Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme zacali s pripravami tak po novom roku aj rodine sme to oznamili az vtedy, i ked salu sme si zajednali uz minule leto, ale naozaj to leti.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my na zaciatku februara... ... inak tie oznamenia, to je kriz, nenasli sme ani JEDNO, o ktorom by som bola presvadcena aspon trosku... vidim to na samovyrobu... :-S
Odpovedať
my uz oznamka mame doma.. chceli sme take jednoduche, nezne, tak mame z rucneho smotanoveho papiera ozdobene len hlbkotlacou + bronzove pismo vo vnutri.. peknucke su, taky klasicky ale zaroven romanticky styl
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte baby..oprasujem tuto skoro zabudnutu temu..pretoze dnes je 30.7 a to zn...presne o mesiac nas caka SVADBA:-) ako ste na tom? co este vybavujete? podelte sa o infosky...ci som nahodou na nieco nezabudla :-D
Odpovedať
ahoj Ajty :o) no saty su i popolnocne, topanky, spodne pradlo, samodrzky, kravata, oblek, zenichove topky i kosela a manzetove, bizu a zavoj mam zo salonu v ramci pozicovneho sala, ako tak vyzdoba, predbezne zajednane menu, objednane zakusky a moravske svadobne kolaciky objednane obrucky - este ich budeme musiet ich predbezne odskusat, ci su dobre po naukach zajednane ubytovanie pre mimotrencianskych hosti rozdavame prave teraz pozvanky pohare na pripitok nachystane dohodnuta kadernicka, nechty a makeup prave vyberame kyticku a miesto, kde ju spravia este musim spravit etikety na vino a slivovicu nakupit nealko a vino - to sme este nevybrali... :-D
Odpovedať
a samozrejme hudba, fotograf (kamarat) a kameraman :-)
Odpovedať
no my sme na tom podobne... teraz cez vik ideme vybarat kolace a tortu....a este pred svadbou nakupit alko nealko...a este musime vybrat menu a drahemu kupit koselu alebo kravatu podla mojich popolnocnych.. bizu sa mi uz vyraba..kadernicka kozmeticka dohodnute, kvietky tiez... este tesne pred svadbou si dam urobit nechty a je to:-) no a dovtedy podobne ako ty..etikety na vino a slivovicku a je to..celkom fajn sme to vsetko postihali... a co ostatne baby..co uz tu nie je nikoho na 30.8? ;-)
Odpovedať
ja som den pred vami, 29.augusta... my mame vybaveny kostol, fotografa, salu, oznamka takmer hotove, vyzdobu ma na starosti sestra, kolaciky mamina, menu sa vyberie 2 tyzdne pred svadbou, alkohol takmer vsetok.... vsetko oblecko je ready, okrem mojich popolnocnych, tie treba este usit :-N inak neviem, ale urcite na nieco som zabudla :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nas "to do list" je nasledovny: - skuska ucesu (18.8) - definitivne vybrat kyticu (nejake ponatie uz mam) a pierka - schvalit navrh vyzdoby (ktoru ma na starosti sestra) - restauracia - potvrdit definitivny pocet hosti, menu, zasadaci poriadok + koordinacia dna (kedze sa tam budu schadzat svadobni hostia) - do 15.8. - dohodnut detaily s DJ a kameramanom - vybrat bijou - kupit spodnu bielizen + podvazok - objednat sa na manikuru - prenajat auto - posledna skuska siat (26.8) - posledny "nacvik" v kostole (28.7) pohodaaa.... ;-)
Odpovedať
caute ;-) no u nas to vyzera nasledovne: - uz mame "predsvadobne foto", - stretko s fototografkou za sebou, - popolnocky + sandalky, - zenich zaodety (okrem topanok.. tie este nemame), - dohodnute menu + vyzdobu, - 25.8.2008 dohodnutu skusku ucesu a make-up (predbezne stretko s kadernickou uz mam tiez za sebou), - uz mam doma aj hrebienok do ucesu a zavoj - inu bizu zatial odmietam aby to nebolo precancane.., - dohodnuta kyticka, pierko pre zenicha, svadobnych otcov a kyticka pre svadobne maminy, nemame: - pierka, - spodna bielizen pod svadobne saty :-p, - samodrzky... - a samozrejme nas este caka tesne pred sobasom stretko v kostole (organizacne veci)..
