Svadba 4.8.2012. Kto bude mať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, má niekto z vás spoločný termín s naším, ktorému sa zdala kombinácia čísel 4,8,12 zaujímavá? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin kde su tie obrucky??? Inak my sme boli tiez zajednat v piatok obrucky, ale budeme ich mat az v januari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 no uz budu..ale sestrin priatel si pozical na nieco jej fotak, a ja ich mam v nom :-( tak musim na to najprv pockat :(
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo nevestickyyyy, stratili sme sa? Ci uz mame vsetko nachystane, zajednane, dohodnute a mame pol roka pauzu :-D. Co nove?? Mne sa napr. podarilo zohnat kontakt, vdaka jednej milej kocke tu, na pani z minibazaru, u ktorej si objednam saticky na mieru a podla mojich predstav a este mam nove krasne vazy, kedze vyzdobu si definitivne riesim sama, samozrejme navleky na stolicky si poziciam zo salonu, alebo si ich usijem?? :-D uz aby som zacala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 no mam taky pocit ze sme tu ostali my dve....:)......ale tak my dve si pokecame nie :D......ja uz ani neivem co uz mam a co nemam......a nemas foto tych vaziciek?
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin inak som si myslela, ze mi odpises len Ty, co mi samozrejme nevadi, lebo mas pravdu, ze my si pokecame :-), fotky vaziciek nemam originalne, iba ked ich ja odfotim, ale to sa mi teraz nechce robit, pretoze buduci rok, ked toho bude viacej tak si urobim albumik ako Ty, ze "co uz mame" a potom tam dam vsetky veci :-). Inak si si nasla ten link, co som Ti dala s tymi postavickami?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby...aj my sme si predbezne vybrali 4.8.12 bol to moj napad...teda uvidime ci bude bojnicky zamok vtedy volny, v co dufam....a zajednane este nemame skoro nic, kedze sme obaja v londyne :-( no uz cez vikend idem pokukat casopisy, vybrat si nejake salony a zajednat si skusanie...kde budete mat svadby baby?
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 ano, ano, kukala som :)))...a som zvedava teda na ten albumik :).... @jinx23 vitaj medzi nami.....my budeme mat normalne svadbu v Ziline na Radnici a potom hostina bude v tanecnej sale plesinger tu v Ziline.
Odpovedať
taaakze ja nakoniec mizim z tejto temy :-N :-D termin prehodeny na piatok tak,ako sme chceli..jupiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teuflerin a kvety ides kde riesit? a ozaj budes mat aj druzicky v rovnakych satach ci nie? kostol nebudes mat?
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi tak sa drzte teda a vela zdaru :) @jinx23 ja druzicky nebudem mat...pretoze moja sestra bude svedkyna a aj nieco ako druziacka....a nebudem ich trepat do rovnakych siat a podobne, na tom si nepotrpim :)...a nechcem do toho tolko penazi vrazat.....kvety budem riesit april maj cca, druh uz mame vybrany, len s niecim skombinovat podla kytice......nejake doplnky a tak to budem riesit cez maminu znamu a inak si poriesim cez velkoobchod s kvetmi aj kyticu a tak....
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin.... cez ktory velkoobchod budes mat tie kvety, teda ak to nie je tajne :-) alebo poradit nejake dobre kvetinarstva v ZA ci okoli....kedze sme v Londyne, dost tazko sa to takto na dialku organizuje a kazda pomoc je mi dobra :)
Odpovedať
@teuflerin dakujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby boli ste uz spisat ziadost o uzavretie manzelstva???
Odpovedať
Profilova fotka
@jinx23 aj ja by som chcela typ na velkoobchod v okoli ZA :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi no ja idem v januari, kedze tety nemali este moznost v septembri vydavat ziadosti na dalsi rok :)))) tak uz sa neviem dockat kedy bude tretieho a pofrcim na urad :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@jinx23 @lillinka01 budem to mat cez Floru....teda zatial to tak vyzra..je to v Ziline dole na Kamennej ulici :)
Odpovedať
@teuflerin ja ze ti povedala,ze nema kalendar na dalsi rok :-D uz aj to som zazila.. no ja som sa pytala len preto,ze ci len ja sa s tym neponahlam :-) ale my tiez pojdeme asi v januari, bo my ked mame cirkevny sobas,tak nam este treba kopec dalsich veci potom ...
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi no jasne, ja chcem ist hlavne kvoli hodine na upresnenie, lebo chcem si dat do vyroby oznamka v praci a tak :))))
Odpovedať
@teuflerin aha.. tak to my uz hodinu mame.. bo nam daval termin farsky urad.. resp. v ramci dobrych vztahov s dekanom som mu dala na vyber,ze teda ked nam uz povolil tu svadbu v piatok :-D
Odpovedať
@teuflerin a ja si tiez uz potom budem oznamka robit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi no ja mam na urade zapisany datum po znamosti, a vraj aj hodinu, ale mam si ju ist hned v january potvrdit, tak este som nechela riesit oznamenia....inak oznamka uz mame vybrane, aj vsetko este si tam musime vybrat text vtipny a vystizny, hlavne kratky veticku lenjednu a daju sa do tlace :))) kedy ich budes rozdavat?
Odpovedať
@teuflerin asi tyzden pred svadbou? :-N :-D neviem.. ale asi tak nejak.. len ich chcem uz mat doma a mat odciarknutu dalsiu polozku zo zoznamu "svadba" :-) som videla,ze obrucky uz tiez mate? sikovna .. :-) my sme konecne tiez vybrali,tak hadam v januari objedname..
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi no hej poriesene obrucky som velmi rada..ako ja ich dam poniektorym aj skor, lebo mame taky ten dovolenkovy termin takze to bude lepsie pre mna :)) aby mi niekto nepvoedal ze mame zajednanu dovcu neprideme :D
Odpovedať
@teuflerin tak s tym si ja hlavu nerobim,kedze my chceme svadbu o dvoch svedkoch, toto ma nastastie netrapi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi no tak to mas fajn...ale tak ja z mojej strany budem mat cca 27 ludi..takze tiez to neni tak vela..ale tak cahpes :)
Odpovedať
@teuflerin chapem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi :) rob si srandau...ja vsade pouzivam chapem :Dchapes, chapeme :D aj doma sa mi smeju :D
Odpovedať
@teuflerin :-D nerobiiiim.. je to mile nahodou... len sa nepomyl pri sobasi a miesto ano, nepovedz: ano, chapem :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi no, to hej to by bol trapas riadny teda :) a co inak uz mate vsetko hotove?vybavene?zajednane?
Odpovedať
@teuflerin ale coby sme mali.. pomaly kupujeme take najnakladnejsie veci.. a skrtame zo zoznamu, ale aj tak urcite daco zabudnem :-D a musim sa rozlucit,lebo utekam piect este.. tak zatim..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?