Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
tesim sa na tvoje skusanie ;-)
Odpovedať
no jo.. to aj ja. vsak potom pridam fotky :-) ale asi sa k skusaniu dostanem az buducu sobotu.. tuto totiz nestiham a cez tyzden je to pri mojej pracovnej dobe nonsens :-(
Odpovedať
ahoj petocka...no mz sme dnes zohnali salu.Huraaaa,som nesmieren satstna,mae to v jednej sukromnej jedalni a vop vnutri to vyzera super...Tak som taka vytesena...a boli sme si dat urobit a vybrusit aj pohare...budu kraaaasane.
Odpovedať
broskynka super ;-)
Odpovedať
no, este sa vratim k vcerajsku. Priatel si nemusi nic dorabat, ani nechce ;-) , ked sme boli na fare v Tn, museli sme poziadat o dispenz a povedali sme, ze na nauky budeme chodit do Ba. To je vsetko. Ja mam vsetky sviatosti. Na to aby sme mali sobas v kostole i s omsou to staci.Kedysi to tak nebolo, ale teraz sa zmenili pravidla, asi sa cirkev stala otvorenejsou, neviem...
Odpovedať
..ano ale zavisi od farara...napr. v dedine odkial je mamina, teraz tam byvajus tari rodicia je tak rpisny farar, ze snubenci musia mat takmer vstko, ak nie vsetko - krst, prijimanie, birmovka.... ...super ze vam sa to tak podarilo :-)
Odpovedať
hmm, toto slo ako po masle, horsie je to s inymi vecami...napr. hudbou, to si vobec neviem poradit...
Odpovedať
a chce kapelu alebo DJ? vraj v KNM je jeden skvely, mozems a popytat na kontakt ak chces
Odpovedať
ahoj broskynka :-) tak to je skveleeeeeeeeeee ;-) a ake budete mat pohare? nemas nejake foto?
Odpovedať
to luko: v podstate je mi to jedno, a neviem ci z KNM bude ochotny prist do TN, ale dakujem za kontakt, mozno pomoze... :-o
Odpovedať
caute baby (mzz & luko) ;-) mzz: a nevedia ti niekoho odporucit na tom mieste, kde mas hostinu? lebo nam prave doporucili dobreho DJ v hoteli, kde bude slavnost.. :-)
Odpovedať
ved zatial robim prieskum, u uz zenatych spoluziakov a spoluziaciek... :-) ale je to tazke, lebo na hudbe dost zalezi
Odpovedať
Článok sa načítava...
mzz: no ved prave :-( aj my sme strasne dlho hladali a pozerali milion svadobnych DVD, vypytovali sme sa a napokon sme zistili, ze od DJ asi cakame nieco ine (alebo viac?) ako sme videli na tych pozicanych DVD.. ale nam odporucili jedneho mileho pana v hoteli, kde mame hostinu. ma vyber originalov od 50tych rokov az po sucasnost a tiez mu mozeme dat nase vlastne skladby + nacasovanie kedy chceme aby ich zahral. my sme mu totiz dali poziadavky, ze nechceme aby hrali vselijake super hyper megamixy, ale aby skor zaradil viac originalnych pesniciek. urcite je to prenho narocnejsie, lebo musi davat pozor, aby mali pesnicky dobru navaznost, ale snad to bude o.k. teda.. osobne nemam nic proti senzus, boney-m alebo pomada mega mixom, ale nechcela by som, aby to hralo celu svadbu :-S
Odpovedať
hmmm, asi tak,...najhorsie je, ze clovek i niekoho najde, kto by sa mu pacil a on uz nema volny termin... u nas je zatial len jediny zakaz hrania: jede jede masinka :-p
Odpovedať
my jede jede masinku urcite mat budeme :-D lebo nas starejsi ma na to nacvicenu genialnu choreografiu :-D :-D :-D ja som totiz nasho starejsieho uz na jednej svadbe zazila a bolo to neskutocne dobreeeee :-)
Odpovedať
mzz....jaj, to mi nenapadlo, tiez mi mohlo ze nie su vsetci od ziliny :-D ale mozem zas zistit kapelu co mali znami v BA...ale mne sa nepacilo, ze mali dlhe prestavky, inak hrali dobre
Odpovedať
ahojte, je tu niekto? ;-)
Odpovedať
ahoj....ja som sa dostala k PC az teraaaaz a aj to len na chvilu.... :-N
Odpovedať
no ja som este v praci :-(
Odpovedať
ahojteee :-) kto sa zajtra chysta na veltrh? ;-)
Odpovedať
jaaa
Odpovedať
a o kolkej sa asi chystas dorazit? lebo ja by som si este rano chcela pospat.. takze sa vytiahnem z bytu najskor okolo obeda..
Odpovedať
ahoj petocka...skor som sa sem nedostala..baby ste vsetky supeeer.Som rada ze si tu mozem s niekym poklabosit a vytesovat sa z priprav.No salu uz teda mame,aj fotografa,kameru,kostol,aj starejsieho...no a tie pohariky budu kraaasne,take jemne broskynove...v takej farbe chcem mat celu vyzdobu...este ich nemame,pridu tak za 2-3 tyzdne.A obrucky sme uz boli tiez vybrat...ratam ze za 2 tyzdne ich mame doma.Juchuuu :-) A chystam sa buduci tyzden na satky...musim uz zacat obkukavat,aby som si aspon nejake vyhliadla.
Odpovedať
broskynka ty si sikulka :-) my sme sa dohodli ze starejsieho nakoniec nie, dohodnem sa s kapelou a porozmyslame si sami nad priebehom ;-) broskynka a dufam, ze sa pofotit v satkach, aby sme sa mohli kochat ;-)
Odpovedať
ahojte :-)
Odpovedať
kde ste? :-( musim sa postazovat.. uz som si myslela, ze som konecne nasla obrucky ake chceme, ale ked mi dnes zlatnik napisal, ze na webe ma zlu cenu a po spravnosti to vyjde na 35 000 obe a bez diamatov, tak ma skoro slahlo.... fakt to bolo na infarkt
Odpovedať
...peti, tak to je fakt palka....by som sa aj bala nosit na prste :-D ved skuste este pochodit zlatnikov, mozno niekto urobi aj lacnejsie, jedna kocky pisala, ze tie iste obrucky v Trnave ju vysli skroo o polovicku menej v Galante...aj v Senci je vraj dobry zlatnik....
Odpovedať
no ved urcite pobehame.. ale aj tak to nastve, nech si da na web spravnu cenu ]-(
Odpovedať
My sme dnes nas datumik 30.8.08 (aj moje narodeniny) museli zmenit na 23.8.08 uz sme nenasli volnu miesnost. Prajem vam vsetkym krasnu svadbosku ;-)
Odpovedať
ahoj adaaa...no to sme skoro museli aj my...ale na 22.8 teda piatok,ale nastastie sa nam podarilo zohnat salu na 30.8 a sme taky stastni...Ale ved to na datume az tak nealezi ci ano???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?