Svadba 5. 6. 2010. Čo všetko už máte pripravené?

Profilova fotka
Ahojte baby...co vsetko uz mate pripravene na svoj den D? pekne sviatky vam prajem :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek tak my mame akurat tak zajednanu salu a moje svadobne saty ale myslim si ze na ostatne veci je este dost casu vraj este treba cim skor zajednat hudobnikov lebo to moze byt potom velky problem
Odpovedať
Profilova fotka
My mame datum v kostole, obrucky,forografa, oblek.. saty si xcem pozriet na vadobnom veltrhu v Ba...tak uvidime co sa podari a ake mas saty?
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj takze my mame salu, hudbu, starejsieho, foto a kameru a takisto aj saty... mam uz aj zajednanu dizajnerku na vyzdobu.. jun je velmi casty na svadby, nechcem potom stresovat.. a kucierka s tou hudbou sa poponahlajte naozaj!!! ved je to len 5 mesiacova naj dj alebo hudobnici su zarezervovani aj rok niekedy aj dva dopredu!!! a takisto je to aj s foto a video.. moji vyvoleni mali volny termin na jun az na rok 2012!!! ale nechcem plasit, len aby ste potom zbytocne neotalali... ja sa ponahlam aj preto lebo si zariadujem svadbu zo zahranicia a domov pridem len na dva tyzdne vo februari a to uz chcem len vsetko podotahovat..este ze existuje internet :-N
Odpovedať
ahojte, pridavam sa k Vam ;-) My byvame v BA a svadbu chceme v KE a poviem vam, je to dost velky problem niekoho zohnat, vsetci su rezervovani, mame akurat tak salu a kostol...
Odpovedať
ahojte baby, to je nas tak malo na 5.6.2010? :-) :-) :-) :-) Uz mame po novom aj fotografa a kameramana, tak sa tesim ;-) Chcem skocit na svadobnu vystavu bud v BA alebo v KE, ale asi skor vyjde BA.
Odpovedať
Tak ja okrem kostola a sály ešte nemám nič ... :-) :-|
Odpovedať
Ahoj, nie je vas malo, tiez sa pridavam. Aj my uz mame tento termin zaisteny
Odpovedať
zuzulik, tam v Bardejove mate dobry obchod so svadobnymi vecami a doplnkami, asi tam skocim :-) je to velkosklad.
Odpovedať
Mate uz premyslene svadobne menu? Co budete podavat na obed pripadne na vecer?
Odpovedať
Profilova fotka
caute aj ja sa k vam pridavam.. pracujeme v uk, ale svadba bude doma v nz.. mame uz salu, kostol, svedkov, saty, foto, dj/starejsi, dizajnerku a aj kameru.. viac menej mame aj oznamko a v hlave komplet vyzdobu a aj predbezne menu mam vybrate uz sa nam to krati uz len 129 dniiii!!
Odpovedať
Profilova fotka
mia___: my sme si dali ako menu klasiku slepaciu, potom plneny kuraci pol ryza pol hranolky, o 22tej svedske stoly a po pol noci kapustnica...hotovo naco viac kamoska mala 5 xodov a nic sa uz potom nepojdelo
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... tak my mame zarezervovanu salu, kameramana, fotografa, saty, obrucky a ideme tento tyzden este kostol a limuzinu.... menu uz mame vybrane, len neviem co s vyzdobou... to budem riesit trosicku neskor...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte aj sa pridávam :-D tiež máme svadbu 5.6. v ke a tiež ešte nemáme nič len kostol a sálu
Odpovedať
eli333: aj my budeme mat v KE, v ktorom kostole budete mat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my máme svadbu 5.6. a zatiaľ máme zarezervovanú sálu, kostol, kameramana a to je všetko...ešte si vyberám šaty a hľadáme fotografa...
Odpovedať
Profilova fotka
v dóme Svätej ALžbety a vy??uz som aj ja trosku pokrocila,mame kostol,salu,DJ,zrejme aj kameramana v utorok nam ma doniest ukazky,foto budeme mat v nostalgii,no a este nam treba ist na vystavu kvoli pozvankam a obruckam ktore tiez uz mame vybrate ale vraj na vystave ked si ich objedname tak dostaneme zlavu...takze uz skoro vsetko mame uz len torty,jedlo,pitie,oblecenie,topanky a vyzdoba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holky dnes sú presne 4mesiace do svadby :-D ako ste natom s prípravami?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My v celku fajn ete nemame cukrarku a DJ a ja si musim ist dat ete sit saty ale unac secky podstatne veci su zajednane uz iby detaily ktore sa zvladnu mesiac pred a ty???
Odpovedať
Profilova fotka
my sme natom podobne,zajtra sa ide na vystavu tak uz asi budeme mat obrucky aj pozvanky a vsetko ostatne sa uz da zariadit ako vravis tak mesiac pred svadbou :-) mne sa dnes v noci snivalo ze som sa pomylila a ze nie je februar ale len par dni pred svadbou a v sne som len splasene pobehovala a zhanala vsetky veci co treba narychlo :-D kedy posielate svadobne oznamenia?lebo my chceme vacsinu osobne rozdat tak chceme pomalicky zacat uz teraz aby sme to stihli obehnut
Odpovedať
Profilova fotka
nooo mi budemem mat fotee oznameie a to sa chceme ist dat fotiti ked bude krajsie tak koncom marca a v aprili uz roznies po rodine
Odpovedať
eli333: aj my budeme mat v Dome sv. Alzbety :-) :-) hihi to sa tam mozno aj uvidime :-) mozno budete mat pred nami alebo po nas :-) O ktorej budete mat? napis mi to do IP ak nechces aby to vsetci videli ;-) Uz sme pokrocili s par vecami, uz zaciname nakupovat drobnosti, mame uz pierka, svadobne pohare, knihu hosti, darceky pre hosti a ideme vyrabat oznamenia a tak :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ajoj te baby mozem sa pridat
Odpovedať
Profilova fotka
dudulik21 ahoj jasne ze mozes :-D ako ste natom vy s pripravami?my uz roznasame pozvanky a mama mi prave dnes nadavala ze to je strasne skoro,ale podla mna nie je,ved kym stihneme vsetkym dat pozvanky tak to akurat do svadby ich vsetci budu mat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata co chcete chodit do solarka pred svadbou kedy zacinate??lebo ja rozmyslam ze zacnem pomalicky chodit uz teraz ale neviem ci to este nie je skoro hm?alebo ako riesite opalenie?ja nebudem mat pred svadbou moc cas sa opalovat normalne na slniecku :-|
Odpovedať
eli333 to aby som zacala uz konecne vyrabat nase oznamenia ;-) Nejaka som busy, nic nestiham. A co sa tyka slniecka, tak uz v maji sa v pohode da opalit, niektory rok som bola uz v aprili opalena :-) Ale mas pravdu, ze treba mat na to aj cas...vtedy som bola este studentka :-D Solarkam vsak moc neverim...
Odpovedať
ahojte, máte niekto svadbu v BJ?
Odpovedať
Profilova fotka
ako idu pripravy
Odpovedať
Prípravy v pohode zatiaľ, pomaličky... :-)
Odpovedať
nam este niektore veci chybaju, ale to su uz iba take malickosti, takze dufam, ze sa vsetko stihne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?