Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj taaak, no oki, a potom sa asi vracias nas5 do roboty, vsak? tak to mozes napisat, ze co a ako:)))
Odpovedať
Profilova fotka
nevraciam sa spat do roboty, robim dnes od rana do pol siestej, takze potom prcham domov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeejda, ty to mas stale inak :))) no hlavne si to pekne uzi...to skusanie...a pekne sa aj popytaj na vsetko...a tak, no :) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nemam smeny inak, len tento tyzden maju americania Den vdakyvzdania, takze nepotrebuju nasu podporu, tak robime vsetci rano..tak sa tesim, aspon budem mat dlhsi vikend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj taaaaaaak, no okeeej ;-) ja teraz stale basnim o tych spolocenskych satach, co som si skusala na obchodnej...boli takeee dobreeeeee :))) dala som do albumu...nejake taketo to boli...a este mali na sebe taku obrovskuuuuuuu maslu...uplny ulet :)))) som necakala, ze z nich budem taka ohurena, ale proste boli squeleeee :)))
Odpovedať
Profilova fotka
tak spolocenske som ja este neriesila, ale predstavujem si nieco do lila..mali tam nieco take..by som tam po novom roku skocila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak kocky za chvilu sa poberam z roboty a ide lov na saty..este ma caka polhodinova cesta do Ruzinova, tak si to idem uzit..ide so mnou aj drahy, lebo ideme spolu z prace a mamina nas potom vezie do TT.. takze ho musim niekde zanechat..aby nevidel saty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved...ani ja som nejak este nad popolnocnymi uvazovat nechcela, ale proste sme s babami nabehli do toho obchodu...a bolo...lila som tam nevidela...ale velmi som vsetky saty neobkukavala...skusila som len 3...a utekali sme rychlo prec:))) ale pojdem este predtym min. na jednu svadbu /i ked je nejak az podozrivo ticho, co sa tej druhej rychlej svadby v rodine tyka.../, by sa mi haadam saty nove aj hodili...ale asi by som si tamtie neobliekla...este by som naaahodou zatienila nevestu...a co potom :-D no zuuzzu, uz si pravdepodobne na ceste...to normaaalne prezivam s tebou :))))
Odpovedať
Profilova fotka
No caute kocky, takze, saty su zajednane....zaloha zaplatena...ale...vybrala som si uplne ine saty :-D sila co? No, a pytala som sa aj na to cistenie a tieto veci..takze s cistenim nemaju problem, pretoze materialy su kvalitne. Potom, saty s a upravuju na nevestu, to znamena skracuju, rozsiruju, zuzuju a pripadne sa meni zips na snurovacku, aby sa do nich nevesta zmestila..aj tie saty, co som ich chcela zajednat sa idu prerobit na snurovacku, lebo nejaka nevesta si ich uz rezervovala a nezapne ich, tak sa prerobia. Potom, ak si zaretervujete saty, tak sa spise zmluva, v ktorej sa podpisom zarucujete, ze ak sa saty roztrhaju alebo znicia alebo tak, tak zaplatite plnu cenu siat..co podla majitelky predstavuje priblizne 40 - 60 000 korun v zavislosti od siat, takze si kazda nevesta na ne bude davat taky pozor, aby tieto prachy potom nemusela vysolit. Dalej, ak si dve alebo tri nevesty objednaju na jeden den ten isty zavoj, oni zozenu tolko rovnakych zavojov, kolko bude treba a to plati aj o slnecnikoch, vejaroch a tak. Takze toto som vam vyzistila. Tak si mozete uz skusat aj saty, ktore som ja chcela rezervovat. Takaaa zmena nazoru.. :-D sama som to od seba necakala..ale hned ako som sa v tych uz rezervovanych uvidela v zrkadle, tak bolo rozhodnute.