Menu Forum

Svadba 4.9.2010. Čo všetko už máte zariadené?

9. máj 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lindt (30 r.)
Registrovala sa 14. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 47 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Rača, okres Bratislava.
  • Svadba bola 1. septembra 2010
    Limbach, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
lindt (30 r.)
Registrovala sa 14. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 47 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Rača, okres Bratislava.
 caute,baby!!! Ale ste sa rozpisaliemoticon ja len v rychlosti,lebo ideme chutnat vino a ja som sofer, dobre,nie? emoticon
Noja som dnes zavrsila nakupy a pochvalim sa vam-mam popolnocne topanky, balerinky na prezutie k svadobnym, bolerko, zavoj-ten som mat nemala,ale rozhodla som sa,ze predsa len klasika nevesta a zavoj ide k sebeemoticon a este leukoplasty-na to nezabudnite a lepky do topanok, take silikonove. Zajtra kolaceemoticon a pedikura a dnes ma caka manikura o 17:00. A este som kupila zenichovi po polnoci ciernu koseluemoticon takze toto bol vazne uspesny denemoticon
a pocasie, no, vyzera to zaujimavo.... ale zatial nestresujem,mam iny problem to ten,ze v utorok som si vytkla nohu a mam ju opuchnutu!!!! natieram octanom,pomohlo,ale nemozem normalne chodit, stale krivamemoticon(( verim,ze mi to prejde do soboty!
Tak sa lucim a utekam na tu ochutnavku! Usmievajte sa a uzivajte si to!!! emoticon
2. sep 2010 o 15:07  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lindt (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
lindt (30 r.)
 a este podotknem, ze uz som stihla dat aj prat :D
2. sep 2010 o 15:08  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maxilienka
1
Registrovala sa 27. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Má 18 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
maxilienka
1
Registrovala sa 27. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Má 18 priateľov.
 no toto lindt - klobuk dolu emoticon normalne si ma rozveselila s tvojim prispevkom...tolko veci v jeden den som tusim este nikdy nestihla emoticon si zlata.
Snazim sa byt pokojna...no moj zaludok odmieta jest...dnes som isla na 12tu manikerke a ked som odtial o 15tej odchadzala tak som si uvedomila, ze som este nejedla...vobec mi nechuti...
Ale ved nemam byt preco v strese. Vsetko je pripravene, vsetko je OK, tak si furt hovorim: KLUD! emoticon
Drzte sa baby, uzite si svoj den "D" a tesim sa, ako si tu buduci tyzden napiseme ako bolo!!! PaPa emoticon
2. sep 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mata0377 (39 r.)
Registrovala sa 30. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 85 príspevkov. Má 3 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Svadba bola 4. septembra 2010
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
mata0377 (39 r.)
Registrovala sa 30. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 85 príspevkov. Má 3 priateľov. Žilina, okres Žilina.
    okres Žilina
 Ahoj, Maxilienka,mne zas naopak, strašne chutí jesť, ale krotím sa, lebo sa chcem vtrepať v sobotu do šiat emoticon emoticon emoticon .
2. sep 2010 o 22:57  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simika26 (32 r.)
3
Registrovala sa 5. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 858 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Poprad.
    V Poprade, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
simika26 (32 r.)
3
Registrovala sa 5. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 858 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Poprad.
    V Poprade, okres Poprad
 baby ja len narychlo, lebo sa tesim na ,,chvilku pre mna" idem si dat horuci kupel emoticon dnes sme nakupili alkohol a boli zaniest, nechtiky hotove.. prajem vsetkym zajtrajsi posledny slobodny den a kraaaaaaaasnnnnnnnnuuuu svadbuuu, potom si napiseme... prajem vela slniecka a lasockyyy emoticon
2. sep 2010 o 22:58  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miruskatt
Registrovala sa 24. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 228 príspevkov a 3 albumy. Okres Trnava.
    V Myjave, hostina - Hotel Štefánik Myjava, okres Myjava
fotoportrét
fotoportrét
miruskatt
Registrovala sa 24. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 228 príspevkov a 3 albumy. Okres Trnava.
    V Myjave, hostina - Hotel Štefánik Myjava, okres Myjava
 cauteee emoticon takze uz ZAJTRAAAAAA emoticon) JA UMREM emoticon to uuuuuzz? emoticon dnes mame frmol, rano sa bolo pre zakusky, po obede ideme robit vysluzky a dnes navecer ich aj rozvozíme emoticon nech mame zajtra pokoj... uff, dnes som si bola este kupit sponky do vlasov a nakoniec som si kupila nove nausnicky svadobne, i ked jedny uz doma mam, sak potom vsetko popridavam do albumu! emoticon
Tak sa drzkajte, dnes sa mi sem uz asi nepodarí prist, drzim vam vsetkym moc moc palce a verim ze ten nas zajtrajsí den bude UUUUPLNE DOKONALY!
Ozaj, nevie niekto ako sa bude zajtra vyvíjat pocasie??? emoticon
3. sep 2010 o 10:36  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariatesoro
6
Registrovala sa 22. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 76 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov.
