Svadba 4. októbra 2008

Zobraz úvodný príspevok
...tak sme sa predsa rozhodli pre tento rok.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte kočky hm, ešte oznámenia neriešime, zatiaľ mám tiež takú predstavu, že by sme si ich vyrobili, ale ešte uvidíme na čom sa spoločne dohodneme. :-D
Odpovedať
inak baby ako ste prisli k tomuto krasnemu datumu? :-) my sme chceli svadbu 27.9.2008.Vybral to drahy.Ja som sa nevedala rozhodnut.... a nakoniec nebola volna sala a berieme sa trochu neskor :-D
Odpovedať
no my sme sa chceli pôvodne brať 6.9.2008 na naše výročie, no keďže drahého švagriná je tehotná a má termín na 13.8.2008 zhruba, a mala by to tesne po pôrode, tak sme ju nechceli hneď tak trápiť...:-D a hlavne keď má riikové tehotenstvo.. :-|
Odpovedať
my sme sa rozhodovali medzi dátumom 27.9.2008 alebo 4.10.2008. Mne sa moc nepáčil ten septembrový dátum, viac sa mi páčil 4.10. no a môjmu drahému sa hneď páčil 4.10., takže bolo rozhodnuté. Zhodli sme sa rýchlo. :-)
Odpovedať
tak ako baby ako pokračujete s prípravami??? už máte vybraté šaty??? :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojky!A Ty mas saty?Ja vzhladom k tomu,ze som v zahranici,tak saty budem vyberat asi az v juli alebo v auguste.Dufam,ze to bude stacit. ;-) ALe chcela by som svoje.Takze budem kupovat,nie poziciavat.Myslela som,ze ich kupim tu ale stoja tak okolo 1200 eur.To sa mi zda dost. :-p
Odpovedať
ahojte ja som si už bola nejaké skúšať, ale ešte počkám, lebo im majú prísť nové šaty. Ale tie čo som si skúšala, boli nádherné, sedeli mi skoro dobre, len by mi ich museli v páse zúžiť. Ale ak sa mi z tých nových nič nebude páčiť, tak si určite zoberiem tieto, čo som už skúšala. Babenky, určite, keď si budete skúšať šaty, tak si dajte aj závoj, úplne to inak ukáže, ako keď sa skúšajú len šaty. Tie doplnky robia veľmi veľa. Ale to už asi viete, ja len tak, ak by náhodou. ;-)
Odpovedať
ja mam hlavne strach ako budem celkovo v bielom vyzerat.Nepatrim medzi najchudsie a som aj mala a nechcem saty inej farby.No uvidime.Mozno este nieco do oktobra schudnem :-D inak boli sme dnes len tak pozerat na obleky a nieco aj drahy poskusal,ale nic mu nesedelo,ale mame este cas ;-) Sice iba do juna,lebo ideme este kamosovi na svadbu ,ale aj tak je to este daleko :-N
Odpovedať
no ja som bola skúšať tiež a pár mi ich aj sedelo...no mne sa tu v tejto našej Bystrici nič moc nepáčilo je to tu také staromódne..ako z doby kamennej.. :-D ale už mám vybraté šaty, no neviem ešte ako mi budú sedieť, pretože si ich idem dať šiť na mieru v zahraničí cez www.ebay.co.uk... áno budú mi síce na mieru a mali by mi sedieť len tiež som dosť nízka a prisebe tak neviem či tak pekne ukážu aj na mne.. :-( ale pevne verím, že hej, pretože sa mi nesmierne páčia...a keď náhodou nie, tak predám a dám si ušiť iné..a to si idem už teraz dať šiť až mám čas sa do svadby rozhodnúť, pretože to trvá aj s dodaním 1 mesiac..tak som zvedavá... :-N tak mi držte palce..potom sa aj pofotím a ukážem vám... :-D
Odpovedať
tak to mas odvahu ;-) a kolko Ta to bude stat? Ja verim,ze na svoju postavu nieco zozeniem.Musim byt optimistka :-D
Odpovedať
nikiarudi a kolko budete mat ludi?My okolo 40 presny pocet este neviem.Pocitam tak + alebo - 5 :-D :-D :-D Kedze si beriem Cecha,tak budeme mat polovicu ludi z Ciech.Som zvedava ako sa im bude pacit vychodnarska svadba :-D My ideme este v juni do Ciech na jednu svadbu,takze najprv budem riesit co si mam obliect tam :-N
Odpovedať
