Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
achojte no malachristi, mala som uz celu spravu napisanu a zrazu /resp.presne o piatej/ mi padol net na skole...no potesi...aaaaaaach jaj... ja len tolko, ze tie saty su naozaj peknucke...a najdolezitejsi je prave ten pocit, ked ich mas na sebe...ved aj ja som mala najprv predstavu, ze ine ako bez ramienok proste nechcem...a nakoniec som zistila, ze sa v korzetovych citim super...a este to aj lepsie vyzera...je to sranda, ako sa moj nazor na svad.saty pocas skusania menil, hehe :))) a to tlacenie oznamiek...no to je kamarat tu z Trnavy...a presne neviem, kolko ma to vyjde...ale teda dufam, ze urcite menej, ako by som si to davala robit v specializovanej predajni na oznamka...tam su ceny dakedy naozaj privysoke...ale mozem ti zistit, ked s nim pri najblizsej prilezitosti budem ;-)
Odpovedať
ahojte,dufam,ze nevadi ked sa vam tu troosku zamiesam....kedze moj datum je trosku iny od vas ak nie az tak daleko... ;-) malachristi: mozez my prosim povedat kde v UK v akom salone si si skusala saty od maggie sottero? bolo to niekde v london? dakujem.. :-)
Odpovedať
ahoj monikac, no ja som si ich objednala z ich najnovsieho katalogu lebo tie saty nemali ani v shope...a dala som za to 10 libier..ale nevadi..pacili sa mi aj tak..no a inak..skusala som si ich v Eastbourne..je to 90min z victorie..ale urcite maju aj inde pobocky..je to siet salonov Topaz... http://www.topazfashion.co.uk/contact... ale mozes to skusit najst aj pod pobockami maggie sottero..pockaj.. http://www.maggiesottero.com/stores.aspx a najdes si vsetky international stores...ak chces skus si pozriet este http://www.sanpatrick.com/sp2009/inde... dufam ze pomoze..:-)
Odpovedať
ahoj sasettka, no ja viem..su krasne a citila som sa super..ale ja som uz objednala tie site na mieru...a teraz neviem ci som spravila dobre..ale pevne verim ze ano...:-))) dufam, inak ma to moc sklame..:-(( no a inak toho kamosa by si sa mohla prosim prosim spytat to by bolo super...dakujeeeem..:-) idem ja spat..tak dobru noc vsetkym..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, malachristi, dakujem, ja som tiez v Anglicku, v Nottinghame, ale zaciatkom roka som bola v Hastingse v skole a niekolkokrat v Eastbourne na vylete, tak to tam poznam:-)Ja som si tu uz pozerala vela siat v salonoch, ale este ani jedny neboli take, ze som si povedala, OK, tak tieto urcite chcem...ale tie co mas Ty v albume som este nikde nevidela...musim este pokukat, ale teraz chcem cez Vianoce obehnut salony na Slovensku...Inak som z TN a svadbu budeme mat na Fatime:-)
Odpovedať
malachristi,ja som v Irsku,idem koncom februara domov na mesiac,vyplatit zalohy a hlavne vybrat nejake saticky a potom pojdem domov zaciatkom augusta,mozno skor a po svadbe ja uz chcem zostat doma,ale moj tu chce este zostat rok,tak uvidime
Odpovedať
jeeej,akurat nam prisiel balik zo Slovenska 10kilo,akoby boli vianoce uz dnes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak som tu konečne...ste zlaté že ste na mna mysleli... ešte nepečiem ale buduci týžden to rozbehnem naplno- medovníčky, trubičky, oblátky, a iné dobroty...dokonca na sviatky mám už objednávku na 2 torty... nebola som tu baby preto lebo som silno pracovala na našej izbietke aby sa v nej už konečne dalo spať a aby to vyzeralo aspon trochu ako má... aj ked nam chýba ešte kopa vecí postupne doplníme... ja mam nove -urobila som si vlásenky do účesu, kupila bižu do krku...neskôr pridám aj foto do albumu- by ste mohli posúdiť či som dobre urobila... malachristi- a koho máte kameramana? starejšieho a tak- napiš, som zvedavá...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no kristi, som zvedava na tu bižu... malachristi, mozno aj dnes s nim budem, tak dufam, ze sa nezabudnem spytat :-N inak som bola v tom salone, de sa mi najviac pacili saty...pokecat s maminou znamou, co tam robi a predtym na skusani nebola...a ta mi vravela, ze uuuplne staci, ak chcem saty od nich zo salonu...prist v aprily...ze sa nemam kam ponahlat...fakt sa s tymi satami moze stat cokolvek...a ze mi mozu objednat rovnake saty, co sa mi pacili, ale budu novucke...ze je to na mne...a tak... vianocne vypekanie asi budem musiet zvladnut sama...ach jaj :-( pekny vikend vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
no to aj ja-sama (ale mna to baví a už sa teším), lebo niekto musí aj upratovať- totiž dom je stále ako po výbuchu... pekný víkend, asi sa tu zas cez volno neobjavým bo zajtra nás čaká zabíjačka...takže arbajtu a arbajtu....
