Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Supeer, tak im povedzte aby este pockali do septembra a urobte dvojitu svadbu..vasi aj draheho rodicia to iste ocenia...nebudu musiet dat tolko penazi...na na dvakrat sa stresovat
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tomu nechapem...bo vedeli, ze my sa tu z toho vytesujeme...a vsetci okolo nas tiez...a ked sme sa pytali, ze co oni, tak oni ze este maju cas...a zrazu buuuum...no bud sa musia, alebo neviem co...oni su taki zbrkli par, pre nich je zivot gombicka... a ja bych teda nechcela mat dvojitu svadbu...ty hej?
Odpovedať
Profilova fotka
slniecko, ak sa mozem spytat, netusis kolko berie za fotenie svadby? kludne do IP mi to napis, pre istotu ;-) dakujem moc
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, ako by som ja zareagovala..ale fakt je to podraz, ked si ty nieco vybavujes, tesis sa ako sa vsetci tesia spolu s tebou a zrazu pride niekto z rodiny a tu vsetku radost si od teba ukradne...a to akoze vo februari sa chcu brat a teraz to este len oznamili..to sa na 100% musia brat..inak neviem naco by to tak rychlo rychlo vybavovali... ale uplne chapem, ako sa teraz citis..toto ani rodicia nemaju radi, ked im jedno dieta oznami, ze sa bude svadbit a mesiac pred svadbou pride aj druhe dieta, ze sa chce tiez..ja byt ich matka, tak ich prerazim..ved to su velke starosti a kopec penazi na to treba..chuuuda moje
Odpovedať
Profilova fotka
uplne som z toho...mimo :-( presne tak...akoby mi chceli ukradnut moju radost....no nist, budem sa musiet nad tym povzniest...nic ine mi neostava...ale usmievat sa na nich a tvarit sa, ze sa tiez s nimi tesim...to asi v mojom pripade nehrozi.... no sak to, rodicom to este neoznamili, no som neskutocne zvedava, ako budu reagovat...a hlavne, ked je to svadba kvoli moznemu prirastku...ich mama je totizto silne veriaca...ta mu teda daaaa...
Odpovedať
Profilova fotka
no ale budu sa s tym musiet zmierit..a je to fakt divne, za necela tri mesiace vybavit svadbu..to je o hubu a aj to tak bude vyzerat..ale pokial cakaju babo, tak ani rodicom neostane ine, len sa s tym zmierit a rychlo chystat svadbu a potom este vasu..ale to uz asi taka radost nebude..a to je najhorsie..ale musis pamatat nato, ze to bude vas spolocny den, ked spolu pridete pre oltar, ze na ten den ste cakali a ze vam ho nic a nikto nesmie pokazit...
Odpovedať
Profilova fotka
no sak to...len 3 mesiace...vraj 07.02...ja len dufam, ze teraz to nebude az taka radost pre rodicov...skor stresy...a potom na nasu...ktora je oznamena uz pekne dlho...zostane uz len ta radost :))) a hadam spravia len malu svadbicku a nebudu od rodicov lanarit tazke peniaze, aby na nasu poriadne neostalo... i ked...oni veruze ohlad na inych velmi neberu, to je to...nechcem tvrdit, ze su zli, to nie, len maju proste svoj svet...a ostatne ich netrapi...ti sa teda nasli... esteze moji rodicia ostanu bez ujmy :-D tych sa to nijak netyka...ale prekvapeni teda boli aj oni...
Odpovedať
Profilova fotka
Ved to je to..ale pokial su rodicia tvojho snubenca normalni, tak to podelia na polovicu a nebudu davat jednemu viac a jednemu menej..to je fakt divne, teraz uz aj ja rozmyslam nad tym...dufam, ze moja sestra s tym nepride, lebo je roztrhnem..tak ale oni este studuju, tak ich hadam takato konina nenapadne..ved ta svadba co som na nej bola..ti to tak mali, zenichov brat sa zenil dva mesiace pred nim..ti to mali ako na beziacom pase, fakt podivne..a pritom obe svadby sa chystali dlho dopredu..nepochopila som ich, oni to naozaj mohli urobit naraz, ale zasa si myslim, ze jedna z neviest s tym urcite nesuhlasila..a ani sa jej necudujem
Odpovedať
Profilova fotka
su normalni, esteze tak :))) aaaaaaaach jaj...musim toto poriadne predychat...som zvedava, aky to bude mat dalsi priebeh...ale ked zistim, ze sa nemusia brat, len proste chcu byt prvi...tak nech si ma nezelaju!! ;-( a to s tymi dvomi svadbami po sebe som naozaj ani ja nepochopila... hmm, ja bych nechcela mat dvojitu svadbu...predsa nevesta je stredobodom pozornosti, tak na co sa o nu delit s dalsou?:))))))
Odpovedať
Profilova fotka
no asi tak to bude..tak ti budem drzat palec..aby si si nezabila buduceho svagra..ale nie, dufam, ze sa to vsetko vysvetli a vyriesi k tvojej spokojnosti...a ak by nahodou fakt chceli byt prvi so savdbou, tak to potom nie su hodni, aby sa nazyvali vasou rodinou...to uz je o com potom, ked sa bratia predbiehaju v tom, kto sa prv ozeni..to som ozaj este nevidela..
