Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babyyyyyyyyyy, je tu este niektoooo? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
hej ja... no ako si dopadla?
Odpovedať
Profilova fotka
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :-D tusim som sa buchla do siat jednych...a tusim aj dvoch :))) idem dat fotecky do albumu a potom hadaj, ktore to su :)))) a ty inak ako? uz mate porobenô? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ach kdeže ale už to konečne začína nadobudať ten správny tvar :-) no tak už sa teším na ne a som zveeeedavá
Odpovedať
Profilova fotka
uz su taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :) niektore mi boli trosku kratsie...dokonca aj tie moje NAJ...ale to by spravila dlhsia spodnicka...a este by tie saty vdaka tomu vyzerali lepsie...a oni su velice jednoduche spredu...tak by sa mi tam mohla aj nasit stuha cez pas...proste, co len chcem, to budem mat :)))))) uff...len to rozhodovanie bude tazkeeeeeeeeee tak som zvedava na vase nazory...
Odpovedať
Profilova fotka
babo, tie saty s maslou stoja 7tis...kebyze o polovicu menej, dalo by sa zvazovat...akozeee...stale zvazujem aj teraz...ale co je vela, to je vela a ja nekradnem :-D
Odpovedať
sasettka,kraaaaaaaaaaaasne saticky su tie prve,druhe,predposlednee
Odpovedať
myslim z tych poslednych co si pridala teraz
Odpovedať
Profilova fotka
jej no sasettka tie šatky sú krásne jedny krajšie ako druhe... inak v jednoduchosti je krása- to vieš- nie ;-) tak prezrad ktoré su tie tvoje favoritky? netrúfnem si tipnuť ...
Odpovedať
a este tie predpredposledne su supis,tak myslim,ze si si vybrala bud tie prve al 3 al 2 od konca
Odpovedať
tieto troje ti selki najviac,niektore ta rozsirovali alebo sa k tebe nehodili,ale tie troje,parada!!!fakt si bola v nich prekrasnato si bola v tej pasarele?
Odpovedať
Profilova fotka
no, tie tretie /keby ste vedeli, ako mi sadli - ako rit na serbel :-D /netreba s nimi robit vobec nist...len ich bude treba predlzit...ale to staci jednoducho spodnicka dlha ako ma byt..a bude to vyzerat perfisne...a mozno cez pas tu stuhu inofarebnu :-N ja viem, ze v jednoduchosti je krasa...ale ta stuha sa mi tam proste pyta :)))) a este aj tie predposledne boli perfisneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....nezvycajne...waw..
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak este raz som si pozrela,1,2 a predposledne podla mna naj idem kuk este tie tretie
Odpovedať
Profilova fotka
babo, ee...toto boli trnavske salony...z pasarely mam tiez fotky, pockajte, dam tam aj tie, nech je to kompletne :-D
Odpovedať
sasi,tie tretie su tiez krasneeee a fakt ti sedia
Odpovedať
Profilova fotka
tam pri nich sa udialo - to waw...neviem...ale asi su toto tie prave :-N len ta pasarelaaaaaa..aaaaaaa...aj tam su krasne satky...ale to waw tam nebolo...mozno som bola az moc ohurena z mojej prvej navstevy salonu...a este k tomu hned bezkonkurencna pasarela :)) ...a asi preto sa ziadne waw nekonalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no a viež že som si aj myslela ale potom ma napadli aj tie čo vyzerali ala štýl pasarela... a to ja som nepovedala tym že ta mašla tam nemá byť... ono je to samozrejme na každej z nas o akych satkach sniva, ja som za jednoduchšie, a tým že som to napisala som nemyslela že budú prečačkane alebo tak niečo... ej začinam filozofovať -znak prepracovanosti- stále čumim do pc a robim veci do roboty ale už sa mi nechce.... sa na to asi vykašlem...
Odpovedať
Profilova fotka
aj tie dalšie sú pekne, v tých tenučkých s tou stuhou si zlatá...
