Svadba 4.9.2010. Čo všetko už máte zariadené?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
čo všetko už máte zariadené, lebo ja mám taký pocit, že nič :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tá správa prišla aj mne, po pravde reagovať na to ani nebudem. vydávam sa raz za život a určite tam nechcem nikoho cudzieho! inak sme postúpili v prípravach, lebo čas sa kráti. včera sme si zajednali obrúčky. dneska sme urobili objednávku zákuskov, torty a slaného pečiva. takže zas o čosi viac
Odpovedať
Profilova fotka
nuž a ako pozerám, už riešite popolnočky. tak tie ja ešte vôbec nemám a ani topánky... zajtra sa chystáme s priateľom do parndorfu, tak možno niečo nájdeme...
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa popolnocky siju, ale neviem k nim zohnat topanky - chcela by som strieborne satenove, jedny som si objednala cez net, ale su mi male a uz su vypredane :(
Odpovedať
Profilova fotka
kočky ja som popolnočky dostala požičane zadara k svadobným. Aj my sme boli objednať koláče a tortu velmi pekna 3 poschodova len za 85 euračov a ešte čakam na cenovu ponuku z reštiky.
Odpovedať
buffy32, kde si si dala robit tortu?
Odpovedať
ja uz len vsetko obtelefonovat a upresnit si to a asi mame vsetko hotove.
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte babenky, šak nemam ani cas sem skocit :-) Aj my mame v celku vsetko vybavené, vcera sme robili zasadací poriadok, a vyrábali menovky :-) su krasne, potom pridam foto.... ešte povystrihovat vinetky na vína a ponalepovať.... buduci vikend idem na skusku ucesu a potom ten další vikend (2 tyzdne pred svadbou) idem na skušku licenia, tak uz sa tešim :-) som zvedavá co zo mna vykuzli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikuus: koláče aj toru sme bjednali v cukrárni Lörinc na trvanke
Odpovedať
ja idem v piatok na skusku ucesu a ked sa kamoska vrati z dovolenky tak na skusku licenia a nechtov.zasadaci poriadok nejak neriesime,nechame to na slobodnom rozhodnuti kazdeho.bude to asi zaujimavo vyzerat :-D trochu ma chytaju obavy,ci saty,co som si vybrala su tie spravne.....ci sa budem drahemu pacit :-S
Odpovedať
miminka67 tak to ti zavidim....Ja zijem so snubencom v Prahe a svadba bude v Levoci, takze sa vsetko snazi podla mojich instrukcii vybavit mamina. Maslicky na svadobne pierka a menovky chcem povyrabat tento tyzden, etiketky na vino musime este vytlacit, tento tyzden by nam mali zavolat aj ohladom obrucok. Kolace neriesim, to dostaneme ako svadobny dar a aj svadobnu tortu:) Skusku ucesu mam tyzden pred svadbou, snad to bude stacit....a licit sa budem istotne sama. Uz ma chytaju strasne stresy.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, baby! No,my sme tiez o nieco postupili. Mame pierka, nejake stuzky, hladame vestu s kravatou a zajtra idem na nakup popolnocnych do Viedne. Verim,ze najdem nejake,lebo inak uz vazne neviem.:-( Vcera sme boli u pani fararky vyzistit, ze co a ako. No, na jednej strane sa neskutocne tesim, ale na druhej,ked som si to predstavila,ze tolko ludi,co tam bude a cely ten obrad, boze. Je to tu!!! Na cely zivot. A inak,co rozlucka so slobodou??? Ja som ju mala v piatok a bolo uuuuuuzasne!!! Baby pripravili skvele prekvapenia, bavili sme sa do pol 5:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám rozlučku 21.8 a môj drahy tiež ale na chate tak to roztočíme :-) vo štvrtok ideme konečne kupiť kravatu a košelu drahemu a už len víno a alkohol a hotovo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby a este taka otazocka, kolko si vyhradzujete casu na fotenie? 2h, viac, menej? Alebo nemate aspon nejake info, kolko to zvykne v priemere trvat?
Odpovedať
lindt : my mame a fotenie cele dopoludnie po tom co ma ucesu a nalicia :)
Odpovedať
doloressa myslim,ze ani neni co zavidiet.uz ma miestami chyta panika.rozlucku so slobodou neriesim,kedze az do 29.8.som nonstop v praci.nejak v tom zmysel nevidim.
