Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ani nehovor..a zachvilu je 5. januar a to uz pojde ako na rychliku..osem mesiacov, sedem....a budeme sa inak volat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...piaty januar uuurcite pride velmo rychlo...a hej, potom to uz pojde dolu vodu :-D ci hore vodu? :-D ja si inak nechavam aj svoje priezvisko...nejak som si nanho uz zvykla :))))
Odpovedať
Profilova fotka
A to ty si fakt nechas svoje priezvisko? Nebudes sa volat po manzelovi?
Odpovedať
Profilova fotka
aj aj...dve priezviska...vcelku to k sebe ide :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no veru takto za 9 mesiacov sa budeme dúfam neskutočne zabávať a budeme prežívať hadam náš najkrajší a vysnívaný deň v našich životoch... ja budem mať meno po manželovi, no v abecede veľa neposkočím zo "š" na "t"
Odpovedať
Profilova fotka
No ja tiez neposkocim v abecede..z i na k :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja zostanem takmer na rovnakej urovni :-D š - s
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby som tu len na malinký skok,kuk čo je nové... za chvílu odchádzam na stretávku z gympla po 5 rokoch... ech už sa teším...ale mam aj menšie stresy či som všetko vybavila správne a na nič som nezabudla...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, mate stretavku? tak to je supeeeer...aj nas to caka...ale az v juny/july...s najvacsou pravdepodobnostou to budem organizovat ja, tak sa tesiiiiim...takze sme asi cca rovnako stare, vsak? a tvoj nastavajuci ma kolko rokov? my ked sa budeme brat, ja budem ma 4 dni 25 rokov a drahy 29 :-) a co si mala vybavovat a nezabudnut, hm?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj sasettka, no tak ja som vybavovala reštiku zbierala som peniaze a ešte kvety pre triedneho... no bolo včera strašne suuuuper.... perfektne sme sa bavili a aj triedny bol super.... a čo sa týka toho veku- ja budem mať v maji 25 a peťko v júli 27, takže asi sme rovnako staré- ked tak počítam...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby...pekny vikend ste mali? ach jaj, mna dnes chytila daka alergia na nieco, co som asi zjedla /vedu sladkosti od uja Mikulasa :-N /a tak som na celom tele nejaka cervenoflaka...a svrbiiii tooo...najradsej by som sa obtrela o smirgel, aby to prestalo :-) neprajem nikomu...vrrrrrrrr ]-( no kristi, aspon si sa riadne odreagovala, no nie?:) aj ja sa na stretavku straaasne tesim :))) nas bolo 5 bab a cca 25 chalanov...ale partia sa stretla proste skvelaaaaaaaaa :-D hej, takmer rovnako stare ;-)
Odpovedať
ahooojte vsetky, no sasettka ano vikend som mala pekny ale vcerajsok bol este krajsi...:-)) vcera sme totiz s mojou polovickou mali nase prve vyrocie...boli sme na super veceri a strasne sme si uzili to ze je tomu rok co sme sa zalubili..:-)) no ty sa hlavne rychlo dostan z alergie.. a kristi...takze stretavka? no super a na ktoru skolu si chodila? :-) ja na OA. tak zatial sa majte krasne...inak sme v pripravach s drahym postupili: mame uz aj starejsieho, salu, kameramana, fotografa a aj kvetinarku...:-))) jeej no este nam DJ chyba...:-) ok tak papaa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
achoj malachristi.. tak to ste sa riadne rozbehli :)) dokonca aj kvetinarku? fiiiha...mne sa mama pytala v jednom kvetinarstve a tam povedali, ze mesiac-dva pred mame prist, ze to uplne staci.. a gratulujem k vyrociuuuuuuu...nas caka 25.1. druhe :-) jaaaaj, vyrocia su krasna vec, hehe... a ta alergia presla do vecera...a uz aj viem, z coho to bolo...vypila som veeela 100% pomarancoveho dzusu :-N alergia na potraviny...vraj dost bezne, u mna prvykrat...nuz co uz..ale uz to nechcem nikdy!! :)
Odpovedať
ahoj sasettka, no tak to som rada ze si uz z alergie vonku..:-) no inak hej rozbehli, pretoze sme si hovorili ze mame cas ..mame cas..a ked som zacala hladat fotografa tak sme zistili ze su vsetci uz rezervovani a tak mame fotografa z ineho mesta..hihi..a s kameramanom sme mali stastie lebo ako jediny ten ktoreho sme chceli nastastie nebol rezervovany..a kvetinarka..no nieviem ci skoro ci neskoro ale chcela som si byt ista ze budeme mat ju..je vraj straasne dobra a dokonca som zistila ze prave tato nasa kvetinarka robila kyticu pre anglicku kralovnu ked bola na SR...nuz tak ak..a vy ste ako na tom? postupili ste v pripravach?.. a gratulujem k vyrociu uz takto dopredu aj ja vam lebo v januari urcite zabudnem..:-) ozik a kolko mate rokov s priatelom?
