Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sak to...pozehnanie - ked uz - sa dava predsa az v den svadby...a nie teraz, pri rozhodnuti vziat sa...a maju problem s financiami, takze to asi bude mala svadbicka, vraj keby obaja volali celu svoju rodinu, bolo by to cca 120 ludi :)))) no som zvedava, co vymyslia...a to bolo vraj aj tak, ze ked to hovorili jej rodicom, co su uz stari ludia /okolo 65 rokov vraj/, tak ti ich pozehnali aj objali, tak to proste automaticky chceli aj od jeho mamy...prislo mi to take vynutene, no :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sasettka, tak ako skusanie siat, uz si bola v salone? Ako sa ti pacilo? Som veelmi zvedava.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nemam cas citat od zaciatku, kto sa vydava 5.9.2009?
Odpovedať
Profilova fotka
Vsetky, co sme tu sa vydavame 5. septembra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je super, aspon to nemusim prezivat sama:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, uz si zajednavate saty? Ja som teraz v Anglicku a idem domov na Vianoce na 3 tyzdne, tak neviem, ze ci mam ist teraz alebo to nechat na neskor, ale v sept. byva vraj najviac svadieb, tak aby sa mi nejake usli:-) Inak v Angl. maju krasne saty a daju sa kupit tak za 8.000Sk, ale ja neviem, mam strach, ze potom pridem a zbadam krasne na Slovensku a porazi ma...
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky, momentálne nie som v aktuálnom obraze o čom kecate- totižto strašne tvrdo makam- robili nám okná na celučkom dome tak to tu máme ako po výbuchu menšej bomby a ešte sa teraz chystáme renovovať aj našu izbu tak nejako nestíham a navyše aj internet nechce so mnou spolupracovať- nejde- teraz má svetlú chvílku... ale však hádam to postupne dobehnem... len rýchlo v skratke čo mam nove- objednala som si látku na ozdobu nášho stola a mašle do kostola na výzdobu lavíc a velmi sa z toho teším... ppetulka vítam ta medzi nami...
Odpovedať
Profilova fotka
caute babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-D juuuuuuj, ja som tak neskutocne nadsenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))) zuuzzu, vsetky tie saty tam proste nemaju chyby...uff...bude to tazky boj...rozhodnut sa, co a ako... A ked spoluziacky nasli v katalogu cennik, tak ich skoro prekotilo :))) nepovedala som im, kolko za tie satky pytaju :-N este nemam fotky, akurat som prisla na net a fotila ma jedna z nich, tak ted cakam, kedy pride na icq a posle mi ich, uz som nedockavaaaaaa.....aj slecna tam bola milaaa...proste som uplne nadsena... :-D ppetulka...aj ja ta vitam...hento je skvela cena za saty...a ak budu naozaj krasne a nebudes o nich pochybovat, tak ich proste kup... a ak by naaaaaaaaaaaaaaaahodou sa stalo, ze najdes na SR krajsie, daju sa este tie z UK podla mna vyhodne predat ;-) ja teda som od dnes zacala vymetat svad.salony...proste som nedockavaaaaaaaa :-p aspon viem, co mi ide, co nie, no :) kristi...mas to aj v albumiku? by som sla kuk, hehe:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sasettka, tesim sa, ze sa ti tie saty v Pasarele pacili, hovorila som ti, ze budes nadsena. Ja sa uz neviem dockat pondelka, ked ich budem mat zasa na sebe a zaplatim zalohu, aby uz boli iba moje. A je mi jedno, ci im tie dalsie saty do pondelka dodaju alebo nie..lebo uz cakam skoro dva mesiace a stale ich nedostali a uz ma to viac nebavi.. napis, ake saty si skusala.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
achoj, no dala som do mojho albumu 4 modely, co som nasla na nete, inak som si dokopy skusala 6 siat.. dve som proste nenasla, no:) najviac som inak bola nadsena z P1...dobre mi sadli a boli take extravagantne...a take ja mooozem :-p len ta zelena stuha..sice bola krasna...ale ked uz mam tu bordovu farbu svadby...ze co s tym? :-D prve som si skusala P4...a aj tie sa mi pacili...a baby, co tam boli so mnou...tie hovorili, ze vsetky boli super...ale ze najviac tie P1 a tiez P2...ze tie super tvarovali postavu.. a aj tvoje mi kocanda chcela dat vyskusat, ale som povedala, ze nemtreba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je super, aj mne tie s tou zelenou stuhou super sedeli, len som v nich nemohla dychat a ani sadnut nie.. a tie druhe fakt super postavu spravia, len sa mi nepacili, zdali sa mi take obycajne..aj mama to hovorila, ale na fotkach ked som si pozerala vyzerali uzasne..takze neviem..ved v pondelok poskusam a rozhodnem uz na 100%. A inak oni by ti tu stuhu vymenili za inu ak by si chcela..teda aspon mne to povedali..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, sasettka, mas krasne saty v tom albume, tie s tou stuhou...juuuj, tak tie su....v ktorom salone ich maju> To je preeeesne to, co chcem:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tie saty maju v salone Pasarela, sidli v BA v Ruzinove, je to novootvoreny salon, pozicovne je 18500 SK vratane vsetkych doplnkov, tu v Katalogu firiem mozes najst aj ich reklamu a saty, ktore maju v salone. Je to nova kolekcia na rok 2009..dalsia bude az niekedy v 2010.
