Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj kristiii, este bude casu na vyrabanie vyzdoby :))) az az ;-) ja sa v sobotu budem tiez vianocne realizovat - prichadza cas adventneho venca :))) a rychlo dake darceky pokupit, este stale neviem co...ale vacsinou to najdem priamo na nakupoch..:) inak prave bolo v spravach o problemovych detoch v skole, ako zautocil jeden chalan na ucitelku...tak som si hned na teba spomenula :-D ale nie, ja viem, ze tam mas male deticky...tie este nemozu na teba zautocit :))))
Odpovedať
Profilova fotka
No teda, deti v skole..ja som to tiez vystudovala, ale nesla by som ucit ani za milion mesacne..Teraz je to o hubu, decka su drze a navyse ucitel je absolutne zle zaplateny.. za tie nervy to fakt nestoji, takze nezavidim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak...treba mat pevne nervy na ne :))) btw.aj moj oco je ucitel...takze este k tomu to mam aj doma :)))) nervy nervy...no uuuuz aby som bola prec :-) a aj teda hovori, ze z roka na rok je to horsie a horsie s tymi deckami... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam doma zasluzilu ucitelku dochodkynu - moju mamu a som si snou uzila..sestra tiez studuje ucitelstvo a moj drahy je tiez vystudovany anglinar - matikar...len tatino chudak nechape, kde sa to ocitol sami magori a on jediny Ing. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:))))) tak to je ftipneeeee...v rodine okrem oca o ziadnom ucitelovi neviem...ale uuuuplne mi staci on...tvoja mama si tiez niekedy mylila domov s pracou?:))) moj oco je uz do konca zivota poznaceny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Presne, kricala po nas doma a nic ine som nepocuvala kazdy den, len jaky ziak co vyviedol a aka kolegyna ju nasrala a tak..ale uz je to za nami..duufam :-D nastastie, my sme sa nevybrali na tuto drahu..takze je to v pohode :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jajaaaaaaaj, takze nie som sama trpiaca rodicom - ucitelom :-D za mnou to este nie je, este budem musiet chvilku pockat..jaaaj, idem daco do skoly spravit...prajem pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
Aj tebe pekny vecer, ja este trcim v robote..a mam pred sebou este 2 hodiny :-D tak dobru noc
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ako sa mavame..ja sa uz tesim na zajtrajsok :-D vcera som vyrabala nejaku tu svadobnu vyzdobu..som nemala co robit a od vikendu uz chystam vianocnu, nech to mame doma pekne.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuuzzu, vcera si vyrabala? ved si bola v robote do 11...uff...teda do 23 :))) a co si vyrabala? mna to straaasno zaujima :))) a aj ja uz idem na vianocnu vyzdobu cez vikend... ted bezim do skoly...ale hadam sem este dnes pridem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ked robim do 23:00, tak mam rano volno, v robote zacinam az o pol tretej..a vyrabala som take kyticky na stoly..potoom este do saty som si vymyslela kyticku do vaz.,.zatial mam len jednu ale bude treba 5 a stuhy som strihala, pierka som mala kupene, ale len male, tak som zo styroch urobila velke - pre rodicov...a tak som sa hrajkala.. :-D
Odpovedať
Ahojte dievčatá...No Zuuzzu tak ty už aj pierka vyrábaš, ty ma normálne prekvapuješ, ale pekné od teba. Aspoň potom nebudeš mať toho veľa. A čo sa týka tých detí, no ja by som radšej tiež počkala, ale keby sa to stalo do svadby, tak radšej mať bábo teraz ako nikdy.....No ale svadba bude aj určite nejaký stres a bábo by sme zbytočne zaťažovali....Čo poviete?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No presne tak, babo az po svadbe a po vsetkych stresoch..treba pocat v pohode a vychutnat..teraz sa to fakt nehodi :-D treba pierka a vyzdobu robit..ale nie deticky vyrabat..to az potom :-D
Odpovedať
Presne teraz sa tešíme zo svadby a potom budeme zase z bábätka.................A máš živú hudbu na svadbe?A kyticu by si chcela akú? Tú dlhšiu, či takú normálnu...a aké kvety?