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak, to by bolo kapaaanek podleee...ale treba to brat z tej lepsej stranky...kebyze si daju termin mesiac, ci dva pred nami, tak to by bolo uz naozaj terno...a asi by som sa neudrzala :-D toto je vlastne 7 mesiacov...ak som dobre ratala...to si myslim, ze sa da vydrzat 8-) nakoniec to nebude az take strasne, no :))) ale sok to teda bol...uff, idem sa hodit o postel, nejaka som unavena...a zajtra rano do skoly...tak vdaka za podporu...a dobru noc zelam
Odpovedať
..ahojte..precitala som si troska vas pokecik...a mam taky isty nazor ze svadba dvoch neviest ee...a dokonca som aj pocula ze to prinasa nestastie v manzelstve ..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahooooj, aj ja som take daco pocula, ci citala...a tiez aj, ze ked sa v rodine planuje svadba, a pride dakto dalsi z rodiny, ze sa chce zenit/vydavat este pred tym druhym, tak ze mu vezmeie stastie, ci co to :))))) preto sa mi to moc nepaci, ze sa teraz ti dvaja rozhodli takto...maruska, ty by si to ako brala, kebyze ti ted surodenec oznami, ze sa vezme este pred vami? ja som sa na to inak uz vyspala..a nejak som uz f poho x-) v nedelu to idu oficialne oznamit rodicom, no som zvedava na reakcie... a zuuzzu, bola som dnes v tom obchode s umelymi kvetmi, no tych tam boloooo, urcite si daco vyberiem, dakujem za raduuu ;-)
Odpovedať
..no neviem ale bola by som asi tak isto prekvapena a doslova sokovana...a tiez by ma to mrzelo..a este ktomu ak by sa nemuseli brat...to by asi nebolo fer.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, sasettka, no tak teda to by som asi ani ja nebola veľmi nadšená keby mi taketo niečo oznámil bráško... inak som zvedavá, že čo ich k tomu viedlo...?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ved to je to...ak nebude na to ten dovod, ktory sa takejto rychlej svadbe zvycajne pripisuje, tak mi jedine napada to, ze oni dvaja vidia, aki sme my dvaja rozkokoseni, stastni, celi bez seba...a im sa nechce cakat, tak si to dali teraz rychlo rychlo rychlo...a myslia si, ze nebude dovod, aby to nam nejako vadilo... ako som tu uz raz pisala, ti dvaja sa proste nasli, maju svoj svet, ostatne ich nezaujima...nuz :-N akurat vola mojmu snubencovi a pyta sa ho, aky prsten ma kupit!! eeejha... aaaaaaale sak, nech sa teda vezmu, ked tak velmi chcu...za 3 mesiace /necele/ svadbu vybavit..no som zvedava...jedine plus je, ze to je v zime, takze nebude taky dopyt po svadobnych veciach...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak uz aj snubny prsten sa ide kupovat..tak tam bude urcite nejake babo, inak to neviem vysvetlit...hadam by neboli taki podli..aj ked ich nepoznam, ale zasa mozne je vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
no, uvidi sa, ted ideme na stretko s DJ...tak drzte palce, nech je to normalny clovek :-D
Odpovedať
..mozno vam fakt tak zavidia ..a stymi pripravami to im fakt tak na rychlo nezavidim..viem ako to bolo u nas s baskovou svadbou....a ak sa mozem opytat..kolko rokov maju?
Odpovedať
Profilova fotka
ejej no ved to sa ani mne nejaky iný dôvod nevidí, len minčo na ceste... teda neviem si to predstaviť za 3 mesiace všetko zbuchať... to budu fofry... poznám ludí čo majú vlastný svet a všetko ostatné ich nezaujíma- a potom sa im zdá že svet je malá gombička bez problémov a starostí a hlavne ludí okolo nich...