Odpovedať
z pasarely ti sekli tie druhe najviac,tam sa mi zdali tie saty,ze to je byt na extremne dlhe baby,alebo ja neviem,mozno to bolo len tak odfotene alebo co,napr tie prve z pasarely su uchvatne,ale zdalo sa mi,ze ta zmensuju alebo co a z toho trnavskeho salonu som ten pocit nemala,ti viac sedeli,ale z fotky sa to moc neda povedat
Odpovedať
Profilova fotka
kristiii, kasli na toooooooo...sprav si dneska volnoooo...sprav si kavickuuuuu, okukuj tu satkyyyyy....nech ti je faaaaaaajn ;-) myslim, ze s tou stuhou budu vyzerat stale velmi dobre...tesim sa z toho :-D skoda, ze este 9mesiacov je pred nami :-|
Odpovedať
Profilova fotka
maš pravdu sa na to asi.... ale to ubehne ako H2O a zachvilu si tu budeme písať ako nám bolo krásne... toto obdobie je krásne- lebo nás to ešte čaká no potom už budeme len spomínať...
Odpovedať
Profilova fotka
a hej, babo, tie druhe robia dobru postavu :))) ale hentie satky mozes najst tusim v kazdom salone...akoze nemyslim presne ten isty model...ale taky podobny...jaaaj, ja bych tak rada mala saty neokukane, daco krasne a ako nove:))) len zas sa mi to nechce dat sit :))) i ked v tom salone, de su tie saty, aj siju...no uvidime... a tie tenucke...tie boli kuasnunke...no nie moj styl... a tie fotky moc neskresluju, nemam taky pocit...fakt som v tych satoch vyzerala tak, ako na tej fotke...s mensimi odchylkami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kristi, ze H2O :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D hej, musime si to uzivat...ja hlavne myslim na tie satky...aby si ich za ten cas nedali vsetky nevesty z Trnavy... :-N
Odpovedať
...sasettka, ak mozem do toho vstupit..mne sa velmi pacit v tych zelenych spolocenskych satach..si v nich sexi ;-) a stych svadobnych na snimke c81 x-)
Odpovedať
Profilova fotka
oky babenky utekam ja odtialto preč lebo už ma režú očka...tak pekný večer prajem :-D
Odpovedať
sasi,krasnu postavu ti robili tie predposledne saty z trnavskeho salonu,ale tie na moj vkus su az moc,no vyzeraju ako svadobne a nevyzeraju,neviem to opisat,ja by som sa asi rozhodovala medzi 1,2,3 a predposlednymi z Trnavy a 2 a poslednymi z Pasarely,ale ty vies,v ktorych si sa citila supis,tak nezavidim to rozhodovanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
slniecko, achooooooooooooooooj :-) ano ano, tie 81...to su tie, kde bolo to waw :)) tak som rada, ze mas aj ty podobny nazor :) a aj tie zelene boli fakt haluzne...skoda, ze som nekukla cenu...ale asi budem popolnocky skor poziciavat...a budem pozerat po takom niecom...uvidim :-) stale ma inak drzi ten tvoj kostolik...pocuj, kolko cca ludi sa tam vmestilo? :)))
Odpovedať
Profilova fotka
kristi, ahoooooooooooooooj...pekny vecer prajem... super som sa citila v 1, 3 a aj v 6 /len tie boli velikee...a museli by sa velmi zuzovat...a kvoli nim teta musela vyzliect figurinu vo vyklade :-D / a este tie predposledne...z pasarely ma drzali najviac tie extravagantne zo zelenou stuhou...ale nerobilo mi to dobry vrch, mozno po dakej uprave by sa to dalo..neviem... a co myslite k tym satam /fotka 81/ aky zavoj?
Odpovedať
..no nas bolo okolo 42 = znamy tak mozno do 55 ludi a este bolo dost miesta ;-) preco, ides sa vydavat do Ziliny? xixi ...v tom pripade ti odporucim hotel xixi
Odpovedať
...ja by som dala 2-3 vrstvovy tak pod ramena, do polovice chrbta...najlepsie vyskusat zo satami viac druhov zavojov
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?