Odpovedať
ahojteeee,mam volnicko a pocuvam cez net fanko iba vianocne pesnickyyyy a mam uplne vianocnu naladu,popijam kavicku s likerom,peciem zemlovku,vypisujem vianocne pohladnice domov,proste perfis volny dnik :-) zacali ste uz vypekat?ja sa chystam zajtra,i ked popravde,moc sa mi nechce.len tak mimochodom,tusim sme tu vsetky skoro rovnako stare,ja mam 23,ale s mojim milovanym sme spolu cez 5 rokov.sorry,ze tak od veci som pisala,ale fakt mam pekny dnik,tak som sa chcela pochvalit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiiiiiiha, no tak taku kvetinarku aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D ja planujem s kvetinarkou spisat zmluvu, ze ak pocas svad.dna kytica zvadne, rozpadne sa, alebo necakane zmeni svoj tvar, vrati mi peniaze :-D :-D :-D ved a neboj, ja to tu urcite spomeniem...to nase dalsie vyrocicko, hehe:)) uz som to tu dakde pisala, ja mam 24, priatel 28...a vy budete mat kolko, ked sa vezmete? a co sa priprav tyka, nepostupili sme velmi, jedine co som ja bola poskusat zopar siat...a teraz len pozeram fotky a vytesujem sa :))) a konecne si pozrieme jedno dvd od kamarata kameramana, ktoreho sice mame zajednaneho, ale este sme nevideli jeho robotu, tak som zvedava :)))) jejda baaaabo, tebe je ako dobreeee!!! to ja trcim v skole a musim napisat jednu filozoficku A4 na Teoriu dejin architektury a urbanizmu a straaaasne sa mi nece :-S a vypekat...uff...nehrozi...hadam nabuduci tyzden...i ked medovnicky a take este jedny druhy by sa mali skor robit, co? :-|
Odpovedať
sasettka,to ti teda nezavidim,ale potom ten titul,to budem :-D ked sa vezmeme,ja budem mat 24 a priatel 26,inak 5.september je pre mna specificky,bo sestra ma narodeniny,my s priatelom budeme mat presne 6.vyrocie a od svadby aj vyrocie svadby-aspon si to zapamata :-D .inak ja by som chcela mat zive kvety vo vlasoch na svadbe,myslite,ze mi do rana zvednu?neni na to nejaky trik?bo kamoska mala mat zive kvety a nejako jej do svadobneho rana zvedli ci co,tak bola bez kvetov i zavoja
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky...tak kvetinarku som ani ja etse neriesila..dnes mame z roboty vianocny vecierok..tak radsej ostavam spat v BA :-D aby som to zajtra prezila v robote..inak od vcera uz mame doma obrucky..nakoniec nas to vyslo na 15000 korun....ale uz som nic nehovorila..neviem, ci nas oklamali, alebo sa to fakt tak predrazilo alebo sme my zle ratali..neviem a neriesim to uz, obrucky su krasne a to je podstatne
Odpovedať
ahojte kocky ..tak ako mate nieco noveho ja sa uz neviem dockat kedy uz budem doma.... :-)
Odpovedať
..zuuzzu tak to je urcite riadna cena..a s akeho zlata mate prstienky?
Odpovedať
Profilova fotka
z bieleho... ;-)
Odpovedať
..no aj my chceme biele zlato a do toho nejake kamienky...som zvedava kolko povedia nam ked pojdeme popozerat....tu vo Svajci vyjde len jedna za 15 tisic :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aj pre mna je ten datum trooosicku specificky...mam narodky 1.9...tak aspon oslavim dve veci naraz :))) a to dokonca 25!! takze si obciansky zmenim jednym supom :-D dufam, ze nebude nejaky problem, ze mi obcanak nebude 3 dni platit...sak co uz :-N cau zuuzzu, dlho si tu nembola :) takze u Jozefa za 15?? hmmm...a co ste si zle rozumeli, alebo co?? :-o no kazdopadne...ked uz su take kraaaaaaaaasne...a na cely zivooooot... ;-) a mozno aj ja budem mat daco zive vo vlasoch :))) a vidavam to casto v albumoch, tak hadam to tak rychlo nepokape :)) napr. ruze maju dost dlhu vydrz...aj kaly, mozno aj orchidey.. a mozno je tam daka mininadobka s vodou.. uz som nieco take videla..asi sa treba spytat priamo kvetinarky.. a maruska ahoj...nove nist :-D len som dostala od spoluziacok takeho srandovneho spievajuceho santu, tak to tu pustam v skole na chodbe a vsetci sa na tom dobre bavia :))))
Odpovedať
...ja tiez nic nove ...mame s priatelom nakupene skoro vsetky darceky...tak sa uz nevieme dockat Vianoc a domova.. ;-)
Odpovedať
ahoj babo, a kde si ze pocuvas funko cez net? ja v UK..a domov na sr idem az na konci jula po mojich promociach..a ty si kde a co porabas? tiez sa neviem dockat kedy pridem domov :-))) ahoj sasettka, no ja ani neviem ako sa mi podarilo taku kvetinarku super zohnat...lebo o tej kytici pre kralovnu som sa dozvedela az po tom ako som ju objednala..takze som sa straaasne potesila..:-)) inak som nevedela ze nieco take ako zmluva s kvetinarkou sa robi...preto som nic take neplanovala ale kedze mam len same dobre odozvy o tej mojej tak s nou nebudem nic asi spisovat...inak preco uz nema v albume tie fotky so satami co si si skusala? zuuzuu..no teda to je fakt pekna palka ale verim ze su urcite krasne...:-) Kristi..kde si? dlho som tu o tebe nepocula...:-( ako idu pripravy? no inak ja by som moc chcela obrucky z bieleho zlata a moj pokladik normalne..ja by som chcela nejake nezvycajne a moj poklad zas uplne nejake klasicke...hihi.a z tohto dovodu sme este nevybrali ziadne obrucky..hihi..ale poznam jedneho fakt super zlatnika v leviciach..taky mlady chalan a faaakt ze je super...chodia za nim ludia hadam aj z celeho slovenska alebo neviem...ale fakt si ho vsetci chvalia - no a tak sme rozmyslali ze by sme si dali spravit obrucky u neho a ze by to bolo hadam aj trochu lacnejsie ako z nejakeho masovo velkeho obchodu s nehoraznymi cenami.. mimochodom baby, neviete o nejakej super firme kde robia oznamka..ale nie take klasicke ale skor take otvaracie, farebne...neviem nijake pekne na nete najst...:-(( pliis poradte...dakujeeeem krasny den vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
malachristi, to s tou zmluvou s kvetinarkou...to som si len robila ftipky...ehm ... ale sa jej spytam, ze ci sa s niecim takym stretla :))) kebyze mam vyhliadnutu ...resp.odporucanu nejaku naozaj dobru kvetinarku, s ktorou nikdy neboli problemy a uviazala nadherne kyticky, ktore sa nerozpadli, urcite by som nad zmluvou anilen nepremyslala...takze ked mas taku velavyznamnu kvetinarku, tiez sa nad tym nezamyslaj :-D a mala som tam tie saty, ked sme sa tu stretli viacere, aby ste pokukali...ale uz su fuč, pretoze sem sem-tam moj mily nahliadne a nechcem, aby ich videl :-N a firmu na oznamka ani nehladam...sama si dake zrobim...a mam kamarata v tlaciarenskej firme, tak si to dam unho vytlacit...takze neporadim :-( no, kristi som tu tiez uz dlho nevidela, asi uz po veceroch vypeka medovnicky :-)
Odpovedať
no takze ty ftipkarka..no mne to trochu nedoslo..hihi..:-)) inak tiez som rozmyslala ze by sme s drahym nejake skusili sami vymysliet..tu v skole mame same super programy a ITci nam vedia poradit...len som rozmyslal ako to vytlacit lebo tlaciaren tam sice mame dobru ale neviem ako by sme to postrihali..proste stale sme sa nerozhodli..viem ze v tomto mame cas...ja len ze sa nevieme rozhodnut..a kde ma ten kamos tlaciaren? mohol by po pripade aj nam vytlacit? kolko by to asi vyslo nevies?
Odpovedať
sasettka, inak tiez z toho dovodu ako ty si sem nechcem davat moc fotiek..lebo sa bojim ze by ich moj poklad mohol najst..hihi inak ja som si skusala tieto saty a straaasne sa mi pacili (tie prve sa mi pacili viac...hoci preferujem saty okolo krku musim povedat ze som sa v nich skvele citila) http://www.maggiesottero.com/dress.as... http://www.maggiesottero.com/dress.as...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, jeee, malachristi, kde si zobrala take pekne saty? Teda, kde si si ich skusala?
Odpovedať
no ja som si ich skusala v anglicku...ale pozerala som na nete ze su salony aj na slovensku s maggie sottero...len musis pogooglovat..ale ide o to ze na slovensku maju vacsinou take starsie saty a toto su absolutne nove...a faaakt boli krasne..inak ja som si ich skusala na kupu a nie poziciavanie... a ty ake mas predstavy a odkial si, teda kde budete mat svadbu som myslela :-) zatial pa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?