Svadba 4.9.2010. Čo všetko už máte zariadené?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
čo všetko už máte zariadené, lebo ja mám taký pocit, že nič :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ten stres poznam, vcera v noci som spala 2 hodiny, inak som stale rozmyslala ze kto ku komu pojde do auta a koho kedy kam treba poslat :D strasne. Snazim sa aj ja ukludnit ale musim sa asi snazit este viac. Ja snad nezamrznem, mam iba hole ruky, saty su dlhe, tak snad v pohode. Este aj stahovat sa do toho, to Ti nezavidim, ja sa budem stahovat potom :)
Odpovedať
Profilova fotka
lindt viem co prezivas, tu hrcu ked si na to vsetko spomeniem mam aj ja :-( ale snazim sa na to nemysliet ;-) aj ked to nejde, stale riesim podobne aj ako niik, kto s kym do auta, menovky na stole nemame, kedze mame ,,len" 40 ludi tak, ze ci sa vsetci vklude usadia ale to je v pohode.. skor riesim ine, ide na svadbu aj moj ocko, nasi su rozvedeni, ale s otcom vychadzam dobre tak som ho pozvala, mamka to rozumie a nema proti tomu nic..tak riesim, kde bude sediet..ci pri mame?? no.. netusim, snad to nejak zvladneme
Odpovedať
Profilova fotka
Simika, moji rodicia su tiez rozvedeni, stihli to este ked som mala 3 roky, takze som vyrastala uz s "druhym ockom", ten bude sediet vedla mna pri vrchstole spolu s mamickou. Nase menovky sa uz robia ;) My mame svadbu na Mestskom urade a neviem sa rozhodnut, ci ten kusok pred sobasiaceho nas maju doviest rodicia alebo pojdeme spolu. A este uvazujem, ze ci si dat vlastnu hudbu ked pojdeme k oltaru - paci sa nam pink floyd high hopes, ale na urade nam povedali ze si to cele musime nazvucit sami vratane nejakych reprakov a prehravaca, lebo oni k tomu nemaju techniku. A stale rozmyslam ze co nesmiem zabudnut :) Co Vas tak napadlo ze treba urobit, nejaky detail na ktory by ste mozno zabudli ale treba to vyriesit?
Odpovedať
buffy32 uz je ti lepsie??? Dufam, ze ano. Ja som sa vcera rano zobudila s bolestou v krku...nasadila Coldrex, vypila som asi 4 litre čaju...dnes je už dobre :-) Rozlúčka so sloboudou bola super, išli sme spať o 6:30 ráno :-) vytancované. Počasie - verím predpovediam, že bude 24 stupňov a slnečno - nemôžem panikáriť - obrad vonku pod holým nebom...MUSÍ BYT PEKNE!!! Tiež mám bolerko, ale bez neho to vyzerá lepšie. Na nechty idem vo štvrtok - teším sa :-D No a piatok bude hektický - vyzdvihnúť šaty + oblek + šaty pre družičky + ubytovať hostí, ktorý už prídu....atď...no a pre mňa to v sobotu začína už o 10:30 - účes + make-up, o 14:00 fotenie a o 16:30 obrad x-)
Odpovedať
niik neboj vsetko dobre dopadne, a ak sa aj na nejake detaily zabudne nevadi...nejako sa to už vyriešši :-N My máme DJ, ktory nam ozvuci obrad, nasa pesnicka bude Enya, k "oltaru" ma dovedie otec a môj nastavajuci tam uz bude na mna cakat. Este co mne chyba je naskenovat fotky z detstva - budeme mať na svadbe prokejtor, kde sa bude premietať 200 fotiek...50 ja, 50 on a 100 spolocnych. Tak teraz stresujem, ze nestiham... :-S BABY, DRZTE SA A HLAVNE TREBA VYPNUT MYSLIENKY!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ved to,maxilienka, treba vypnut, ale inak som si nemyslela,ze to tak budem prezivat. ALe na druhej strane je to nas den, den D, na ktory sme ako male cakali:-) a teraz sa to deje! :-) nemam bolerko, nieco ked tak poriesime v den svadby podla pocasia. Hm,ze 24 stupnov? Ked pozriem von,neverim,ze vobec sa to vysplha na 15. 8-( ale ako sa hovori,ak by to nebodaj, ze nevyslo s pocasim, tak budeme bohate, boze,to z nas budu milionarky:-D maxilienka, ked vy budete zacinat, tak my uz budeme manzelia:-) zacina nam to o 15:00. Aka sranda. A inak, po svadbe poprosim popis toho,ako vam to cele dopadlo!Uz sa tesim na siahodlhe romany ;-)
Odpovedať
my mame obrad o 16hod a 14hod sa ideme fotit.kiezby bolo tych 24 stupnov...a kde mozem dat tu fotku?