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme mat zivu hudbu..nech moze hrat aj pred kostolom a pred domom pri odobierke. Kytica bude fialkovo ladena, ziadna velka ani dlha, gulata a peknucka, ruze, karafiaty, kaly dokopy..ak take budu :-D
Odpovedať
No tak to bude krásna....teraz fialková veľmi letí........a mne sa tiež najviac páčia ruže, ale ja tým že som vyššia tak by som chcela takú dlhšiu kytičku.......
Odpovedať
ahojyky jeinabe....ty budes mat tiez zivu hudbu alebo dj?
Odpovedať
No ja by som chcela mať živú, aj už o nejakej premýšľam, len sa musím ešte opýtať kolegyni, lebo ona ich už má objednaných na júl....a keď nie oni tak si zavolám tých čo boli na bratovej svadbe...........Ty budeš mať aj aj?
Odpovedať
..nie ja budem mat len zivu hudbu...minule nam uz aj volali ci to plati ze uz maju dalsie objednavky na tento datum...to je hrozne ..teraz si uz musis planovat svadbu nie rok ale asi dva dopredu...
Odpovedať
No to fakt je strašné..veď nikdy nevieš čo bude ešte o rok, napr. aj skupina by sa mohla dovtedy rozpadnúť....to je fakt hrozné...a ty máš odkiaľ tú skupinu?
Odpovedať
..oni su so starej lubovne...vybavovala nam ju moja nastvajuca svokricka....hrali jej kolegini...tak sme si pozreli dvd a velmi sa nam pacili..volaju sa skupina Salas.......
Odpovedať
Hmmm tak to ich vôbec nepoznám.......Baby neviete poradiť nejakú zaujímavú stránku, čo sa týka svadobnej prípravy?.................. :-|
Odpovedať
...skus este www.svadba online..
Odpovedať
Profilova fotka
caute babyyyyyyyy, je tu niektoooo?? zas sme vcera po skole s babami skocili do dalsieho salooooooonika :-D ten na obchodnej v BA...ehm...satky tam boli take klasicke...ked som pozerala katalog, co mi slecna dala, tak sa mi velmo pacilo zopar modelov, na ktore mi vsak povedala, ze ich este nemaju :-| tak som aspon poskusala taku klasiku... ...musim este pockat na spoluziacku, co ma fotila, a potom to supnem sem...ak to nebude vyzerat hrozivo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak dnes budu rezervovane saty..rano som sa normalne prestala tesit, lebo uz tolko cakam na to, ze sa mi tam ani nechce..ale hadam ma to vecer prejde, ked v tych satach budem stat pred zrkadlom. Tak mi drzte palce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, drzime drzime ;-)
Odpovedať
..ahojky sasettka tak ako citam ty uz mas zasebou dalsie skusanie satiek.....a ja stale len hladam pozeram na nete... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
cauko maruska...no tak tam napr.co som bola teraz, mali aj satky ako na teba...take mauicke :)) 32...ci 34? take nieco...asi 3 modely...takze si myslim, ze by si nemala mat ziadne problemy...i ked...tie modely boli fakt take...selijake, no...proste klasicke...este stale nemam fotky.. :-( hned bych ich sem dala...pretoze som skusala este aj "popolnocky"...no a do jednych som sa buchlaaaaa :-D tak som chcela ukazat, no... ktovie, co zuuzzu, mozno uz ma tie svoje saty na 100% zajednane... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Este nemam zajednane kocky..idem tam az o pol siedmej dnes vecer.. takze este mam nejaky ten cas..a uz sa celkom aj tesim zasa..lebo rano to bolo takeee divne.. :-D
Odpovedať
..no ved to ze tie mensie ciselka ,maju len take klasicke...a niektore ze v raj hrozne odmodnene......jedna baba mi napisala stranku polskeho salonu a celkom pekne saticky...tak mozno zajdem poziet aj tam....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?