Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani nemozem mat, lebo drahy je tak akurat..a to by bolo divne keby som bola vyssia ako on :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa s takymi 5-6cm opatkami vysplham na cca 175...a to mi max.staci...vyssie by som neprezila... :) a ppetulka, ty si ako vysoka? aha, uz som pozrela fotku...ale aj tak neviem odhadnut :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam presne 175 a staci mi do konca zivota :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oproti mojmu frajerovi som straaasny krpec...ja ma prave tento opacny problem, budem potrebovat vyssie opatky, aby sme nevyzerali smiesne:-)Ja mam cca 169, takze opatky potrebujem riadne:-)Jaaaaj, Bozinku, moje nohy,,,, :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak to vam zavidim, lebo ja som v zivote len malych frajerov mala a opatky by som si rada dala..ale ked si dam, som ako slon vporcelane..
Odpovedať
Profilova fotka
169? hmmm, to si skoro ako ja:)))) a to musi tvoj nastavajuci mat dobre 2metraky :)) mno, zuuzzu, to by teda stacilo aj mne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, ja by som zasa z tej Tvojej vysky potrebovala:-)Baby tak pa v pondelok, tesim sa na fotky zuuzzu a aj na infosky zo salona. Papa a pekny vikend
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak som si konečne našla kusok času, aspoň trošku pookriať- a nemyslieť na to čo mi dnes moja láska oznámila...moja budúca svokra ( zlatá to osôbka ) je vážne chorá a ja som z toho strašne smutná a nešťastná... takže dnes je taký hnusný deň, sorry že tu píšem taketo smutné veci ale potrebovala som to niekomu povedať alebo napisať... :-( inak čo sa týka tých opätkov aj ja by som potrebovala minimálne 10 centimetrové lebo ja mam168 a moja láska 198 takže riadna kopa je ho a ja pri nom vyzerám ako malinký krpec-ved aj ma tak volá...no problem je ten že ja nie som zvyknutá nosiť opätky a tak v nich vydržím tak hodinu a potom ma strašne bolia nožky...takže určite nebudem mať vysoke topanky- by som v nich asi skapala a na svadbe chcem byť v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kristi...tak to s tou buducou svokrou ma naozaj mrzi :-( a co znamena ,vazne chora´? neda sa to uz vyliecit? je to smutne, taketo veci ked sa deju v zivote...najlepsie by bolo, kebyze nikdo neochorie, nikto nezomrie...ale to sa proste neda... :-S a k tym opatkom...tak co je lepsie...dat si 10cm a trpiet alebo si dat pohodlne topanky a byt pri tvojom nastavajucom taka krpata, ako vzdy si :-D ved vacsina ludi, co budete mat v kostole vas predsa pozna, no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak v tomto Vam baby fakt zavidim..nikdy som si pri ziadnom frajerovi nemohla dat vysoke opatky, len ked som bola single som si to uzila..ale zasa sa nebudem stazovat, nosim len topanky bez opatkov a je mi dobre.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, no aj pre mna su vysoke opatky od leta 2007 tabu :))) predtym som casto nosila vysoke opatky...ale vtedy som si nohy nejak presilila, ci co to bolo...mesiac som chodila ako taka lemra...cele leto pokazene...a som rada, ze ted uz je to OK...ale vysoke opatky naozaj nehrozia... :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby, tak fotky zo skusania su v mojom albume..pozerajte..nedala som tam vsetky saty, ktore som skusala, lebo niektore boli fakt zleee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
achoj zuzkaaaaa, no peeerfisna si vo vsetkych ;-) super sedia...je vidiet, ze ta tvoja vyska je na tie satky proste idealna :))) a si ta viem aj zivo predstavit v tych tvojich, takze mi nevadi, ze neces ukazat :-p budes v nich supernevesticka :))) juuuj, aj hned tie prve, co ma najviac ocarili, tebe lepsie padli...uff :))) a mas aj nejake vyssie topanky na tych fotkach obute, ci ee?