    Bratislave/báči, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
mariatesoro
6
Registrovala sa 22. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 76 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov.
 prave idem z kostolika! uz sa aranzuju kvety! emoticon
3. sep 2010 o 10:45  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
niik
Registrovala sa 22. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 87 príspevkov a 1 album. Okres Prievidza.
    Prievidza, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
niik
Registrovala sa 22. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 87 príspevkov a 1 album. Okres Prievidza.
 ja by som potrebovala este jeden den navyse :P
3. sep 2010 o 12:19  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
buffy32
Registrovala sa 17. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 156 príspevkov a 3 albumy. Má 2 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
buffy32
Registrovala sa 17. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 156 príspevkov a 3 albumy. Má 2 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 emoticon čavte kočky, dufam že vam to všetkym dopadlo tak dobre ako nám. emoticon
6. sep 2010 o 11:34  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cammeronka
1
Registrovala sa 21. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 76 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 11. septembra 2010
    V Rybníku, hostina v Leviciach, okres Levice
fotoportrét
fotoportrét
cammeronka
1
Registrovala sa 21. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 76 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov.
 no ako ste ste to zvladli v takom počasí?? nás čaká asi rovnaké počko..
6. sep 2010 o 11:36  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
buffy32
fotoportrét
fotoportrét
buffy32
 ti poviem že ma skoro porazilo ked sme sa viezli na fotenie tak nás po ceste prepadola prietrž ale našťastie kým sme na Devím prišli tak prestalo pršať a aj slniečko vyšlo tak fotenie bolo super kuk album
6. sep 2010 o 12:39  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mata0377 (39 r.)
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
mata0377 (39 r.)
    okres Žilina
 Buffy, dobre ste vystihli počasie na fotky (čo máš tu v albume), nám lialo ako z krhly, aj gratulácie sme museli odbaviť v kostole. Čo už, počasie sa nedá dopredu naplánovať... emoticon
6. sep 2010 o 12:42  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cammeronka
1
fotoportrét
fotoportrét
cammeronka
1
 no buffy parada..v LV teda takéto slniečko v sobotu nebolo...úžasne Vám to vyšlo emoticon
6. sep 2010 o 13:05  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
buffy32
fotoportrét
fotoportrét
buffy32
 v Bratislave už potom našťastie nepršalo takže bolo všetko super
6. sep 2010 o 13:10  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanka444
Registrovala sa 28. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov. Má 4 priateľov. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
zuzanka444
Registrovala sa 28. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov. Má 4 priateľov. Praha, Česká republika.
 no v PO bolo nadherne emoticon aj opalovať by sme sa mohli :D fakt mi az horuco bolo a prsat nam zacalo az kd sme uz davno v sale boli a tancovali emoticon
Takze všetko super!
6. sep 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
niik
fotoportrét
fotoportrét
niik
 nam strasne strasne lialo, ale vyslo takmer vsetko... este stale beham a vybavujem tak som unavena totalne emoticon
6. sep 2010 o 15:14  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lindt (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
lindt (30 r.)
 Ahojte,babule!! Tak uz to mame vsetky uspesne za sebouemoticon sme vydate zeny! emoticon No,nam prsalo na konci fotenia,ale potom sa vyjasnilo,ako buffy pisala,takze v pohodeemoticon fotky este nemame,este cakameemoticon tak ako???? spokojne s priebehom??? My ANO! bolo uzasne, rychlo a ani neviem ako a uz sedim v robote s kolacikmi vedla seba a ani nehovorim,ze ked otvorim chladnicku, tak tam mame snad tristo kolacov a uz tu vonu ani len citit nemozem emoticon nejak nam pozostavali a aj kapustnica, tak mame kapustnicovy tyzden a vo vinku sa mozme aj kupat emoticon
verim,ze ste si to uzili,inak,som si na vas vsetky spomenula parkrat na svadbe,ze ktovie,ako sa mate a co prave robiteemoticon))
7. sep 2010 o 10:05  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
buffy32
fotoportrét
fotoportrét
buffy32
 ked sme odchadzali z fotenia tak na devine rozkladali stan a stoličky na nejaku svadbu. Ešte že ju mali až po tom lejaku a nie cez emoticon
7. sep 2010 o 12:56  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariatesoro
6
fotoportrét
fotoportrét
mariatesoro
6
 cafte manzelky! ak sa hovori, ze sprosti maju stastie, tak my musime byt ENORMNE SPROSTUCKI! emoticon vsetko nam vyslo uzasne... sama som nechapala
7. sep 2010 o 14:11  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maxilienka
1
fotoportrét
fotoportrét
maxilienka
1
 Ahojte žienky!!! Svadobný deň bol prenádherný - myslím, že naňho neexistuje ani slovo, ktoré by ho vystihovali. Ale neuveríte mi, čo sa mi stalo: v piatok večer 3.9. som utekala otvoriť návšteve a zakopla som o gauč...bláznivá dorota! Samozrejme do rána opuchnutá noha...no pekne! Nejako som sa natlačila do mojich malinkých lodičiek a snažila som sa ignorovať bolesť - cítila som sa ako morská víla, ktorá dostala nohy, ale každý krok ju pichal...Nenechala som si tým pokaziť môj najkrajší deň a pretancovala som celú noc. S manželom sme išli spinkať o 6:00 ráno. Samozrejme v nedeľu som sa nemohla ani postaviť, tak som bola nútená ísť s tou protivnou nohou k lekárovi - no a predstavte si: šikmá zlomenina malíčka emoticon Som na seba pyšná, ako som to celé zvládla.
