Svadba 5.5.2012

Zobraz úvodný príspevok
Nevestičky ktorá z Vás sa ešte vydáva 5. mája 2012 ? A máte už všetko nachystané? :-D
Odpovedať
1
2
ahojte, aj ja mam 5.5. ...myslim ze uz mame vsetko, cerstve potraviny na pohostenie piatkove v dome a na nedelu, to nakupime tesne pred... a este chcem vytlacit menovky na krabice s vysluzkami...inak uz asi vsetko.... topanky mam stare, hadam tlacit nebudu, ale este by som chcela balerinky pre istotu
Odpovedať
My nemáme ešte tieto veci a ani neviem či to stihneme zohnať a či je to až tak potrebné: svadobné pierka, špendlíky na stoly, mašle na kľučky aut, mašle na poháre, mašle na fľaše, etikety, vankúš na obrúčky, košíky + cukríky a lupene, podbradníky a svadobnú pokladničku. Zaobídem sa aj bez niektorých vecí alebo viete poradiť kde to na internete alebo v Žiline takto narýchlo zoženiem?
Odpovedať
@ulalala na pierka skús pani na mimibazare na tam meno ze jarmila8085 nám urobila úžasné pierka podľa mojích predstáv a keď jej napíšeš že ti to ponáhľa nemá s tým problém a robí aj vankušiky, mašle a také sprostostičky a myslím že aj mašle na fľaše. a na košíky skús zase tuto pani slnieckoo7@centrum.sk ma aj na mimibazare inzerat ale neviem ake tam má meno. Dufam že si vyberieš.
Odpovedať
Tak ako dievčatá??? Žiaden stres? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bdaniela no, už to vrcholí.......uf, už nech je sobota....
Odpovedať
@motyliky ja už by som tiež chcela aby bol ten deň... mame už skoro všetko, len take drobnosti doladiť. pozeram počasie stale. malo by byť zamračene, tak neviem... snad apsoň pršať nebude!
Odpovedať
Profilova fotka
@bdaniela vidíš, mrknem aj ja. Ja mám info, že by malo byť okolo 20 stupňov- čo je pre nás ideálne. A sem-tam nejaké mráčik pre krajšie fotky, tiež nie je zlý. Len žiadne kvapky!
Odpovedať
No čo, prichádza už stres? máte už všetko?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja dnes premýšľam nad prvým tancom a mám asi mozog zatemnený, sme si hovorili, že toľko piesní máme radi, že to doladíme ešte a teraz ani obraz ani zvuk :-D Okrem toho to počasie hlásia kadejaké a mali sme dojednané fotenie pre prípad škaredého počasia na hrade a ujo mi dnes oznámil že ešte nevie či niekoho zoženie na sobotu, milé.... Ale inak už máme všetko, ale už mám pocit že neobsedím, v noci sa budím, že aby to už bolo :-D Aj vy máte nejaké takéto pocity?
Odpovedať
My už máme chvalabohu všetko :) Večer si ideme ešte zatancovať a vyskúšať choreografiu na prvý tanec, nech je všetko tip-top... Ale už ma to nebaví, myslím to lietanie, zháňanie a hlavne čakanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, chcem Vám zaželať aby ste zajtra mali krásny a pohodový dník, aby ste si svadbu poriadne užili, všetko dopadlo podľa Vašich predstáv a aby nám aj počasie vyšlo a dúfam, že po svadbe si tu napíšeme ako čo sa podarilo :-) držkajte sa :-) "vidíme" sa ako manželky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby držte sa zajtra , keby sme nemenili dátum , tak zajtra by som pridala aj ja k Vám:) krasny svadobný den:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak čo manželky ... ako Vám všetko dopadlo? Nám úžasne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@monika1702 nam tiez :-D ale strasne rychlo to prebehlo :-/
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak u nás všetko priam dokonale, užili sme si to maximálne my aj deti :-) mali ste nejaké komické situácie? my hned niekoľko a to priamo v kostole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alysea :-D tak to aj my...mali sme obrucky v miske a okolo niech boli drobne kamienky a ked nam kaplanko posvatil obrucky, nakvapkal okolo nich sv. vodu a ked sme ich isli vybrat, tak bola na nich nalepena cela guca kamienkov :-D tak sme ich rychlo oberali aby sme si ich vedeli dat na prst :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katka1987 tak to je milé, my sme si najprv nevedeli kľaknúť ako sa patrí, sme tam maturovali poriadne, nám to v tom slávnostnom oblečení nejak nesedelo, hehe sme sa usadili ako na pikniku :-D takže to vyvolalo prvý výbuch smiechu a ďalší nasledoval ked sme si mali podať pravú ruku a drahý mi dal ľavú tak pán farár sa naklonil že toto je pravá ručička a to už sme sa smali až do konca obradu.
Odpovedať
@alysea Mňa tiež držal drahý ľavou rukou, sme sa tak dohodli, farár povedal, že môžme aj tak, aby sa nemusel naťahovať pravou rukou,
Odpovedať
aj nam to dopadlo dobre, bolo to mile...akurat sme pani starostku presviedcali, ze nepojdeme tradicne (zenich vlavo a po pravej ruke nevesta) - ale ze ja mu pojdem po lavej ruke lebo je to od srdca a my tak chodime vzdy :-) velmi sa im to nelubilo... ale vyhoveli nam - sak kto uz by sa vo svadobny den hadal s nevestou, vsak.... a nedrzali sme sa pod pazuchy, ale pekne za rucicky aj pri prichode aj cely obrad... alebo na zabaave - uprostred masinky vypadol nejaky kabel a prestala hrat hudba...nam to nevadilo a 40 ludi ju odspievalo dokonca :-))))) kym DJ neopravil techniku
Odpovedať
@alysea my sme si tiez nevedeli klaknut, pretoze az na obrade som si uvedomila ze navleky na stolickach su uplne odveci :) nemas kam dat nohy..... aaa trapas.... isli sme bez svadobneho pochodu pretoze organistka neprisla :-D :-D :-D az cca po 10 min zacatia....a vobec mi to nevadilo...ak sa niekto pyta....celkom to bola sranda v dany moment...
Odpovedať
Profilova fotka
@11jane11 teraz mi napadlo ked si spomenula oragnistku, nám organista začal hrať deti išli a hádzali lupienky a my nikde lebo som si do šiat zaplietla topánku takže ma tam manželík odmotával, organista si celkom dobre zahral hehe kým som sa vymotala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nikdy som si nemyslela, že budem mať až takú krásnu svadbu! Môj manžel bol úplne skvelý a aj vďaka nemu som sa naozaj cítila ako princezná :-) Aby to však nebolo všetko až tak dokonalé- skoro až gýčové, predsalen sa niečo udialo. Ženíchov brat a navyše svedok, prišiel na našu svadbu v rifliach a v botaskách- vraj preto, že on si už v živote nikdy oblek na seba nedá, pretože jednoducho on nechce a hotovo! Našťastie to na atmosféru celej našej svadbičky nemalo žiadny vplyv a bolo vidno, že ostatní hostia sa tešia a zabávajú s nami.
Odpovedať
@bdaniela nam neprsalo, piatok skarede pocasie, sobota uplne super a nedela burky :-D
Odpovedať
hej, krasne nam to vyslo - cely tyzden horucavy, v piatok lialo, zem sa ochladila...v sobotu bolo krasne, akurat po ceste autobusom pod Klakom sa prehnala leja, ale kratka, akurat co to vzduch ochladilo... pocasie na jednotku
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?