Svadba 4. októbra 2008

Zobraz úvodný príspevok
...tak sme sa predsa rozhodli pre tento rok.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my super, my už skoro všetko máme, okrem oznámení, ale to je v pohode, to nám urobia rýchlo. už len čakáme na náš veľký deň "D" za tri týždne sa sťahujeme do nášho spoločného bytíku, tak sa strašne tešíme... Ozaj kočky, idete sa fotiť pred, či až po sobáši? A o koľkej máte sobáš?
Odpovedať
Ahojte baby, to zuzkaapetrik: ahoj my máma svadbu o 16:00 a fotiť sa ideme o 14:15 a potom šup na obrad.
Odpovedať
ahojte, náš obrad je o 14tej takže fotiť sa pôjdeme až po obrade... inak sa nám oznámenia už dorábajú.. a tento týždeň budú hotové tak som zvedavá... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme sa rozhodovali či dáme sobaš o 14tej a budeme sa fotiť až po, ale dohodli sme sa, že dáme sobáš na 15:30 a pojdeme sa fotiť pred. Dnes ideme za p. farárom, aby sme si všetko upresnili no a začneme chodiť na náuky. Už sa teším, zajtra ideme dávať robiť oznámenia a budúci týždeň si pojdeme konečne po obrúčky. Už sa teším... emily4, neni to dosť neskoro na fotenie 14:15? Mne hovoril, že aby sme také 2hod. počítali s fotením a + ešte cesta no a samozrejme, potom budú pytačky no a až potom pojdeme na sobáš...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tu ani nikto nechodí? Čo je s vami?
Odpovedať
ja hej, no keď vás tu nevidím písať ani jednu, tak ma nebaví si písať sama so sebou... :-( :-( :-( zuzkaapetriktreba to tu poriadne rozbehnúť, čo ty na to??? :-D :-D :-D
Odpovedať
haloooooooooooooo???????? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. my, resp. ja ;-) riešime svadbu od januára, ale ako pozeram, vela sme toho este nestihli... mame nastastie zajednanu salu, starejsieho, foto, video, dj a ja saticky, ale to najdolezitejsie - matriku este nie... buduci tyzden mame dovolenku, tak to dufam konecne vybavime :-| luciusska: a kde v bb mate svadbu? my mame zajednany lux a sobas xceme na zvolenskom zamku...
Odpovedať
Profilova fotka
už som tu, konečne. Ja nemám doma net, tak iba v práci využívam... No a v piatok som mala dovolenku. Ako ste na tom s vybavovaním?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak dnes si zase píšem ja sama so sebou :-(
Odpovedať
no my máme už oznamká, a mne by mali čoskoro prísť aj šaty..jupíííííííííí.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super niki, to je radosť. My ešte nemáme oznamká, ale za to, sme sa tento víkend presťahovali do nášho spoločného bytíku, teším sa, dnes bude ešte taký pracovný, tak ale máme radosť. My by sme mali mať tento týždeň vzor oznamka, no a potom už len pár dní a budú hotové, tak sa teším...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby tešíte sa tak ako jaaaaaaaaaaaa?? už je to len 90 dníííííííííííííííííí...jupíííííí.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasné, ja sa teším strašne. Čo Vám ešte chýba? Nám treba ešte kokúpiť alkohol, nealko, drahému niečo na seba a je to... Vlastne, ešte musíme dať vypieskovať na poháre...
Odpovedať
čaute kočky, podte zajtra do ZA o 17tej na stretko neviest...a pod.. hmmmmmmmmm??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som aj išla, ale pravujem v Cz a do ZA to mám dosť ďaleko, ale dobre sa zabavte, pokecajte a tak. ;-)
Odpovedať
tak to je škodaaaaaaaaaaa.... som sa tešila, že nás bude čo najviac.. idú nejaké októbrovky...ale nie 4.10 tak škoda..
Odpovedať
Profilova fotka
no aj mňa to mrzí. Škoda. Ako bude vyzerať Vaša svadba? Máte na v nejakej sále, reštaurácii, na zámočku, alebo kde? Koľko máte ľudí???
Odpovedať
Ahojte nevestičky, môžem sa pridať?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj magic08 aj vy máte svadbu 4.10.2008. už je to za pár...
Odpovedať
no baby ked nerátam dnešný večer, tak od zajtra len 82 dní........ supeeeeeeeeeeer však??? aj vy sa tak veľmi tešíte??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa isto tak teším, aj moj drahý. Už sa nevieme dočkať... :-)
Odpovedať
tak to som rada... čo všetko už máte hotové??? :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte.myslite bude v oktobri dobre pocasie?
Odpovedať
no vraj má byť teplý október tak neviem.. je mi jedno aj ked bude chladnejšie len aby nepršalo.... :-N
Odpovedať
dufam ze ten 4.oktober bude ok. ja tiez verim ze prsat nebude.lebo by nam to poriadne skazilo ten dlho ocakavany den....teraz uz iba dufat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
niki, no my máme v podstate všetko. Budúci týždeň ideme pre alkohol. Už hádam pojdeme aj nealko nakúpiť. No a aby som nezabudla ešte obrúčky nemáme doma. Už sú hotové, ale stále u zlatníka v trezore, ale už, už pojdeme pre ne, tak sa tešíme. No a ešte drahému oblek chýba, ale z toho nerobíme až takú tragédiu. Včera si aj moj tatino už kúpil oblek. Naši sú už oblečení, ešte obuť a môžu vydávať svoju jedinú dcéru :-D
Odpovedať
no my už časť alkoholu máme, ale väčšinu musíme ešte kúpiť, taktiež aj nealko, drahému oblek a botičky.. ja botičky tiež ešte nemám.. ale v podstate to už bude.. skoro všetko.. ešte drahý si vybavuje odvoz na trabante...pretože ja pôjdem na kamarátovom mercedese a drahý chce z recesie ísť na trabante.. :-D :-D :-D
Odpovedať
ako pokračujeme kočky??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no v pohodičke. V podstate všetko máme všetko, teraz je to na tako bode, že čakáme na deň "D" no ale ešte mpredsat chýbajú mašle na výzdobu doma a tak, ale to sa ešte musím dohodnúť s kočkou, čo nám bude zdobiť aj sálu, lebo hovorila, že by nám to zabezpečila, tak musím ísť za nou. No a dnes sa chystám zavolať do salónu, lebo chcem, aby si malé družičky išli vybrať šaty, tak snáď vyberieme...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?