Odpovedať
hej krisiti, dufam ze si este neodisla..
Odpovedať
no ja len ze mame kameramana pana villema, starejsieho mladeho super zabavneho ervina salmu a fotografa budeme mat z Novych Zamkov kedze v LV uz nikto dobry nebol volny...miestnost budeme mat v rekrei na margite a tam budu aj poliaci spat...dufam ze sa im tam bude pacit...no a inak kvetinarku pani kickovu kedze som tu na MS pocula len super odozvy tak som ju objednala a potom som sa este aj dozvedela ze robila kyticu pre anglicku kralovnu teraz ked bola u nas na sr..takze som spokojna...este potrebujeme DJa ale neviem kto je dobry..inak nevies mi poradit prosim manikuru, vizazistku alebo super kadernicku, prosim?? a ty mas co nove?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj mna to pecenie bavi...ale vzdy to robim s mamou...ve dvou se to leeepe tahne :) len to ted asi nebude mozne... ozaj, kristi, co nove so skorosvokrickou? nejake zmeny? dufam, ze uz je lepsie..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj malachristy- no tak to si ma šokla tým kameramanom. lebo toho istého mame zajednaného aj my... tak teraz neviem- on kameruje ešte s niekym alebo ako chce stihnut 2 svadby naraz??????ja som bola v septembri na svadbe na margite tiež v rekrei a bolo super aj super varili ale bolo toho strašne vela ... čo sa týka starejšej tak to mame danku udvardyovu z novej dediny, dj- je z nových zámkov a fotografka miška vlačuhová, a svadba bude u nas- čiže v machulinciach... ej christi napiš čo ten kameraman lebo to si ma prekvapila že ten istý...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj sasettka, čo sa týka buducej svokričky tak diagnoza sa potvrdila, no ževraj je to velice malinke a v začiatočnom štádiu tak to idú liečiť...musíme len dufať že to dobre dopadne- no jeden doktor v ba jej povedal že za pol roka by to malo byť ok. tak dúfam...
Odpovedať
no my sme zase nevedeli kvoli vam ziskat misku, bo povedala ze ak stihne tak nas moze fotit jedine v piatok alebo nedelu..ale to sme nechceli tak sme si nasli fotografa z tych novych zamkov..:-((( hihi..no a ten kameraman..no uz sme zaplatili aj zalohu aj vsetko tak neviem...lebo povedal ze mu volal niekto kvoli svadbe na ten datum ale ze to neni potvrdene...tak ale to riesila moja mama lebo ja som v anglicku...no ale asi si to nejako vyriesil ked sa nam slubil...fakt ma to mrzi dufam ze sa to nejako vyriesi...oo boze svet je taky maly :-((( no lebo to si ma aj ty prekvapila ze ako to ze aj ty si si objednala toho isteho ked my uz aj tu zalohu...to mi napis..ok?
Odpovedať
Profilova fotka
no a kedy ste tu zalohu platili? my ju tiež mame zaplatenu, my sme ju platili tak začiatkom novembra a vy kedy... ?no tak na toto som velmi zvedavá že čo to je... ja som to nevybavovala ale snúbenec- ten bol u neho a adokonca sme mali aj dvd od neho doma...
Odpovedať
Profilova fotka
hm hm hmmm...no baby, tusim mate dilemu s kameramanom...no som zvedava, ako sa to poriesi.. hlavne, aby sa to vysvetlilo...niekedy mava kameraman pod sebou dalsich kolegov...tak hadam je to tak aj vo vasom pripade... a na toto je dobra MojaSvadba...sa tu pekne stretnete...pokecate a zistite taketo nezrovnalosti.. ;-) a kolko ste vlastne platili tu zalohu? a kristi...no nech to teda dobre dopadne...aj ja mam ted mamu v nemocnici...dost neprijemne... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sasettka , no už sme to vyriešili... hm to ma mrzí... na nás sa to nejako valí- teta chorá maminka piatok dostala vyhadzov z práce tak som zvedavá čo ešte príde, no dúfam že nič hrozné nás už nečaká a možem sa začať tešiť na svadbu... lebo teraz akosi na to aj zabudam nebyť toho že sa mrknem sem medzi vás...
