Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
no teeeeda..ja si ani nestupam velmi,ja mam vysku 177 cm ;-) no nejako to hadam zvladneme,mne poradila tetuska zo salonu aby som si vyskusala nejkay najnovsi model EDELAIDE a sadol mi uplne perfektne,pekne mi vytvaroval postavu a opticky ma zuzil asi o 5 kg :-D fakt,a to som sa bala aby som nebola ako hurka,ale som sa normalne sama sebe velmi v nich pacila !
Odpovedať
aj ja som stastna, ze v Domingu vyzeram stihlo.. maju dobre tvarovany korzet, takze urobi stihly pas. tiez som sa bala, ze budem vyzerat ako hurka, ale Domingo je naozaj o.k. ale aj tak to chce zhodit tych 5 kg... :-(
Odpovedať
Presne,ja som uz zahajila protestnu akci, stym chudnutim...v zimesom trosku pribrala na bruchu,tak tych 5 kg chcem schudnut...saa aj lepsie potom citim,nic mui nevytrca,a lepsie to vyzera...uz sa doma aj lopotim s brusakmi,a jem ovocie a zeleninku,no tazko saodolava dobrotam a po zuime kedy som papala vsetko na co som mala chut,joooj,krute,no akopovedala luko,pre krasu sa musi trpiet,aozi petocka davs si robit nechty? ja stale neviem...moje take pekne nikdzy nebudu a cvhcekla som mat francuzku manikuru...
Odpovedať
broskynka s nechtami to bude tazke.. nikdy som nemala nejake krasne nechty ani som si ich nejako specialne nepestovala.. teda okrem pravidelneho zastrihavania a spevnujuceho laku.. rozmyslala som, ze sa pojdem teraz v predstihu poradit do nejakeho salonu ako mam postupovat, ked si chcem dat na svadbu vykuzlit nieco z vlastnych nechtov, lebo gelove alebo nieco podobne nechcem :-(
Odpovedať
no toasi ani ja...a nechecm abz moje byzerali nejko velmi umelo :-S No ja som mavala aj dlhsie a ked siom sa velmi snazilatak boli aj pekne,ale teraz som ich osmikala a su malicke,chcem nech pekne vyrastu apravidelne ich formujemdo rovneho tvaru,ale do august aje este veeelmi daleko....mozno si ani endam robit nic,len si ich sama pekne nalakujem a ake velke narastu take budu...
Odpovedať
ja ucesy mam v albume, takze bud uces. 1, uces 2. alebo uces 3. ale najpravdepodobnejsie to bude ten s drdolom a ofinkou nastrapato...uvidime :-D
Odpovedať
petocka / broskynka23 ak mozem, zapojim sa do vasej debaty...ak nechcete gelove nechty a pod, ja som to riesila umelymi aj ked som sla niekde na ples..v drogerke sa daju kupit uz s franc. manikurou, a tam sa da kupit aj celkom slusne lepidlo alebo ist k enjakej manikerke a kupit si lepidlo od nej..a mate to ;-) vsetci sa ma pytali co robim ze mam take krasne pevne nechty :-D dost nechapali ked som vravela ze su umele :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som gelove mala, su krasne, ale bhohuzial mne sa v priebehu mesiaca najskor odlomil jeden, potom druhy, dala som si ich spravit a zas...ja som skratka nessika v tomto (boli kvalitne, draheho asistentka si nechava u nej robit gelove uz dva roky a sadi v nich aj kvety)....takze ja asi len nejaku francuzsku...ale sama preboha nie, to by dopadlo :-D
Odpovedať
ajty dakujem za typ ;-) no uvidim, co sa mi podari z tych mojich nadhernych nechtov urobit :-) luko: presne toho sa pri gelovych nechtoch bojim.. kazdy den pouzivam notebook a kedze ma uplne plochu klavesnicu bojim sa ze si ich poskodim, pripadne ma budu boliet ruky z neprirodzenej polohy, ako sa budem snazit tukat :-N
Odpovedať
ahojte, ked sa mi podari, nechtiky si nalepim a dam foto do albumu aby ste videli.... :-) tak a uz mame aj fotografa...som si nemyslela ze sa k nemu niekedy vobec prepracujem. :-D Hovori vam nieco meno Daniel Hubinsky? setrim kde sa da, ale fotografa som vyberala podla foto nie ceny a kedze neplanujeme kameru tak nech fotky stoja za to, nie?;-) a inak podla coho ste si vyberali DJ? ja mam super kapelu, lenze kedze mame miesto kde hudba nevojde, hladam DJ ale podla coho si ho vyberiem neviem. Tym ze nie som doma tak je to tazke, nemam nejako sancu si ho ist niekde pozriet...mate radu na co si mam dat pozor? Dik:-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute nevesticky, pripajam sa k 30.8. Poctivo tu vsetko sledujem. Mi mame zajednanu zatial len salu. Dnes si idem skusat saty, dufam, ze to dobre dopadne. Je to moja prva skuska. Tak drzte palce :-)
Odpovedať
to: barborapol vitaj medzi nami:-) :-) daj potom info ako dopadla skuska a foto do albumu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute caute :-)
Odpovedať
barborapol: drzim palce na skusanie, nech si vyberies nejake kraaaaaaaasne saticky ;-) ajty: my sme mali na nasho DJa podmienku, ze nechceme aby hral vselijake hyper super mega mixy, ale viac originalnych skladieb z roznych obdobi. Vraj ma discografiu od 50tych rokov do sucasnosti, takze predbezne sme spokojni... dufam, ze na svadbe to dopadne dobre :-) teda osobne nemam nejake vazne vyhrady voci Senzusu prip. inym svadobnym odrhovackam :-D da sa na to v pohode zabavit, ale nechcem zazit to, ze to bude hrat cely vecer, ako sa nam uz na jednej svadbe stalo.. vsetkeho vela skodi :-|
