Svadba 4. októbra 2008

Zobraz úvodný príspevok
...tak sme sa predsa rozhodli pre tento rok.. :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeej,dik!A Zuzka Ty ,co uz vsetko mas?A kolko budete mat ludi? ;-)
Odpovedať
no my už máme sálu, muzikantov, kameramana, fotografku, poháre, na tie treba napísať, máme krabičky na výslužky, už pomaly nám v obchode šetria veľké kartóny aj pre cukrárky, ja som si kúpula aj topánočky, mám zajednanú vyzážistku a kaderníčku, výzdobu sály, v podstate aj na auto niečo, kyticu, prierka no a tak, pomaličky :-) Ľudí budeme mať veľa, cca 140 + muzikanti cca 18. Tak snáď bude veselo. Možno si niketo pomylsí, že pane bože, taká svadba, toľko peňazí, starostí a neviem čo... Moji bratia mali veľkú svadbu, toško starosí, čo aj s malou, no a peniaze sa im všetky vrátili, ešte aj viac :-) TAK SI TO IDEME UŽIŤ!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
wow, tak to klobúk dole za odvahu mať takú obrovskú svadbu..ja by som to asi nezvládla... :-D :-D :-D
Odpovedať
ale zvládla... Ja osobne som zvyknutá na veľa ľudí, sme dosť veľká rodina. A myslím, že je to v pohode, také isté "starasti" sú aj pri svadbe keď je 50 ľudí. To je môj názor...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ako vas tu tak citam, vy uz mate skoro vsetko zajednane. uz mate aj obrucky a oznamka? aj ja by som to uz isla riesit, ale moj drahy ma stale presviedca, ze je este pol roka do svadby a este je cas
Odpovedať
ahojte!! smejulienka netrap sa aj moj ma o tom presviedcal, ze to je skoro nieco hladat ale nakoniec sme sa zhodli ze lepsie skor ako na poslednu chvilu. My uz obrucky mame, oznamka si zatial len robime taky maly vyber.
Odpovedať
smejelienka: my si bude oznamká robiť asi sami, už máme nejaký typ, ešte to treba dopilovať. Obrúčky ešte nie, ale budeme si dávať robiť kamarátovi. Tak to bude rýchlo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved chlapi. maju na vsetko cas, tak som sa nastvala a spytala som sa ho, ci to mam vybavit vsetko sama a potom mu uz len nachystat oblek a vydat rozkaz, kedy si ho ma obliect.. :-D strasne, keby som ho nesurila, tak ma cas do augusta a to by sme si mohli uz len piskat, lebo by bolo vsade obsadene
Odpovedať
no tak to áno. myslím, že veci ako sála, kameraman, fotograf a nejaká tá muzička sú naj, to ostatné, sa dá aj za jeden deň stihnúť. Len toto treba napasovať, ak chcete niekoho konkrétneho, aby mali všetci čas. Oznamká vyrobia myslím, že aj do dvoch týždňov, a obrúčky v podstate tiež rýchlo.
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja viem, ze to vybavovanie oznamiek a prstenov netrva dlho, ale ja proste uz chcem mat pomalicky aj taketo veci zajednane, nech sa potom na poslednu nestresujem
Odpovedať
tak ho nejako dokop. Mne môj drahý povedal, že veci ako výzdobu nechá na mňa. Povedala som mu, super, tak chcem ružovú. On, že no to nie, to sa mu nepáči, tak všetko vybavuje už so mnou :-D Tak mu ukáž nejaké divné oznámenie, ktoré sa mu nebude páčiť a povedz, že ty ho chceš, možno sa rozhýbe...
