Svadba 4.8.2012. Kto bude mať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, má niekto z vás spoločný termín s naším, ktorému sa zdala kombinácia čísel 4,8,12 zaujímavá? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby...tak ako?....som rada ze sa trosku rozrastame.....my sme dnes boli u zlatnicky..kolko Vas vychadzaju obrucky?tie co uz mate vybrate?ak sa smiem spytat? @mici2 @kokorunka3 @lulukya1 @mici2 @luciabc @janka3112 @timeab
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin my sme boli minuly tyzden mrknut a tie co nam pacili boli za 450 e, ale to bolo len jedno zlatnictvo, rozmyslame ze sapojdeme pozriet na UA, uvidime, tazko porovnavat zatial, pockame do noveho roku a potom az budeme riesit obrucky
Odpovedať
Profilova fotka
@timeab my sme si uz dali robit...mame uplne jednoduche..ale hadam nevyjdu velmi moc :( fuu lebo ma porazi :D
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin aj my chceme jednoduche pre pripad ze by ich trebalo v buducnosti zmensit, pripadne zväcsit, a kolko priblizne stoja vase?
Odpovedať
Profilova fotka
@timeab no zatim povedla aze 100€ za robotu plus za zlato ale ze rata ze 10g za jednu asi alebo dokopy ja sa ado toho nevyznam...:D.....tak uvidime kolko to vyjde ale neratame vela max 300 eciek..takze dufam ze ok :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin no neviem neviem, lebo ked aj pozres na nete tak cca 40/gram, ale ak vas vydu do 300€, tak daj potom kontakt
Odpovedať
@teuflerin @timeab pravdu povediac obrúčky budem riešiť až na svadobnom veľtrhu (február v ba), kde mi dajú aj 30% zľavu...bola som pred rokom s kámoškou a tá objednávala až tam...krásne a za super cenu
Odpovedať
Profilova fotka
@timeab no tak dufam, ze to bude za dobru cenu...uvidime....zlato islo strasne hore..takze tak :(((
Odpovedať
moja predstava je biele zlato, hladké, matné, bez kamienkov a vo vnútri dátum svadby...niečo tenšie, nechcem hrubé obrúčky...úplne jednoduché...no uvidíme čo bude na výber :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak akurat som volala so zlatnickov....vcera sme tam teda zaniesli obrazok obruciek, odmerala nam velkosti...popisala co tam chceme....a dala nam 100€ + zlato......ratala desat gramov ze bude treba.....a povedala mi dnes ze nech ratam maximalne do 400€...ale takje pravda ze to je znama..takze tak....ale som rada.... @mici2 no mame asi rovnaky vkus :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin to je dobra cena :)
Odpovedať
Profilova fotka
@timeab no aj ja som spokojna :)))
Odpovedať
Článok sa načítava...
@teuflerin mohla by si mi poslať foto obrúčiek z obrázku? som zvedavá :-)díík
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 myslis moje foto co som dala robit? ci nejake co mama v albume?..ale asi moje ze :D..sorry, nepali mi to...v praci :PPPPP.....
Odpovedať
@teuflerin foto podľa ktorého ste si dali vyrobiť obrúčky, rada by som ho videla...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 ok...poslem ti ale vecer..lebo teraz osm v praci a mam doma v notasi obrazok :) ok?
Odpovedať
@teuflerin jj, diky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyyy...tak vcera sa to rozbehlo asi samo :)))...zrazu mame od vcera DJ, kameramana aj fotografku :)))....a dokonca som si pisala uz aj s kadernickou a kozmetickou :)))to su kamaratky a akosi to prislo samo :))) Strasne som rada....:)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin pekne :-D , sak sa mozes vydavat aj o tyzden ;-) a inak mozem tiez poprosit o obrazok obruciek, ktore ste si dali robit, aj ja som zvedava, dakujem :-)
Odpovedať
No kocky a teraz mi povedzte , ze kde sa zmesti 130 ludi?
Odpovedať
dnes som konečne vybavila kameramana:-) myslím, že už mám všetko...dekoračná firma tiež včera súhlasila...červený kroj ešte bude treba vybaviť a pre ženícha tiež....nemáte nejakú dobrú kozmetičku niekde okolie PO alebo SB?
Odpovedať
Profilova fotka
@laurin podla toho odkial si :D @kokorunka3 napis mi mail psl a poslem :) baby dnes mi jedna kocka maluje uz aj svadobne pohare :)) ako sa ja tesim :)
Odpovedať
@teuflerin šikulka, ja som dnes objednala zasa tie moje:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 a ake si objednala..mas niekedkde foto?
Odpovedať
@teuflerin pozri v albume tie prvé biele s kvietočkami:-) aj na oznámení budú mini kvietočky, takže to bude pasovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 no my mame take vtipne oznamko takze mame aj taky ist ypohar :))) idem kuk....
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata mame zajednany termin na fare, na tretiu :-)), bude okolo toho vela papierovaciek, pretoze sa berieme vo farnosti, kde ani jeden nepatrime :-), momentalne zijeme vo farnosti kde sme ani jeden nepatrili :-) a v minulosti sme obaja patrili do inej farnosti :-) a zo vsetkych tychto farnosti musime priniest dajaky papier do farnosti kde sa chceme brat :-D, no neznie to lakavo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 hhe...tak toto bolo dobre napisane..ale vieme co myslite...musite doniest obaja povolenie z farnosti kam patrite na sobas vo farnosti kam nepatrite :D ja som tomu dala uz totalne co :D ale to je super...aj ja by osm uz chcela mat konkretnu hodinu aby osm si mohla oznamka uz uiplne doladit :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin presne tak, ale musime doniest este potvrdene krsne listy z farnosti kam sme patrili do farnosti kde bude sobas :-D, este aj pripravu budeme mat inde a aj odtial treba potvrdenie :-D, to bude papierov, juchuuu :-D. Ale som rada, ze na to potvrdili a este ten email od farara bol taky v pohode, tak dufam, ze aj nazivo bude taky, lebo ked tu citam niekto fora o fararoch, tak sa aj bojiiim :-|, lebo niektori vedia pekne zneprijemnit zivot :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 no jasne mate vobec fajn ze Vam to dovolil farar z vasej starej farnosti...my sme si dali termin na radnici lebo mame strasne blbeho farara, ktori nezosobasi lebo nemame birmovku a take tie blbosti ale potvrdenie na sobas inde nam neda...no tak kasleme nanho.,.bude nas sobasit tatikov kamos co je poslanec mesta :D Vam drzm palce teda :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?