Odpovedať
Ahojky nevesticky, pridavam sa k terminu 30.08.2008. Uz mame vybavenu salu, fotografa, kameramana, DJ, navleky na stolicky, kostol, takze uz vieme aj hodinu svadba bude o 16-tej. teraz vyberame auto bud to bude mercedes alebo jeep ... samozrejme nesmiem zabudnut moja zlata maminka nam kupila podbradnicky :-) ...bola som na vystave, vyskusala nejake saty, ale zatial ziadne neboli tie prave, kedze sme tam vyhrali 50% zlavu na pozicanie siat a obleku zo salonu Diamond tak sa tam v sobotu vyberieme, dufam, ze budu mat aj nieco na mna :-)
Odpovedať
ahoj akire :-) pls. daj tip na podbradnicky.. ja ich uz dlhsie marne zhanam, ale tie, na ktore som natrafila sa mi zas nepacili... nevies, kde by som mohla zohnat nejake pekne, aby boli jemne farebne ladene?? ;-)
Odpovedať
aj ja by som bola povdačná za tip na podbradníčky :-)
Odpovedať
ahojte babenky.... No ja sa hlasim,a tesim sa prevelmi lebo uz mam satocky...a neviem sa na foto vynadivat,stale sa obzeram a tesim sa ako male deco...Ozi co sa tyka tych nechtov,ja si ich asi necham narast svoje prirodzene pokial pojdu a necham si ich od sestry pekne nalakovat francuzkou manikurou a pridame tam aj tie jemne biele kvetinkove vzory,predavaju to aj v drogerkach,kamaratka to mala na nechtoch na svadbe a mala ich prenadherne... A ozi aj ja by som bola povdacna za tip na podbradnicky...ja som zatial videla len vo svadobke,ale nie podla mojich predstav.A baby navleky na stolicky ste kde splasili? Ja co pocuvam tie ceny za pozicanie...no hroza :-( Ved to vychadza 65s sk za kus :-o a na 50 ludi...ved to je preboha aj 3500sk!!! :-o
Odpovedať
broskynka daj foto ;-)
Odpovedať
jooj petocka,keby ja mala..ja to mam len v mobile,nam vo svadobke nedovolili nic fotit,inak tetuska bola skvela,tie saty mi vlastne vybrala ona...a mne sadli ako uliate...a brala som ich bez mihnutia oka...ale zatial vam nemozem dat nic...bo nemam :-(
Odpovedať
nic si z toho nerob.. ani ja nemam svoje foto zo skusania. teda mam ale nemam na nom odfotenu hlavu, pretoze sestre sa akurat vybijala baterka vo fotaku, tak len cvakala a dopadlo to tak.. ]-( hlavna vec, ze mam milion fotiek v satach, ktore som si nevybrala :-S
Odpovedať
no ved nic sa nedeje,len som si myslela ze kolko budem mat fotiek zo skusania,ale ono to ubehlo jednak dost rychlo,kedze sme vyberali saty aj so sestrou,ta sa vydava v juni ;-) A navyse vravim nemohli sme nejak extra vymyslat s fotenim...skoda ,no ale hlavna vec ze su uz vybrate,ja som ani nechcela nejak dlho otalat a skusat milion siat,lebo potom sa neviem rozhodnut a je to horsie :-|
Odpovedať
ahojte, mame tieto podbradnicky http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... navleky su za 60Sk/ks vratane masli a asi od nich zoberieme aj nejake baloniky :-)
Odpovedať
akire tie su naaaaaaaadherne x-) presne taketo som si predstavovala.. nevies pls. kde by sme take mohli zohnat? pozerala som si fotky v tvojom pripravnom albume a asi mam presne taky isty vkus ako ty, pretoze vsetky veci sa mi strasne pacili.. tak drzim palce pri pripravach ;-)
Odpovedať
broskynka, navleky som videla aj drahsie,t akze 65 sk je v poho cena, my budeme mat z BA, ak sa dohodneme, tak tusim za 60 sk, pre 60 ludi,ja som ss cenou zmierenena, lebo ich chcem za kazdu cenu :-) akire podbradnicky su krasne :-)
Odpovedať
a kde presnejšie sa da kupiť ten podbradníček? :-) je krásny a aj tie návleky tako čosi chcem aj ja dneska si ich idem akurát vyberať aku farbu a tiež či na celú stoličku alebo len na operadlo
Odpovedať
kupila som ich cez net asi tak pred pol rokom na www.kseft.sk navleky som povodne chcela len na operadlo ale ked som uvidela v akom stave su stolicky v nasej sale, tak si radsej priplatim aj ked mojmu drahemu sa vidi ze to trosku prehanam
Odpovedať
ahoj akire :-) vdaka za tip.. a co sa tyka potahova na stolicky, tak chvalabohu mame velmi pekne - bezovou kozou potiahnute stolicky, takze sme sa rozhodli navleky na ne nedavat. aj v hoteli nam potvrdili, ze zatial tam bola len jedna hostina s navlekmi, pretoze vsetkym sa tie stolicky pacili.. ale zas ked stolicky nie su nove alebo pekne, tak nie je o com, to by som sa 100% rozhodla pre navleky.
Odpovedať
ja som nasu salu videla vyzdobenu bez navlekov a vobec ma to neohurilo, takze my navleky snad ano x-)
Odpovedať
a videli ste niekde pekne stolicky, kde by bola len maska na nich..bez navlekov?..su modro chromove a vyzdoba bude mohra, podnosy chromove tak by sa to hodilo len to chcem trosku skraslit maslou :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?