Svadba 4.9.2010. Čo všetko už máte zariadené?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
čo všetko už máte zariadené, lebo ja mám taký pocit, že nič :-(
Odpovedať
Profilova fotka
včera som konečne dokopala draheho kupiť si svadobnú košelu a kravatu, už som si myslela že príde v tričku :-D
Odpovedať
buffy32 :-))) no pekne! Vieš, že chlapi si na to nepotrpia :-) Včera som mala skúšku účesu a make-upu. Bolo to úžasné. úplne som si to užívala, bude to krásne...už veľmi chcem, aby bolo 4. 9.!!! Hm...ten prvý tanec - myslím, že by to mala byť pesnička, ktorá nám dvom je blízka a máme ku nej dobré spomienky...nooo, tak to musííím premýšľať.
Odpovedať
ja som tiez draheho musela vyslovne dokopat k tomu aby si kupil koselu jaho odpoved bola sak naco ja uz nejaku mam :D a ked som mu vravela nech si kupi vestu tak ze vraj naco ved bude horuco ... takze asi tak ale nastastie uz vsetko ma takze uz len doladit malickosti a svadba moze zacat :) tiez si lamem hlavu nad pesnickou pre novomanzelsky tanec... a neviem najradsej by som nejaky valcik ale drahy je tanecne drevo a trenovat nie je casu :( tak asi to budem musiet uhrat na nejaky sladak... :)
Odpovedať
Profilova fotka
to mi toho môjho pripomína ja som od neho počuvala že ved ešte kopu času a vždy to bolo že po dovolenke, po výplate, po výlete, po víkende už mi išiel na nervy :-D ale tak už je kupena takže už len pre víno doladiť menu a je hotovo.
Odpovedať
Profilova fotka
My mame na manzelsky tanec Ak nie si moja, vyberal buduci manzel :) popolnocky sa uz pomaly dosivaju, akurat topanky k nim nemam, bizu neriesim, nechcem mat nic okrem nausnic, pomaly uz mi nenapada co este treba, ale potrebovala by som este 2 mesiace cas aby som si bola ista ze je to vsetko. Tolko uz tusim nemame :D
Odpovedať
Profilova fotka
včera som si objednala swarovski set strieborný tmavomodré srdiečka tak už som spokojná a nebolo to vôbec drahé a je to nositelné aj normálne
Odpovedať
Profilova fotka
uf, ja som sa prave vratila z dvojtyzdnovej dovolenky bez draheho, takze uz sa zapajam aj ja :) my sa fotit v ten den nebudeme, lebo moj drahy si vyslovene zela vidiet ma live az v kostole, takze fotenie zmakneme niekedy v tydzni svadobnu piesen mame vybratu, my sme tie pesnickove typy, takze by sme to na DJ nenechali, chceli sme nieco osobne... drahy vraj uz ma aj koselu a oblek mu dosivaju, takze vraj bude mat vsetko. Jedine co som mu videla boli topanky, lebo som tam bola ked ich kupoval :) inak budeme pre seba uplne prekvapenie :)
Odpovedať
Profilova fotka
mariatesoro- verim,ze budete obaja krasne prekvapeni.:-) Ako vidim,uz mate toho dost vela,ja som sa telefonicky dozvedela,ze drahy si kupil topanky aj vestu s kravatou u seba na spisi, tak som zvedava, co nakupil... Co sa tyka piesne na prvy tanec, tak sme vymyslali vselijake sladaky a podobne,ale nakoniec sme sa zhodli na valciku-od Straussa, velmi pekny. Bude klasika, verim,ze tym nic nepokazime a nastastie drahy tancoval spolocenske, tak snad to dobe dopadne.:-))) A neviem najst bizu k popolnocnym a topanky,inak by som mala mat vsetko.:-)
Odpovedať
Tak a aj ja uz mam vsetko...Draheho oblek je dosity, moje popolnocky kupene, svadobne topanocky tiez:) Mozno este zmenime kravatu ak by sme nasli nieco krajsie. Ostava mi uz len dorobit menovky a pierka pre svadobcanov. ale to je uz pohoda.
