Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nieee...len mame aj tu taky minikostolik...a dost nad nim rozmyslam...len v nasom pripade bude tych ludi asi 2x viac a bojim sa, ze sa tam ani nepomestime :)))) jj, treba poskusat...ale inak snivam o takom dlhociznooooooooooooom zavoji...akoze len do kostola samozrejme...podla mna by sa to tam dalo nejak skombinovat :)) ale zavoj by musel byt len jednoduchy, ta spanielska cipka by sa dost bila s tymi satami...
Odpovedať
..urcte nie spanielska cipka v tvojom pripade, aj ked su to krasne zavoje ..ja som len zartovala a sobasi v Ziline ;-) ..neboj dobrych ludi sa vela zmesti...a na tu pol hodinku to vsetci vydrzia
Odpovedať
akurat som nad tym rozmyslala,ze by sa ti kludne hodil dlhy,ale fakt len cisty bez nicoho,uplne jednoduchy
Odpovedať
Profilova fotka
jj, su krasnunke...ale asi z toho nic nebude :-D ale dlhy musi byt...ved je to moj seeeeeeen...a v ten den sa predsa sny plnia ;-) a ako by to vyzeralo, kebyze za sebou k oltaru nist netaham?? :-p
Odpovedať
..ja som tahala vlecku xixi ..ale jasne, ze v tento den si treba plnit sny...len to rozumne skombinovat x-) ..myslim, ze aj ten dlhy zavoj bude fajn, presne ako pises uplne simple veil
Odpovedať
Profilova fotka
no, ved casu dost, hadam ho dakde zozeniem...alebo mi ho mile tety v salone usiju :) ale inak...strasne som teraz rozkokosena...to bude tym skusanim....krasny relax ...vrelo odporucam ;-) :-)
Odpovedať
..mi hovor, mne sa najprv nechcelo ist skusat ale potom sa mi to celkom pacilo ..ved preto som ti minule pisala, ze aby ste si to poriadne uzili, ze vam potom za tym bude smutno ;-) ..tak zatial vela stastia, ja sa zase objavim ..teraz musim prchat, lebo este nieco mam papa
Odpovedať
Profilova fotka
a ostala som tu sama :-( papapaaaaaaaaa
Odpovedať
ahojyk sasettka ....tak ako citam uz si si asi vybrala svoje satky....mozes ich dat znova troska do albumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne maruskaaaaa, dam tam vsicky...ale zas len na chvilku...bo moj drahy prisiel na to, ze tu mam album a zacal ho okukavat... :-N
Odpovedať
..a ake satky si si vybrala...?
Odpovedať
Profilova fotka
tie tretie ma najviac ocarili..ale nie su uplne podla predstav /bo su kratke/ ale vsetko sa da jednoducho dorobit a potom budu vyzerat este lepsejsie :) a su z krasnej latky, a presne mi sadli...akoby boli na mna site :)))) a este tie uzke /fotka 85/ boli superne...len uz hranicili z nesvadobnymi satkami :))) a aj tie prve boli fajn, prijemnucke...
Odpovedať
Článok sa načítava...
..nooo peknucke ..myslim ze ti sedia aj tie co si drzis vlecku....ale ty musis asi vediet v ktorych si sa citila najlepsie....a ako sa vola ta kolekcia co si skusala teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
tie boli tiez super...dokonca na figurine vo vyklade, tak sa musela vyzliect :))) len boli velkeee...velmi by sa museli zuzovat :-S a kolekcia...uff...on to je salon novarosa...ale co som pozerala ich stranku, tak su tam este stare veci... a vela siat si siju sami...tie druhe napr. boli site na mieru...a tak..preto pre nich nie je problem este podoplnat alebo odobrat zo siat ... podla zelania :) tebe sa ktore pacili?
Odpovedať
..no mne sa pacia tie prve,tretie a tie co si hovorila ze ti boli velke a oslovili ma aj tie s pasareli s tym zelenym opaskom.....ale na tebe vsetky satky vyzerali pekne.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sasettka, tak tie saticky take akoby morska vila skoro cele zlate s volanmi okolo celej sukne, co si skusala vo Femine, tak tie som aj ja skusala..ale vyzerala som v nich ako jaternicka :-D ale teba svedcia..a v tej Novej Rose maju tiez krasne saticky, tie, co si drzis vlecku, tak v tych si uzasnaa ;-) fakt..tusim tie trnavske saty ti lepsie sedia ako tie pasarelovske ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ze zuuzzu...vyzeraju inak, lepsie, nemozem si pomoct :)))) tie s tou vleckou mi bolo povedane, ze by ich na mna nemohli zuzit, ze by to bolo az moc...a boli veruze aj tazke...ale pekne...no :)) inak vobec som necakala, ze by som v tej novarosa narazila na pekne satky..to bude asi tou ich webstrankou...tam maju modely z roku 5 :-D ale vyzera to tak, ze sa rozhodnem pre jedny saty prave odtial... jaaaaaaj, baby :))) a mali v oboch salonoch zejednane saty aj na september, takze vobec nie sme sialene :-D
Odpovedať
...juj ako vam zavidim baby ze uz vybrate saticky..ja so pisala do tej mojej agentury co mi bude robit vyzdobu a ta pani mi napisala ze mi mozu zohnat satky ake budem chcela a hlavne na moju postavu...poslala som jej aj zopar foto ake by som priblizne chcela tak uvidime co zozenie..