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej, tak to je supeeeeer, ze uz to tam mas zaisteneee ;-) a ktore saty to nakoniec su?? nejake nove, co im prisli? a velmi dakujem za tie info...su viac ako dostacujuce :-D ale teda...do blata by som za tu cenu spadnut nechcela :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Su to tie saty, ked pojdes do katalogu firiem, tak su to tie, co maju uvazovanie okolo krku, su cele take jednoduche z predu a vzadu maju holy chrbat az po pas a straaasne dlhu volanovu vlecku..tak to su ony :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, super si si vybrala, tie su kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne ;-) a aj tam maju daco na to? skusala si si daky kabatik, alebo take nieco?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no mali take bolerko, ale to sa mi nepacilo..ale sme sa dohodli, ze vymyslia nejaku stolu pre mna len cez plecia aspon do kostola, aby to babky prezili :-D a fararko :-D , tiez som rezervovala vejar, slencnik, zavoj a nausnice mi zozenu..dake dlhe, strasove..lebo na tych satach je pod prsami taka strasova spona..tak sme skonstatovali, ze na krk nic,len dlhe velke leskle nausnice...a budem osudova...ako Angelika :-D no a na tu vlecku mi prisiju take putko, takze ju budem nosit zavesenu na ruke..ked som to skusala, vyzeralo to neskutocne efektne..a inak bude vypnuta vlecka..aj mi to ukazovala, ze ako to bude vyzerat...tak som maximalne spokojna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no faaaaaaaajn...inak super sa to vsetko cita...si to hned predstavujem :))) ja chcem tiez velicizne nausnice...ja som nausnicovy tip :)))) ale strasove ee...ale ked to mas k satam...tak to bude naozaj tip-top 8-) inak naozaj maju perfisny pristup...az sa uz prestava zdat ta cena nejaka vysoka...ved v tom mas uz tolko doplnkov...ze sa to jednoducho aj oplati....
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy, dala som do albumu fotky nejakych satociek, co som poskusala...ziadne ma nechytili za srdco..jedine tie spolocenske...tie boli dobreeee... :)))) tak do pondelka ich tam necham... a este prajem pekny vikendik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko Sasettka, pocuj, utekaj ty spat do Pasarely a rychlo nieco rezervuje, lebo hentie saty, co si dala do albumu nie su bohvieco..fakt... :-( Pasarele sa proste nic nevyrovna..a tie spolocenske boli zaujimave..aj tie kratke..tie teda boli superkratke..my sme sa prave vratili z mesta, obrucky nie su ete hotove, tak sme dajake darceky pokupili a idem sa k telke vyvalit, bo som unavena ako havo :-D :-D krasny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
jj, presne tak, len este musim s mamou pobehat tu v TT salony /len dva, neboj :-D /, lebo by to neprezila, velmi sa na to tesi...ale vobec to z jej strany nebude, ze waaaaaaw, krasa...ona je naozaj kriticka :)) ta bude frflat na kazde...zatial na ziadne, co som jej ukazovala /fotky/ sa waaaw nekonalo :))) ale tiez necakam zazraky, skor naopak...ja urcite nechcem okukane saty...chcem nieco nove, no :-) ...cize pasarela :-D no...darceky musia chvilku pockat...stale este neprisla ta spravna darcekova nalada :)))
Odpovedať
ahojky...no tak tie spolocenske satky su fakt pejnucke...mne sa pacia tie zelenkave :-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no ja sa vobec neobavam, ze bude problem so spolocenskymi...skor to bude prijemny vyber z obrovskeho mnozstva... :)) a inak ako? my ideme dnes na madagaskar 2...vraj je to o nicom...ale ja tieto animaky proste moooozem :-N
Odpovedať
..aj ja si rada pozriem tieto animovane filmy....inak ok len uz sa velmi tesim domov...a ty ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez ok :) blizi sa zapoctovy tyzden...tak mi az teraz doslo, ze by som mala zacat nieco robit, aby som postihala :)))
Odpovedať