Odpovedať
Profilova fotka
4 tyzdne pred svadbou a ja uz zacinam mierne stresovat.....aj napriek tomu, ze uz mame takmer vsetko "v suchu"....minule sa mi dokonca snivalo, ze uz je svadobne rano a ze som zistila, ze som zabudla dopredu zavolat vizazistovi a nemal ma kto ucesat a nalicit....som sa zobudila v totalnom soku....a drahy, ked som mu to povedala, ten sa isiel zo mna usulat... :-D pridam aj ja to, co mame: oblecenie komplet okrem kosele a kravaty pre draheho k mojim popolnocnym (vybavim buduci tyzden), lebo mam na "poslednu chvilku" ine obutie komplet bizu spodne pradlo a samodrzky biele a 2 ks telove (keby cosi) vybavena kytica, pierko, kyticka na hadzanie, vyzdoba na auto, SPZ na svadobne auto vyzdoba saly (uz len dodam svadobne menu, ktore vyrabam vlastnorucne a bude pred kazdym hostom na stole, menovky a zasadaci poriadok) ubytovanie (uz len upresnime pocet) kolace do saly, vysluzky, torty jedlo (dohodneme menu, ktore uz je vybrate a upresnime pocet) DJ (dostal aj mailom poziadavky co ma a co nema hrat) fotograf (osobne aj mailom oboznameny s nasimi poziadavkami) video (vsetko dohodnute, vybrate fotky mna, draheho a spolocne + oznamko a pozvanka, este pojdeme osobne za nim 28.8) vizazista vodic svadobneho auta (kamos na BMW) autobus od draheho z vychodu + jedno 9miestne auto oznamko a pozvanky (poslane, rozdane) obrucky parkovacie miesta pred bojnickym zamkom "odcepcovacia cata" (kamaratka s mojou sesternicou) starejsi stuhy na auta nemame: pierka (budeme vyrabat den pred svadbou so zivych kvietkov) menovky, zasadaci poriadok, svadobne menu alkoholicke a nealko napoje nieco slane na stol (arasidy...) jahody do sampanskeho
Odpovedať
Profilova fotka
oprava, uz zle vidim: "zo zivych kvietkov" :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte kocky :) tak aj nam sa to blizi...este nestresujem, ale zacinam si uvedomovat ze sa svadbe venujem uz skoro sest mesiacov a mam pocit ze to do 30.8. asi nestihnem :(
Odpovedať
no mne sa o tom uz aj sniva - nocne mory co vsetko by sa mohlo pokazit :-D dufam ze nam toho 30.-taho vyjde pocasie. 8-)
Odpovedať
danjelik1 : no o tomto hovorim, nocne mory... dik za inspiraciu - ja esta dost veci nemam ...neviem jak to stihnem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa zda, ze sme to planovali zbytocne dlho, aj 4-5 mesiacov by stacilo... ale aspon sme mali na vsetko dost casu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetky buduce nevesticky.Ja mam pocit, ze som sa priprave svadby venovala pred pol rokom viac ako teraz. Je to asi aj tym, ze prerabame 1 izb. byt pre priatelovu mamu, aby som mohli ostat sami v 4 izb. byte. Drahy to chce stihnut do svadby, no ale ja to nevydim velmi ruzovo. Co mame zabezpecene my: Fotografka, kameraman - svagor Talian, nataca svadby aj v Taliansku, takze nebudeme mat klasicke video ako je zvykom na SR, uz sa celkom na to tesim. Pierka sijem, este asi tretimu musim dosit. Muzika a kvetinar su tiez dohodnuty, este sa im musim buduci tyzden pripomenut a dohodnut podrobnosti. Co sa tyka oblecenia tak to mame komplet aj topanky. Este musim dohodnut zaverecnu skusku svad. siat. Vyzdobu na salu stale dokupujem,zhanam vazu na jeden kvet - kalu, neviete nahodou kde by som ich mohla zohnat. Ked nic nezozeniem, tak asi kupim z Ikei, len co topom spravim s 15 vazami neviem asi ich ponuknem do bazaru. Snad neikomu este posluzia. Nauku mame tiez uz za sebou. No myslim, ze este mam toho na vybavenie dost, no a ja nic. Velmi sa na svadbu tesim, ale stve ma, ze priatel robi ten byt a pripadam si, ze som na to sama. Ale na druhej strane robi vsetko pre to aby sme boli co najskor sami. Som z toho zufala a podrazdena zaroven. Vsetci ma povzbudzuju, ze bude dobre, no ja to chcem uz teraz :-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D dnes som obehala pol Ziliny a kupila som koselu pre draheho k mojim popolnocnym satam a aj kravatu....to bola fakt bytcica dopasovat ju......ale snad som to trafila presne.....inak ma trafi :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte...momentalne objednavame nealko...ake mnozstva odhadujete?...kolko ste objednavali na hlavu? dnes je tazko poedat ci 30.8 bude hic alebo nie..no ale nealko musime vyriesit teraz... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby, nooo teraz ked vas tak citam tak ma prvykrat chytil stres :-D ...alebo ani nie...ale na chvilu... no my sme sa pred 3 tyzdnami rozhodli pre svadbu 30.8. bude to len taka vacsia vecera pre najblizsiu rodinu. No a aby ste mali chvilu pocit ako ste na tom dobre tak vam napisem co mame, resp. nemame my - hotel booknuty na 90% ale kedze je tam este jedna svadba tak uvazujem ze to zmenim, vsak mam cas :o))) - obrucky sme objednali minuly tyzden tak dufame ze pridu nacas :o) - kvety, povedali sme kamoske kvetinarke co asi chceme a cakame na vysledok - kostol, boli sme tam raz, skuska sa konat nebude, ale este tam musime odniest ziadost, ktoru mame stale doma na stole...mame cas :o)) - zakusky - nase vytipovane cukrarne boli bud drahe, alebo nam povedali ze uz maju toho na ten den vela, takze zatial nemame...no v najhorsom si adenka vezme pred svadbou tyzden dovlenky a bude vypekat..len kto to bude jest..hmmm :o))) - oblecenie zenich - este stastie ze si pred rokom kupil krasny oblek, takze sme mu len objednali koselu a vestu...cakame... - oblecenie neveseta - hmmm tazky oriesok...nevesta ma veeela casu tak sa nevie rozhodnut :o))) - dj - sa nekona...ale mame v pc asi 10 hodin hudby, takze ideme mixovat sami :o) - fotograf - uzasny chlapik booknuty vcera...aspon nieco mame iste...Igor prosim ta nech sa ti nic do 30-teho nestane :o) aaaa este mam objednanu organzu, a doma 2 baliky kamienkov.... takze babule, ak mate stres, tak je urcite opravneny...ale ja nanho proste nemam cas :o)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty 30.8.2008! Aj ja k Vám patrím. Stačilo mi prečítať poslednú stranu a žalúdok mám taký stiahnutý, že dnes asi vynechám aj obed aj večeru :-p ale to je dobre, aspoň trošku schudnem do svadby. Veľmi sa mi páči, tento forum, aspoň mi pripomeniete veľa vecí, čo ešte nemám vybavené : tlačivá odniesť na matriku, šaty a topánky pre ženícha, zákusky, výzdoba auta,kostola,sály.... ajjajajajajajj je toho dosť!!!! :-| Ešte že mám kamarátky čo mi v tom pomáhajú. Prajem všetkým aby sa Vám vydarilo všetko čo ste si naplánovali a aby sme mali veľmi pekné počasie!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak sa pridávam aj ja ;-) Na matriku ešte len pôjdeme 15. 8. , takisto aj upresniť kyticu a vyzdobu do chrámu, výzdobu na lavice si spravím sama, chcem len takú jednoduchú aby sme vynikli my :-D výzdobu na auto tiež spravím ja takisto aj vankúšik pod obrúčky - s tým mi ale pomôže mama až taká šikovná som zas neni :-D zákusky mmi napečie babka, ja upečiem len 2 malé tortičky pre kňazov a asi tak 3 -4 rolády, zvyšok je na nej, o svadobnú tortu sa postará budúca svokrička :-) skúška šiat dohodnutá obrúčky hotové už dávno, bijou si vyberiem k šatám v požičovni pri skúške, je to v cene + závoj + slnečník + bolerko čipkované, ak bude chladnejšie kaderníčka dohodnutá , týždeň pred svadbou ma nafarbí a zároveň spravíme skúšku kozmetička dohodnutá, ešte treba dohodnúť skúšku + úpravy na tvári a mihalnice nemám ešte postarané o nechty, to ma ešte len čaká tesne pred svadbou ženích je celý, len manžetové