niekde v BA, ci NR, aj ked mi daju zlavu 15% z 15-16tis. za pozicanie...jedine ze bych tu fakt ziadne pekne nenasla/ale to dufam ze niee...aj tak by sa mi ta zlava vratila tym, ze by som za tymi satami musela cestovat.../...a aj som si dvojo skusala, ale to len tak, aby sa nepovedalo, bo som bola s mojim drahym, tak som sa pred nim vo svad. satach moc nechcela ukazovat...neskor hodim dake foto, ked sa mi dostanu do pc :) a aj obrucky, co tam mali, no poskusali sme, aspon mame lepsiu predstavu, ale tiez si myslim, teda uz som si aj zistila, ze sa daju obrucky spravit aj za menej ako 15tis, co nam tam ponukali /a to dokonca bez kamienkov :-. / no dalo by sa tam nieco najst, ale nechame to radsej o5 tu na TT a okolie, ako si ich nechavat posielat dakde z Prahy :))) teda islo tam hlavne o prezentaciu takych nooobl produktov... ale potesil ma stanok cukrarne z Majcichova, tam davali aj ochutnavat, mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :)))) a aj stuzky som si kupila, xixi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky sasi, no ked tu budeš tak ich tam na chviločku hodim by ste vedeli ake som si vybrala, no nie na dlho lebo peťko sem občas kuk a to nesmie vidieť...
Odpovedať
Profilova fotka
a tie mašličky ti aj závidím, ja mam brutálny problém zohnať taku mašlu aku potrebujem na oznamká... nikde taku nemajú....
Odpovedať
Profilova fotka
som tuuuuuuuuuuuuuuu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nooo...a tamten stanok so vsakovakymi stuzkami bol fakt super, velky vyber...len skoda, ze ja som nemala riadnu predstavu, co vlastne chcem :)))) a aj organzy...ale to som si nedokazala poriadne predstavit, kolko toho chcem...ale aspon uz mam predstavu, aku presne potrebujem :-N pojdem ja hodit nejake fotky z toho veltrhu do albumu..zopaaar...
Odpovedať
Profilova fotka
už možeš kuk... idem umyť riadík a pozrem tie tvoje... za chvilu som späť
Odpovedať
Profilova fotka
kristi, peknuckeeeeeee, velmi sa k tebe hodia ;-) ja tie moje musim zmensit, uff, makacka...ale poponahlam sa, hehe...a to nie su na mne saty...teda 2 ano, ale ostatne su z prehliadky...to len tak...na predstavu, ze ako to tam vyzeralo :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem aj mne sa hned zapáčili. a to som tam išla že len poskušať, ved som mala mať tie od janky... ale tieto su nadherné... zmenším ešte aj detailíky na to vyšívanie a kamienky čo su na nich a pridám- potom kuk...
Odpovedať
Profilova fotka
juchuuu, kuknem ;-) a su aj cenovo prijatelne, no nie? :) ja uz som pozmensovala, idem ich dat no noveho albumu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej ved preto som sa aj rozhodla... stoja 4500sk čo teda nie je vobec vela... to nie su take palky ako píšete, že 14-16tisíc... a tak velmi sa mi páčili...
Odpovedať
Profilova fotka
no teda ja som pozerala že kedy uvidím tvoj album a to si nový urobila... nooo niektoré veci tam boli zaujímave...
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to...take ceny su hlavne v znackovych salonoch vo velkomestach, ved ja som potom aspon bola milsie prekvapena z cien tu v TT, tu sa velmi nad 10tis nejde...co je este primerane.. :) no, albumik uz som "dokoncila" :-) inak tie detailiky su super...a das si k nim potom tu bizu, co mas v albume, vsak? sa ti uplne hodi, kedze aj tie saty su vysivane tymi strasovymi vecickami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky.Tak ja sa k vam taktiez pridavam :-N .Aj ked sa tu uz dlhsie nikto neozval,dufam,ze pripravy na svadbu vam idu super.My mame uz to najdolezitejsie tiez zarezervovane aj ked zo zaciatku boli nejake problemy so skupinou.Drzim vam vsetkym prsteky.PA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj desy, vitaj medzi namiiii ;-) pripravy idu naozaj super :)))) a si z Presova, ako pozeram, tak to tu tusim mas zopar kamaratiek z tej pre mna "velkej dialky" :))) a teraz este nieco okolo svadby riesis?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som to nejak kocky poplietla,soory.Tu to zije,som tu po prvy krat
Odpovedať
Profilova fotka
no ved... jaj tak už sa teším na to ked ich zase uvidím, no dufam že si ich za ten čas nikto nerezervoval....však zajtra uvidím... sasi a pamatáš ako sme sa bavili o tom farárkovi... tak nakoniec ma minulý týžden nalomili moji blízky aby som napísala tomu nášmu bývalému čo je teraz vo velkom krtíši a ten mi napísal že by prišiel... tak sa teraz z toho vytešujem... len budem musieť behnuť volakedy za tým našim sučasným a poprosiť ho o povolenie, aby tento mohol prisť... dufam že nebude robiť problémy... ahoj desy, no prípravy sa pomali rozbiehajú...
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz musim cakat na moju polovicku,pracuje v zahranici,musime si zacat s naukami lebo on pride domov iba raz za 6 mesiacov
Odpovedať
Profilova fotka
no aj mne fararko povedal, že náuky je jedno kedy poriešite ale tie papiere na zapisnicu vraj musia byť max staré 3 mesiace...
Odpovedať
Profilova fotka
kristi8584 ahoj ja som mala ten isty problem a v pohode nerobil problem takze mu to povolil.. myslim ze oni sa takto podporuju a nerobia si na priek
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, kristi, to je supeeeer, ze ti ten fararko vysieeeeeeeeeel ;-) aj ja dufam, ze nam vyjde ten nas...sa trosku obavam, ze nam da kosom...i ked to je od fararka dost nepravdepodobne, no nie? :) hlavne to je vo veci, ze je dost daleko odtialto...nie az tak velmi daleko, ale dost :)))) cca 1,5 hod cesty :-N ale naozaj si nikoho ineho neviem predstavit....aaaaach jaj :( takze aj od toho vasho sucasneho fararka by bolo dost podle, ak by robil problemy....ved oni predsa musia byt stelesnenim dobroty, hehe :))) desy, raz za 6 mesiacov?? ajajaaaaaaaaaj...to je dost ...uff...
Odpovedať
Profilova fotka
no len ked ten náš vie byť niekedy dosť protivný... a robí ludom napriek... tak preto sa toho obávam a aj ten moj knaz sa bojí že bude frflať lebo on bude musieť za neho vybaviť všetky tie veci čo okolo toho treba... no dufam že ho prehovoríme... planujeme za ním isť tak v marci- stačí hádam....
Odpovedať
Profilova fotka
no sasi ja mam asi ten istý problém... ja som si tiež nikoho iného nevedela predstaviť, ale odrádzala ma tá dialka...je to tiež dosť daleko... a tak som rozmýšlala nad alternatívou ako sme si vtedy písali... ale bráško ma minulý vík nahovoril aby som mu skusila napísať a vyšlo to... ked mi odpisal že by ho to potešilo tak som skákalal meter dvadsať , tak som sa tešila...tak len dufam že ondrej povoli... a vy komu sa chystáte chodiť na náuky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?