Svadba 4.8.2012. Kto bude mať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, má niekto z vás spoločný termín s naším, ktorému sa zdala kombinácia čísel 4,8,12 zaujímavá? ;-)
Odpovedať
@ingridka07 dík za radu, musím to ešte celé prepočítať a uvidíme čo povedia rodičia a budúci svokrovci...
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 ja len v dobrom, lebo viem ako to bolo u nas, sice sme mali o 30 ludí menej. Ale uvidis, ludia este ucast mozu aj nepotvrdiť ako to bolo u nas...
Odpovedať
Profilova fotka
@ingridka07 a tie zakusky ste mali uz vsetci spolu aj ty aj manzelik ano?...lebo ja si riesim zakusky sama a moj drahy si riesi sam.....aj torty, my mame spolocnu svadobnu a potom nejake torty budu z kazdeho strany...to je take zlozite s jeho stranou....mame max 50 lud, z mojej strany ratam cca 23 tak neivem kolko mam mat zakuskov aj do vysluzky aby bolo..baby radte?????
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin jasné my sme to nemali rozdelene na strany. Dokopy sa vsetko ratalo, rozdávalo. To budes mat asi taky pocet ako my. U nás sa torty nenosia, takze vsetkých 10 aj s hlavnou sme si vyberali aj financovali my a tie sme krajali do vysluziek spolu k zakuskom. Neobjednávaj vela zákuskov, lebo ich vela ostane a zbytocné peniaze. My sme rozdávali celej nasej bráne susedom aby sme sa toho zbavili :-) Ale zákusky sme mali velke klasicke, nie ziadne minonky, to by sa asi skor rozdalo, resp. dalo viac do vyslužky, lebo su malé. Ale aj tak sme dávali velmi vela do vysluzky. Stací ti 1000 zakuskov aj to bude vela, niektorí ludia este odrieknu ucast, takze nobjednavaj vela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin jaaj zle som ratala ludí, som si myslela ze 73 ale ked mate len 50 ludí staci ti urcite 700 zakuskov kedze dostanete aj torty.
Odpovedať
Profilova fotka
@ingridka07 no ved vrasak prave, ze bude aj leto..treba nam hlavne vela nealka nakupit..pochybujem ze sa nejako extra budu jest zakusky...a este ked sa na svadbe bude aj torta krajat a jest..a poznam celu rodinu tak viem ako to je u nas so sladky.....takze tak...presne ako hovoris..:)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin ved to aj u nas to tak bolo, zakuskov na svadbe sa zjedlo minimum fakt. Ludia skor pili a tancovali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ingridka07 presne to je aj moj nazor..takze tak....a co ste mali ake druhy?ak smiem teda?
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin pozrem v maili a napisem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin čokoládova rolada, punčové rezy, medové rezy, dobošky, spice, punčová kocka, karamelova kocka, orechove zakusky, puky, bratislavske rezy, kiwi zakusok, nanukove rezy, ananasove rezy, nugatove rezy, kavove zrno, jadrrovy rozok, orechovy kosicek, jezky kokosove, bananove striezky. Plus nam este nejake doplnili, ale neviem názvy a suché tie lekvárové pečivo, tam bolo asi 10 druhov.
