Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
...no aj ja sa uz neviem dockat --juj velmi sa tesim.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidis to Sasettka, chcela si odo mna aby som sem pacla fotky zo skusania a ty teraz tiez nechces...a ja ich sem ani nedam..lebo som poverciva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka Tvoje fotky? No daj, nech sa pozrieme:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no inak rada si ich pozriem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ked ja som mala take zmoknute vlasyyyyyyyyyyyyyy :-D :-D :-D ale mozem ich tam dat teraz na chvilku, tak sa kuknite, no ja nie som az takto poverciva.....aaaaa vlastne, este nie som rozhodnuta pre jedny...takze ukazat mozem, no :-N aspon mi poviete par teplych slov, ze co a ako :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sem s nimi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kasli na vlasy, my budeme pozerat len na saty:-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki oki, uz to tam je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeee, kraaaasne...podla mna Ti velmi svedcali tie, co Ti vzadu musela drzat..aj strih aj farba...super...ale vsetky, co si si skusala, sa mi pacia...vedela by som si z nich vybrat:-)A este nie si rozhodnuta?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tie sedeli super aj mne..robia perfektnu postavu..asi ste ma nalakali na to, ze si sem dam fotecky ostatnych siat co som skusala, okrem tych mojich.. :-D ale urcite to nebude hned, lebo fotky su doma a prilis velke..tak ich budem musiet trosku skresat najprv..inak sasettka, neviem, co si mala s vlasmi, ale vyzeras v tych satach uzasne :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zuuzzu :-D :-D :-D no daaaaaj, fotecky, daaaaj, aj na teba sme zvedaveeee ;-) uff, no dakujem baby....fakt este nie som rozhodnuta...stve ma, ze nie je ta ista cena aj v dalsom roku...ted ma to bude asi psychicky tlacit, ze zajednat si ich, nezajednat? uff...tych 16 200 je cena naozaj prijatelna...ked si vezmem, ze aj s doplnkami...satky kuaaaaasne...jajaaaaaaaaaaaaaaj :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ved ich sem dam asi v nedelu..ak tu budete, tak uvidite, lebo potom ich dam asi prec..drahy ma nechce totiz vidiet ani v jednych satach.. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ano zuuzzu, daj fotky, aj ja dam potom:-) sasettka, hlavne, aby si si bola ista, ze si sa v nich citila dobre a ze su take, ako si chcela, potom by som asi necakala...nech uz su Tvoje:-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuuzzu, daj v nedelu, ale nechaj aspon do pondelka, ja sa skor nedostanem a som zvedavaaaaa:-)
Odpovedať
Profilova fotka
a drahy si chodi pozerat sem tvoj albumik? moj mozno ani nevie, ze tu mam zalozene dake konto :)))) vidi, ze sem chodim, ale neriesi to :-N v nedelu tu ja osobne asi budem...ved vonku uz bude brrrr... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobre, hadam ma nikto neuriekne kvoli satam, potom sa nevydam a ako to bude? :-D dam ich tam asi aj tak az vecer..tak sa dockate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a hej, ja som cakala na ten pocit, ze waw, toto je ono! :-D ...a najviac som to pocitovala pri tych extravagancoch, ja ani neviem preco :)) len mi potom doslo, ze v tych satach treba vediet tancovat, sediet, klacat...to treba tiez poskusat :))))
Odpovedať
Profilova fotka
dobre, tak sa tesime:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to som skusala a v tych extravagantnych som si sadla, ale trvalo mi to riadnu chvilu..takze tie som zrusila...v tych mojich som skusala ja sediet a uplne super pohodlne...paradicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tiez paci aj taky styl, hlavne tie ako morska panna, ale neviem si predstavit, ako by som sa cely cas tvarila...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
to zalezi aj od toho, ako sa v tych satach citis, ak sa budes citit pohodlne, bude to poznat aj na tvojom vyraze, len si pozri tie Sasettkine fotky zo skusania a hned zistis, ktore sa jej pacili a ktore nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved jasne, prave preto...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D je to na mne vidiet?? :))) ale sak, ja som sa rehnila staaaaaaale :)) len sem tam nie, to ked som daco hovorila, alebo som sa zamyslela...tak vtedy som taka vazna...to nie kvoli satom...ci hej?? :-D inak baby, ten najdlhsi zavoj - ziadna sranda...som si pripadala ako daka lokomotiva, ked som sa chcela s nim prejst...to treba riadne zabrat s hlavou, aby sa zavoj vobec pohol :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
: :-D :-D :-D to sa musis bat, aby si rano nemala svalovicu na krku:-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak to, vacsinu neviest bolia po svadbe nohy...a ta, co si vezme henten zavojisko, bude boliet krk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a tie saty, co si si skusala, nezdali sa Ti tazke? Lebo to tiez nie je asi sranda vydrzat v tom cely den, ak maju dobrych par kil:-)
Odpovedať
Profilova fotka
praveze ani nie...boli prijemne na nosenie...len ked boli dlhsie, tak som len stupala po nich :-N ale potom som sa do toho dostala...treba ich kapaaanek nadvihnut :-D inak aj spodnica bola perfisna, ziadne kruhy, proste mala taky fajny tvar a dobre sedela...ani ju nebolo vobec citit :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tie saty odtial su fakt superlahke, mne boli presne na dlzku, lebo som vysoka ale ziadne opatky nebudem mat, takze su mi akurat.. a ja sa tiez tesim, ze nemaju ziadne kruhy
Odpovedať
Profilova fotka
zuuzzu, my sme ako reklama, ne? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak super:-) juj zuuzzu, mas vyhodu, ze sivysoka a nemusis mat opatky:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?