Svadba 5.5. 2012 v Technopole v BA, mali ste tam svadbu?

Profilova fotka
Babule mate niektora termin 5.5. 2012 alebo hostinu v Bratislave v technopole alebo ste ju tam uzmali? :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@wewulik ahoj ja budem mat v technopole 28.4.2012uz mame aj rezerve, zaplatenu zalohu... je tam nadherne
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej super a vyzdobu mate od nich ci odkial?a co ste si vybrali papat mali ste uz ochutnavku?
Odpovedať
Profilova fotka
@wewulik no vyzdobu mame od nich, teda dohodli sme sa ze navleky a masle 2,85e na osobu tusim. a co sa tyka vyzdoby na stol, bola som sa kuknut v ich sklade, povedala mi ze v cene je len zaklad ze obrusy a servitky a sviecky, ale ze ak chcem nieco tak to kupia a potom to ostane u nich ze s tym problem nie je. ze maju nejaku externu agenturu a ze potom mesiac pred svadbou is na to sadneme a povieme..ale ze ak mam nejake foto ze co by sa mi pacilo tak jej mozem posielat... akoze super pristup fakt! a my budeme mat banketove okruhle stoly a tu velku salu.. bola si sa tam pozriet? kolko budete mat hosti?
Odpovedať
Profilova fotka
hej bola som tam dokonca v den ked tam bola vadba aby som videla ako to bude my mame 75 hosti a budeme mat tie okruhle stoly len vyzdobu som riesila inde lebo maju to drachsie hej pristup je super aj mne sa paci.hej v zakladnej vyzdobe su obrusy,servitky a stolovanie ako riad a svietniky tie sa mi ale nepacili a vazi na kvety
Odpovedať
Profilova fotka
@wewulik ak sa smiem spytat kolko ri vyratali jedlo a prenajom pre tolko ludí?
Odpovedať
Profilova fotka
@ingridka07 35 eur na osobu vide cele obcerstvenie hlavna vecera zo vsetkym, druha vecera,polnocna kapustica,kava a 2l nealka
Odpovedať
Profilova fotka
@wewulik aha a to ako robite ze vyzdobu riesite inde? to si donesiete vlastne navleky a masle a tak? a co este riesite inde?
Odpovedať
Profilova fotka
hej to si donesiem vlastne z technopolu bude len ten zaklad aj kvety budu od inakial
Odpovedať
Profilova fotka
@wewulik to sa celkom dá, ja ked som tam volala tak povedali inu cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
hej?no ja mam pocit ze je to dobra cena len ta vyzdoba to som si nasla lacnejsie, v jarovciach ta to kolko vyslo ak sa smiem opytat ja som to tam chcela tiez ale nejak som sa rozmyslela
Odpovedať
Profilova fotka
no my budeme mat kvety tiez odinakial... cenu mame tusim 36e na osobu. s tym ze slane sladke a alko si donesieme vlastne... ja som praveze navleky chcela riesit odnich, nech to tam aj oni spravia lebo som sa bavila s viacerymi nevestami co si robili sami vyzdobu a druhykrat by to riesili inak. a ta cena mi nepride nejaka premrstena.. inde chceli za navlek aj 3,50e.... a co sa tyka kamienkov trblietok a tychto veci povedala ze to ona kupi apotom im to tam ostane...