Odpovedať
Profilova fotka
miminka- netusim, ako sa dohodneme s tou fotkou. nepoznam ziadne portaly, kde sa da vytvorit album, aby sme si ho mohli prezerat... skusim vyzistit,alebo vy baby skuste.
Odpovedať
Profilova fotka
co tak picassa web? alebo aj tu je rovno modrykonik.sk tam sa daju uploadnut fotky... zeny ktoraaa maa fialove druzicky? mame asi spolocnych znamych :)
Odpovedať
Ahoj dievcata :) myslim pozitivne a pridavam upenlive modlidby za pekne pocasie ! ja som sa rozhodla ze bude pekne takze bude aj ked dnes to tak nevyzera ale od piatku hlasia zlepsenie pocasia. Ja mam bolerko len take na efekt takze dufam, ze zima nebude lebo inak budem klepat kosu ... ja svoj svadobny den zacinam uz zavcas rana :)uz o 7 mam kozmeticku potom kadernicka nasledne sestra ku kadernicke - obliect a fotenie cca o 11:00 o 14:30 odpytanky a o 16:00 obrad :) Inak ja som uplne v klude, az sa sama sebe cudujem, ale ako keby sa ani nechumelilo... este par detailov doladit a vsetko moze zacat :) Tak este necele 4 dni a budeme pani s novym priezviskom to nam to, ale rychlo utieklo :) ja si myslim ze zvyknut si na nove priezvisko nebudem mat lebo uz aj teraz ma tak mnoho ludi okolo oslovuje :) tak snad to pojde rychlo :) a na oslovenie pani si ani zvykat nemusim lebo uz mi skoro nikto ani inak nepovie :) Tak sa drzte necvh nam nas den D vyjde na jednicku!
Odpovedať
Profilova fotka
zda sa ze vsetky zaciname tak podobne, my mame obrad o 16.00, tiez mame projektor a budeme premietat fotky, ale len take ktore mame v pocitaci, mozno poverim brata nech daco poskenuje :) diiik za napad maxilienka :) a ja este stale nemam vyriesenu logistiku, kto s kym pojde v aute, pretoze pred troma mesiacmi ked sme to zistovali tak kazdy sa mal ako priviezt a odviezt a teraz par ludi meni plany, neviem ci to robia preto aby ma nasrali alebo viac vystresovali :/ no ved hadam to dako utraseme...
Odpovedať
Profilova fotka
damy! ja uz mam nechtiky! :) a v sobotu dam len kadernika, kamoska ma tam rovno nalici a potom sa uz len obliect a pockat na vecer :) kedze to mame 1645 :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja uz mam tiez nechtiky hotove,v sobotu o 9.00idem ku kadernicke a potom obliect a pride ma kamoska domov nalicit a sup sa na fotenie:)a stresy zatial ziadne,nejak si to stale neuvedomujem :-D
Odpovedať
pocasie na sobotu nic moc :-(
Odpovedať
Profilova fotka
čafte kočky lepšie mi je len o kusok ale dufam že do soboty to bude už dobre. Aj ja som dnes bola na manikure pedikure takže dalšia odškrtnuta položka. Včera som bola na farbeni a na skuške šiat - normalne ma potešilo že moje šaty ešte nik nemal a ja budem prva. V sobotu bude URČITE pekne aj predpoved dnes povedala že bude pekne :-D
Odpovedať
u nas v PO by malo byt pekne http://www.meteoprog.sk/sk/weather/Pr... tak urcite bude :)
Odpovedať
Ahojte, je jedna velmi dobra stranka na pocasie, sedi cca na hodinu.dajte do gugla meteo.pl /model UM/ a zadajte zemepisne suradnice vaseho mesta /pokas meteogram / a druhy graf od vrchu ukazuje dazd, ak budu npr zelene stlpceky tak v tu hodinu bude prsat, cim vyssie, hrubsie tym vacsi dazd..velmi to sedi, my v robote kedze chodime do terenu len toto pouzivame :) vela stastia :)
Odpovedať
diky za radu buba aj tam mi ukazuje ze bude pekne ale vietor bude ... ale tak ten zvladneme aspon budu prirodzene viat vlasy a zavoj :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby dnes uz takmer na vsetkych portaloch ukazuje na sobotu dazd, hrmenie a burky pocas celeho dna.. super :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Simča, pozitívne myslenie :-) Už keby aj nebolo nejako extra teplo, len nech neprší... Ja mám bolerko, tak mi hádam zima nebude. Ja mám kaderníčku už o pol ôsmej, o pol dvanástej sa ideme fotiť a 15:15 začína obrad. Zajtra ideme ešte na nechtíky a kozmetiku a to by malo byť vsjo. Potom už len tie klasické behačky v piatok.
