Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
no ten co som si skusala stoji 5 tis ]-( takze bud iny, alebo si ho kupit od jednej kocky, co ho ma, svadbu ma v maji, ak ho teda bude predavat, lebo neviem si predstavit iny, tento bol uchvatny...no teraz mama pauzu lebo zariadujeme byt, tak asi v marci sa zacnem po tom obzerat. ja uces chcem hladky, vzadu drdol :-)
Odpovedať
to bude kraasne :-) ja chcem tiez nieco jedoduche. ale ja mam dlhsie tmave vlasy, takze asi to bude nieco polorozpustene s par vlasenkami od catyky :-)
Odpovedať
ja asi zvolim aj pricesok, lebo neviem ako mi stihnut dorast vlasy, teda priblizne viem, no tiez budem vymyslat..... x-)
Odpovedať
mne rastu vlasy strasne rychlo, takze to mam v pohode. ale sa o ne budem musiet zacat lepsie starat =-)
Odpovedať
no, starostlivosti nikdy nie je dost :-D joj, uz ma drahy potrebuje :-D dobru nocku ;-)
Odpovedať
ahooooj :-)
Odpovedať
ahojte čo už máte vybavené? lebo ja v podstate nič ;-(
Odpovedať
hmmm asi tu nikto nie ste ;-(
Odpovedať
durni, viac sme v auguste 2008 ;-) ja mam fotografa, kameru, skupinu, salu a saty :-) ale neboj, beho dvoch tyzdnov som vsetko vymeilovala a vytelefonovala, len ti velmi neviem odporucit, kedze mame rovnaky termin a moje kontakty su uz zabukovane :-. ale neboj, vsetko vcas vybavis ;-)
Odpovedať
no tak to dúfam lebo ked som si pozrela že už máte všetk vybavená tak som myslela že ma asi trafí ;-( tak som to hned zvestovala drahému a musíme sa nejako rozhýbať keby nám už aspon potvrdil termín ten farár aby sme sa pohli som bola natešená že sme mali aspon obrúčky ale s toho padlo pri velkej "ochote" nám vyhovieť ked som chcela zmeniť moju obrúčku lebo vypadala inak ako môjho drahého ale našťastie sme sa nejako vyhádali a radšej to zrušili ale to bolo jediné čo sme mali zajednané inak nemôžete mi niekto poradiť kde sa dajú kúpiť nejaké pekné obrúčky? mne zatial všetky prisli na jedno kopyto =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babenky, tak sa pridavam k vam z vychodu... Aj ja mam svadbu 30.08. No a vybavene mame asi tak ako luko: sala, hudba, kameraman, fotograf, saty zajednane, kupene svadobne topanky, bizuterka, topanky po polnoci... objednany termin na kolace a svadobne auto - veteran. Ku knazovi chodime uz od augusta, kedze moj drahy nema ani krst. Ale uz sa to pohlo a obrad mame na 16,00 v historickom kostole v Spisskej Sobote. Objednali mse si pohare, este svadobnu knihu. O vyzdobu saly, kostola, auta, pierka pre hosti, pre nas podbradniky, kyticky pre mamky, kyticu pre mna a pierko pre zenicha sa postara moja kamoska, ktora robi svadby na kluc. Kupili sme uz nejaky alkohol, kedze robim v hoteli, dalo sa to lacnejsie cez nasich dodavatelov. :-) tak asi tolko.
Odpovedať
durni, obrucky budeme davat v BA, takze tam u nas netusim kde. My dalsie veci budeme vybavovat az v aprili, maji, terazs a mi fakt nechce a tie drobnosti sa daju vybavit velmi rychlo ;-) dnes nam dovezu obyvaciu stenu a kniznicu, takze v sucastnosti sa viac zameriavame na byt :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to hej ja by som sa tiež radšej zamieravala na niečo iné ale ked čítam kolko toho všetky už máte tak začínam byť poriadne nervózna kedy si to všetko vybavím ja ;-(
Odpovedať
durno vsak najdolezitejsia je sala, termin, potom hudba, kamera a foto a ostatne uz je v poho :-)
Odpovedať
ahojte babkz... tak sa opat po dlhsej dobe hlasim.No ja som sa uz skudnila,lebo uz sa to podoba na to,zebudeme mat 30.8. svadbu...tiez som bola zufalo zufala,ked som v januari zistila ze polovica veci nam nesedi,lebo bola obsadena sala,potom farar bol obsadeny...no hroza. Ale teraz som taka stastna a spokojna ze uz mame to, co mame,a teeeda - termin,salu,kostol,kameru,fotografa,hudbu,starejsieho,obrucky - nenormalne sa z nich tesim a stale obzeram :)dali sme si robit aj pohare,ale este nedosli,a viete co som dostala od kamosiek na narodky??? Pohare....vybrusene,pekne...No skoro ma porazilo ked som ich zbadala,co budeme robit so styrmi poharmi :))) No a dnes om si zajednala satyyyy :-) Su prenadherne ! Ozi baby kolko ste dali za pozicanie? Ja 7 850sk. Ale nelutujem...som etse z toho taka rozjarena,hrozne sa tesim.Dali mi ako darcek aj podvazok. Uz som si pomaly zacala vyrabat aj menovky na stoly a mame uz flase na vysluzky a samolepiaci papioer kde bude potlacena nasa spolocna fotografia...to sa bude este len chzstat.No a ozi mam euz zajednanu aj torticku a kolaciky,mnamky...No a uz ma ani nenapada co dalej...Budem sa hlasit.... Tak prijemne a bezstresove pripravy nevesticky,papa