Odpovedať
Profilova fotka
kks tak to riadne :))) a to ste mali z kazdeho po kolko?no my nebudme mat tolko druhov..uvidime....:)))) @ingridka07
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin juuj moja to ti neviem povedat ale kazdy druh 1 debnička, cca to možno bolo 30 ks z kazdeho druhu. Mnam teraz som pozerala fotky, čo sestra fotila zakusky juuj jak by som si dala :))) Tych suchych kolacikov bolo asi 300 ks to boli v jednej debničke lebo boli malé. A už vies odkial chces zakusky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ved to :))) moja mamina chce piect vies :D...si to sice neviem predstavit ale tak zabijem ju?vraj ma dohodnutu skolku kde bude.....lebo ona takto vypeka vies..tak uvidime co z toho bude :-/ ako jej kolce su naj na svete.....ale neivem no.... @ingridka07
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin tak to je supeeer :) Ved jed jej niekto pomoze a budete mat tolko miesta kam to dať , bude mať čas tak perfektné podla mna :) Este ked vypeká takto , tak aspon mas o starost menej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ingridka07 no sak jasne...ja sa toho len bojim aby neboli stresy ale tak zase bduu domace a bude to lacnejsie urcite a tym ze sa starame len o nasu cast a nemame vela ludi tak to nebude take strasne :))) tak dufam ze to fajn dopadne..nastastie je fajn ze suche mozes dost dopredu robit tak apson cosi :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin no tak ked len pre 23 ludi bude piect, tak pohodaaa :-) Urcite budu perfektné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ingridka07 no o tom ze budu perfektne nepochybujem...len mm okolo toho trochu stresy..ale tak uvidime :) nechame to na nahodu uvidime ako to bude..dufam ze to dobre dopadne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin este sa nestresuuuj , mas 10 mesiacov do svadby, užívaj si pripravy, je to nadherne ale rýchlo to ubehne aj svadba, mne je stale smutno :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@ingridka07 no jasnae to je cista pravda......ja sedim v skole akurat.....takze tak...ale hlavu mam stale uplne inde..tak to je take no...ale stale by som len planovala, no mijim tempo by som sa mola vydavat o mesiac :D
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin v školee teraz??? to aj v nedelu chodia externisti, či ?
Odpovedať
Profilova fotka
@ingridka07 no som tu od piatku od tretej a dnes osm tu do pol stvrtej...presne tak..aj v nedelu :((( akurat mame hospodarsku diplomaciu a diplomaticky protokol :( a chystame sa prezentovat....uz mam stresy, nemam rada prezentovanie pred salou :///
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin fuhato som este nepocula, ze v nedelu skola. Tak drzim palce, ja prezentujem v utorok ale nas nie je vela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nas je 85...ja som inak nervozna..nemam to rada :(((( @ingridka07
Odpovedať
baby, inak chcem ešte dodať, že pred dvomi rokmi sa mi ženil brat a mali sme plnú obývačku koláčov, ktoré sme museli baliť do výslužiek. Bolo to dosť stresujúce, lebo sme to s mamou a tetou nestíhali, preto som sa rozhodla,že na svojej svadbe si koláče dám rovno zabaliť do výslužiek po 15-20 koláčov aby som predišla stresu z balenia a roztopeniu kedže v auguste možno bude dosť teplo...
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 tak to je super napad. Ja som banovala, ze som v cukrarni nedala urobit vyslužky. Bolo to hrozné mali sme teplo, nam sa vsetky nepomestili tam kde bola svadba, v piatok sme nestihali rozdat vysluzky, tak v nedelu sme to robili. NO otras, otras. urcite si to dat bud skor , alebo roznos v piatok.
Odpovedať
včera mi konečne došli svadobné poháre, sú presne také ako som si predstavovala a vyšli ma iba 38 eur....foto v albume :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky...tak ja idem vysluzky riesit tak, ze ich rozdame uz v utorok......kedze si ideme piect sami, tak suche uz budu davno a kremove spravime na dva razy tak to chce mamina..tkaze tak......rozvezieme ich pekne v utorok a potom bude klud a ostatok dorobime neskor a vieme to tam dat pekne v piatok do chladnicky tkaze bude klud...dufam :))) a mam saty, ja mam saty...moje krasne, vysnivane foto je v albume:)))) @mici2 su pekne moja....:))))
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata :-), tak mam dva nove ulovky z bazaru: stojan na cupcakes tortu a cokoladovu fontanu :-D. Ako sa to pekne zbiera :-). A este buduca svokra s buducou svagrinkou nam napecu kolace, ktore sa po ceste neroztopia a my objedname iba take plnkove kolace, ktore by dlhu cestu nezvladli, co je super, lebo su to usetrene peniazky, juchuuu :-D. A Vy co mate nove??? @teuflerin inak Ty tymto stylom nebudes mat v marci uz co robit, pretoze uz budes mat vsetko zariadene a kupene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 tak to mas super....my nemae nove nic....akurat tie saty :))) ahej mas pravdu, ale tak ono to prislo akosi samo vsetko :)))
Odpovedať
my ideme na predmanželskú prípravu, ktorá trvá 2 dni...už sa teším na sobotu,som zvedavá aké to bude:-) inak teraz v piatok si idem rezervovať šatičky :-D konečne som sa rozhodla...veru ťažké rozhodovanie, ale dávam na svoj prvý pocit a dojem, dufam, že sú tie správne...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?