Svadba 5. 6. 2010. Čo všetko už máte pripravené?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte baby...co vsetko uz mate pripravene na svoj den D? pekne sviatky vam prajem :D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata ja sa zrejme v tento den vydavat nebudem :-( uz nikdy nebudem nic planovat a tesit tak velmi dopredu,ak sa este niekedy budem vydavat tak cele to zorganizujem za 2-3tyzdne lebo osud je osud a clovek nikdy nevie co mu prinesie
Odpovedať
eli333: a co sa stalo???? :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
uz buduci tyzden budeme povydavane.. mozte napisat vsetky ze preco ste si vybrali prave 5.6?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som už spomínala ... bude to naše 4 výročie. ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tradada... ani neviem ja som xcela oktober ale nevedeli sme ci segra nepojde so skolou prec a tak 5.6 sa mi lubil tak preto a co ty?
Odpovedať
Pretoze je to na zaciatku leta. Cele leto mame pred sebou ako manzelia. 5.6 lebo v anglicku je ten tyzden skolske prazdniny. Niekolko ludi robi v skole takze aby mohli prist. Smevybrali datum v jeseni. Sme rozmyslali nad 15.5 ale bratranec vtedy povedal ze sa bude zenit v Aprili a nechceli sme to prilis blizko. Takze 5.6 koli ucitelom a aby to nebolo prilis blizko. Bratranec nakoniec svadbu odlozil na neurcito..
Odpovedať
My budeme mat tiez 4. vyrocie blizko toho datumu :-) Len to nevyslo na sobotu...ale 5.6. sa nam pacilo ;-)
Odpovedať
hehe. my mame 4 vyrocie koncom Juna. :-D tak tu tie 4 roky neak letia ;-)
Odpovedať
hehehe to sme sa teda zisli dobra partia co? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Waw .... a ja som si myslela, že som sama, ktorá sa tak skoro vydáva. Niekomu prišlo skoro po 4 rokoch. A pre mňa je to tak akurát. Veď keď sa máme radi tak na čo čakať.
Odpovedať
mne sa vobec ale vobec nezda 4 roky malo. Pred 10 rokmi sa mi sestenica vydavala ako inak - po 4 rokoch chodenia :-D si pametam ze som si myslela ze to je dost dlho ze ja si myslim ze tak 2 roky je akurat alebo aj skor, co si stale myslim. My sme si vobec nemohli dovolit sa zobrat skor. Takze 4 roky su to!
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez 4 roky sme spolu :-) nakoniec svadba bude
Odpovedať
Článok sa načítava...
ozaj aj vam to tak pride ze este tyzden? ja som moc nad tim nemala kedy rozmyslat furt som v robote a po veceroch stravim na nete emailovanim kazdemu a riesenim "detailov". mate cas kedy nad tim rozmyslat ze uz iba tyzden? pomoc.. ;-) sa necitim pripravena
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez stresujem :-| nakupene je uz vsetko ale mam pocit ze vobec nemame premyslene detaily..a naplanovany ten den,ze sa bude hrozne improvizovat a nikto nebude vediet co ma robit
Odpovedať
baby a ja nestresujem, neviem preco, ale som pokojna, len trocha nedockava, lebo uz chcem aby to bolo :-) Drzme palce pocasiu! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sa berieme po 3 rokoch a tiez nam to nepide ze sme tak dlho spolu... akorat sme sa vratili z rozluckovej chaty kde mojej polovicke ukradli doklady tak od pondelka vybavujem aby sme sa mohli vobec vziat... eli333...tak to som rada ze to nakoniec dobre dopadlo :DDDD
Odpovedať
Profilova fotka
kararinkabrnka dakujem :-D tiez som rada,vyzeralo to dost nafigu ale nakoniec nas snubencova rodina velmi milo prekvapila,oni sami to brali ako samozrejmost,ze ked som to rok vybavovala tak sa to 2tyzdne pred nezrusi a okrem toho babka by urcite chcela aby svadba bola. a drizm palce aby sa podarilo rychlo vybavit,to je dost neprijemne teraz tyzden pred svadbou ked mu ukradli doklady vrr ]-(
Odpovedať
este to pocasie keby bolo take dobre ako manzelik buduci.. ;-)
Odpovedať
od soboty ma byt pekne :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, pevne verim ...lebo sestra ma svadbu-obrad vonku :)) drzim vam palce. mna to caka 20.8.2010
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfame, že počasie bude celkom pekné. My už koláče máme napečené, zajtra skúšky na vodičský, poobede krabičkovanie a piatok posledné úpravy. Baby ten čas ale veľmi rýchlo beží. Už len úspešné dojsť do cieľa. Veľa šťastia. :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyy uz sa nam slooda kraaaaaaati...tesite saaaaaa??ja mooooooooc :-)
Odpovedať
aj jaaaa, ale u nas lejeeee :( a voda stupa :(
Odpovedať
ahojte kocky, pocasie vam praje 8-) 8-) 8-) tak vam prajem, aby ste prezili nezabudnutelny svadobny dnik a aby vsetko dopadlo podla vasich predstav x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ... tak už to máme za sebou :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako vam to dopadlo nam uuuuplne super nad moje ocakavania
Odpovedať
kati, gratulujem :-) vy ste to mali v PKO? :-N isli sme okolo a bola tam svadba.. ;-) x-) bo my budeme mat tam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako mlade pani? :-D u nas to bolo nadherne,uzasny den aj ked sa vela veci skomplikovalo ale nadherne to bolo aj tak
Odpovedať
Profilova fotka
moja svadba bola tiež super ... záplavy to trošku skomplikovali ale sobota bola nádherná ...
Odpovedať
pocasie nam nakoniec vyslo, bolo nadherne jasne nebo..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?