Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to hadam hej, akurat včera vytrhali strop a dali nový, teraz to treba zapucovať nastierkovať namalovať dať podlahu, urobiť police do šatníka- jaj len vela pisania nie to ešte roboty... a ja už som nervozna lebo nie som vo svojej izbe ale prechodne spávam raz v obyvačke raz v brachovej izbe...ale zas sa teším že už to bude tak ako má byť už len manželská postel bude chýbať... vy už asi taketo veci neriešite-či hej?
Odpovedať
Profilova fotka
no veru...unavena som bola z tolkeho citania...a kebyze to este mam aj robit...ajaaaaaaaaaaaaaaj :-D ale nie...treba aj taketo nieco prezivat...hlavne, ze to bude stat za to, ked to bude cele hotove :) postel si este tu spravnu /hlavne pre svojho draheho:))))/ nenasla, co? my taketo nieco este neriesime veru...jedine tiez nejaku tu postielku ...ale to az pred svadbou v lete budeme riesit...on moj mily zije aj s mamou v byte :)))) tak len ten bude treba trosku upravit, aby som sa aj ja tam vmestila :)) a potom uz len najst si dobru robotu po skole...a moze sa zacat setrit ... s najvacsou pravdepodobnostou na rekonstrukciu domu, co maju tu nedaleko TT...je v dost zlom stave, ale uz sa tesim, ked s nim nieco vymyslim:)))
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme sa s petom pustili tu u nás renovovať, netreba vela no aj to zaberie času a financu tiež... aj tu postel tiež len obzerame no dohodli sme sa že až tesne pred svadbou ju poriešime... a to hadam hej ved architektov nie je vela- nie?a sú žiadaný... no vidiš to si ten domček budeš moct navrhnuť sama ako ho prerobíte-nie? inak aj ja sa teším z toho že uš to bude nove ale ked ono to trvá strašne dlho...no s tým som mohla počítať ked to robí moj tatko s peťom sam...
Odpovedať
Profilova fotka
utekám už het- vystrihovať deckám farebne pasiky papiera na zajtra na krúžok- budeme robiť reťaze na stromček... ech tak pekný večer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo..ked sa daco robi svojpomocne, trva to dlhsie...ale len kapanek /hlavne ked k vam prikvitnu "majstri", ktori viac fajcia ako robia - to mam z nasho zateplovania panelaku, trvalo to neskutocne dlho!/ ...ale za to si to potom clovek viacej ceni ;-) to bude aj s nasou vyzdobou tak, no nie? robime si ju samy...teda si to cele budeme viacej cenit :)))) ci nie? no ja sa budem kazdopadne z nej viacej vytesovat :))) architektov je cim dalej, tym viac...ved nas v rocniku je takmer 200...teda ked skoncime skolu, bude volnych 200 pracovnych pozicii? asi nie :-| mam teraz jednu taku malu brigadnicku robotku, ta aspon cosi hodi...a po skole, no uvidi sa :) treba sa rychlo dakde zamestnat, no :) ale mas pravdu, je to ziadane povolanie...ved v mojej aj priatelovej rodine sa kazdu chvilku najde dakto, kto chce s dacim pomoct, ci poradit...a to potesi :-) kazdopadne prajem, nech ide praca od ruky...a nech to je co najskor hotove ;-)
Odpovedať
Ahoj Maruška a dievčatá....tak ja sa tiež vydávam 5.9.2009. Ako pozerám, tak vy tu už nakupujete obrúčky a my sme ešte len dnes spísali zmluvu s kameramanom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jeinabe :))) tak ta tu vitam:))) no kazdy nejak inak, to je f pohodke...podla toho kto je ako akcny a kolko ma casu...nemaj strach, ze cosi nestihas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tak mam pocit, ze ja som tu super najakcnejsia..ale tak co uz so mnou, aspon budem mat pokoj
Odpovedať
ahojte kocky...tak jasom dnes cez net zajdnala kameramana...objednala si vyzdobu v agenture...este najst pekne satky a doladit par malickosti a stretnuti a uz budeme mat vsetko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak jasneeeeeee, zuuzzu...ty si v akcnosti na prvom mieste :-D ale ved, tak treba :-) no co, uz len zajtrajsok...a je tu piatok, tesis sa? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jeezin, najviac na svete, sa neviem dockat..len mam normalne strach, ze dostanem dalsi mail, ze z toho zasa nic nebude..ale pojdem tam, aj ked tanky budu padat
Odpovedať
Profilova fotka
jasnackaaaaaa, uz tam proste musis ist!! ved aj my na to cakame :-D :-D a uz si na to prisla, preco ti bolo cez vikend cely den tak zle? :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
neviem, lebo som nic nejedla, pila som fernetu trochu, ale dva dni predtym som davala ibuprofen, lebo som mala krce, tak som si chcela dajako pomoct a mozno to este ucinkovalo a s tym alkoholom teda dokonale :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...to bolo az moc veci, to uz sa necudujem :)))) ale si predstav, ze by to bola ina pricina...no co by si vtedy robila, hm? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tesila by som sa, len drahy by asi zinfarktoval..