Odpovedať
Profilova fotka
Mam tam obute topanky uplne bez opatku..a take aj budem mat, aby som nestrasila na svadbe zenicha svojou vyskou :-D ale ani jedny y tych siat sa mi az tak nepacili..teda tie superextravagantne boli uzasne, len som si vnich ani nesadla, a tie, co si v nich ty ako vila, tie sa mi vobec nepacili, ale na fotkach su super a tie s tou dlhou vleckou..tak nad tymi som dost rozmyslala v poslednej dobe, ale s tou vleckou neviem neviem. Takze tie moje su najlepsie, myslim, ze moje prve pocity su tie najspravnejsie..
Odpovedať
Profilova fotka
tie, co sa ti nepacili, s tou kvecinkou na boku...tak ked som sa v nich uvidela, hned som si pomyslela, ze taketo satky sa najdu aj v inych salonoch...a mozno aj za nizsiu cenu...su take..klasicke :))) tie s tou dlhou vleckou som ani neskusala :))) uz som tam bola hodinu a mala som dost :)))) sak..ak naaahodou tam pojdem aj druhykrat..tak skusim :) a hned si v kazdych aj sadnem :-D mas pravdu, prve pocity su vzdy najspravnejsie... a co hovoris na pocasie? dnes normalka ze snezilo!! :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vsimla som si, vcera vecer sme mali doma navstevu, Jankovych kamaratov, tak sme ich vytiahli na diskoteku do relaxu a domov sme prisli nad ranom a dnes mi bolo az doteraz tak zle, ze Janko uz zacal hladat na nete priznaky tehotenstva :-D no som sa dobre bavila na nom, lebo som toho nevypila az tolko, aby som do siedmej vecer vracala..ale uz je dobre a idem sa sustredit na telku, tak krasny vecer, inak v pondelok fotky odstranujem, lebo som fakt poverciva :-D uzi sobotny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
jooooooooj, ja nebola na diskoteke ani nepamatam...a to som pred par rokmi Relax a pod. vymetala tyzden co tyzden:))) aaaach jaj, asi starnem...alebo co :-D no a z coho ti teda bolo tak dlho zle, hmmm? :-p do pondelka? no idem sa este vynadivat :))) moje fotky su uz fuc :) pekny vikendik aj tebe...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... sasettka skoda že som tie tvoje foto nestihla pozrieť, ked si ich tam mala... aj ja si idem zajtra vyskúšat moje šatky- a už sa teším, som zvedavá že ako mi sadnú... baby taká som narobená ako kôň- do teraz som umývala a drhla okná, podlahy a to ešte nie je všetko hotové...ech ešte kopa roboty nás čaká-hlavne v našej izbe... a čo sa týka peťkovej maminky tak už 4 týžden je v nemocnici a doteraz jej nič nezistili a vlastne včera jej povedali že asi má niekde nádor ale že to ešte nevedia kde že to ešte musia zistiť- blbé toto naše zdravotníctvo- človek aby sa sám hadam aj vyšetril a sám sa aj vyliečil...
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj kristiiii...ja tam tie fotky kvoli tebe mozem este raz hodit ;-) ale saty su takmer tie iste, co ma aj zuuzzu...a co na nu a tie modely vravis, hm? a aj sa pofotis v tych svojich, nech ta aj my vidime? :))) a nepojdes si len tak, ked uz budes mat koooonecne volno od roboty...poskusat nejake ine do salonov? nech si aspon ten pocit uzijes...fakt je to fajne.. ;-) a k tomu nasmu zdravotnictvu by som ti aj ja toho mohla vela narozpravat...je to neskutocne, az mi z toho zle ostava, ze co to mame za system...ako najnovsi priklad mam niekolkotyzdnove babatko, ktore min.stredu isli operovat kvoli dakemu pruhu, abo take nieco...operacia mala byt rano o osmej, uz celu noc nemohla nist jest...a oni tu operaciu presunuli na poobedie a nechali to male babatko o hlade vyse 30hodin...no co na toto sa da povedat...
Odpovedať
Profilova fotka
jasne to pojdem to by som si nenechala ujsť, tie satky no sú super...uplne ine ako tie čo som doteraz videla... jaj ani mi nič nehovor- taka som nahnevaná,taku dlhú dobu tam je anič s nou nerobia- robila sa jej voda v bruchu- tažko sa jej dýchalo a ony nič- len sa chodili na tetu pozerať... navela- ked tam peťko narobil poriadky tak začali volačo konať...
