Svadba 5. 6. 2010. Čo všetko už máte pripravené?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte baby...co vsetko uz mate pripravene na svoj den D? pekne sviatky vam prajem :D
Odpovedať
Ak kde máte svadbu?
Odpovedať
32 dni.. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano uz len 32!!! inak uz finishujem s pripravami.. joj len keby som bola doma a nie tu v uk :(( ale uz len 20 dni a zacne sa mi 6 tyzdnov dovolenky. 4 dni po svadbe ideme na svadobnu cestu.. veeelmi sa tesim ideme do dominikanske rep. joooj konecne si oddychneme.. a vy ako kam baby?
Odpovedať
ahojte, aj my uz finisujeme, tiez nie som doma :( dufam, ze vsetko vyjde a ze bude pekne pocasie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nebojte baby bute to najkrajsie pocasie a seeecko dopadne super :-) co vam chyba a co uz mate nex viem na co som zabudla ;-)
Odpovedať
nam uz chybaju iba topanky pre zenicha a menovky ;-) juj a este objednat kyticu, ale na to je vraj cas. Inak dievcata, poradite mi? Kytica by sa mala hodit k liceniu alebo k vyzdobe? Pretoze my mame vyzdobu marhulovu, ale licenie mi najviac ide fialove, takze bude take. A aka kytica?
Odpovedať
Profilova fotka
mirinka7 a co tak skombinovat marhulovu a fialovu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat biele tulipany a frezie a k tomu sa hodi aj fialova a aj marhulova :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ako sa mate a co noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja prave pozeram ze to uz len 3vikendy a na stvrty je svadba :-D juj super...tak organizujem svoju rozlucku pomalicky,asi 6holiek budeme a niekam na diskoteku sa pojde,tesim saa a obrucky sme si skusali minule ze trening :-D uz proste taka predsvadobna nalada je u nas,o chvilu si budem spievat ze uz len 22dni :-D a v stvrtok ideme do polska posledne malickosti pokupit,ako si beriete volno v praci?ja som si vzala na ten stvrtok a potom tyzden pred svadbou a asi aj po svadbe ak sa bude dat
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som sa vcera dozvedela ze mi moje milovane cicusky organizuju rozlucku tak ma to moooc potesilo... my to s buducim mm ete moc nevnimame ze uz iba tak malo ale obaja sa tesime. volno si beriem iba na piatok v nedelu sa ete zastavim v robotke lebo pracujem v restike tak ix pojdem ete mrknut a potom bude dovolenka az do nedele...
Odpovedať
Profilova fotka
akobaby uz sa nam to krati
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mam tolko malo dovolenky, ze si po svadbe zoberiem asi iba pondelok :-( Noooo uz sa nam to krati, dufajme, ze bude pekne :-) Baby z KE, kde sa idete fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
mirinka7: tak to nemas moc dovelonky.... ja som si viac ako a 100% ista ze aj ked budem mat dovolenku sef bude minimalne raz volat....
Odpovedať
kararinkabrnka: no ved jasne, aby pogratuloval nie ;-) zato moj sef mozno nepogratuluje ani ked sa vratim do prace :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ten nas sef ( s polovickou pracujeme spolu ) sa uz asi 3 masiace vypytuje ci nam moze prist zagratulovat do kostola.... my mame fakt fajn sefa :D
Odpovedať
Tak to mate super :-) A ako? vsetko uz nachystane? Inak tu kyticu som naozaj zladila do marhulovo - fialova ;-) No fialovych bude len par takych drobunkych kvietkov, aby aspon nieco take bolo... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to som rada :D no mne uz xybaju iba take drobnosti a co ty co vsetko uz mate?
Odpovedať
My uz vlastne tiez vsetko mame, uz len dokoncim menovky a je to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm tak to mas fajn ja ani neviem co svetko ete treba ale sak hadam ma to ete za tie 3 tyzdne napadne...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky možem sa ku vám pridať? Tiež mám svadbu 5. júna. Skoro všetko už máme. Ln pár maličkostí dokupiť na výzdobu.
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko88_ jasne ze sa mozes pridat :d budeme len a len radi ak nas bude co najviac :D
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem veľmi pekne ...
Odpovedať
Profilova fotka
pozerala som vase svadobne oznamenie moc pekne ho mate :D ako dlho ste s priatelom a preco ste sa rozhosli prave pre 5.6?
Odpovedať
16 dni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my spolu v deň svadby budeme 4 roky. Tak preto 5. júna, lebo máme výročie. A ďakujem pekne za pochvalu. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holkyyy uz len 2tyzdne :-D ako sa citite?stresujete uz?rozlucky ste uz mali?ja buduci vikend budem mat a trosku uz aj zacinam byt nervozna ale aj sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eli333...aj ja mam rozlucku buduci vikend bude to taka pandko damska jazda lebo cela partia ideme na xatu tak sa mooooc na to tesim... a hej pomaly aj stresovat zacinam....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja ešte nestresujem, ale veľmi sa teším na budúci víkend na rozlučku. Prídu aj baby ktoré som veľmi dlho nevydela. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super aj ja sa tesim budeme zasa cela partia pokope zabavime sa :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?