Odpovedať
zuzkapetrik a smejulienka: tak to máte pravdu kočky, taký bol aj môj drahý najskôr, mne je to jedno, nechcel sa tým zaťažovať, no nakoniec som niečo pomenila a zrazu sa mu to nepáči, ale som mu povedala, že som to tak urobila, lebo som chcela a keď som mu o tom chcela povedať, tak nepočúval..tak nech sa teraz nesťažuje..a nie že by sa mu to nepáčilo, týka sa to výzdoby, no jemu vadí len to, že špekulujem a taaaaaaak... :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som mu povedall, že s tou ružovou to myslím vážne, keď som mu ukázala nejakú ružovú výzdobu, tak potom aj súhlasil, zistil, že je to veľmi pekná a jemná farba. Ale ešte sme sa aj tak na 100% nerozhodli, premýšľame aj nad oranžovo - kremovou
Odpovedať
my sme mali mať bielo-bordovú a ešte s broskynkovou trošku... no nakoniec som sa rozhodla pre bielo-krémovú... :-N :-D ;-)
Odpovedať
kde sa sa všetky stratili? Čo máte vybavené a čo kúpené? Ja som si mala ísť v piatok vyberať šaty, ale nebola som, lebo moja naj kamoška, nedostala dovolenku, tak ideme teraz v piatok... No a máme už vínko kúpené všetko a alkohol zajdnaný. Chceli by sme ísť budúci týždeň asi v pondelok na faru, tak snáď nám to vyjde... :-)
Odpovedať
nejak neskoro na faru,nie???
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam saty daaaaaaaaaaavno zajednane. aj mne sa zda ist neskoro na faru, ale tak, co ja viem...
Odpovedať
Ahojte dievčatá budúce nevesty. No aj my sme už postúpili, ale stále je čo riešiť. Najnovšie oznamko a DJ. Nebudeme to preháňať. No my máme ja šaty zajednané, sálu, fotograf slané sladké vínko, obrúčky samozrejme termín a pomaly idem riešiť vankúšik na obrúčky pierka a takéto hovadinky malé. Neviem zatiaľ zohnať biele topanočky, ale ved mám este par mesiacov. Tak sa zatial majte a nestresujte sa papa
Odpovedať
A ešte som zabudla mam uz aj kaderníčku a vizážistku.
Odpovedať
tak my sme si boli včera pre obrúčky.. a inak toho máme kopeeeeeeeeeeeeec už len nejaké detaily... :-D :-D :-D
Odpovedať
na faru nám stačí ísť 3 mesiace pred sobášom. Mám to overené. Nebývajú u nás často sobáše a keď aj sú, tak kňaz to urobí tak, že zosobáši aj 3 páry a viac ich ešte nikdy nebolo...
Odpovedať
no to by som nechcela sa deliť s inými pármi... ;-)
Odpovedať
to nie že naraz, ale po jednom páre, to by som ani ja nechcela aby sme boli 3 páry naraz sobášené... Ale napr. v iných farnostiach je aj 7 osbášov za deň.
Odpovedať
no tak to hej, keď je taký dátum ako bol 7.7.07 a tak to bude tento rok..ale 8.8.08
Odpovedať
No kočky, tak už mám aj šaty. V piatok som bola s mojimi nastávajúcimi švagrinkami, bolo super, urobili sme si prkný dník a krásne sme vybrali. Aj pre malé družičky som vybrala, tak pôjdeme skúšať aj s nimi, ale to až cez prázdniny. No a dnes ideme na tú faru. Aj tam sa teším. Potom môžeme dať vytlačiť aj svadobné oznámenia, keď budeme vedieť presný čas. A ako vy? Čo máte a čo Vám chýba. Pomaly, ale isto sa to kráti... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kde ste všetky, to tu už nechodíte, či ako? Nikto sa nechcete pochváliť čo ste vybavili, ako Vám to všetko ide a tak?
Odpovedať
ahoj, tak jas i budem dávať asi na budúci týždeň už šiť moje svadobné šaty..tak sa mooooooooooooc teším.. len čo sa nám tak radikálne zmenilo je počet ludí.. no ale hadam to nejak zvládneme... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si boli v piatok vybrať aj obrúčky. Už ich máme zajednané a už sa nám robia. Tak sa teším, že až... No a máme papire z úradu a za kňazom sme boli, tak párada...
Odpovedať
ahojte, ako citam tak vy uz tu mate skoro vsetko vybavene, a ja nic tak uz by som to mala nejak rozbehnut
Odpovedať
no ako kočky, ako pokračujete s prípravami na náš veľký deň D???? ;-) :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?