Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslím že hej lebo on mi bol ešte aj na birmovke a to som bola už velká a pamatal si ma... ked nie tak pripomeniem... v bedekeri písali že tieto veci stačí vybaviž 6 mesiacov pred svadbou tak zatial s tým neponáhlam... ja by som k nemu chcela isť aj na poučenia...
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj my tomu nasmu planujeme dakedy pol roka pred brnknut, ze ahoooj, tak sme si to stale nerozmysleli, takze 5.9. si sprav volno :-D aj na matriku staci ist vtedy dakedy, nie? a ten nas je teraz az dakde pri ceskopolskych hraniciach, tak to bude zaujimave s tymi pouceniami....ale nejak si to zariadime...
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej aj na matriku to stačí tak nejako...ja sa stým teraz nejako neponáhlam však mám čas všetko podstatné je vybavené a tak teraz vegetím...
Odpovedať
Profilova fotka
utekám het, dať si dáky relaxik vo vaničke tak pekný zvyšok večera prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem a papaaaaa
Odpovedať
sesettka..vyzdobu mi bude robit jedna agentura od nas...a farba bed fialkovo biela...ale s tou pani komunikujem len cez net,lebo je momentalne v zahranici a vrati sa az koncom januara...
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka, tie saty si mozes pozriet na www.amarel.sk, kolekcia 2009 a model Portico, nemam tu tie fotky zo skusania...ale stale este pozeram saty v UK, tak uvidime, som rada, ze mam zatial aspon tieto... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ppetulka, tie su kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeeeeeeeee....waaaaaaaaaaw...vsetky tie modely su kraaaaaasne, no doprcic...som ani nepocula o tom salone...a je aj v Piestanoch, to vobec nie je daleko odtialto...no ako pozeram tie satky...tak tam asi urcite skocim :-D len by ma zaujimalo, ako sa to tam cenovo pohybuje...ale dala by som od 15 do 20...ako tak na to pozeram :))))
Odpovedať
Profilova fotka
a maruska, teba ta vyzdoba na kolko vyjde? da sa to zniest? :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si ich vybrala v TN, ale maju salon aj v Piestanoch...tie saty stoja okolo 14 - 15 000, zavoj okolo 500. Fakt sa Ti pacia? Ja nie som si stale ista
Odpovedať
..no bude to tiez tak do 15 tisic ale budem tam uz vsetko...budeme mat tak 140 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
no maruska, tak to bude svadbististo :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no mame velku rodinu ale urcite nepridu vsetci...to len tak predbezne..
Odpovedať
Profilova fotka
a kde to budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja take saty naozaj mooooozem, pre mna su jednoducho kraaaaasne...viacero modelov tam...juuuj, mne by siel napr. ten model Pascua...ehm, siel, no paci sa mi, neviem, ako bych v nom vyzerala...aj tie tvoje Portico sa mi pacia, aj Persia, Pednulo, Postal....uplne sa tu nad nimi rozplyvam :)))) a ta cena...prijatelna ;-) nie si si ista? no ved...moze sa stat, ze najdes nejake, v ktorych si budes na 100% ista...a uz si zaplatila zalohu? a hej, svadbististo :-D :-D krasne slovo :))) no my budeme mat nejakych 70 - 100ludi ...a nemam predstavu, co mam ratat na vyzdobu...ale nebudeme mat navleky, to podla mna o dost pojde dole ta cena...no uvidi sa...
Odpovedať
no ja mam rodinu aj v zahranici tak ratam ze oni asi koli detom nepridu....tak to s mojej strany vychadza tak do 70 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ste skutocne pozehnana rodinka... ;-)
Odpovedať
brasko mal len taku malu svadbu tak mamka vola vsetkych ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj nam to vychadza okolo tych 70 na celu a asi 30 este vecer...no sialenstvo...no my mame smolu, lebo nas vsetci prebehli a vsetci nas zavolali, tak im to musime vratit:-) Co sa tyka siat, zaplatila som 3000Sk zalohu. Ale ked som sa v nich videla, bola som si ista...ono to asi potom pride, ked clovek vidi dalsie a dalsie nove saty...
Odpovedať
..no ved to ja mam uz vsetky sesterky a bratrancov v chomute a u nas je to tak isto ze to treba vratit...no a hladom satiek..je to presne tak ako pises ze ked sa v nich uvidim poviem ano su to tie prave a citim sa v nich fajn...
Odpovedať
Profilova fotka
to je dobreeeeeeee....s tou "smolou" :))) no ja som sice bola na svadbach svojich sesternic a bratrancov, ale tych nevolame, lebo by sme sa tiez dostali na pekne trojciferne cislo :))) len slobodnych...zenati/vydate...kazdy uz ma min 2 deti...to by pekne narastlo co teraz ratam tak na 30 dalsich ludi...ale aj v nasej rodine je to asi posledna svadba, tak akoze planuje byt vacsia...no uvidime...ale aj tak nad 100ludi by sme do tych nasich priestorov nenarvali, takze to nas aspon brzdi :))) ppetulka, naozaj su tie saty velmi pekne, zvlastne, neokukane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dobre, tak si ma trosku ukludnila...koncim uz v praci, tak papa zajtra:-)
Odpovedať
..my volame brat.a sesternice bez deti..ak budu chciet tak pridu ..ak nie tak ich smola,lebo to by sme mali fakt asi tych 100 ludi dohromady...
Odpovedať
tak omrkla som tu stranku a tie satz pascua su nenormalne,ale asi bz som sa v nich uvarila,ak budu v septembri horucavy a tie postal su tiez prekrasneee.my budeme mat tiez okolo 60-70 a vecer kolko ludi pride,neviem,tiez asi okolo 30,len sa bojim,aby sme sa tam vsetci potom pomestili
Odpovedať
baby,ja mam taky maly problem inak,zee ja ked pozeram vsetky tie saty na nete,mne pripadaju uz na jedno kopyto a fakt sa bojim,ked si ich pojdem v marci skusat,ze sa mi ziadne nebudu pacit :-(
Odpovedať
..nebj nic..ja som sa zase bala ze nato ze som nizssej postavy na seba nic nenejdem a nasla som a dokonca uplne iny styl mi sedel ako som si myslela...
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, no u nas je taky zvyk v rodine, ze sa pozyvaju uz len slobodni ...takze mam vyhodu, ze som jedna z najmladsich :-D aj ja sa nemozem vynadivat na tie amarel modely ... myslis, ze su moc hrube a bolo by v nich moc horko? no treba asi jedine vyskusat :)))) a ja hlavne dufam, aby v noci bolo vonku prijemne, pretoze kamaratov planujem usadit tam :-D
Odpovedať
ja mam 163cm,a ked som bola doma som si v nicol skusala jedny saty a v pohode mi sadli,ale viac som ich nestihla skusit,tak dufam,ze taky vyskovy problem amt nebudem ;-)
Odpovedať
...ja som si skusala u nas v SNV a nic som nenesla...tak som si vybrala saty v Polsku...
Odpovedať
Profilova fotka
babo...od dnes uz prestan pozerat po satach!! :-D aby si bola milo prekvapena, ked pojdes skusat, hehe :))) ja som toho nazoru, ze oni tie prave saty vzdy dakde na teba cakaju... ;-) mozno aj hned v prvom salone, do ktoreho nabehnes...to je len otazkou nahody a stasticka :))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?