Odpovedať
Profilova fotka
No inak vo Femine sa v oktobri na mna ta pani tam pozerala ako na prizrak, ze co tak skoro idem..asi preto som mala len jedny saty na sebe..ale inak sme uplne v tom najlepsom poriadku si myslim :-D aspon to uz budeme mat za sebou a budeme mat pokoj ;-) tak v Novej rose su fajn saticky, tiez som tam bola ale neskusala som ziadne..inak je tu jedna nevesta, ktora odtial mala jedny saty, ktore si aj ty mala na sebe..tak sa pozri..nazov albumu je Beata Steinhauserova a Tomas Cavara...je to moja kamoska ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
heeeeeeej?? to uz aj taketo sluzby existuju??? hmmm, tak to je naozaj superne...len som zvedava, kolko si za to vypytaju :-p
Odpovedať
..no existuju..oni maju aj svoj svadobny salon a ak si od nich poziciam satky tak mi daju vyzdobu auta a kostola zadarmo... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaale co, maruska...tak to by bola skoda nevyuzit :)))))) no idem pozriet tu nevesticku :-) nevies jej nick, abo datum svadby, to sa lahsie hlada :-N a tie saty pred tymi morskopannoidnymi ...tie na mna tie predavacky vo femine navliekli a neskutocne ochkali, ze akaaa som kraaaaaaaasna...a mne sa taaaaak nepacili ...no sranda bola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem aky ma nick..to ani netusim...a na mna tam ta pani tiez navliekla a ochkala a ja som sa citila ako debilko..otras...ale ked sa to im pacilo..myslim, ze im by sa pacili vsetky, hlavne ze si ich zajednas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, aj ja som sa v tych obrovskych citila straaaaaaaaaasne :))) a ked este zacali, ze ked vas v tychto satach vas nastavajuci uvidi, tak odpadne....no ja som sla dopopuku :-D a som sa nemohla dockat, kym na mna navlecu tie dalsie 2 saty, ktore som si jedine z toho mnozstva, co tam maju, vybrala...inak jedna ta teta je z Modranky a pozna mojho Janka aj celu jeho rodinu, tak sme mali aspon o com tocit :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ked vas v nich nastavajuci uvidi tak odpadne od toho, ako v nich zle vyzeras.. :-D ale sak dobre, to je ich vec..inak z tych siat, co tam mali som ja len tie zlate morskopannovske skusala..jedny jedine z toho mnozstva co za nieco stali..ale inak to tam je o nicom, vsetko na jedno kopyto
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, aj ja som si vsimla...a vies co bol uplny gol?? ukazovala mi novu kolekciu, co im ma prist...a boli tam satky s vacsimi suknami /ale este to bolo v norme :-) /...a pekne vrchy mali...proste to dobre vyzeralo a ona to zhodila, ze su o nicom a nevesty nechcu mat take velke vystrihy a pod...no urcite bych si radsej vyskusala tu novu kolekciu, ako hentie saty...ved aj ja ked som tam vosla, tak jedine tie saty mi padli hned do oka, ze tie musim skusit :))) a ta kamaratka...ehm...aspon priblizny datum svadby bys nevedela? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ta svadba bola v auguste 2008 niekedy zaciatkom tusim 2. augusta v TT :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...dakujeeem, uz som to nasla :))) tak tie satky su peknunke, ale pre mna ee...ani tie som nechcela skusat...a teta ich na mna aj tak navliekla :)))) no sranda s tymi tetulami :)
Odpovedať
Profilova fotka
no to ano, navlecu na teba aj to co sa ti nepaci..ale je to ich robota...aj tak dobre, ze sa tak snazia..horsie by bolo, keby ta ignorovali
Odpovedať
Profilova fotka
preto sa radsej ani nechystam do Bliss... :-D i ked by som nemala davat len na reci, ze je tam neprijemna tetula a ist skusit...no neviem, ci sa mi este chce...to by ma tam musel dakto jedine dotiahnut :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?