Svadba 4.8.2012. Kto bude mať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, má niekto z vás spoločný termín s naším, ktorému sa zdala kombinácia čísel 4,8,12 zaujímavá? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 idete do UPC? a satky urcite tie posledne v albume :-), skutocne Ti velmi pristali a su to krasne satky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 a ktore si si teda vybrala? kocky a co mate nove? @kokorunka3
Odpovedať
@kokorunka3 @teuflerin áno, zajtra to začína...predmanželská príprava, už sa obaja tešíme...chcem to mať všetko čím skôr z krku aby sme sa potom nemuseli ponáhľať...a dva dni to trvá, takže super....Vám pošlem ip, ktoré som si vybrala, som zvedavá čo mi poviete...dnes ich idem rezervovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 ok tak posielaj, sme zvedave....a parada teda ze idete na tu predmanzelsku uz teraz.....:))) ja uz sa neivem dockat obrucok, kazdym dnom cakam kedy zavolaju :)))
Odpovedať
my zacneme s predmanzelskou pripravou az po novom roku :) tak som na to straaasne zvedava :)
Odpovedať
@teuflerin vy uz mate obrucky???? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi ahoj, ano...je to maminina znama, a ked sme jej boli ukazat obrazok tak pvoedala ze nam ich hned aj spravi ak chceme, tak by mali v priebehu par dni byt :) vsak to sa nic nestane :)))
Odpovedať
@teuflerin ved ja nic,len ze tak rychlo ;-) my mame vyhliadnute,ale mame stale problem,lebo bud je velky jednemu alebo druhemu :-/ my chceme totiz zase daco speci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi no sa a preco si nedate spravit na mieru?my nemame kupovane a robene strojovo, my sme si nasli dali sme navrh zmerali nam velkosti a spravili nam podla obrazku...a budu proste jedinencne, rucne robene..preto to trva aj tak dlho....:)
Odpovedať
@teuflerin pretoze take ti na mieru nikto nevyrobi..aspon o tom neviem.. ide tu o kov, z ktoreho budu tie prstene..
Odpovedať
Profilova fotka
no ale tak kebyze ides niekde do nejakeho zlatnictva, alebo ku sukromnikovi...tak myslim ze to je jedno ci? ja sa len tak pytam, neivem, ale myslim si.....o aky kov ide?:ked to predavaju v predajniach tak to musia spravit aj normalne ci?
Odpovedať
@teuflerin my chceme prstene z wolframu.. a neviem o nikom,kto by robil prstene z takeho kovu na zakazku...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@katmi aha tak skus hladat dalej....ja viem ze to asi neni take caste, ale tak urcite najdete nieco co Vam bude vyhovovat, alebo vam ich niekto spravi......budem drzat prsty :))))skusim sa spytat aj tej mojej znamej a aj mojej maminy ona ma kadejakych znamych po slovensku tak mozno pomoze :)
Odpovedať
@teuflerin je to velmi tvrdy kov, jeden z najtvrdsich po chirurgickej oceli myslim..tak preto s tym nechce nikto robit,lebo sa s tym tazko pracuje.. ale dakujem..
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi jasne.....:)....a inak co uz mate?na Vas velky den :)
Odpovedať
takze: sala, kostol, dj, kameraman, a fotograf vybavenaaa vec :D saty este vybrate nemam lebo chcem aspon trosku schudnut do siat aby mi ich zbytocne nepresivali zakazdym a obrucky a take veci si nechavame asi na ten marec kedy bude v KE svadobny veltrh a tam mi poradila kamoska ze sa daju zohnat uplne vsetko co potrebujete na svadbu oznamenia pohare vyzdoba atd. za celkom slusne ceny lebo kazdy stanok sa obehuju dat co najlacnejsie a okrem toho je tam tombola ze moezte vyhrat svadobne saty za neviem kolko eura takze asi to necham az na marec ...zatial si vyberam pesnicky na svadobne video a rozmyslam o piesni na nas prvy manzelsky tanec :D a co sa tyka kolacov a tort to este asi fakt neriesim len si pozeram na nete fotky ako by mohla vyzerat :D
Odpovedať
@teuflerin my budeme mat malicku svadbu..chvalabohu :-D a sa s tym nejak moc neponahlame..sa mi to zda strasne vsetko skoro,ci??? =-) :-N ja neviem..podla mna staci kludne,ked zacneme od takeho januara/februara pomalicky zhanat veci... aj ked ja by som si mala ist po saty koncom novembra :-D lebo ja mam tiez speci saty, a nie klasicke nevestovske ,cize som si ich kupila... takze zatial sme boli len na fare zahlasit si termin.. na urad po ziadost o uzavretie manzelstva chcem draheho nahnat mozno jak bude mat dovolenku v decembri.. len neviem,ci tam nebudu mat tety zas nejake divoke strankove hodiny,ked bude pred sviatkami...no ved uvidime..
Odpovedať
@ahapo nevies presne datum,kedy je v KE ten svadobny veltrh??? inak som myslela,ze byva len v BA...
Odpovedať
@ahapo noooo ja som nasla len tu BA =-) http://www.svadobnyveltrh.sk/veltrh_r...
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi no ja to riesim skorsie kvoli tomu, lebo budem od januara riesit diplomku a sttnice tak aby nebolo potom neskoro....lebo uz teraz mi volali ze treba prist zaplatit zalohu za salu, lebo uz tam maju dalsich zaujemcov..tkaze tak...:) @ahapo keby ten svadobny veltrh nebol tak daleko od nas tak by som tam sla aj kuknut..ale tak co uz....aj BA aj KE su pre nas daleko,...BA by sa kludne dalo este.....ale tak uvidime :)
Odpovedať
hurá, predmanželskú prípravu máme za sebou:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 aka bola? a inak dievcence, co ste uz riesili obrucku, alebo aj ked pojdete, aku sirku si davate? 5 alebo 6 mm??
Odpovedať
@kokorunka3 na začiatku som mala pocit, že čo tam vôbec robíme, farár povedal, že ak mame čo len jednu pochybnosť máme si to rozmyslieť :-) to ma dosť vystrašilo a okrem toho všetci sa tam bozkávali, túlili sa k sebe....niektoré aj tehulky boli :-) asi 50 párov tam bolo ak nie viac...veľa cvičení a komunikácia medzi snúbencami, dosť sme sa toho dozvedeli jeden o druhom. Odporúčam ísť, výborná atmosféra bola :-) Obrúčky sme zatiaľ neriešili, až na svadobnom veľtrhu.
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 super :-) to znie dobre a dakujem za infosky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame tento termin :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja aj ja aj ja budem mať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@matrix87 @mery177 ahojte medzi nami dievcata :-), tak sa nam pochvalte co vsetko mate uz zajednane, vybavene, nakupene....?
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 nič ha ha ha :-D ale všetko premyslené takže ked to začnem vybavovať a obvolávať tak tak za dva tri dni mám takmer všetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mery177 :-D tak sup, sup do obvolavania :-D a za tri dni nam nahlasis, co vsetko mas :-P
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 musím vyčkať až budú love :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?