Odpovedať
Profilova fotka
aj my nebudeme mat rozlučku.... asi tak, neni času, ja som nastupila do novej prace, cize som rada, že som rada :-))))
Odpovedať
Caute nevesticky :-) nooo, ako to tu citam, tak to mame v plnom prude! Ja planujem rozlucku so slobodou tyzden pred svadbou 28.8. Popolnocne saty som kupila na obchodnej za 55 € - je tam obchod, ktory sa rusi a maju 50% zlavy na vsetko. Topanky neriesim, budem mat svadobne po cely cas. Ale teraz ste mi dali chrobaka do hlavy, ze ci mat menovky, alebo nech sa hostia usadia sami. Hm...musim popremyslat. Skusku ucesu + makeupu mam teraz 12. 8. hurááá! Co sa tyka toho fotenia - my to mame naplanovane na 1,5 hod. ale fotit sa budeme priamo tam, kde bude svadba, takze ziadne presuny a tak. Baby, uzivajte si to - a ziadne stresy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Stresy su na dennom poriadku... Necele 4 tyzdne :-o Nastava panika, aj ked je vacsina veci pripravena na 100% a par veci len dotiahnut do konca. Kedze zijeme v zahranici, dojdeme na Slovensko tyzden pred svadbou. Skusky makeupu a licenia mam v utorok pred svadbou, saty si tiez vtedy vyzdvihnem, potom pecieme doma kolace, treba nam ist vyzdvihnut na letisko hosti, stretko s knazom, vyzdoba a nehovoriac piatkova vecera, kde sa rodicia konecne zoznamia... To sme si na seba uplietli bic... :-N ale vsetko bude ok, vsak? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lindt - my máme na to fotenie 1,5 hodiny. viac určite nie! a ked to stihneme rýchlejšie budem len rada. tiež sme pokročili. vo štvrtok sme objednali svadobné obrúčky, v piatok koláče a tortu, v sobotu sme kúpili drahému svadobné topánky a mne popolnočky. minulý týždeň sme odoslali všetky svadobné oznamka... no a teraz už poriešime len detaily, ako svadobné auto, rozvoz hostí, menovky, kytica, pierka, zasadací poriadok, moje topánky... to už je fakt to nejmenej. a hlavne žiedne stresy, ved je to nas den a nikto a nic nam ho nepokazi!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
si myslím že 1,5 až 2 hodiny uplne stači na fotenie. Pravdu povediac ani to neviem čo tam budememtak dlho robiť ja fotenie neznášam :-D
Odpovedať
Jeej baby tak som si konecne kupila popolnocky. Su uzasne uplne ine ako som chcela, ale citim sa v nich neskutocne :) Co sa tyka fotenia, tak to neriesime, je mi blbe odist z vlastnej svadby na hodku a pol kvoli fotkam. Ked tak mozno pred svadbou, ak to budeme stihat. Stres je v plnom prude, mam posit ze nic nestiham:) ale bude dobre....
Odpovedať
Profilova fotka
už zopár týždňov sa mi nedarí zohnať nejaký jednoduchý pekný tmavomodrý set bižu k popolnočkam. Všeliake farby som už videla ale tmavomodre je ťažko dostať a ak náhodou maju tak je to príšerne drahé alebo otrasné neviete mi poradiť kde sa mam ešte pozrieť?
Odpovedať
Profilova fotka
fuha to ma ani nenapadlo ešte aj set bižu k popolnočkám :-( som vôbec rada ze som si konecne v sobotu kupila popolnocky. tak ked nad tym rozmyslam, asi si necham svadobnu bizu alebo ked sa to nebude hodit tak biele zlato co mam na spolocenske prilezitosti
Odpovedať
Profilova fotka
inak ja tiež nemam rada fotenie a dufam, že to fotograf stihne skor ako za 1,5 hodiny, tu 1,5 hodiny sme si vyclenili do rezervy sak co by sme tam tak dlho robili?
Odpovedať
myslím, ze treba sa riadit heslom: "V jednoduchosti je krása." Takze nic netreba prehanat. Takze ak nieco nezozeniete, nebudte z toho smutne ;-) Baby, aky bude vas prvy tanec?
Odpovedať
Profilova fotka
maxilienka nas bude robo grigorov - dvaja a popolnocny kristina - esta vaham :-) mali sme vela pesniciek napisanych co sa nam pacia a postupne si vyradzovali, az ostalo toto.. ked sme boli u DJ-a spisat playlist, tak nam grigorova pustil na plne gule a je to kraaasna pesnicka, najme ked je nahlas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, veru nám poradte piesen na prvy tanec, hmmm??? vobec nevieme... dikes vopred
Odpovedať
Profilova fotka
miruska chcete v slovencine pesnicku alebo anglicku?
Odpovedať
Profilova fotka
Inšpirácia: my máme soundtrack k rozprávke Cinderella (Popoluška) - Walt Disney. Objednali sme si tanečnú sálu a z malej časti použili choreografiu z finálového valčíka Nely a Petra (Let´s dance). Pri "tréningu" to bola fajn zábava, páčilo sa nám... Nejde o súťažný výkon, ale myslím, že hostia ocenia, že ste sa snažili, a to, ako samotná príprava na prvý tanec prebeha, stojí za to :) je to nezabudnuteľné, cítila som sa ako princezná z tej rozprávky...
Odpovedať
Profilova fotka
Prvý tanec neriešime čo DJ pustí to bude :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?