Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved snad hej...uz som taka nabudena na tu pasarelu, ze v trencine ani nemam chut pozerat...moja prva cesta do blavy...asi hned z letiska, aby mi nieco neuslo:-)
Odpovedať
Profilova fotka
kludne, aj o polnoci sa ti budu venovat :-D viem si predstavit ako sa tesis.. ;-) aj ja som sa tak..a teraz sa este viac, lebo tie moje su len moje na september
Odpovedať
Profilova fotka
ved jasan, ked uz ich mas na 100% zajednane, mozes sa vytesovat, lebo uz si to vies predstavit a mas taku kludnejsiu hlavu, lebo ta najdolezitejsia vec je vybavena...a mozes uz vsetko doladovat...juuuuj...ohromne je to:-)
Odpovedať
Profilova fotka
No presne, teraz uz viem ake spodne pradlo treba..ako asi uces, ake fotky sa daju v takych satach porobit a tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a budes mat teda aj zvaoj?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, no ako sa mávate?ech tie vaše šatky- sú krásne s tej pasarely... aj ja by som už šla do salonikov niečo popozerať ale akosi mi ešte nevystáva čas... ale už po nich pokukujem... aj ked šatky už mám viacmenej isté... teraz sa začínam trápiť s vianočnými darčekmi lebo ešte skoro nič nemám kupené...ale ked aj to akosi nestíham...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, no, ja som zatial tiez len taky netovy maniak...ja som v Anglicku a uz sa nemozem dockat, ked to pojdem obzriet nazivo...neviem, ci tety v salonoch budu mat kvoli mne vobec tento rok Vianoce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Budem mat aj zavoj, kvoli tomu odhalenemu chrbtu, ale asi aj nejaku stolu alebo bolerko..to sme sa este presne nedohodli..ale len kratky zavoj, dlhy sa vraj nehodi, lebo by zakryl tu kraasnu vlecku
Odpovedať
Profilova fotka
no ved prave to rozmyslam...to by bola skoda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no takze asi len kratky zavoj alebo potom bez a len stolu do kostola a na hostine nech sa uz vsetci pozeraju na moj holy chrbatik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej to by bola škoda zuuzzu, ja som chela ten španielsky no k mojim šatkám sa tiež nehodí tak nakoniec zostávam pri normálnom... ppetulka jaj to poznám aj ja maniačim tu na nete- beriem si inšpiráciu- hlavne na výzdobu
Odpovedať
Profilova fotka
:-)vcera som citala v Emme clanok o wedding fetisistkach...uz im zacinam rozumiet:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No tiez som chcela dlhy zavoj az po zem..lebo drahy by chcel aby som mala..ale nakoniec sa budem musiet uspokojit len s kratkym..skodaaaaa...tak som sa v nom uz videla..ale krasne saty su krasne saty a netreba to prehanat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved hej...ono sa to potom trosku bije...nieco musi vyniknut:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved ved ved... to by mohlo pokaziť celkový dojem z krásnych satočiek...ja sa už viete na čo teším ako cez vianoce ušijeme s maminkou podbradníčky a ak sa mi podarí zohnať vhodný košik na dukátiky dovtedy tak aj ten potiahneme látkou...
Odpovedať
Profilova fotka
Ved som skusala aj zavoj taky len do pasa, aby bol chrbat zakryty a vyzeralo to celkom fajn..len ma hneva, ze zakryjem pod neho krasny uces.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ved to je to, ze aj ten uces chceme ukazat:-)Kristi, a Ty mas ake saticky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja take jednoduche- mam ich v albume- foto kamamrátky janky s manželom... ja ked som ich na nej videla- a teraz už aj na sebe tak som sa do nich zalubila na prvý pohlad... a ine nechem. no do salonikov pojdem kuknut aj ked šaty už mam isté...a ja preto nemožem španilsky zavoj lebo latka je kvetinková a to by tam toho bolo už asi moc keby bol ešte aj zavoj čikový a dlhý...
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem, mozno by si ten zavoj mohla mat...ale on by asi tiez vemi nevynikol, kedze su tie saty v podstate od pasa rozsirene...ale tazko povedat, asi to treba vyskusat:-)
Odpovedať
ahojte babulky,boze,ja pridem na Slovensko az v marci a aj saty vyberat az potom,normalne mam uz stres,ze mi ziadne pekne nezostanu. :-( sassetka,tie popolnocne saty s tou maslou vzadu,su uchvatneeeeeeeee,uplne sa ti hodia,ja by som ich na tvojom mieste asi hned vzala :-) fakt ti strasne sekli.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, no ja som tiez v zahranici, idem domov teraz na Vianoce, ale tiez sa uz neviem dockat:-)Mame ten najfrekventovanejsi termin:-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby no ja som to pozerala kolko nás je prihlásenych tu na nete s našim dátumom svadby a už nás je dooosť....
Odpovedať
Profilova fotka
no a to si zober este tie, ktore tu prihlasene nie su...a obavam sa, ze ich bude este viac ako nas:-)
Odpovedať
jaaaj,ti zavidim...niekde tu na fore som citala,ze posledne Vianoce ako slobodna,by si mala stravit s rodinou,a ja ani domov nejdem :-( ale mam tu aspon mojho manzela cakatela-ako sa nazval :-) a sestru a minule Vianoce sme tu boli tiez,a bolo to celkom fajn.ked si predstavim,ze uz skoro za 9 mesiacov tu mame NAS VELKY DEN... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-0 hrozitanksy to leti...ja som to teraz prezivala s mojom kamoskou...stale som mala pocit, ze to je este daleko a ani som nevedela, ako bola rychlo ta osudna :-) sobota...a uz je 3 mesiace po nej...nenormalne...
Odpovedať
fakt,my sa na ten krasny dnik pripravujeme cez rok(to nehovorim,ze o tom snivame od malicka)a ten den tak rychlo ujde
Odpovedať
Profilova fotka
ja som inak nechapala, ze to treba vsetko takto strasne skoro...pochopila som, ked sme v septembri volali, len tak zo srandy fotografovi a schuti sa zasmial:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved aj ja som prežívala prípravy na svadbu mojej krstnej a to tiež ani neviem ako a je už dávno potom... aj ona mi hovorila- že aby sme to všetko chystali postupne lebo že oni si hovorili stále že majú čas a potom nič nestíhali...
Odpovedať
Profilova fotka
ved hej...a potom si uz v strese a potom sa vsetko tazsie robi...preto sme take uzasne a nenechame si nic na poslednu chvilu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jojo... dobre si to vystihla...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?