no my tiež plánujeme mať 40 ľudí ale koľký sa naozaj dohrabú to netuším... :-D a k tým šatám bude ma to stáť asi 6.500,- aj so spodničkou a stále je to lepšie ako požičiať lebo budú moje a za požičanie otrasných šiat čo by sa mi tak nepáčili by som dala asi 6 až 8tis. a takto budú moje nemusím sa báť keď ich poškodím..a aj ich môžem potom predať, takže sa mi aspoň trošku koruniek vráti a z požičania mi nevrátia nič... :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby, mám neskutočnú dilemu... šaty, ktoré som si vyhliadla a idem si teda chcem si ich dať ušiť, tak mi padli do oka aj všelijaké iné...viď album...č. 2 sú zatiaľ favoritky, no veľmi sa mi páčia aj č. 21.. :-| http://www.mojasvadba.sk/album/album.... a tak sa neviem rozhodnúť..bože ja som ale hrozná, takáto váhavá ani nebývam, ale čo sa tohoto týka, tak som ako iný človek, tak mi poradte ako sa správne rozhodnúť, tak aby som bola šťastná, že si ich vyberiem.. ak máte niektorá na to recept, tak bude vďačná... :-D :-D :-D
Odpovedať
Niki, keby som si ja mala vybrat medzi tymi dvoma..u mna jednoznacne dvojka! Aj kvoli tomu bolerku..kraasne.. 8-) Ale je to na tebe, samozrejme.. ;-) :-D
Odpovedať
keď mne už drahý nadáva,že načo si pozerám všelijaké stránky so šatami, keď sa potom neviem rozhodnúť.. :-N :-D
Odpovedať
nikiarudi tam medzi tolkymi satami by som si nevybrala ani ja :-D Na tu 2 som pozerala aj ja.Mne sa tiez velmi pacia,ale ja chcem nieco viac princeznovskeeeeee :-D A neskusala si niektore ?No rozhodnut sa musis sama.Pripadne s drahym. ;-)
Odpovedať
inak ja budem saty skusat az v juli alebo auguste a ked nedostanem dovcu,tak mozno dva-tri tyzdne pred svadbou :-| no verim,ze to zvaladneme a budeme obaja s milacikom krasny :-D
Odpovedať
no tak v to pevne verím ija... :-D :-D :-D
Odpovedať
baby a budete mat niektora oslavencov na svadbe?Bude totiz Ferka.My budeme mat troch :-D Zenichovho dedka,uja a bratranca.A neviem,co mam pre nich vymysliet.Chcela by som im dat zahrat pesnicku,ale neviem aku.Ved maju 75,47 a 14 rokov :-D Co im dam zahrat ludovku ci modernu :-p :-D Musim este zistit kto ma meniny podla ceskeho kalendara 8-)
Odpovedať
ja síce Ferokov na svadbe nebudem mač, no ja by som ti poradila snáď pesničku Fero od ELÁNU, tá je taká v pohode... pre starých i mladých... :-D :-D :-D ale inak by som nevedela čo iné vymyslieť.. veď aj načo, bude to predsa váš deň D!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
myslela som na tu pesnicku,ale neviem co na to dedo.Este uvidime.Nika a uz si si vybrala satky?
Odpovedať
ahoj zmrzlinka, mám vybraté šatky, no ešte niesú doma.... pretože si ich idem dať ušiť.. :-D :-D :-D a čo ty?
Odpovedať
nika a pre ktore si sa rozhodla?ja budem saty riesit az ked budem na Slovensku na dovcu a to pocitam,ze to bude tak v juli alebo auguste.Tak cumakujem na webe a snad sa nieco najde aj pre mna :-)
Odpovedať
no sú to šaty číslo 2... http://www.mojasvadba.sk/album/album.... a ty si ideš požičiavať??? :-D :-D :-D
Odpovedať
su nadherneeeee :-) no keby sme nemali svadbu v jeden den,tak by som si ich od teba pozicala :-D :-D :-D neviem,ci si dam pozicat alebo ci si kupim.Ono to nejak dopadne.Na vyber velmi nemam.Rozhodla som sa vybavovat vsetko zo zahranicia,tak musim pocitat aj s rizikami.Ale nejake snad najdem a hlavne je,ze budeme s drahym spolu navzdyyyyyyyy :-D ale su fakt krasne :-) Drahy ich videl?
Odpovedať
sice k vam nepatrim, ja som septembrovka - 13.09, ale chcela by som reagovat na prispevok Zmrzlinky, ze aku piesen dat zahrat oslavencom Ferkom. neviem si prestavit lepsiu piesen, ako je piesen od BUTY - FRANTIŠEK x-)
Odpovedať
zmrzlinka poslala som ti IP... :-D :-D :-D
Odpovedať
dik kotenko a ako prebiehaju pripravy u Teba? ;-) niky dik za IP ;-) inak baby som uplne hotova z prace.Este ze mam takeho super skoromanzelika,ktory mi uvaril veceru :-) Dufam,ze sa to po svadbe nezmeni :-D
Odpovedať
Tak v to pevne verím aj ja.. pretože aj môj drahý je taký,že mi navarí, keď treba... :-D :-D
Odpovedať
no aj my plánujeme na 4.10. ale stretla som sa s menším problémom... nevie mi niekto poradiť kde zozeniem fakt krásne šaty aj vačšie čísla? nosím konfekčnú velkosť 42 no v pár salonoch ma upozornili ešte som len vošla že na mna je to problém...vraj také saty nemajú je to vraj problémové
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?