Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
my mame fotografku, kostol, hotel, starejsieho.. ostatne este nie :-( starosti mi robi najma DJ lebo uz sme videli par DVD a stale sme nenatrafili na toho spravneho, asi sme narocni ;-( a beries tie navleky alebo pokracujes v hladani?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky augustove?? vidim ze rozoberate vyzdobu, mne sa tie masle tiez velmi pacia, ale tiez mi ich ponukli za 80korun a sa mi to zda trosku drahe, pre 80 ludi.. :-(
Odpovedať
nooo, my budeme mat do 5O hosti, takze snad to zvladneme :-) :-) ale uvidim este navrhy vyzdoby, ake nam daju v restike a fotky, mozno nebudu treba, ale ja by som rada, je to kraaasne co satyka starejsieho, asi to zvladneme bez :-)
Odpovedať
Ahojte kocky, aj ja sa pripajam k tomu krasnemu datumu svadby, ktory nas caka :-) Zatial mame rezervovanu len salu a hudbu. No coskoro sa vyberiem obkukat aj svadobne salony...
Odpovedať
ahoj cherry :-) no v kosiciach je vraj skvely ceremony/i ;-)
Odpovedať
Ahoj luko... no je tu tych salonov dost... snad stihnem obehat vsetky... :-| Ty uz mas vybrate saticky?
Odpovedať
ano, take prozatimni :-) mam ich v albume, ale idem este obehnut nejake salony :-)
Odpovedať
Vsetky su peknucke, no tie prve Pronovias sa mi na tebe najviac pacia :-)
Odpovedať
vdaka, ale uvidime ked bude s cim porovnavat :-D ty mas nejake vysnivane?
Odpovedať
ahojte :-) ako pokracujete s pripravami? dnes mam zas modry pondelok, takze strach a hroza :-|
Odpovedať
no ja by som mala zajtra ist skusat saty, tak dufam, ze to vyjde ;-)
Odpovedať
ja asi pojdem az o dva tyzdne :-( nejak mi to casovo nevychadza.. ale v sobotu idem na veltrh, tak snad sa nieco pritrafi :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babulky, aj ja sa pridávam k Vám augustovým.... :-) ako ste na tom so šatami? Máte už aj nebodaj zajednané? Ja zatial len miesto svadby, inak nič :-( tak mám čo robiť... čooo:o)
Odpovedať
ahoj julianka, ja este tiez nemam saty ;-) tak asi tak...
Odpovedať
ahojte julianka, nič si z toho nerob, šaty nemám ani ja, a ani neviem kedy si pojdem nejaké vyskúšať. a s tými pípravami: ja som si ešte v novembri zajednala sálu , hudbu, kameramana a fotografa, lebo u nás je s tým dosť veľký problém. výzdobu už tiež mám dohodnu - chceli by sme len zo živých kvetov žiadne baloniky atd.pred týzdnom som si dohodla kaderníčku ale ešte nie na 100%. uvidíme.
Odpovedať
ináč, v stredu ideme 1. krát na nauku, som zvedavá, boli ste už niektorá? čo ste tam rozoberali?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, tak my uz na nauky chodime, kedze partner nema ani krst, chodime uz od augusta, ale skor sa zatial venuje partnerovi - od stvorenie sveta po ukrizovanie, prikazania, modlitby a tak.. Ale napr. my chodime do nasej mestskej casti - Spisska Sobota, v meste je to hrozne - je tam aj jedna mudra doktorka, ktora buducim manzelom vysvetluje - oplodnenie vajicka a tak... doslova sexualna vychova ako my - pomaly 30-tky by sme nevedeli ako deti prichadzaju na svet. Ja som ciastocne saty vybrala, ale mam este skusku v stredu, tak uvidim pre ktory salon a rozhodnem. Kupujeme pomaly alkohol, ked je v akcii.. no a ako sala, kameraman, hudba,fotograf ani nehovorim, to uz mame rok, u nas je to problem, termin zajednany na cukrarku aj kadernicku. No, a pomaly sem tam, co vidim, tak kupujem - popolnocne topanocky.. O vyzdobu sa nestaram, tu mi zabezpeci kamaratka, ktora robi svadby na kluc - takze kostol, vchod, auta, autobus, pierka, podbradniky, kvety,vyzdova saly nechavam na nu, verim, ze ma nesklame, je sikulka. Maju tento tyzden dostat pohare, tak pojdem obzriet a ked dojde priatel, tak dame uroibt svadobnu knihu, inac ste to baby videli? Je to fajn cool.
Odpovedať
svadobna kniha? to by ma zaujimalo... povies nieco viac? ;-)
Odpovedať
ahojte baby, aj ja sa pridávam k tomuto dátumu :-)
Odpovedať
ahoj a vitaj lulu: a ta tvoja kamoška ma kde tu svoju firmu, ja som z blízkeho okolia a šla by som kuknuť, nejake ozdoby by sa ešte zišli.
Odpovedať
Profilova fotka
Ta kniha je na takom podstavci - je otvorena, na jednej strane mate nejaky kvet, farbu si vyberiete a na druhej svadobny vers - mozte si dat vlastny, alebo pan ma k dispozicii 4 zakladne verse, mozte doplnit Vase mena a datum... a tak isto si farbu tej knihy vyberiete. Uklada sa na svadobny stol. :-) Ak ju budem mat doma, hodim do albumu.
Odpovedať
Profilova fotka
Stella, poslem Ti info do IP, tu to nemozme.
Odpovedať
lulu . ok diky.
Odpovedať
Ďakujem stella, vidím, že Vám všetkým tu idú prípravy pekne od ruky :-) .
Odpovedať
na tu výstavu sa chystám. dobre vedieť, že tam bude.
Odpovedať
Ahojte, no my chodime na nauku na Mileticku k salezianom a je to zatial perfektne, uvolnene, priatel je nepokrsteny a i jemu sa to velmi paci a to mal z toho strasnu obavu :-)
Odpovedať
mzz a dorába si priateľ prijímanie aj birmovku?? ako dlho to trvá??? strašia totižto všade s 2 rokmi. a je rozdiel v dobe, ak je priateľ pokrstený???
Odpovedať
no ved aj my mame obavy, ale ked vraviš že je to perfektne, tak už menej. potom napišem že ako to dopadlo.
Odpovedať
Profilova fotka
A mozem sa opytat urobia Vam svadbu aj ked priatel nema ani krst?
Odpovedať
lulu, myslím, že urobia. musí podpísaŤ papier, že nebude brániť kresťanskej výchove detí a zosobášia Vás v kostole.... ten môj síce krst má, ale to je všetko. a keď sme sa pýtali na dorobenie prijímania, tak nás strašili s 2 rokmi náuky.... to teda nestíhame v žiadnom prípade....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?