Aj to počasie vyšlo. Mali sme obrad v záhrade o 16:30. O 14:00 ešte lialo ako z krhly...ale potom sa tak prekrásne vyjasnilo, šaty sa mi na slnku trblietali, bola to neskutočná nádhera. Na obrade pri prvom bozku som sa od dojatia rozplakala, lebo všetci za mnou revali dojatím...tak som ich rozosmiala mojím hlasným "ANO" emoticon
Bola to proste NÁDHERA...fotiek mám zatiaľ veľmi máličko, od fotografky budú až o mesiac...tak potom bude aj album.
7. sep 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
niik
fotoportrét
fotoportrét
niik
 No som riadne zvedava na tie Vase fotky! My este uvazujeme stale nad tym, ze sa pojdeme este raz fotit, kedze tak strasne lialo a nemame vobec take fotky ake sme chceli a planovali... ale uvidime, manzel uz je totiz prestahovany do brna a ja pojdem za nim coskoro, tak podla toho ake bude pocasie ked pride emoticon to pocasie ma nahnevalo dost. My sme sli tiez spat o siestej rano :D a niektori odchadzali az o pol osmej, tak som sa dozvedela ze sme boli jedna z najdlhsich svadieb co ktokolvek kedy zazil emoticon
7. sep 2010 o 18:29  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirkaradko (26 r.)
1
Registrovala sa 15. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Bardejov.
    Hertnik, okres Bardejov
fotoportrét
fotoportrét
mirkaradko (26 r.)
1
Registrovala sa 15. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Bardejov.
    Hertnik, okres Bardejov
 no ako vam uz zavidim ze to mate za sebou :D
7. sep 2010 o 19:29  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miminka67
Registrovala sa 19. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov.
    okres Partizánske
fotoportrét
fotoportrét
miminka67
Registrovala sa 19. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov.
    okres Partizánske
 bol to najuzasnejsi den a vsetci boli max spokojny.nam tiez lialo,ale ked sa malo ist do kostola,tak uz len mrholilo a potom prestalo uplne.fotenie sme zrusili,ale kedze potom ostalo krasne,tak sme sli na nahradne miesto a fotky su uzasne emoticon
8. sep 2010 o 22:33  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 baby vsetkym zelam krasny spolocny manzelsky zivot emoticon emoticon emoticon
8. sep 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariatesoro
6
fotoportrét
fotoportrét
mariatesoro
6
 nech tych nasich drahych dlho predlho lubime! emoticon ja som uz cela oblecena, sediac v aute na ceste do kostola, schytala riadnu sprchu cez otvorene soferove okno emoticon akurat doprsalo, na cestach mlaky jak ocean, no proste paraaada! strasne som sa zacala smiat... hovorim si: toto mi nikto neuveri emoticon takze cely obrad som sedela v mokrych satach, nastastie si to nikto nevsimol.
9. sep 2010 o 11:59  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucy.ka
Registrovala sa 8. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 81 príspevkov a 1 album. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucy.ka
Registrovala sa 8. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 81 príspevkov a 1 album. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    okres Zvolen
 pridam tiez svoj zazitok. asi sme velmi chceli aby bolo krasne pocasie, pretoze v ten den bolo presne naopak, a to cely den, nie ako v pripade niektorych z vas. takze obrad, ktory mal byt von sa o 5min 17hod musel narychlo prestahovat dnu do saly rovno na tanecny parket, cela vyzdoba, ktora sa pripravovala 3dni vysla nazmar,ale zobrali sme to sportovo, a svadba bola presne taka aku sme chceli, uplne ina emoticon jaj a este, v nedelu som sa dozvedela, ze orchidey, kt. som mala na dazdi ocerneju, my sme sa fotili skoro na dazdi, ale zostali biele dodones.... emoticon
9. sep 2010 o 21:28  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanka444
fotoportrét
fotoportrét
zuzanka444
 chválim OR PZ v PO nova občianka za 4 dni a vodičák za tyždeň hotove emoticon a to bez urgovania či známosti !
14. sep 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariatesoro
6
fotoportrét
fotoportrét
mariatesoro
6
 mne tiez dnes pipla sms ze obcan pridi si po doklady emoticon
14. sep 2010 o 14:26  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariatesoro
6
fotoportrét
fotoportrét
mariatesoro
6
 jeej! a este sa podelim ze zajtra sa ideme fotit! takze nanovo viazat kyticu, nanovo vlasy... no tesim sa :D
14. sep 2010 o 14:29  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariatesoro
6
fotoportrét
fotoportrét
mariatesoro
6
 zeenyyy! pridala som zopar foto zo vcera - boli sme sa fotit! emoticon zatial aspon takto
16. sep 2010 o 14:13  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš