Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
..ja som bola tiez nadsena pristupom v nasej restike, uzasne jedlo, este lepsi pristup, vsetko bolo pre nas uzavrete.....vsetci boli neskutocne mili a ochotni...o to lepsie sme sa tam citili a ani sekundu sme neolutovali, ze sme si vybrali prave tento penzion..vyzdobu nam spravili oni, len som si doniesla vybrane kvety a stuhy na stolicky, vsetko ostatne (sviecky, svietniky, vazy...vyroba vyzdoby) zabezpecili
Odpovedať
Profilova fotka
ja im vsetko donesiem pripravene a oni mi to len polozia na stoly, tak ako to ja chcem..no uplne super..takze kyticky, svietniky a darceky si pripravim doma, organza je uz nachystana a len im to tam odveziem..
Odpovedať
Profilova fotka
noo..vlastne hej, do baru asi nebudete mat preco chodit...tak to asi predsalen necha otvorene...ved sa nist nestane...budete izolovani :)) slniecko, hej, takmer vsade sa clovek stretne s tym, ze vyzdobu vedia zabezpecit...niektori to priam vnucuju, ze nech to cele nechame na nich a len si povieme farbu /dakde dokonca aj tu farbu vnucuju :))))/...a na druhej strane, ak povies, ze by si si chcela vyzdobu zabezpecit sama, tak sa podaktori zatvaria...ze co vymyslam... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak take restiky, kde ti nechcu vyjst v ustrety treba obchadzat..to potom nie su ludia, ktori sa zaujimaju o zakaznika...asi tak ako ta pani predavacka v salone Nicole v Auparku...ta ma teda nahnevala
Odpovedať
..tak to ti velmi zjednodusi pripravy a hlavne nebudes sa musiet stresovat co vsetko este musis stihnut, lebo nie vsade sa da pripravit miestnost den vopred...mnohokrat mavaju den predtym akcie a nie je to mozne ..my sme mali celu Villu pre seba - vinaren, saloniky, restauraciu a terasu...obsadili sme aj vsetky izby
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, nebudem sa musiet este v den svadby stresovat alebo stresovat inych ludi, aby mi to tam vyzdobili a mozno by mi to neurobili tak ako by som to chcela...a vystresovana nevesta teda nie je stastna nevesta...
Odpovedať
Profilova fotka
a co presne spravila? tusim sa tvarila tak, ze co otravujes? :-) a vraj tam zakazuju fotit...to uz je jedno velke minusko, ktore ma odradzuje tam vobec vkrocit...az take uzasne tie satky nie su.... zjednodusi pripravy, to urcite ano... no proste... ked mas na to vsetko strasne vela casu...a nehorazne ta to bavi vymyslat a nakupovat...tak si rad, ked najdes daku milu pani prevadzkarku, ktora ti vyjde v ustrety a povie, ze nech si robim, co len chcem, ze je to moja svadba :))) aj my chceme nejake izby na ubytko...este presne neviem, kolko...ale urcite nebudu vsetky...aj pani povedala, ze je tu vysoka pravdepodobnost, ze ani ich nebude mat vsetky k dispozicii...ale nastastie je blizko dalsi penzion...uff.. :)
Odpovedať
..presne tak ;-) ..my sme mali vyzdobu v cene, teda az ne veci ktore sme si doniesli..este aj menu nam vytlacili na krasnom priehladnom papiery ..hlavne si ten den nenechajte od nikoho pokazit.. ..ja som mala casovy harmonogram, ktory som dala aj manzelovi..dokonca je zvecneny aj na fotkach od fotografa xixi presne sme vedeli kde sa kto, kedy nachadza, boli tam cisla na dodavatelov...dost nam to ulahcilo komunikaciu
Odpovedať
Profilova fotka
my mame podobny problem, ze tie izby mozno nebudu volne, ale majitel sa hned ponukol, ze nam nieco zabezpeci niekde blizko, keby sme potrebovali, ale pronajhorsom vsetci prespia u nas na karimatkach a hotovo.. a k tomu salonu, no neviem, ci sa tam mohlo fotit, lebo ked som sa bola objednavat, tak mi pani povedala, ze kludne mozem..ale ked som si vyskusala troje saty, tak som ani nemala chut sa v tom fotit, lebo som vyzerala otrasne...ale zevraj na Dostojevskeho v tom druhom Nicole sa vobec nemoze fotit, vraj az vtedy, ked mas uz zajednane saty a zaplatenu zalohu... tie saty tam zato ozaj nestoja...uz ich vsetci videli tisickrat..
Odpovedať
Profilova fotka
slniecko, no skodaaa, ze nemas svadobny album, by som to vsetko pokukala :-) ten harmonogram je skvelaaaa vec...urcite ho budem aj ja mat :))) hmm, no ako premyslam, tak premyslam, nejak sa mi zda, ze v Modranke uz nie je ine ubytko...jedine nejake privaty...alebo na ihrisku, alebo take daco...aaaaaaa sak, jasne, lahnu aj na karimatky, nech to maju cele take zazitkove :-D no, tak asi som to citala o tom druhom Nicol...a mas pravdu..su uz okukane...aj ked pride nova kolekcia...ale podla mna to bude stale o tom istom...a moznoze nie...nechame sa prekvapit :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved nova kolekcia je uz v salonoch aj na nete a je to vlastne iba obmievanie tych istych siat..no neviem, to co som ja skusala bolo hrube, neforemne, tazke..mozno na Dostojevskeho maju ten zvysok, ale tam sa uz nechystam, lebo take saty ani nechcem..nieco nezvycajne to chce.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, cosi nezvycajne, to presne chcem... a sak, uz si predsa nasla tie prave, ja ti ich len schvalujem...su peknunkeee... a ako som ta videla na tej foto, dost sa k tebe hodia ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no inak, ta modelka co tam je, tak na tej tie saty tak visia, ako keby ani zadok nemala, na mne su uplne ine..take akurat..musim torchu brucho stahovat, ale to nevadi, lebo som skusala aj tie, co su tam s takou zelenou stuhou na bokoch bez ramienok a dole maju take volany a tie vyzerali na mne uplne genialne, len sa v nich nedalo hybat a uz vobec nie sadnut..skusala som to, ale nepodarilo sa mi to, tak si tie baby v salone robili srandu, ze budem pred oltarom stat a zenich bude sediet :-D
Odpovedať
..nechcela som dat svoj album na web...aaaale teda na chvilu umiestnim fotky do pripravneho albumu..tak ak chces mozes kuknut...oki?
Odpovedať
Profilova fotka
zuuzzu :-D :-D :-D :-D :-D tie volanikove vyzerali fakt perfisne...a pocuj, to vsetky satky tam su take "stihlejsie" velkosti, ci ako?? ci sa mi tam vobec oplati ist :)))) tedaaaa...zas nie som bacula...aj 38 obleciem...len od pasa nizsie to chce trosku sirsie, no :-N :-D slniecko, to by bolo supeeeeeeeeer, si zlataaaa...a preco si necela davat foto sem? i ked...uz parkrat som sa stretla s negativnymi poznamkami na svadobne fotky...namiesto gratulacii...niektori ludia proste nedaju pokoj a asi maju z toho velke potesenie, ked mozu inych inkognito urazat...nuz, aj taki ludia musia byt...co uz s nimi....
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som vsetky obliekla a to mam sirsi chrbat a tiez nemam maly zadok...v pohode som skoro vsetky zapla..niektore nie a to len preto, ze mam hore sirsi chrbat, ale inak cez pas bez problemov..dokonca nietkore saty mi bola aj velke..tiez som 38, takze sa ti urcite oplati a navyse oni vedia upravit saty na nevestu
Odpovedať
..uups, su nejake malicke..pockaj vymenim ich ..nechceli sme byt obkukavani..nejak si ctime sukromie...ale rada vam ich takto ukazem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jooj, tak to som si vydychla, to si ma potesila :-) jeeej, slniecko, no idem pozriet a ochkat :)))
Odpovedať
..snad je to trosku lepsie, aspon aby si mala predstavu ako to vyzeralo ;-) btw..este som ich tu nevystavovala
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeej, no kuaaaasni ste boli ;-) radost pozerat...a ty si naozaj take slniecko :-D aj vyzdoba peknunka...len stastie a laska vyzaruje z fotiek :-) a aj tie fotky su celkovo pekneeee :)))
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si vaaaazim... :-N
Odpovedať
dakujem si velmi mila x-) ..no mali sme perfektneho fotografa, nedam na neho dopustit...perfektny profesional a velmi mily clovek
Odpovedať
Profilova fotka
a ako sa volal? niekto znamy? my mame kamarata fotografa...ani ja nanho nedam dopustit, hadam nas nesklame...ale aspon teraz sme si isti, ze s nim bude sranda :)))) a mozme mu do toho bez okolkov kecat... dakemu profikovi by sme sa asi neodvazili povedat to, co dobremu kamaratovi :-N a hadam nas aj vyjde lacnejsie :-D
Odpovedať
..maximalne som bola spokojna..na stoloch sme mali len napoje k vecery a kolace, ostatne nealko, vino, tvrdy alkohol sme mali na kokteilovych stoloch..kazdy si vybral co chcel ..mali sme svedske stoly a o pol noci sme mali grilovane prasiatko ..hostia si to velmi pochvalovali, kazdi si vybral co chcel a co mu chutilo
Odpovedať
..bol to Tomas Zahumensky, bol maximalne cenovo prijatelny a tiez sme mu mohli do vsetkeho kecat..dokonca uvazujem o dalsich profi fotkach na vyrocie x-) fakt je to zlatusik
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, aj ja to tak mam v plane spravit...alebo ze pride k stolu casnik a spyta sa, co spolocnost /budu kruhove stoly/ chce pit...a prinesie im flasticku... :-) som sa s tym stretla na jednej akcii a mi to prislo fajn... a neuveris, aj to menicko chcem tak isto :-D ...normalna vecera...a potom uz len svedske ...a po polnoci draheho vysnivane prasiatko :)) tiez mi to na svadbach, na ktorych som bola, prislo blbee, ked mi tam nosili porcie pred nos...a ze jedz... nooo...Tomasa Zahumenskeho poznam, tiez len same dobre reci nanho som pocula :))) dobre ste si vybrali ;-) :-D nuz, idem uz ja spat, rano skoro vstavam...tak sa tu hadam este dakedy stretneme...prid nas pozriet a povzbudit :-D dobru noc prajem
Odpovedať
..myslim, ze je lepsie ked to budete mat formou svedskych stolov, kazdy si zoberie ked je hladny..nie ked musi ..velmi rada..tak prajem sladky snicek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
svedske stoly su teraz strasne IN 8-) aj ja ich povazujem za super riesenie... a co vy, baby, ako planujete menu? normalne porcie budete davat v urcitych intervaloch...alebo tiez date prednost svedskym? ci ste nad tym este vobec nepremyslali? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat svedske stoly, po polnoci namiesto salatu a reznov taka prijemna obmena..bude to vonku v zahrade..ak by prsalo, je to prekryte a keby bolo chladno, tak to bude vnutri..ale aspon sa svadobcania postavia, prejdu a zjedia tolko, kolko budu chciet, popripade nic..nebudeme im predsa nasilu tlacit jedlo..aj tak toho bude dost..kolacov, torta..a tak
Odpovedať
Profilova fotka
prave som sa dozvedela novinku...Jankov-teda priatelov brat dnes oznamil, ze sa zo svojou milou idu brat...vo februari nabuduci rok....som z toho nejaka zmatena...co si mam o tom mysliet...hmm... :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?