Odpovedať
Profilova fotka
mata ja to mam tak isto.. zajtra nechtiky.. a svadobny den detto ako ty ;-) mam bolerko s tristvrtovym rukavom, ale to je nic.. uff prinajhorsom portretne fotenie presunieme na iny den.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simča, ak by bola pravda, čo sa hovorí, že keď prší na svadbe, tak pršia peniaze a deti, nenahnevala by som sa ani na jedno :-D :-D :-D . Musíme si v tom nájsť nejaké pozitívum, no nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mata no to ano, presne tak :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte baby! :-) nemam uz ani cas sem chodit, tak si vzdy len precitam ze co nove a idem prec :-) tiez mame vsetko doladené, len to pocasie veru nech vyjde .-) Na jednej strane sa moooc tesim a na druhej strane chcem nech je uz aspon pondelok a uz budeme mat klud a pokoj .-) tak sa tesim na vase dojmy a pocity a DRZME SI NAVZAJOM PALCE!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miruska, ja takisto, aj sa tesim a uz aj chcem aby bol pondelok :-D :-D babulky drzim nam vsetkym palce..
Odpovedať
Profilova fotka
cawte baby ja vas normalne obdivujem my to mame az o tyzden a ja som hotova...zaludok sa mi otaca na kazdu stranu... :-S a ne aby som sa tesila ale zrazu na mna prichadza panika...dufam, ze vam to vsetkym vijde podla predstav a tiez ze sa na vas bude usmievat slniecko :D
Odpovedať
takze babenky od zajtra to asi zacina :-) teda aspon pre nas,doma uz mam vyzdobu spravenu,zajtra nas caka kulturny a ist pre zakusky.teraz ideme na nas posledny futbalovy zapas ako slobodny :-D a hlavne nech nam v sobotu neprsi,ostatne prezijeme 8-)
Odpovedať
mirkaradko - my mame tiez svadbu az 18.09. teda neskor, ale nakukla som aj sem :-). Neboj sa nicoho, vsetko dopadne dobre. Uzi si ten svadobny den, je len jediny v zivote - a je hlavne Vas!!!! Nedaj si ho nikym a nicim pokazit - a uz vobec nie stresom! ;-). Najdolezitejsie je, aby ste sa tam stretli a povedali to podstatne "ano, beriem"! Ostatne uz pride samo, urcite mas aj kopec ludi okolo seba, ktori ti - teda vam ochotne pomozu! ;-) DIEVCENCE - VSETKYM VAM DRZIM PALCE A PRAJEM VAM, ABY STE SI TENTO KRASNY DEN UZILI A ABY VSETKO DOPADLO LEPSIE AKO CAKATE! x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronika - no dufam...ale ja som strasny sterwoman :D tak vies... dufam ze bude vsetkeho dost len slziciek malo...aj ked sa poznam pri odpytavacke mi nebude stacit ani 4 litrove vedro :D no uz keby chcelo byt 12 septembra....
Odpovedať
Profilova fotka
sedim v praci a pripravujem menovky podla zasadacieho poriadku! :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?