Svadba 4.9.2010. Čo všetko už máte zariadené?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
čo všetko už máte zariadené, lebo ja mám taký pocit, že nič :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne mate take lacne obrucky???? To bude asi tym ,,priplatkom" za Bratislavu. Aby to slak trafil. Neviete, ci v Spisskej Novej Vsi sa ceny pohybuju podobne,alebo su tam ludskejsie ceny?
Odpovedať
lindt ja budem mat svadbu v Levoci a lacnejsie obrucky sme veru nezohnali:( Este ideme popozerat niekde po Slovensku, ale vidim to asi na Polsko....
Odpovedať
Profilova fotka
maminka 67 - nuž nemôže ísť všetko na 100% ale je to náš deň a nič nám ho nepokazí a hotovo! čo tam po lešení ... oznamka su v tlači a rozhodne sa mi uz ani nechce 2 mesiace meniť kostol a hladat novy ak by sme vobec nasli...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, nemate nejake skusenosti s vyrobou svadobnych topanok witt na mieru? dodávka je tam do 3 týždňov. ale sedia štandardné veľkosti, alebo sa môže stať, že mi topánka nesadne? pozerám tému obrúčky - už by sme aj my mohli začať riešiť, šak 4.9 je za chvíľu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja pozistujem ake su ceny v SNV a napisem sem. No, co sme nasli, tak jedny krasne za 520€. doloressa- v Polsku? A kde tam? Myslis, ze su tam lacnejsie ceny a zlato je naozaj kvalitne? Mozno blba otazka, sorry :-)
Odpovedať
lindt my sme kupovali minuly tyzden obrucky v SNV v Madarase a vysli nas na 500 € - zalezi dost aj od velkosti, ja mam 52 a moj drahy 63. Su z bieleho zlata a moj ma po celom obvode kamienky (zirkon). Ale podla mna su urcite lacnejsie ako v BA.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, to sú sumy, skoro nedýcham. My sme si dali vyrobiť obrúčky v Žiline - cena práce je 90 eur + cena zlata (dohromady 12 g). Doniesli sme si aj svoje zlato, to nám odpočítajú z celkovej ceny, ale myslím si, že aj bez toho by to bolo určite menej, ako píšete. Ja viem, že obrúčky sa kupujú (v tom lepšom prípade) raz za život, ale niektorí obchodníci fakt nevedia, čo by za ne pýtali. A kde sú ostatné veci? Tie peniaze rýchlo utekajú...
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, aj ja sa pridavam a musim vyhlasit, ze ma chyta velka nervozita :-N Ale hovorim si, ze vsetko bude v poriadku, vsak? Ako tak pozeram, my sme na to isli opacne :-) Na datume sme sa dohodli az v marci, ako prve som si kupila saty, obrucky a aj oznamka mame uz od maja. A ako posledne sme riesili salu :-o ale to len preto, ze sme zmenili plany... Uz len 8 tyzdnov.. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte septembrove :-) tak my uz mame fotografa, DJ-a, salu + menu, obrucky, svadobne saty su na ceste, v pondelok dojdu neviem sa dockat, topanocky.. este treba drahemu oblek a nejake dotahovacky :-) a velmi sa tesime.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maxilienka- my premyslame,ze si ich dame vyrobit, pouzijeme stare zlato, co mame a nik tie veci uz nenosi, popytame sa v SNV, kolko by to stalo a uvidime. Vcera sme boli v BA na Obchodnej a nasli sme uuuuzasne, ale ta cena, ze 900€ a ako vernym zakaznikom nam dali zlavu na 750€, ale aj tak je to vela. No a na dovazok, mavam nocne mory, ze je den svadby a ja nemam nic okrem siat. :-D strasne, zobudim sa v strede noci a premyslam,ze musim vsetko co najskr doladit... :-D aj vy mavate nieco podobne?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lindt, bud v klude, aj ja mavam nocne mory, najnovsie sa pri snivani pridala uz aj chudatko svadobna zena - tej sa snivalo ze nestihla svadbu - a svadobna mama - ta tiez mala nejaky katastroficky sen so svadbou. No a ja uz standardne nemavam na svadbe spodnicku, saty, alebo DJ :) pritom mi visia doma, spodnicka sa sije a DJ je booknuty uz niekolko mesiacov :) teraz cez vikend sme si boli dohodnut obrucky - budu nam ich navrhovat, takze budeme mat jediny original, budu stat cca 500-600€, ale budu velmi netradicne, takze tam pojde o trosku viac gramov zlata :)
Odpovedať
Ahojte!oznámenia a pozvánky už máte rozoslané alebo kedy ich rozošlete?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ca mesiac pred svadbou ich budeme posielat a odovzdavat. Cast odovzdame osobne a cast posleme postou
Odpovedať
ked budete mat tento rok svadbu uz mate objednane zakuzky a chcela som sa spytat kolko pocitate na 1 osobu. Na svad.stol pocas hostiny sa nedava vela ale zase sa neskor rozdava + vysluzka... a vsetko dokopy kolko treba ?? ja nemam ani predstavu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mariatesoro-fiha to znie zaujimavo, ze original:-) ak budes ochotna, tak odfot a daj si ich do albumu,rada by som ich videla.:-) csillus- my mame oznamka uz cca 2 tyzdne doma,ale boli sme na dovolenke, takze to riesime az teraz. Par ludi ho uz ma- zahranicni a zvysok sa dnes posiela, plus ma cakaju stretka,kde ich odovzdam osobne.:-) a zakusky by zaujimali aj mna inak. Cukraren uz mame, ale co sa poctov tyka, netusim, ze co a ako...
Odpovedať
baby som zvedava, ci sa tu najde taka (okrem mna :-x ), ktora este nema saty?????? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
zeli, najde!!! mam jedny zarezervovane,ale nepaci sa mi az tak predok, zo zadu su najkrasie na svete,ale ten predok nie je az tak najlepsi... a teraz vo stvrtok idem jedny skusat,snad mi sadnu a kupujem ich.:-D takze tak:-)))
Odpovedať
no, ja som sa nedostala ani do stadia, ze by som si nieco zarezervovala....hoci co-to som uz poskusala, mam niekolko favoritov, ale na kazdych je nieco, co mi vadi :-( zatial 8-)
Odpovedať
Zeli- ešte ani ja nemám šaty, v auguste mi ich začnú šiť, takže zatial mám len látku :-D v najhoršom prípade si ich dám ako sári :-p
Odpovedať
:-D :-D :-D normalne ste ma rozveselili, uz som zacinala chytat depku...
Odpovedať
Profilova fotka
baby a co svadobna cesta? planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
my tento rok nie, lebo drahy nebude mat dovcu, ale asi buduci rok, hned zo zaciatku
Odpovedať
Profilova fotka
mariatesoto-a kam to bude? Uz viete presnu destinaciu?
Odpovedať
caute babenky. Ja mam teraz najväčší problém s topánkami - nie a nie ich nájsť! neviete mi poradiť nejaký super obchodík v BA? Už som prešla snáď všetko - aupar, eurovea, staré mesto...a nič - mne sa totižto vôbec nepáčia tie špicaté...a skoro všetky sú také. Ja by som chcela také klasické lodičky. My už máme svadobnú cestu kúpenú :-) ideme na Filipíny :-) veľmi sa tešííím!
Odpovedať
Profilova fotka
maxilienka, to znie uplne exoticky!!! Filipiny vyzeraju skvele:-))) a neviem ti poradit, ja som este nehladala. a sandalky nechces?
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, potrebovala by som nejaky playlist pre DJ-a aspon na ukazku, alebo inspiraciu.. ja si to uz pomenim podla nasich predstav, len neviem co vsetko tam mame zadat... je tu z vas nejaka, co by mi ho mohla zaslat? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
maxilienka: ja som mala podobný problém s topánkami... všade samé špicáky, čo sa mi už vôbec napáčia! no tak som si objednala tento týždeň topánky witt. je tam fakt obrovský výber, výška podpätku, materiál, tvar topánky... od výmyslu sveta. takže aj napriek tomu, že som ich nevyskúšala, som si to riskla a objednala. dodávka je do 3 týždňov. tak počítam, že koncom júla budú.
Odpovedať
Profilova fotka
m ideme na svadobnú cestu do dominikánskej republiky. tak sa moc teším. svadba je 04.09. a my odlietame 7.09.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) je to take neuveritelne ale uz to mame za kolko? mesiac a pol? stale sa mi tomu nechce verit. Co vam este chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
Mne toho chýba ešte dosť. Ešte si musím kúpiť spodnú bielizeň pod svadobné šaty, pančuchy, nejakú bižutériu, na začiatku augusta si idem objednať kyticu, koláče, tortu a fotografa (každý z nich povedal, stačí mesiac dopredu...). A ešte ma čakajú skúšku šiat a skúška účesu. Pre obrúčky sme si boli včera, oznámenia (pozvaným hosťom) sme už rozniesli, tak zas o niečo menej starostí. No a môj drahý ešte nemá oblek.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?