Odpovedať
Profilova fotka
u nás tiež už len menovky dokončiť a pre víno skočiť a ostatné už je pripravené :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pierka som silno odignorovala! sa mi to zdala zbytocna prkotina :)
Odpovedať
caute nevesticky! máme to tu za 2 tyzdne!!! Jaj, tak velmi sa tesiiiim :-D Uz len naucit sa prvy tanec - chodime na hodiny tanca - je to uplna paradicka - celkom zabava. Bude to krasne...teda dufam. Vsetky detaily su uz doriesene so svadobnou agentkou - esteze ju mam - ona ma na starosti tie veci ako pierka, menovky,...takze v tomto som bez starosti ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
maxi ahooj tak teda uz sa nam to naozaj krati, buduci tyzden posledna ,,slobodna" sobota :-D tiez sa tesiiime velmi, duufam, ze vsetko dopadne tak ako ma, drzim palce vsetkym ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kráti sa to, kráti, začínam mať taký divný pocit v nohách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mata ja zatial v pohode, verim, ze mi to aj ostane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak pozeram na pocasie a ma nam prsat :-( od prveho ma kazdy den prsat, dokonca piateho sa pridaju uz aj burky, blesky =-)
Odpovedať
ahojte, ja som sem len nakukla,lebo je mi vasa tema sympaticka :-) ...takze zelam vam aby ste mali krajsie pocasie teda nez predpovedaju..a uzite si svoj krasny den 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
faakt maaa prrssaaat? akoze mam fakt zacat zhanat dazdnik?
Odpovedať
Profilova fotka
simika kde si to videla? ja som teraz pozerala na weather.com a tam je predpoved na 10 dni a ma byt pekne. posledny den co mi to zatial sice ukazuje je len 31/08 ale podla mna predpoved na 2 tyzdne je zbozne zelanie hydrometeorologickeho ustavu.... pokial ja viem, tak zarucia ti predpoved na max 2 dni dopredu. Takze dovtedy sa moze este vela zmenit. Kazdopadne hypnotizujme spolocne pocasie, nech ho mame co najlepsie :)
Odpovedať
Profilova fotka
nie uz ukazujem aj viac dni, pozrite link http://www.accuweather.com/forecast.a... ale jasnacka, ze sa to moze zmenit, kludne moze byt len pod mrakom.. a nemusi prsat, duuuuuufam
Odpovedať
Profilova fotka
ale skopirujte cely link... alebo tento a kliknite si na svoje mesto http://www.remare.sk/index.php/predpo...
Odpovedať
Profilova fotka
prosim vas kto mi vie poradit, behom tohto tyzdna ideme nakupit alkohol.. aky alkohol predstavu mame, ale kolko coho je pre nas spanielska dedina.. pre cca 40 hosti, zatial je spisanych 46, ale este nam niektory nepotvrdili.. prosim napiste mi niekto priblizne ako to mame kupovat, alebo kolko ste nakupili vy? pls, dakujem
Odpovedať
babenky predpovedat pocasie na 2 tyzdne dopredu je len hypoteza :) TU pisu ze v nas den bude slnecno ... http://www.meteoprog.sk/sk/weather/Pr...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej sranda akurat nas den je bez dazda..duufam, ze to tak bude, samozrejme zatial su to hypotezy, este je to daleko.. nechame sa prekvapit, kazdopadne si nas den nedam nicim pokazit, ani pocasim, ale ak bude pocko dobre nenahnevam sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nic sa nebojte o pocasie, hlavne na neho pozitivne vplyvajte a spolu sa nam podari ho ukecat :)
Odpovedať
ano presne nad tym som sa zasmiala :) akurat nas den nebude prsat :) celkom by to vyhovovalo... ale kao vravis pocasim si nas den nenechame pokazit :) a ked bude ktrasne vobec sa nenahnevame ! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pripájam sa k pozitívnemu mysleniu na počasie, a keby chcelo pršať, povoľujem po 18.00 hod. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes dokonca na weather.com je od prveho po piateho kraaaaaaaaaaasne slnecno.. kuk http://www.accuweather.com/sk/sk/pres...
Odpovedať
Profilova fotka
@simika26: nás je asi 30 a kupili sme 8 hrušiek 0,75 a 4 fernety litrove a 40 litrov vína
Odpovedať
Profilova fotka
buffy... tridsat ludi a 40 litrov vina??? dooooobreeee! respect! :) ake cervene vinko mate? ja stale neviem vybrat :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?