Svadba 4.9.2010. Čo všetko už máte zariadené?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
čo všetko už máte zariadené, lebo ja mám taký pocit, že nič :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute,baby!!! Ale ste sa rozpisali:-) ja len v rychlosti,lebo ideme chutnat vino a ja som sofer, dobre,nie? :-D Noja som dnes zavrsila nakupy a pochvalim sa vam-mam popolnocne topanky, balerinky na prezutie k svadobnym, bolerko, zavoj-ten som mat nemala,ale rozhodla som sa,ze predsa len klasika nevesta a zavoj ide k sebe:-) a este leukoplasty-na to nezabudnite a lepky do topanok, take silikonove. Zajtra kolace:-) a pedikura a dnes ma caka manikura o 17:00. A este som kupila zenichovi po polnoci ciernu koselu:-) takze toto bol vazne uspesny den;-) a pocasie, no, vyzera to zaujimavo.... ale zatial nestresujem,mam iny problem to ten,ze v utorok som si vytkla nohu a mam ju opuchnutu!!!! natieram octanom,pomohlo,ale nemozem normalne chodit, stale krivam:-((( verim,ze mi to prejde do soboty! Tak sa lucim a utekam na tu ochutnavku! Usmievajte sa a uzivajte si to!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este podotknem, ze uz som stihla dat aj prat :D
Odpovedať
no toto lindt - klobuk dolu :-) normalne si ma rozveselila s tvojim prispevkom...tolko veci v jeden den som tusim este nikdy nestihla ;-) si zlata. Snazim sa byt pokojna...no moj zaludok odmieta jest...dnes som isla na 12tu manikerke a ked som odtial o 15tej odchadzala tak som si uvedomila, ze som este nejedla...vobec mi nechuti... Ale ved nemam byt preco v strese. Vsetko je pripravene, vsetko je OK, tak si furt hovorim: KLUD! :-D Drzte sa baby, uzite si svoj den "D" a tesim sa, ako si tu buduci tyzden napiseme ako bolo!!! PaPa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Maxilienka,mne zas naopak, strašne chutí jesť, ale krotím sa, lebo sa chcem vtrepať v sobotu do šiat :-D :-D :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja len narychlo, lebo sa tesim na ,,chvilku pre mna" idem si dat horuci kupel :-D dnes sme nakupili alkohol a boli zaniest, nechtiky hotove.. prajem vsetkym zajtrajsi posledny slobodny den a kraaaaaaaasnnnnnnnnuuuu svadbuuu, potom si napiseme... prajem vela slniecka a lasockyyy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauteee :-) takze uz ZAJTRAAAAAA :-)) JA UMREM :-) to uuuuuzz? :-) dnes mame frmol, rano sa bolo pre zakusky, po obede ideme robit vysluzky a dnes navecer ich aj rozvozíme :-) nech mame zajtra pokoj... uff, dnes som si bola este kupit sponky do vlasov a nakoniec som si kupila nove nausnicky svadobne, i ked jedny uz doma mam, sak potom vsetko popridavam do albumu! :-) Tak sa drzkajte, dnes sa mi sem uz asi nepodarí prist, drzim vam vsetkym moc moc palce a verim ze ten nas zajtrajsí den bude UUUUPLNE DOKONALY! Ozaj, nevie niekto ako sa bude zajtra vyvíjat pocasie??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prave idem z kostolika! uz sa aranzuju kvety! :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som potrebovala este jeden den navyse :P
Odpovedať
Profilova fotka
:-D čavte kočky, dufam že vam to všetkym dopadlo tak dobre ako nám. :-D
Odpovedať
no ako ste ste to zvladli v takom počasí?? nás čaká asi rovnaké počko..
Odpovedať
Profilova fotka
ti poviem že ma skoro porazilo ked sme sa viezli na fotenie tak nás po ceste prepadola prietrž ale našťastie kým sme na Devím prišli tak prestalo pršať a aj slniečko vyšlo tak fotenie bolo super kuk album
Odpovedať
Profilova fotka
Buffy, dobre ste vystihli počasie na fotky (čo máš tu v albume), nám lialo ako z krhly, aj gratulácie sme museli odbaviť v kostole. Čo už, počasie sa nedá dopredu naplánovať... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no buffy parada..v LV teda takéto slniečko v sobotu nebolo...úžasne Vám to vyšlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v Bratislave už potom našťastie nepršalo takže bolo všetko super
Odpovedať
no v PO bolo nadherne :) aj opalovať by sme sa mohli :D fakt mi az horuco bolo a prsat nam zacalo az kd sme uz davno v sale boli a tancovali :) Takze všetko super!