Odpovedať
Profilova fotka
ok, idem to pozriet. O tom salone som este nepocula, super. Dakujeeem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Za malicko, budem ich vsade len odporucat, lebo su uzasni a cely salon Nicole aj so svojimi opozeranymi satami sa moze schovat.. :-D a to hovorim aj o pristupe
Odpovedať
Profilova fotka
Vazne? Tak to ma tesi, o Nicole som uz pocula:-)NO a aj si si uz vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja uz mam davno vybrate, len nemam rezervovane, tak idem v pondelok konecne..lebo sa to stale odsuvalo, lebo majitelka chcela, aby som pockala na chybajuce modely a nemozem sa ich dockat, takze uz necakam a v pondelok som tam..a vybrala som si ten model so zlatou stuhou okolo pasa.. su super
Odpovedať
Profilova fotka
pozerala som si tu stranku...saty su tam nenormalne...moja prva cesta, ked pridem v decembri domov:-)
Odpovedať
Profilova fotka
mno, aj mne inak babenka vravela, ze im ma nieco nove dojst...a ze to uz malo dojst uz daaavno a stale nist...tak len cakaju :) a zuuzzu, fakt tie satky su aj pre mna take jednoduche....take..proste klasicke :))) ako aj v inych salonoch, tak neviem :)))) ppetulka, myslis tie saty s bordovou, ci zelenou stuhou? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to odporucam, inak ak si rezervujes saty do konca roka, tak mas 10 % zlavu, teda ta to vyjde na 16200 SK, co je lepsie ako 18500..si myslim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasan, super...a kolko sa plati zaloha?
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze 5000 korun..ale ja im dam asi 6 a potom doplatim uz len tych 10 000..ale myslim si, ze sa da s nimi urcite dohodnut na vyske zalohy...
Odpovedať
Profilova fotka
to je sranda, dala som tie fotky do albumu a hned sa mi prisli 3 IP :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hej, to je lepsie, potom sa to nezda tak vela:-)Straaaasne sa tam tesim, uz sa neviem dockat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez, lebo nemozem pokojne spavat, pokial neviem, ze tie saty budu 5. septembra len moje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to....a tym duplom to mas tazsie, ked si uz tie saty mala na sebe... Ale ved pozeram, ze Ty uz si stihla strasne vela veci vybavit...my mame zatial fotografa a miesto, inak som bola dost prekvapena, volali sme Cechovskemu uz pred par mesiacmi a povedal, ze beznadejne, ze on ma na dva roky soboty obsadene:-)Takze parada...potom sme zohnali nejakeho jeho kolegu...inak som zatial toho vela neriesila, hoci predstavu mame, ale pripadalo mi to strasne skoro...ale vidim, ze mam co dohanat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja viem, ja som uz taka, so vsetkym sa ponahlam..ale aspon budem mat teraz chvilocku pokoj..inak sme my uz aj obrucky objednali, na buduci tyzden budu hotove..tak sa tesim..to sme si dali s drahym pod stromcek, aby sme nemuseli darceky vymyslat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skvely napad:-) Kolko budete mat ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
priblizne 50 az 55..tak primerane, aj tak to bude iba najblizsia rodina.a potom este po polnoci par ludi. Inak pre teba je to urcite tazsie nieco vybavovat, ked si v zahranici...a toho Cechovskeho som ja ja chcela, ale ked som videla na nete jeho rozpis na 2 roky dopredu, tak som tam ani nevolala..mam suseda fotografa, ktory mal uz aj nejake vystavy a je velmi sikovny, tak som ho hned zajednala.. a inak uz v septembri som volala kameramanovi a ten ma sokoval, ze uz som tretia, co ho chcem na 5. 9. tak som musela hladat dalej..to je sila, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
hmm...tak este raz:)) ppetulka, ktore to saty si mala na mysli? /so stuhou - s tou zelenou, ci bordovou?/ :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?