Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ako baby, nejako sa to tu zaseklo. Ja sa uz neviem piatku dockat, az budem mat saticky zajednane a v sobotu ideme aj pre obrucky, takze potom nejeme az do vyplaty :-D sme to dopadli, ale hlavne, ze to budeme mat z krku..a budeme sa moct potom sustredit na vianocne darceky.. :-)
Odpovedať
ahojky...tak to je super ze uz budes mat satocky ktore si si zelala....ja sa uz neviem dockat kedy pridem domov a pojdem nejake poskusat...len sa obavam ze ziadne na moju postavicku nebudu mat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a preco by nemali? na kazdu postavu sa daju najst saty..len musis hladat, ja mam to stastie, ze som hned v prvom salone nasla tie svoje najlepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, maruska, pekna fotecka ;-) ja ted konzultujem tie satky z pasarely asi so vsetkymi mojimi kamoskami, surodencami, mamami :-D stale nie som rozhodnuta...neviem preco, velmi sa bojim, ze tie saty budu o 9 mesiacov obnosene...teda hlavne to mi hovoria ti moji znami...som nerozhodna...co uz so mnou... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak ale ako potom vyzeraju saty z Nicole? tie sa tam tocia v jednom kuse, ake su potom tieto saty? ved sa predsa o ne musia starat, ked ich poziciavaju a urcite ich nekupili za lacny peniaz..
Odpovedať
...zuuzzu...dufam ze nieco najdem..jedna od nas pisala na portal,ze jej bolo tazko najst satky a ze jej ich nechcely upravit... ..ahojky sasettka...dakujem za kompliment......ja som tie tvoje satky nevidela,ked si ich mala vtedy nachvilku v albume...prave som odchadzala na nakup a akosi so si ich nestihla poziet a uz mas aj svoje favoritky?
Odpovedať
Profilova fotka
no sak, to je to...ja som sa o to az tak neobavala...ale to tieto baby rapotacky zacali :)))) potvory, nemala som sa na nist pytat... :-D saty z nicole neviem ako vyzeraju, nebola som tam...a ani sa tam nechystam :-) ale predstav si to...napr. tie krajkove saty so zelenou stuhou...nevesticka na to stupi a potrha to...ako sa o to postaraju? zasiju to? tym sa predsa znizi ich hodnota...jedine ze by celu krajku vymenili...ale to sa mi zda nepravdepodobne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No ja si myslim, ze oni tie saty upravia na postavu tak, aby si potom nestupala. Ved musis mat vyssie opatky, ale saty akurat, lebo ani ty si po nich predsa nechces slapat a vysypat sa v prostred kostola pred vsetkymi svadobcanmi, nie? Ja co som skusala v Nicole, tak saty boli cistucke, vonave a biele..ziadne nitky trciace a podobne veci..tak hadam tie saty budu vyzerat k svetu..ved ja sa na to opytam..ako toto riesia a ako cistia..mam uz zoznam otazok, neobavaj sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
doble, zuuzzu, ty ma vzdy tak ukludnis :-D pekne sa popytaj...a daj vediet :))))) no a jasne, ze nemam v plane sa tam zdruzgat na schodoch :-D :-p ale stava sa vselico...nahoda je blbec, no :) jeeeeeejda, co s topankami?? na stefanikovej je totalny vypredaj obuvi, dnes som tam nabehla...a zopar topanociek tam bolo naozaj krasnych...z 1690 na 790...uff...aj bych ich kupila, kebyze mam uz saty vybrane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a to mali biele boticky tam?
Odpovedať
Profilova fotka
praveze...boli tam aj biele...ale take obycajne..hladke..tusim za 490...a hentie boli take smotanove skor...a tie boli take ..."počačkané" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja planujem kupit hocijake, len nech su bez opatku a potom ich nastriekam na bielo..to je najmenej, aj tak ich budem mat obute jedenkrat... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nastriekas??? fiiiiiiiiiiiiiha, tak to ma teda ani nenapadlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasneee...lebo biele topanky bez opatkou s uzkou spickou asi nedostanem kupit.. teda aspon som take este nevidela
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, to veruze ani ja nie...jedine co viem je, ze vacsinou je strasny problem najst presne take, aku mas o nich predstavu...a to s tym nastriekanim je super napad...ved co sa budes ondit :-D tulat sa po desiatkach obchodoch a aj tak ziadne take mozno ani nenajdes....
Odpovedať
Profilova fotka
no presne, v New Yorkeri maju take shitove super balerinky..kupim, nastriekam a zahodim..a konec koncov, mozem ich aj nosit a potom nastriekat, aby som ich aj vyuzila..ozdobim si sama, alebo budu len hladke, nemusi bym na nich nic specialne...take sa mi ani nepacia
Odpovedať
Profilova fotka
no....ja si asi kupim take, ake sa mi budu aktualne pacit... :-N niektore nevesticky si tu kupili topanky skorej ako si nasli saty...no, aj tak sa da:)) ale v mojom pripade ee a inak...dost uvazujem o popolnocnych teniskach :-D :-D v nich sa citim najlepsie, no...alebo teda balerinkach, proste nieco bez opatkov..