Odpovedať
Profilova fotka
nam strasne strasne lialo, ale vyslo takmer vsetko... este stale beham a vybavujem tak som unavena totalne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,babule!! Tak uz to mame vsetky uspesne za sebou:-) sme vydate zeny! ;-) No,nam prsalo na konci fotenia,ale potom sa vyjasnilo,ako buffy pisala,takze v pohode:-) fotky este nemame,este cakame:-) tak ako???? spokojne s priebehom??? My ANO! bolo uzasne, rychlo a ani neviem ako a uz sedim v robote s kolacikmi vedla seba a ani nehovorim,ze ked otvorim chladnicku, tak tam mame snad tristo kolacov a uz tu vonu ani len citit nemozem ]-( nejak nam pozostavali a aj kapustnica, tak mame kapustnicovy tyzden a vo vinku sa mozme aj kupat :-D verim,ze ste si to uzili,inak,som si na vas vsetky spomenula parkrat na svadbe,ze ktovie,ako sa mate a co prave robite:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ked sme odchadzali z fotenia tak na devine rozkladali stan a stoličky na nejaku svadbu. Ešte že ju mali až po tom lejaku a nie cez :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte manzelky! ak sa hovori, ze sprosti maju stastie, tak my musime byt ENORMNE SPROSTUCKI! :) vsetko nam vyslo uzasne... sama som nechapala
Odpovedať
Ahojte žienky!!! Svadobný deň bol prenádherný - myslím, že naňho neexistuje ani slovo, ktoré by ho vystihovali. Ale neuveríte mi, čo sa mi stalo: v piatok večer 3.9. som utekala otvoriť návšteve a zakopla som o gauč...bláznivá dorota! Samozrejme do rána opuchnutá noha...no pekne! Nejako som sa natlačila do mojich malinkých lodičiek a snažila som sa ignorovať bolesť - cítila som sa ako morská víla, ktorá dostala nohy, ale každý krok ju pichal...Nenechala som si tým pokaziť môj najkrajší deň a pretancovala som celú noc. S manželom sme išli spinkať o 6:00 ráno. Samozrejme v nedeľu som sa nemohla ani postaviť, tak som bola nútená ísť s tou protivnou nohou k lekárovi - no a predstavte si: šikmá zlomenina malíčka ;-) Som na seba pyšná, ako som to celé zvládla. Aj to počasie vyšlo. Mali sme obrad v záhrade o 16:30. O 14:00 ešte lialo ako z krhly...ale potom sa tak prekrásne vyjasnilo, šaty sa mi na slnku trblietali, bola to neskutočná nádhera. Na obrade pri prvom bozku som sa od dojatia rozplakala, lebo všetci za mnou revali dojatím...tak som ich rozosmiala mojím hlasným "ANO" :-) Bola to proste NÁDHERA...fotiek mám zatiaľ veľmi máličko, od fotografky budú až o mesiac...tak potom bude aj album.
Odpovedať
Profilova fotka
No som riadne zvedava na tie Vase fotky! My este uvazujeme stale nad tym, ze sa pojdeme este raz fotit, kedze tak strasne lialo a nemame vobec take fotky ake sme chceli a planovali... ale uvidime, manzel uz je totiz prestahovany do brna a ja pojdem za nim coskoro, tak podla toho ake bude pocasie ked pride :) to pocasie ma nahnevalo dost. My sme sli tiez spat o siestej rano :D a niektori odchadzali az o pol osmej, tak som sa dozvedela ze sme boli jedna z najdlhsich svadieb co ktokolvek kedy zazil :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ako vam uz zavidim ze to mate za sebou :D
Odpovedať
bol to najuzasnejsi den a vsetci boli max spokojny.nam tiez lialo,ale ked sa malo ist do kostola,tak uz len mrholilo a potom prestalo uplne.fotenie sme zrusili,ale kedze potom ostalo krasne,tak sme sli na nahradne miesto a fotky su uzasne :-)
Odpovedať
baby vsetkym zelam krasny spolocny manzelsky zivot x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nech tych nasich drahych dlho predlho lubime! :) ja som uz cela oblecena, sediac v aute na ceste do kostola, schytala riadnu sprchu cez otvorene soferove okno :) akurat doprsalo, na cestach mlaky jak ocean, no proste paraaada! strasne som sa zacala smiat... hovorim si: toto mi nikto neuveri :) takze cely obrad som sedela v mokrych satach, nastastie si to nikto nevsimol.
Odpovedať
pridam tiez svoj zazitok. asi sme velmi chceli aby bolo krasne pocasie, pretoze v ten den bolo presne naopak, a to cely den, nie ako v pripade niektorych z vas. takze obrad, ktory mal byt von sa o 5min 17hod musel narychlo prestahovat dnu do saly rovno na tanecny parket, cela vyzdoba, ktora sa pripravovala 3dni vysla nazmar,ale zobrali sme to sportovo, a svadba bola presne taka aku sme chceli, uplne ina ;-) jaj a este, v nedelu som sa dozvedela, ze orchidey, kt. som mala na dazdi ocerneju, my sme sa fotili skoro na dazdi, ale zostali biele dodones.... :-N
Odpovedať
chválim OR PZ v PO nova občianka za 4 dni a vodičák za tyždeň hotove :) a to bez urgovania či známosti !
Odpovedať
Profilova fotka
mne tiez dnes pipla sms ze obcan pridi si po doklady :)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej! a este sa podelim ze zajtra sa ideme fotit! takze nanovo viazat kyticu, nanovo vlasy... no tesim sa :D
Odpovedať
Profilova fotka
zeenyyy! pridala som zopar foto zo vcera - boli sme sa fotit! :) zatial aspon takto
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?