Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
betka: cely den nie, len od 16:00 priblizne... je na tom nieco divne?
Odpovedať
nie je to divne,len take nezvicajne,, este som sa s tym nestretla,ale ked uz si kupis alebo pozicias tie saty za tu cenu tak preco nie,treba to vyuzit
Odpovedať
aj moja kamaratka, bola cely cas vo svadobnych a velmi si to pochvalovala :-) ja sa budem prezliekat, lebo moje saty maju vlecku (sice taku mini ale predsa) a nechce sa mi na nu cely cas davat pozor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako poznam svadobnych hosti, o druhej rano uz bude po vsetkom a na dve hodky sa to fakt neoplati... a kedze nebudeme ani odcepcovat, tak je to passe... je pravda, ze ja som sa s neprezlecenymi nevestami stretla len v zahranici (niekolko rokov som zila vo Fra) a rozhodla som sa, ze tento ich zvyk si ukradnem :-D
Odpovedať
nooo, moze to byt zaujimave
Odpovedať
podla mna to je super napad.. :-)
Odpovedať
ahojte babenky...no ja som mal ppodobnu dilemu,ci sa prezliekat alebo nie...ale nakoniec som si kupila uplne krasne lahucke letne satky,ktore su vhodne aj na prezliekanie ...a bolo rozhodnute :-) Zdaju sa mi dost tazke svadobne saty,tiez s vleckou,ale ved ona sa da vzadu pripnut...ale su tiez na snurovacku,a ked ma v svadboke riadne postahovala,tak som si pripadala ako hurka...Ako ono sa to zevraj aj menej,ale ked chcem mat super postavu,tak to trosku musi aj stiahnut...a to naozaj vela spravi..normalne som sa sama sebe pacila... Ale asi budem stastna ze ich dam po polnoci dolu...a budem sa moct nadychnut a uvolnit brucho :-D :-D Aj ked len na 2-3 hodinky...ale budem uz taka uvolnenejsia...a ked pridu po polnoci kamosky tak sa aspon riadne odviazeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kedze ja som vlecku eliminovala a saty su lahucke bez spodnic a kruhu, tak v nich vydrzim... ak ma do augusta nejake pekne letne saty zaujmu, a budu nositelne aj na ine prilezitosti, tak sa mozno rozmyslim... je prakticke mat nieco na prezlecenie, "keby nahodou" :-)
Odpovedať
broskynka23 • Dnes o 16:18 Ahojte babky..kdeze ste sa vsetky podeli? Ako sa mate augustove nevesticky...A ako ste na tom s pripravami?
Odpovedať
kocky my sme museli presunut svadbu na oktober, tak som sa musela vzdat tohto krasneho datumu, no nevadi ;-) tym padom, ak niekto este nema na tento datum skupinu, foto, video (najlepsie Za a okolie, fotograf hocikde) tak napiste, poslem IP ;-)
Odpovedať
ahoj luko :-( to snad nie :-(
Odpovedať
Ahojte, no ja som uz pokrocila poriadne: mame svadbu v Tn, mame kostol, salu, v piatok poslednu nauku, zakusky, tortu, kameru, fotografa, saty, oblek, kravatu, hudbu a vselico na dekoraciu :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj Luko, co sa stalo? Ja som Ti pisala ohladne satiek, pamatas? Ty si tu taka pravidelna "tridsiatkova augustinka" a coze zrazu :-. ? Ale zase, ved to je na cely zivot, tak ci o mesiac ci dva neskor, nevadi x-) Vela stastia aj v oktobri ;-) A vobec to nie je zly mesiac, aj my sme mali nasu indicku svadbu 18. oktobra 06, a slovenska verzia bude augustova :-) Auguste aj neuaugustove, vela stastia :-)
Odpovedať
ahojte baby...trosku ozivujem nas datumik...kde ste vsetky? uz to mame za 4 mesiace... :-| tak piste co uz mate a co este vybavujete... my sme si prave dnes objednali obrucky...a bud.tyzden zaciname riesit oznamka..navrhy su, tak uz sa len dohodnut s tlaciarnou...
Odpovedať
ahojte, my uz mame oznamka, salu, kostol,hudbu, fotografa, obrucky nas este len cakaju, ale uz mame vybrate...