Odpovedať
Profilova fotka
@wewulik tam som platila 500 e za salu, kuchynu, bar, zasadacku, riady, obrusy. Kucharky a casnicky som si musela zohnat. Neviem presne kolko vyslo jedlo, lebo sme si vsetko nakupovali my ale bolo to lacnejsie a hlavne som to mala k dispozicii od piatku do nedele co mi vyhovovalo, lebo som si sama vyzdobovala.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@misel711 hej suhlasim ze je to lepsie v tom ze ti to urobia oni ale neviem aj sa tesim ze si to urobim sama budem mat radost z detailov hej neni to vela ja som zohnala o euro lacnejsie to neni take hrozne stale uvazujem ale moje baby ma ukludnili ze oni sa somnou do toho pustia ze bude sranda
Odpovedať
Profilova fotka
@wewulik a vyzdoby na stoly chces ake? lebo to som ja zatial nejako extremne neriesila :D viem ze chcem zlatu kombinaciu a to je vsetko.. som myslela ze mam este cas :D
Odpovedať
Profilova fotka
takto si to predatavujem a do stredu chcem iba vazu s kvetmi a sviecku
Odpovedať
Profilova fotka
@wewulik paradne! a nebudete mat na stole flase s vinom? a mineralku a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata!! som rada ze satu otvorila diskusia o Technopole. my tam mame svadbu 28.1.2012 cize uz za kratko :-) termin mame rezervovany. vyzdobu berieme od nich ale len v tej zakladnej cene 355 eur, takze kvetinovu vyzdobu a nejake malickosti si riesime sami.. tiez sme sa boli pozriet v septembri na jednu svadbu, resp. na pripravenu salu. veeelmi sa mi to tam pacilo :-) kedze budem mat asi najskor z vas tak vam potom napisem ako sme tam dopadli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi nie to by som chcela na tych stoloch naboko a kazdy si vezme na co ma chut.je to blbe?
Odpovedať
Profilova fotka
@wewulik nam povedala tak ze to zakladne davaju na stoly... ja to tiez zvazujem, sice je ten stol dost velky a ja viac ako 9 ludi pri nom asi neposadim.. ale aj tak...ona ze tam bude vinko (ze ho oservikuju a nastajluju) plus kazdemu mineralka ze troje poharov tam bude, ze pripitok, na nealko na vinko. neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
@etell jeeej super :D a mozem prist nakuknut den vopred? budes si zdobit sama? aku farebnu kombinaciu budes mat?
Odpovedať
Profilova fotka
@wewulik inak vsetko ostatne chcem mat na tych stoloch vedla nech si ludia beru sami... a s nealkom ste sa ako dohodli? lebo nam povedala ze ak by bolo treba navyse ze bude rozlievane, ale neviem si to dost dobre predstavit. ze kupia dzusy a daju ich do dzbanov to este okale taku cocacolu?
Odpovedať
Profilova fotka
mozno ta mineralka a trebars to vinko to by bolo v pohodicke na stole jasne ze mozes dojst kuknut ked to budeme chystat no nealko si kupime sami a to co je v cene by malo byt flaskove pokial viem.ja si pomalinky kupujem hovadinky do vyzdoby malickosti a teraz sa tesim z kazdej blbosti co kupim a tesim sa z toho ze si to vyskladam podla seba mam rada take dekorovanie kupila som take velke pohare na vino a do nich pojdu kavove zrnka na spodok dotoho biele sviecky take kockate a okolo pohare dam take perlickove ozdoby bavi ma to a mam dost casu tak si vsetko nachystam postupne a den pred len tie stolicky a stoli budu rychlofka mam dost pomocnikov
Odpovedať
Profilova fotka
@etell super tak to sa tesim aspon budeme vediet na co si dat pozor a co ste si vybrali papat?
Odpovedať
Profilova fotka
@misel711 len v poharoch na stopke a te perlicky
Odpovedať
Profilova fotka
@misel711 noo...menovky si budem vyrabat sama zatial. nejak som tu vyzdobu este detailnejsie neriesila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wewulik este sme nevyberali papanie :-) vlastne sa ani neviem velmi rozhodnut lebo na vyber je toho naozaj velmi vela
Odpovedať
Profilova fotka
@wewulik super, to by som chcela aj nejako si vyrobit... a menu uz mate? aspon predstavu? moj priatel chce straaaasne chrenovu rolkku :DDD ze klasika :D
Odpovedať
Profilova fotka
hej aj my sme si ju vybrali je dobra aj sme ju tam chutnali je to klasika to ma kazdy rad.
Odpovedať
ahojte, tiež sa teším, že ste otvorili tému Technopol, my máme ale termín až 22.9.2012. Rozhodujem sa medzi fialovou a zelenkavou vyzdobou, nema pred nami niekto taku? prisla by som sa pozriet.
Odpovedať
Wewulik, už aspoň viem, kto nám vyfúkol termín 5.5. v TEchnopole:)? ale mali sme aj tento druhý v zálohe:). Vie mi niekto poradiť vizážistu(tku) a kaderníka? najlepšie v jednej osobe?:) Nemám zatiaľ žiadne odporúčania. dakujem moc
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?