Odpovedať
kristi, inak drzim palce s tou buducou svokrickou nech sa to nejako da vsetko doporiadku.., neboj vsetko zvladnete a to vas (obe rodiny) da viac dokopy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vyriesili? no tak to som rada :-) ale vcelku ma zaujima ako...ja som strasne zvedava :-N a hej, presne tak...nie je kazdy den ruzovy..treba aj taketo neprijemne situacie nejak prezit... :-(
Odpovedať
ahoj sasettka, no zistilo ze je to tak ako si vlastne ty hovorila ze on ma este kolegov a takze kazda bude mat kameramana...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooo...tak to som rada...ze ten ujo nebol daka podvaznoha /po trnafsky podvodnik/ :-D ale mohol vam to sam od seba povedat...aj snubencovej sestre sa na svadbe stalo, ze si zajednala fotografa a ten tam poslal svoju kolegynku...a tie fotky proste nie su dobre... tak hadam ma kolegu na svojej urovni ;-)
Odpovedať
ved presne toho sa bojim ...uz sa k tomu ani radsej nevyjadrujem bo neviem co mam robit..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dobehla som medzi pečením nakuknúť sem... takže video mal velmi pekne aj dobré efekty tak a ked to bude strihať on tak to hádam dobre dopadne u oboch...jaj baby práve po nociach vyrábam bižu a strašne sa z nej vytešujem, ked bude všetko hotopvé dám do albumu, by ste aj vy videli...
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuj, kristi, robis si sama bizuuu? hmm...no ja som sa prave vratila z viedne...a tam take kraaasne nausnicky som videla /ako na svadbu, hej? :-) /...len podla mna by za ten dlhy cas scerneli, lebo to nebolo striebro...takze som ich nevzala...s ubezpecenim, ze pekne nausnice tu budu vzdy :) tak sa tesim na fotky :)
Odpovedať
caute baby, ako to ide?? no ja pomaly zacinam pisat prace do skoly ale straaaaaaaaaaaasne sa mi nechce...:-(((( urcite to poznate. ppetulka a monikac: nasli ste niekde tie saty? mali ste sancu ich skusit? dajte vediet ako to dopadlo..:-) zatial pa utekam kupit nejake veci do obchodu na veceru, potom zas pisat a pre osmou varit pre draheho lebo pride z prace...chudak tolko pracuje...aj za mna...strasne nieco, aj vy (studentky) sa citite tak previnilo ze tolko nepracujete na spolocnom rozpocte na svadbu????
Odpovedať
jaj este nieco som zabudla...kolko chcete mat chodov na svadbe alebo budete "krmit" svojich svadobcanov?? lebo ja som tu citala v jednom fore na MS ze svedske stoly su strasne super a ze na tom vela penazi usetrite...nejake skusenosti??
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj malachristi...noooo...ja som studentka, ale mam taku brigadicku popri skole...tak za tych 9mesiacov hadam daco aj nasporim...hlavne teda na svoj "outfit :-N ...a aj na vyzdobu...a ostatne rodicia zaplatia...ved maju len jednu dceru /teda mama ma jednu dceru, oco dve :-D /...tak by sa patrilo :) a to s tou skolou teda poznam...uff..ani mne sa strasne nechce...a este aj darceky nemam vsetky nakupenee...aaaaaaa a co sa tych chodov tyka, ja to chcem urcite mat ako prve veceru /predjedlo, polievka a druhe/..a potom uz len formou svedskych stolov...a po polnoci nejake to prasiatko...aby kazdy jedol, kedy chce...a kolko chce... ale co sa tyka toho usetrenia, ked som sa o tom bavila s jednou prevadzkarkou, vraj to cenovo vyjde dost podobne..
Odpovedať
ahoj sasettka, no aj ja mam ciastocny uvazok popri skole ale tu v uk vsetko co zarobim za ten vikend tak dam za najomne a ostatne nutne naklady...takze mam len to co som nasetrila cez prazdniny a tak. co je jasne ze na moj outfit...no a inak my si s priatelom platime uplne vsetko sami...takze preto sa tak snazime setrit a setrit...ale ide to pomaly hlavne popri tejto sprostej financnej krize..:-( no a co sa tyka vianocnych darcekov...uff tak to som kupila len priatelovi mobil co moc chcel..ale okrem toho nic....ale nastastie nejdeme na vianoce domov a tak budem kupovat vsetko az v januari v zlavach..takze darceky moc teraz neriesim..to skor tie prace..a ozaj o com mas diplomovku? teda ak sa dobre pamatam si v poslednom rocniku nie? no neivem ja som sa nasej prevadzkarky este nepytala na rozdiel v cene lebo to budem riesit az januari ked ideme na tyzden domov ale baby na MS pisali vraj tym dost usetrili..no v kazdom pripade sa mi to zda ako celkom dobra forma...lebo ja osobne ked som na svadbe tak nerada jem prave vtedy ked mi to strcia pod nos ale vtedy ked mam chut...no nie? tak dufam ze svedske stoly budu uspesne..hihi..:-) zatial ahoj a drzim palce so skolou..papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?