Odpovedať
Profilova fotka
hm hmmm, doma som, DJ bol sympos, ani vela nepytal, taaaaaak sme si s nim placli :-D zuuzzu, vraj to nema byt babo...Janko sa pytal brata...a on to nepotvrdil...vraj sa beru preto, lebo chcu... a sak...vraj to mam brat tak, ze aspon na tej svadbe vychytam vsetky chyby... a moja bude bezchybna :)))) a maju 25, 26 rokov, poznaju sa od Silvestra, dokopy sa dali dakedy potom... a tie 3 mesiace...no chcem to vidiet, ako to bude vyzerat :) no, kristi, pozname rovnake tipy ludi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ale toto uz naozaj vyzera tak, ze sa idu brat vam napriek..ale vyzeras, ze si sa s tym uz celkom zmierila..a to sa poznaju od toho posledneho Silvestra...ved to potom ani rok nie je a kamze sa ponahlaju?
Odpovedať
Profilova fotka
oni sa proste straaaaaaaaaaaaaaaasne miluju, nie je o com, asi jednoducho nemaju preco cakat, no :-N im podla mna ani nedoslo, ze by nam to mozno aj mohlo trosku vadit....
Odpovedať
Profilova fotka
To je mozne..len preco to chcu tak rychlo..ved to uz je aj neskoro zacat nieco vybavovat..
Odpovedať
Profilova fotka
asi si myslia, ze je to malinka vybavit svadbu...ze kazdy im bude skakat do narucia...a vsetko sa vybavi same... ale kedze to je zimna svadba, nemalo by to byt az take hrozne...nie je taky naval vsade....uvidi sa.. a ty inak co noveho? :) fakt som sa dnes tak vytesila z tych umelych kvietkov tam, dobry vyber teda...teta sa na mne pobavila...ale este som nist nevzala...vraj im ma prist novy tovar, tak to potom omrknem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tesim sa, ze sa ti to tam pacilo..maju vsetko mozne od vymyslu sveta..ja tam asi pojdem este raz, lebo som chcela este cosi dokupit.. nove nemam nic, akurat som zistila, ze menovky, ktore som si vymyslela sa nebudu dat zrealizovat, tak musim vymysiet cosi nove..inak v sobotu ideme merat velkost prstennikov :-D , ale prstene asi este nebudeme objednavat, lebo nam to teraz akosi nevychadza..tak az neskor, mozno po novom roku, aj ked ja som ich chcela pod stromcek, aspon by sme tym odbavili darceky pre nas dvoch..ale neviem este..no a samozrejme sa neviem dockat piatku, lebo si idem zajednat tie moje svadobne..a este sa do nich obliect a vytesovat sa .. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ake si mala vymyslene menovky?? no ja som tam videla koooopec kvetov :)))) a velmi sa mi paci, ze predavaju aj jednotlivcom...vacsinou tieto velkoobchody len na zivnost.list predavaju...a cenovo to je tiez super ;-) jeeeej, no skoda, ze to nevyjde na vianoce...my sa do toho pustime asi az po novom roku...uz sme ich pozerali, ze co sa nam paci, takze predstavu mame...aspon to :-N no uz nech je piatok, coooo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no menovky som chcela takych motylov na pohare...ale som to dnes skusala a bolo to dobre, len ked som to skusala na pohar, ktory ma hore na obvode okolo take preliacenie, tak to tam nedrzalo a navyse by to bolo padalo asi so vsetkych poharov, tak som to nechala tak..ked budeme objednavat oznamenia, tak hned k tomu objednam aj menovky a hotovo a mozno tie nase obrucky vyjdu..ved aj tak, ked ich objedname, tak skor ako o dva tri tyzdne nepridu, takze by sme mali cas do Vianoc...a darceky uz asi pojdem teraz niekedy kupovat..aspon cast, nech ma to v decembri financne nezruinuje
Odpovedať
Profilova fotka
no jasneeeeeeeee, daj spravit jednoduchsie...sak uz tam mas labutky...este aj motylov do toho, sak to by uz bol normalny zverinec :-D som teda zvedava, ci to do vianoc stihnete s tymi obruckami:))) ja budem mat dost starosti s darcekmi ako takymi...jajaaaaaaaj...asi sa aj ja pomalicky pustim do nakupovania...zajtra idem do IKEA...mozno tam uz na nieco nadabim... :) a vy to ako budete mat na vianoce? idete k jednym z rodicov, alebo samy dvaja?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to netusim ako budu Vianoce..lebo drahy mozno bude musiet ist do roboty..nastupil len koncom oktobra, takze ma narok na dva dni dovolenky..asi tak..ja mam skoro 2 tyzdne volna, tak neviem...ked bude robit, tak budeme asi s nasimi v TT a potom pojdeme k Jankovym do Bojnic alebo ked nebude robit, tak pojde domov a ja budem doma s nasimi a potom pojdem svokrovcov navstivit..to vies posledne slobodne Vianoce treba byt s rodicmi a tie dalsie uz budeme spolu sami...a dufam, ze nebudeme sami, ze sa nam dovtedy nieco podari splodit :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?