Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to co by si ty chcela, to su presne tie moje..skusala som saty aj s vacsou vleckou, ale necitim sa v tom dobre, zavadzaju mi tie kruhy, co su na sukniach..tieto saty maju len taku tu spodnicovu suknu s nasitymi viacerymi volanmi, ktore vytvaraju dojem nadychanej sukne, ale ziadne kruhy tam nie su a to sa mi paci..v Nicol maju este stare zelezne kruhy, som nechapala, oni su asi sto rokov za opicami..ved to sa uz dnes nenosi..
Odpovedať
...tak tie kruhy su fakt hruza...moja svagrinka mala ale umele a dali sa prisposobit na hocijaku velkost...a vyzdobu si robis sama ..lebo aj mne sa paci fialova....
Odpovedať
Profilova fotka
Vyzdobu si robim sama, lebo mam statnice z umenia, tak sa budem vytesovat. Vsetko potrebne mam uz doma nakupene, a uz ma caka len vymyslanie kvetinkovych ikeban na stoly, veelmi sa na to tesim, uz som par veci pripravila, ale potrebujem este nieco, do coho tie ikebany budem aranzovat. Budem mat umele kvetiny, prevazne ruze, nejake kaly a margaretky, tiez som kupila nejake pierka, preparovane listy, stuhy a koralky..tak som zvedava ako to vyda. Samozrejme na stoly pojde organza a kamienky a nesmiem zabudnut na sviecky, ale tie som este nekupovala
Odpovedať
...ja to necham vsetko na agenturu...kedze som v zahranici... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No je to asi lepsie, ja by som to mozno tiez nechala na niekoho, ale nemame taky rozpocet a mozno by sa mi to nepacilo, tak si radsej vsetko urobim sama a navyse v restauracii, kde mame zabavu, majitel nechce, aby mu tam v den svadby chodili ludia nieco robit, on radsej sam vsetko pripravi, takze ja mu donesiem a poviem co chcem a on mi to polozi na stol, tak nebudem mat starosti a bude to take ake chcem..takze super..presne podla predstav..nebudem musiet nikoho otravovat, aby mi siel este v den svadby vyzdobu chystat
Odpovedať
...keby som bola doma tak to spravym sama..no moja kamoska si tiez vsetko robila sama ..dala to rest.a vsetko jej spravili naopak...a vobec nebola spokojna...
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ale s tym treba pocitat, ze to nebude na 100 % tak, ako to chcem ja..ja chcem majitelovi priniest obrazok, ako to chcem, pekne odfotene to bude mat a hadam to nepokrafre..a navyse, co uz je len takze na tom, rozlozit na kazdy stol dve ikebany, troje sviecky a do stredu organzu s kamienkami..to hadam ten pan zvladne
Odpovedať
,,,tak to si myslim ze zvladne..budes mat aj oblecene stolicky s maslou?
Odpovedať
Profilova fotka
No budem, to som si tiez chcela pozicat niekde, ale majitel povedal, ze on da svoje a chce za to pekne peniaze, ale som to uz nechala tak, lebo tie stolicky co tam ma nevyzeraju bohvieako, tak nech su radsej oblecene..ale masle budu biele, lebo fialove on nema..ale to mi nevadi, hlavne, ze na stoloch bude to, co ja chcem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute babyyyy, no ako ste si uzili predlzeny vikend? ehm, teda asi len zuuzzu, maruska, ty si asi vcera nemala volno, co? :-N preberate vyzdobicku? ja tiez trosken nakupujem materialy...aby som sa naaahodou nenudila, ked o chvilku budu vonku snehove zaveje a nebude sa dat nikam ist :-D :-D :-D :-D jeeej...a hadajte kam idem vo stvrtok?? do salona skusat :-) spoluziacky na mna tlacia, ze oni uz chcu ist, tak ich nesmiem sklamat...a zuuzzu, hadaj kam? :-N ked som im totizto ukazala tie modely, co ten pasarela salon ponuka, tak uz nebolo o com :))
Odpovedať
jaj,ako vam zavidim,ja si mozem skusat saty az v marci-sa neviem dockat.zacala som si robit vlastne oznamko,no ide to pomaly,uvídime,co z toho bude :-|
Odpovedať
Profilova fotka
A Sasettka, to tam ides tento stvrtok alebo az ten buduci? Ja idem v pondelok zajednat saty, hadam uz budu mat tie chybajuce modely, lebo dlhsie sa mi fakt nechce vyckavat..uz som ich mala mat davno zajednane a vzdy som este cakala na zvysne saty, tak dufam, ze v pondelok to uz vyjde.. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej, tento stvrtok...to je posledny taky pohodovy stvrtok v skole, potom to uz budu fofry, tak asi ani velmi nebudem mat cas tam potom ist...takze asi pridem o tie nove modely :-( tak teda...nech ti to v ten pondelok vyjde, hehe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no inak teraz som tam pisala, ze ci ich uz dostali alebo co..lebo vazne sa mi uz nechce cakat dlhsie..a ides si saty hned vo stvrtok aj zajednavat, alebo ides len tak skusat?
Odpovedať
Profilova fotka
len skusaaaaaat :)))) ved vobec neviem, ako budu na mne vyzerat...a zajednavat..no jedine ak by som bola ohurena a uplne presvedcena, ze su to tie prave :)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to hej, inak vela urobi aj to, ak si to nafotis, doma si pozries. Na fotkach tie saty vyzeraju uplne inak. Mne sa doma pacili uplne ine saty, ako nazivo..takze asi tak..