Odpovedať
orinka • Dnes o 19:39 Len sa chcem s vami podeliť o radosť.... 30. augusta sa vydávam a straaaaaašne sa teším
Odpovedať
borskynka, na nepytaj, zatial som dala 5 tis. a doplatok je 10tis....no Blava je blava ]-( tak troska popis tie svoje krasne satky, ked nemas albumik ;-) orinka, super, tesime sa s tebou :-)
Odpovedať
durni: v pohode, my tiez nemame este nic...a dokonca ani isty pocet ludi :-D miesto sme mali ale nam ho zrusili..no co ti poviem..mam zajdnaneho fotografa aj to len predbezne mailom...a v piatok ideme na matriku...tetuska mi nechcela rezervovat termin vraj az ked donesieme ziadost ale my sme v Blave a ist na vychod nie je len tak...tak snad tento tyzden to uz zmakneme, lebo tetuska v Betliarskom kastiely nam termin30.8 o 17:00 drzi... ;-) dufam ;-)
Odpovedať
Luko.... No su kraaaasne...ja sa budem snazit draheho nahovorit na fotky do albumu,ale zial vo svadobke kde sme boli sme nemohli nic fotit ]-( No hore su hole ramena,potom su flitrovane na prsiach,vzadu snurovacka,ked ma v nich stiahli som bola ako hurka :-D ale ze to sa da povolit.Dalej na pase pekne zuzene,zboku take flitriky znova a odtial idu take mierne volaniky...vzadu vlecka,a su v tvare V hladke,satenove,pod nimi spodnica s kruhom...Inak neviem cimi ten kruh nebude zavadzat,ty mas s nim? Ale bez neho by to asi nebolo ono,nedrzali by pekne tie saty.Inak som im strasne rada,lebo mipekne zuzili postavu,ani som neverila ze som to ja taka chuducka,pekne vytvarovali prsia,zuzili boky...No proste suuuper :-)
Odpovedať
broskynka...no urcite su krasne podla popisu, ak najdes podobne, tak hod do albumiku ;-) ja mam bez kruhov, ale ams pravdu, saty s kruhmi by bez nich boli o nicom, takze si ich pekne nechaj ;-) vraj si to neiktroe nevesty na tancovacku davaju dole...ale myslim, ze to nie je nutne :-)
Odpovedať
ahojte ;-) ja sa trochu obavam toho, ako budem v satach chodit.. nieto este tancovat. :-S skusala som vela typov siat, ale vo vsetkych som bola strasne tarbava, tak dufam, ze sa to zlepsi :-|
Odpovedať
peti, neboj, budes trsat o 106 ;-) :-D
Odpovedať
no neviem.. uvidim, ci sa v tom naucim chodit :-D
Odpovedať
pre krasu vsetko petocka.....bola u mna kamoska co v UT rodi a ked ona s tym bursinom zvladala chodit, tak pocuvaj svadobne saty su lavou zadnou :-D
Odpovedať
no ved luko.. ked pre tu krasu sa musi tolko trpiet :-) tu tvoju kamosku fakt obdivujem.. ;-)
Odpovedať
ja ju tiez ;-) a keby len pre krasu, ked som ju videla celu opuchnutu tak rozmyslam, ze preco je zivot taky nespravodlivy :-D ja som zas zvedava ako s vleckou...ale vsak ju vypnem, tak snad to bude ok
Odpovedať
no ved prave babenky...ja som v tych mojich ledva presla k zrkadlu ked som si ich skusala,to bude este zabava ako s av nich bude chodit,a este v topankach! Sice mam na nizuckom opatku,ale aj tak. Budem trenovat den predsvadbou ako v nich chodit a zvrtat sa v satockach tak aby somv nich celu noc prezzzzzila :-D
Odpovedať
broskynka ja to tiez planujem :-D ked som si skusala saty, tak jedny mi boli dlhe a tak som si ich pristupila, ze som sa skoro strepala :-N
Odpovedať
nopresne....a mne sa akosi aj ta sukna zle chytalado ruk,tak sa smykala,a ona - ta tetuska mi vravela,ze to si musim pekne tu suknicku zakazdym zvihnut ked budem mat stupit na schod,alebotak....no neviem neviem...bude to zaujimave...ja myslela ze to len ja som taka tarbava...a ja som este taka vysoka,ze som si v tych satach pripadala straaasne velka :-D
Odpovedať
ja mam +/- 170 cm takze mam stastie a vacsinu siat mi netreba skracovat ani spustat, ale stale mam pocit, ze si po nich stupam, aj ked ma presviedcali, ze dlzka je o.k. a skratit ich netreba. Ja tym zlatym babam zo salonu sice verim, ale neverim sebe ze si ich nepristupim :-D inak ja mam v satach v prednej casti vlozeny tyl (mam ich v albume sice iba na modelke, ale pridam aj svoje skusanie) a on ten sa bojim najviac.. dufam, ze si nan neslapnem, lebo si nechcem ani predstavit tie dosledky =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?