Odpovedať
Profilova fotka
jaj baby pridávam sa k vam čo sa týka tých botičiek- ziadne štekle- nie som na to vôbec zvyknutá... inak kočky bola som si skúšať tie moje šatočky a bola som nadšená- take su krásne-vytešovala som sa ako malá...však potom ich niekedy dám na chvíločku aj do albumu- ale tiež len na chvíločku by ste videli, nemožem to nechať dlho lebo z času na čas sa tam chodí pozrieť aj peťko a to on ich nesmie vidieť...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeej, tak sa ti pacili? no tak to som radaaaaaaa ;-) a nemusi sa nist na nich menit, padli ti ako uliate? :) no tesim sa, ked nam ich ukazes na sebe, hehe
Odpovedať
Profilova fotka
no presne sadli mi- ešte mi boli aj trošičku volné- čiže keby som pribrala nič sa nedeje... ak si tu tak ich možem teraz pridať do albumu a kukni- a som zvedavá čo na ne povieš...
Odpovedať
Profilova fotka
tak sú tam...
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiiiiiiha, ake penke kvecinkove:))) naozaj ti dobre padli...ale vyzeraju inak, ako na tej neveste, co tam mas fotku...ale to bude asi tym svetlom :)))) a to su saty kupovane, alebo site?
Odpovedať
Profilova fotka
horšie alebo lepšie?myslíš kupovane... a už odložene pre ma- janka mi ich už chcela dať aj domov- že nech si ich vezmem ale ja som nechcela- to by mi neboli vzácne- stále by som sa na ne chodila pozerať do skrine... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
horsie alebo lepsie? no vdaka blesku vyzeraju trosku presvietene...ale su proste tie iste, ako ma ta nevesta...a basta :-D su peknucke, romanticke...budes mat aj zavoj? a mas pravdu, aj ja bych sa na ne stale pozerala a skusala, kebyze ich mam doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej budem- moja zlatá maminka mi ho vyrobí- ešte sice neviem aky- či taký ten španielsky alebo len obyčajny no v mojom prípade to bude asi ten obyčajný- kedže už saty mam s kvetinkami-neviem či by sa k tomu hodil aj čipkový závoj... no ale to ešte neviem ako toto dopadne...
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, pekny jednoduchy...tie spanielske cipky by k nim moc netoto...nesli :) to by sa navzajom bilo.. a chcela som sa spytat na tie vyrezavacky a noznicky...tie si kde kupila? v papiernictve dakom?
Odpovedať
Profilova fotka
ajaj no 6 som kupila v lidli- to ked mali akcie, nemajú to tam stále, dalšie 3 v "tricáku" a zvyšok u nás v moravciach v takom špecializovanom obchode- na ručnú tvorbu-pre šikovne ruky :-) ale mohli by to mať aj v takých lepších papiernictvach...tie v lidli stáli 3kusi cca 60sk a ostatné kus od 25 do 35sk... len ak si ich budeš kupovať tak nie s umelými čepelami, lebo ja som si take kupila celú sadu vycálovala som za ne kopu love a potom poputovali rovno do koša- nestrihali ani figu... ja som si chela aj vyrezávačky objednať z netu ale moj drahý povedal že už mi z toho šibe že na čo mi bude toľko nožníc a vyrezávačiek- ale zato ja to využijem aj v práci...
Odpovedať
Profilova fotka
joj, tak dakujem za rady ;-) predajnu pre sikovne ruky som tu v TT este nikde nevidela...ale ani som nehladala:))) ale nemala by som si to kupovat uz teraz, bo sa s tym zas zacnem hrat a ostatne povinnosti pojdu bokom :-D hadam to dakde najdem, tiez sa mi to nechce kupovat cez internet...radsej si pozriem, ci to naozaj pekne vyrezava :) a co decka? tie medaile/y?/ :-N , co si robila, zabrali? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale kiežby, práve dnes boli akoby s nimi všetky čerti šili... to 5 hodín je na nich strašne vela, nič sa im nechcelo- len by von utekali a to keby som ich pustila tak by boli mokrí od hlavy po päty...tak ich strším že mikuláš im nič neprinesie...ja no ved aj ja by som najradšej strihala a tvorila ale ešte stále na to nemám čas, ja neviem kedy bude- snád ked dorobíme tu našu izbu...
Odpovedať
Profilova fotka
nooooooooooo, len ich pekne stras!!! :-D a co tam vsetko este robite v tej vasej izbietke? do vianoc stihate?:)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?