Odpovedať
Profilova fotka
a zo svadbou by si spravila co? :) a drahy este nema chut na babo? :))))
Odpovedať
..no pozeram ze mate tu zaujimavu temicku...ahojky sasettka ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
praveze ma, ale az po svadbe..to vies, na rychlo robit svadbu, to nie je bohvieco, zvlast ked mas na prstenoch a poharoch vygravirovany 5. september 2009 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D no sak to si predstav...ze kebyze naaahodou ted sa "pomylite"...tak 9mesiacov vychadza par tyzdnov pred svadbou...a to by ako vyzeralo brat sa s niekolkotyzdnovym babatkom? :-p to radsej aby sme si davali obzvlaaaaast pozor :-D ahoj maruskaaa...no sak pridaj svoj nazor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ved prave preto by drahy asi zinfarktoval... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no...v nasom pripade by zinfarktovalo este niekolko dalsich ludi :-D jaaaaj, zvlastna predstava...radsej nech ide vsetko podla predstav...a nist nech sa nekomplikuje...a vsetcia budeme stastni :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, sasettka pridávam sa k tebe aj u nás by vtom prípade aky sa tu práve spomína zinfarktovalo ešte zopár dalších osôb.... a ešte k tomu včerajšku- to vás je v ročníku až toľko...?no nas začalo 120 a promovalo nas 40- takže riadne sito...
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj kristi... no veru, ved aj nas je o tretinu menej :))) to vtedy presiel zakon, ze sa na hlavu studenta davaju skole peniaze, tak odvtedy nas beru na skolu 2x viac... :-| ale teraz to je inak v skole perfisne...napr. dnes som spravila skusku a to som nepovedala ani slovo...ze len za ucast :-D :-D taketo veci v prvom stupni sa teda nediali, hehe :)))
Odpovedať
Profilova fotka
no vieš čo rada by som si ešte zopakvala vysokoškolský život bola to paradička- spomínam s láskou na to obdobie :-D no nas riedili najme na slovine a matike... ech mali nas tam za tupákov ale mna to strašne bavilo...a baví aj teraz prax
Odpovedať
Profilova fotka
ved to je to...musis mat na to proste nejake tie vlohy, inak sa horko-tazko na tej skole udrzis...tiez nechapem elektrotechnikov, matfyzakov...ze ako ich to moze bavit :-D a myslis, ze pri tych neposlusnych deckach vydrzis este dlho? :)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no na rok hádam už budem mať normálne deti- nie žeby tieto boli nenormálne ale nultý ročník je o tom že sú tam deti ktoré nie su ešte zrele do 1 ročníka a väčšinou je to kvôli správaniu... tak to preto sú takí besní niekedy... ani ja nerozumiem tým vašim technickým výkresom- aj moj drahý take veci kreslí a je to pre mna španielska dedina
Odpovedať
Profilova fotka
heeeej, a co je tvoj nastavajuci? stavbarko? :) je to inak strasne zlate, ked sa na tie vykresy pozeraju ludia, co sa tomu nerozumeju...u nas to je tiez tak, len naopak...Janko sa na to pozrie a sa pyta: a toto su dvere? a toto je pracka? ...atd :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ee je konštruktér on navrhuje kotle potrubia a take hluposti- akože nemám šajnu pre mna su to kvačky čiarky štvorčeky a tak podobne...ale aspon sa nasmejeme ked mi niečo chce vysvetliť...
Odpovedať
Profilova fotka
ajajjaaaaaaaaaj, to su dalsi ludia, co obdivujem :-D ked robia hentie neskutocne zlozite vykresy...strasna piplacka...ze sa im to chce:))) aj my mame aj take zlozitejsie vykresy...ale fakt dufam, ze ked sa zadari a budem robit vo fachu, tak si na tu robotu niekoho najmem :)))))))) nejakeho studenta najlepsie...lacna pracovna sila :))))
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ved... jaj ja sa akurát už 2 hodiny trápim nad takými somarinami- čo treba do projektu... a nie a nie to dorobiť...ech a už sa mi nechce rozmýšlat...ale musím to doriešiť lebo zajtra o tom musím inštruovať kolegyne...a už by sa mi patrilo aj vianočnú výzdobu do triedy vyrábať-kolegyne čo maju starie deti majú pokoj tie si vyvesia práce detí a týto moji toho ešte vela nevytvoria tak musím ja... a ja by najradšej na svadbu niečo tvorila...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?