heeeej ahooojte vsetky baby ktore mate svadbu 5.9.2009..tiez medzi vas patrim..napiste kde mate svadbu a ci mi neviete poradit nahodou kameramana a fotografa..nejakeho fakt dobreho..a nie takeho typickeho so streotypnymi efektami na videu...dik mooooc..:-)
Odpovedať
zuuzzu ahoj , ako najdem ten katalog z ktoreho si si vybrala saty? no ja uz sice vybrane mam..budu mi ich totiz sit tu v anglicku kde teraz este studujem...ale sa pytam lebo ja budem mat saty tiez okolo krku..takze som sa chcela inspirovat..:-))) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj malachristi, tak ta tu vitam medzi namiiii :))) mno, s tym kameramanom ani fotografom ti ja, trnavacka, moc nepomozem :)) aj zuuzzu je z trnavy..a tie saty ma z pasarely...to len pozries tu na stranke katalog firiem...svad.oblecenie...a tam ten salon najdes ;-) a inak...zasnubena si uz ako dlho? a kolko budes mat hosti? a tak, no :-D napis daco o sebe, hehe:)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj malachristi, zdravim ťa, tak ja mam k lv veľmi blízko dokonca mame od tial fotografku aj kameramana... kameramana mame pana vilema, fotografku michaelu vlačuhovú, starejšiu mame z novej dediny- pani danku udvardovú...to vieš drahý je z čajkova... a ty už máš niečo...? inak my sme sa rozhodovali medzi dvoma kameramanmi, obaja su super no vybrať sme mohli len jedneho tak ak by si chcela na toho druheho ti možem poslať kontakt...
Odpovedať
Profilova fotka
teším sa, že aj z mojho okolia sa tu niekto objavil, bo zuuzzu so sasettkou si tu tak pekne vedia poradiť, že kde čo zohnali, tak možno aj my si dačo poradime... ;-) a opravujem starejšia sa volá danka udvardyova, nie tak ako som napísala... a vy čo už máte a kde chcete mať svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
no kristi, tak si si aj ty tu nasla spolunevestu z blizkeho okolia, ako vidim :)))) takze supeeeeeeeeeeeeeeer ;-) a uz si skukla tie saty, co mam v albume?:)
Odpovedať
ahoj malachristi, tak ta tu vitam medzi namiiii :))) mno, s tym kameramanom ani fotografom ti ja, trnavacka, moc nepomozem :)) aj zuuzzu je z trnavy..a tie saty ma z pasarely...to len pozries tu na stranke katalog firiem...svad.oblecenie...a tam ten salon najdes a inak...zasnubena si uz ako dlho? a kolko budes mat hosti? a tak, no napis daco o sebe, hehe:))) ahoj sasettka, :-)) dakujem za uvitanie...:-) no takze vam teda nieco o sebe napisem...Priatela (teda uz snubenca) mam Poliaka, a stretli sme sa v Anglicku pred rokom...a hned po troch mesiacoch som ho isla ukazat do levic, kde ma poziadal o ruku...:-) no hned po tom sme rozmyslali nad datumom a nakoniec sme sa rozhodli pre tento.inak mame uz zarezervovanu salu aj starejsieho.. a ako je to s tebou? ako dlho ste spolu a co vsetko uz mate vybavene? :-)
Odpovedať
pre sasettku este raz, no album som si pozerala..a. vidim ze tiez prezerujes velku suknu ako ja...myslim ze si bola pekna vo vsetkych satach len tie zelene sa mi na svadbu zdaju nie ako najlepsi vyber..:-(( hoci su pekne...ak sa ti pacia velke sukne pozri www.hollywooddreams.co.uk ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj, tie zelene su akoze popolnocneeeeeeee :))) neboj, ine ako biele, kremove, sampano, ivory...a pod...saty mat nebudem :)))) inak z tych, co som si skusala a mam ich v albume...tie sa mi moc nepacia, sice som mala sen veliciznuuu suknisko, ale vidim, ze sa daju svadobne saty ponat aj inak :))) fakt neviem, pre ktore sa rozhodnem :-N aj zajtra idem skusat...s mamou tu v Trnave, takze bude sranda ):))) a co sa nas tyka, v januari to budu 2 rocky, co sme spolu...a spoznali sme sa cez internet :))) takze Poliaka? no to je haluz...a co po svadbe, kde budete byvat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?