Odpovedať
Profilova fotka
asi to jedine treba, niekoho, kto sa naozaj nahneva a porobi tam trosku kriku...az vtedy sa rozhybu...ale toto prave nie je najstastnejsie riesenie :-| alebo mat znamosti...a ked niekto nema ani jedno, ani druhe...tak je zle..
Odpovedať
Profilova fotka
no ved taka som z toho nešťastná,musím však myslieť pozitívne a veriť že všetko dobre dopadne...lebo inak si to neviem ani predstaviť. teda našu svadbu...ach jaj.. v pondelok jej idu robiť dake vyšetrenia a potom sa uvidí čo dalej... som teda zvedavá na tie tvoje šatky ake si si vybrala...
Odpovedať
Profilova fotka
nech sa uz konecne rozhybu!!..ach jaj :-( no kazdopadne drzim palce...nech to dobre dopadne.. a saticky este vybrate nemaaam...este chcem pobehat aj ine salony...len v tomto salone maju cenovu akciu...tak preto sa nahlim este v tomto roku...a inak ma najviac zaujali tie prve satky, co mala zuuzzu na sebe...len neviem, no...su kapanek ine :))
Odpovedať
Profilova fotka
to dufam... no to už ty musíš vedieť že pri ktorých sa ti srdiečko najviac rozbucha alebo rozbuchalo ked si ich videla...ja uvidím po zajtrajšku- ked si ich vyskušam ale ked som ich videla ja na janke hned sa mi zapáčili... ĺen bolerko si k nim asi budem musieť kupiť alebo ušiť- to ešte uvidím...
Odpovedať
Profilova fotka
no srdce mi praveze buchalo pri kazdych... :-D ale to len preto, ze boli kazde peknunke...a este k tomu aj na mne...ale zeby prisiel taky ten pocit ze tieto a ziadne ine...to tusim ani nie...bude to so mnou tazky boj, ja som to aj cakala:)) som strasne preberava...to bude tym... a tie satky, to od nej kupis, alebo ti ich len pozicia, alebo ako? a bolerko by si si sama usila?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak kočky, infošky zo salónu poskytnem až v piatok, lebo mi práve písala majiteľka, že tie šaty, čo im ešte chýbali, sú už na Slovensku len ich poslali na zlú adresu ale vraj do piatku by už mali byť tam, tak som písala, že v piatok večer som tam ako na koni a už mi v tom nikto nezabráni..myslím, že odsúvania už bolo dosť, ale stále mi nedá, aby som na tie zvyšné kúsky nepočkala, lebo som na ne fakt veelmi zvedavá..tak sa zatiaľ majte krásne..zajtra mažem fotky zo skúšania, tak sa poponáhľajte pozerať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeejda, zuuzzu, ty nas ale natahujeeeeeeeeeeeeees :-D a ktora to je vlastne ta majitelka? ani neviem, hehe...bo tam boli same mlade baby...zeby jedna z nich?? =-) mne sa ti v noci snivalo o tych so zelenou stuhou...ze by to bolo znamenie?:)))
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem, ci jeto majitelka, ale predpokladam, že ked si so mnou dopisuje a je taka aktivna, aby som este pockala na tie saty, tak asi je to majitelka..myslim, ze je to taka nizka, chuducka blondinka. Ale ony su vsetky zlate :-D a to, ze sa ti o satach snivalo je urcite znamenie, treba ich zajednat, ale najprv si v nich treba sadnut :-D , aby si nemusela pred oltarom stat :-D tak som dopadla, zasa som sa nechala ukecat na dalsiu zmenu terminu, ale vraj uz tie satky su pre mna zapisane ako zajednane, tak uz dam len zalohu alebo keby sa rozhodnem pre ine, tak ich budu ponukat dalej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, teba si v nich sadnut :-D :-D :-D :-D :-D :-D no pekne veru...ved aj mne povedala, ze mozem si sice zajednat jedny satky...zaplatit zalohu...ale ak by im dovtedy naaahodou prisli dalsie modely a niektore by ma oslovili viac ako tie doterajsie, nie je ziadny problem vymenit...ale to je tak asi v kazdom salone nastastie...hlavne, aby sme mali od nich nejake saty, je jedno ake...hlavne ze platime :-p :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?