gombičky chýbajú, topánky máme obaja fotograf zajednaný, kameru nechcem mám radšej foto salónik zajednaný, menu máme dohodnúť 2 týždne pred chýba mi spodné prádlo pod šaty + samodržky a podväzok, to má ešte čas :-D manžetové gombičky rozposlať ešte zvyšnú polovicu oznámení náuka Dnes sa mi snívalo že som si dala len tak nafarbiť vlasy ani neviem u akej kaderníčky a že mi odpadli vlasy vpredu , som tam mala také hnusné krvavé pásy, ale zas farba to bola pekná :-D Adenka dobrá si :-D taký klídek pohoďák :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwis ahooj, noo tak my sme dnes nasli nahradny podnik na svadbu...v pondelok tam mame stretko...neeeni problem, 3 tyzdne pred svadbou :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky! adenka ja ti naozaj závidím! Ako môžeš byť taká kľudná! Ja sa už týždeň neviem vyspať. :-| Ale ešte také sny nemám ako Ty iwis :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som na tom skoro podobne keďže svadbu máme v Michalovciach, čo je 400 km od nášho bydliska, prevažne veci vybavujem cez telefón, akurát tak šaty a sálu a termín v kostole máme zajednaný pol roka dopredu , inak mám všetky termíny dohodnuté po telefóne, s tým že detaily dohodneme po 15.8. keď sa dovalíme do Michaloviec :-D Ale už sa tak teším na ten stres, ja ho mám rada ale len taký ten príjemný nedočkavý stres a nie ten čo človeka uštve, tomu sa nedám :-D Aj keď vybaviť svadbu za mesiac... klobúk dolu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Paljudit neboj aj to príde :-D , ale ja som bola aj v tom sne celkom v pohode, že šak to je skoro ešte mesiac do svadby, že tam mi kúštek valsy dorastú, že nebudem to tam mať také holé, ale faba bola pekná... Dôvod sna je ten že ja som si pred vyše rokom prestala farbiť flasy a teraz mám obavy ako to bude vyzerať.Mám celkom dosť dlhé vlasy, 2/3 majú červený nádych ktorý im ostal aj po viaceých neúspešných pokusoch prekryť to hnedou farbou, ktorá mi aj tak chytila do čierna a asi 13cm kus mojej bledohnedej farby s vyťahanými premeňmi od slnka... som vážne zvedavá čo mi stým vymyslí :-D Vyzerám akoby som z basy vyšla :-D
Odpovedať
ahojte... aj ja sa pridavam... aj ja uz zacinam poriadne stresovat... saty sa mi siju... resp. cakaju, kym si laskavo kupim topanky aby mi mohli dokoncit dlzku... a ja som uz zufala, nohy mam schodene po kolena... a neviem najst topanky, este nie som rozhodnuta ci zavoj, ked hej tak aky... dlhy? kratky? 2metrovy? kvet do vlasov?... neviem... drahy este nema koselu ani kravatu, ani topanky... pomooooooc uz to vidim, my to nestihneme... nemame kupeny chlast, ani vino do vysluziek... v sobotu sa mam stretnut s kadernickou, tak snad vymyslime uces aj ci zavoj...ci nie... pomooooooooooc :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Simasi neboj stihneš všetko ani nebudeš vedieť ako ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj babule...vsak sa tak nestresujte....my sme prave preto chceli len malicku svadbu, lebo ja som povedala, ze sa bez takeho stresu celkom kludne zaobidem a kazdy den som o tom presvedcena len viac a viac ze to bolo spravne... nebudeme mat bujaru zabavu do rana, ale aspon sa nebudem dalsi mesiac spamatavat z tych nervov a este rozmyslat co som mohla urobit lepsie...teraz som v situacii ze beriem co pride a je volne :o))))
Odpovedať
Profilova fotka
adenka: vieš Ty čo, máš Ty pravdu! Ani my sme nechceli veľkú svadbu, moja mama sa za to na mna veľmi hnevá, ale svokrovci povedali ak moja budúca švagriná, čiže ich dcéra dostala veľkú svadbu, tak aj moja láska bude mať veľkú svadbu. Tak sme do toho išli. Ale ja viem že to bude dobré :-S ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?