Odpovedať
ahoj Betka...a ake ste si vybrali?..idem pozriet tvoj album:-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu som mame kostol, restauraciu, priblizny zoznam hosti, saty pre mna, dohodnutu kadernicku a kozmeticku, DJ, videografa a fotografa (toho, co mala povodne luko), objednane obrucky a uz sme absolvovali jednu predmanzelsku nauku :-)
Odpovedať
ajty no bohuzial fotku obrucok nemam,ale priblizne budu pol na pol, na polovicu budu z bieleho zlata a na druhu polovicku zo zlteho a ja budem mat s kamienkom.
Odpovedať
ahoj laleeta...tak to mate toho dost..my mame zajednany kastiel na sobas, restiku, DJ, fotograf, manzetove gombiky pre draheho, ja mam boticky na prezutie...a dnes sme si zajednali obrucky.... ake obrucky ste si vybrali, a kde? a co vyzdoba? aku farbu riesite? vsimla som si ze si z bA..nemas nejaky tip na pansky oblek? hladame ale este nas nic neoslovilo....
Odpovedať
noo, my ideme zajtra na 4 nauku, :-)
Odpovedať
tak my sme cirkevny sobas zavrhli....trosku sme sa obavali reakcie farara z toho ze spolu uz zijeme..a nakoniec sa to vyriesilo same...sobas bude v kastiely a tam moze byt len civilny...:-)
Odpovedať
my oblek riesime uz asi dva mesiace, chceli by sme nejaky bledy, tak tiez mame uz pohare..., vyzdobu tiez, ta bude v ruzovej farbe..
Odpovedať
Profilova fotka
ajty obrucky mame zo Zlatokovu, moju mam v albume vyzdobu nechavam na sestre, bude robit aj kvetinovu vyzdobu... v restike kde bude hostina, ponukaju bud bielu alebo marhulkovu, ale to budem riesit az ako jednu z poslednych veci... pohare mat nebudeme, takze o starost menej pansky oblek vobec neviem, asi dame nieco usit a nevieme sa s drahym dohodnut na farbe, on chce bledy, mne sa blede nepacia, v tmavom sa obavame, ze mu bude teplo, tak asi pojdeme do siveho... my spolu zijeme, sice sa nas na to knaz nepytal, ale z rozhovoru to iste pochopil... a vobec to nekomentoval, preco aj
Odpovedať
my spolu tiez zijeme,ale na cierno,cize este nema u nas trvaly pobyt,ale nas sa to nitko nepytal..
Odpovedať
ahojte :-) idem trosku oprasit nas datum :-D my uz mame vsetko dolezite v podstate zajednane a dohodnute, vratane mojich siat a priatelovho svadobneho obleku, ja mam uz dokonca topanocky a vytesujem sa z nich.. musela som ich odlozit doma u rodicov, pretoze by uz v svadobny den neboli biele, ale cele ochytane, tolko som ich chodila skusat :-N a klasika.. mame zajednany termin sobasa v kostole, odchodili sme vsetky naucenstva, mame obrucky aj vytlacene oznamenia.. v podstate uz fakt chybaju iba drobnosti ako kosela a manzetove gombicky pre priatela, nemame este dohodnute svadobne menu a zajednaneho kadernika a vizazistku =-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas nic nove, cez weekend v Dubline sme TAKMER kupili oblek, ale boli kratke nohavice :-( ale aspon sme sa na nejakom zhodli, to je pokrok 8-)
Odpovedať
my sme oblek kupili neplanovane.. bola som si upresnit nejake detaily v nicole a padol nam do oka :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zeby som si aj ja zasla co-to upresnit? :-D dobry napad...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, pripajam sa k nasmu krasnemu datumu.. :-) tak my uzmame zajednany kostol, salu, saty, pohare. to je asi vsetko, teraz momentalne ma trapia svadobne oznamenia, tazko si vybrat :-(
Odpovedať
inac od zajtra to uz mame len za 4 mesiace ;-) strasne rychlo to leti.. my sme zacali svadbu pripravovat po vianociach a mam pocit, akoby to bolo iba pred tyzdnom
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?