Odpovedať
Profilova fotka
no sak...na to tam budu tie spoluziacky :))) budu fotit ako o zivot :)) normaaaaalne sa tam uz tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak ja som prave dospela do stadia, ked sa mi zacali strasne pacit este jedny saty okrem tych, ktore si chcem zajednat..tak mam teraz dilemu, tie druhe saty som odvrhla s tym, ze maju pridlhu vlecku napriek tomu, ze su krasne a teraz zacinam uvazovat nad tym, ze vlecka sa da predsa vypnut hore..no ale uvidim este, vyskusam aj tie a rozhodnem sa pre tie, v ktorych sa budem lepsie citit a v ktorych mi nebude teplo, lebo v septembri bude urcite este horuco, aby som sa nepotila ako teliatko... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:))))))))) a mas aj tie druhe satky v albume? ved to je to...aj ja sa bojim, aby nebol velky hic...v takom najlepsie ist sa vydavat v plavkach, co?:) ja inak tiez rozmyslam, ako to spravit s vleckou, bo sice do kostola to je efektne...ale potom, ak je tazka, sa s nou vlacit aj na hostine, to je naprt..:) tak mne by tusim viac vyhovovalo, keby saty boli bez vlecky a do kostola bych si dala taky dlhyyyyyy zavoj...a bola by aj vlecka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ano, to by bolo urcite lepsie a zavoj lahko z vlasov odlozis..preto som si vybrala tie saty s tou zlatou stuhou, lebo nemaju dlhu vlecku, len taku decentnu a su lahucke a nie su hrube, no asi si ich predsa vezmem a nebudem vymyslat a do kostola asi zavoj dlhy a bude to..a na hostine bude urcite horuce, ked tam zacnu vsetci funiet na parkete, tak to tam bude ako v saune a ak bude horuco aj vonku, tak z nas stecie makeup a bude po krase.. a to by som nechcela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, zavoj sa da dole...a vsetko je OK ;-) uff, ak by aj makeup stiekol, to by bolo naozaj zleeeeee :-D este raz som sa kukla na tie tvoje saticky...su naozaj kuasnunkeee...zozadu vyzeraju peeeerfisne :)) a tu fialkovu stuhu, co si chces zmenit, to ti zariadia tam v salone, abo si sama zabezpecis? a ozaaaaaaaj, to som sa chcela spytat...na tu zalohu na obrucky, to si kolko toho zlata mala?
Odpovedať
Profilova fotka
No tu stuhu este neviem ako poriesim, zalezi od toho, ci tie kocky v salone budu mat fialkovu stuhu, ak nie, tak si ju zozeniem sama a hadam budu ochotne dat mi ju tam..lebo hovorili, ze sa da zmenit. A obrucky sme si dali urobit na Hlavnej v Zlatnictve Jozef a zaloha mohla byt aj 500 korun, my sme cakali ze od nas budu chciet aspon 5 tisic :-D Zlata sme mali za 4000 korun, lebo mama nam ho dala ako svadobny dar, boli tam aj obrucky po starych rodicoch a tie boli riadne tazke a nejake potrhane retiazky..tak preto tolko toho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak nakoniec aj vy ste sli do Jozefa? :)) ja mam odtial aj snubak, takze aj my sme sa rozhodli pre nich... ja som zatial nasla nejake 3 retiazky...a myslim, ze tym som aj skoncila :)))) ale kazda vyzera byt iny karat, ci ako sa tomu hovori...aj na to tam beru nejak ohlad? :) a ta stuzka, to si myslim, ze uz je len detailik, kazda dobra krajcirka ti ju pekne spravi ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam krajcirku doma, mamina usije, moji stari rodicia boli krajciri od fachu..a na to zlato oni len pozeraju, ci je to opuncovane, to znamena, ci je to prave zlato, punc su take malilinke pismenka na zlate, ktore volnym okom nie su vidiet..ale na prstenoch sa to da rozoznat..ale dobry zlatnik sa na zlato len pozrie a vie, ze je to zlato..takze pohoda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, tak to mas dobreeeeeeeeeeeeeeeeee...a mama sa nechystala usit ti svadobne satky? :-p heh, no...ten zlatnik u Jozefa mi pride ako velky profesional...tak na mna zatial posobil :))) ale my sme si povedali, ze obrucky este pockaju...aj tak este nie sme rozhodnuti, ake chceme :))
Odpovedať
Profilova fotka
mamu by som nechcela tymto zatazovat, ja som sa jej uz dost naotravovala so vselijakymi satami na plesy a podobne akcie..chcem, aby si svadbu uzila a nie aby este v noci pred svadbou dosivala svadobne saty, lebo ona si to urcite necha na poslednu chvilu ako ju poznam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj taaaaaaak, tak to potom chapem :)))) aj ja bych brala nejaku krajcirku v rodine...ale nist take nehrozi, len sestra ma sijaci stroj, ale take veci, ze saty, to by asi nezvladala :))) a teraz by som ju veru ani ja nechcela zatazovat, ma dost svojich starosti :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj, ako to u vas vyzera, uz vedia rodicia, ze budu mat vnuca? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
len jedna cast rodicov - mama :)))) akoze, netvari sa, ze ich neznasa, ale oni dvaja na nu tak nejak psychicky tlacili, nech im da svoje pozehnanie, teda ma im dat najavo, ze to prijala a tak....mne to prislo divne...my dvaja sme od nej hned pozehnanie nepytali, ked sme sa rozhodli, ze sa vezmeme :)))) :-N a ocovi to este nechcu hovorit, ale myslim, si ze by mali, cim dlhsie to budu odkladat, tym horsie...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je pravda, rodicia by mali vediet co sa deje a ja som ani nevedela, ze si mame pytat nejake pozehnanie..nasi nic nepovedali, je to predsa nase rozhodnutie, ze sa ideme brat..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?