Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
hm no to je super, to bude 4 dni bez obcianskeho??? alebo by stacilo, keby som zarezervovala cas na urade (zatial neoficialne je, ale chcem sa uistit) a potom spolu zbehneme na matriku??? priezvisko samozrejme draheho :-D nechcem mat dlhe ze by boli obe, mam kolegynu, a casto sa nezmesti do ziadnej kolonky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
on by mal ist s tebou, musite obaja ziadost podpisat pred matrikarkou
Odpovedať
aha, tak to potom asi len zabukujem na miestnom urade cas
Odpovedať
Profilova fotka
dala som si do albumu nejake navrhy na oznamka... achjo, to bude este, kym sa rozhodneme...
Odpovedať
no my sme mali rychle rozhodovanie, ked som videla oznaka zo svadbainak.sk , vedela som ze tieto chcem...len este neviem ktore konkretne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
su originalne, ale moj vkus to neni... tento tyzden si este musim ist vyplatit zalohu za saty, spekulovala som a cakala a teraz podem s malou dusickou, ci uz nie su booknute... to sa mi podoba... ;-)
Odpovedať
lale, vsakked budu ich smola najdes si ine ;-) drzim palce aby boli free ;-)
Odpovedať
jaaag • Včera o 18:37 ze vraj je v tento den na SR vela svadieb,co poviete? ;-) luko • Včera o 19:26 fakt? som netusila ;-) luko • Včera o 19:32 inak uz mame tento datum zalozeny
Odpovedať
Profilova fotka
takze... free neboli :-S nevadi, vzala som aj variantu s vleckou, zajtra ju pojdem skusit, dnes som nestihala... ale slubili mi, ze ak ich nebude mat nikto objednane tyzden predo mnou a po mne, daju mi vlecku dole... pevne dufam ;-)
Odpovedať
lale a neda sa vlecka vypnut? ja mam tiez s vleckou, nejak som na tom netrvala,a le co uz koli mne ju strihat nebudu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
povedali, ze da, uvidim to nazivo zajtra, aj si to nafotim... nie som z toho odviazana, ale snad to prezijem...
Odpovedať
ja dufam ze tiez :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, hm...takze...mame rezervovanu salu, DJ, kaderníčku, kozmetičku, cukrára, rezervované šaty, kupený oblek pre zenicha, akú-taku predstavu o pocte ludi, čas sobáša na fare...a to je asi tak vsetko...no a jasne...predsavzatie, ze nezutekam z kostola a vsetko dobre dopadne ;-) :-D hm...laleeta...ved vlecka je fajn, mne sa velmi paci...kedy este budes mat moznost obliect si saty s vleckou?
Odpovedať
Profilova fotka
takze, bola som skusat, ale ortiel je, ze mi tu vlecku daju dole... citila som sa v tom jak vlacik motoracik :-D jedine ak by som ju mala vypnutu... ale v tom pripade, naco mi bude, ze ano... zajtra si dam fotky do albumu... mat moznost je pekna vec, ale krajsie je byt sama sebou... a to by som ja s vleckou bohuzial nebola... :-)
Odpovedať
Saphena dobre....len tak dalej :-) August sa BLIZI... ;-)
Odpovedať
ahoj broskynka ;-)
Odpovedať
ahoj...reku idem nieco napista nech tu nezapadne nas termin prachom ;-) Ako sa mas?
Odpovedať
broskynka: ale celkom v pohode.. :-) hlavne veci su uz vybavene, takze co sa tyka planovania svadby tak relaxujem ;-) a ty ako?
Odpovedať
No my tiez tak nejak,este musime kupit oblek pre mladeho zenicha ;-) A uz len take drobnost...rozmyslam konkretne...ale tie veeelke veci uz mame vybavene...chvala bohu...uz si to len vychutnavam...a straaaasne sa zacinam tesit,hlavne ked stretavam kamosky a tie sa uz nevedia dockat,pomahaju mi s vyzdobou,a doladovanim takych drobnosti....
Odpovedať
my uz mame oblek kupene.. akurat sme pren boli minulu sobotu v Nicole.. moji kamarati sa uz tiez vytesuju na svadbu, ale vytrvalo nadhadzuju otazku, co chceme ako svadobny dar.. snazila som sa z toho vykrutit, ale teraz uz naozaj neviem, ze co im mam povedat :-(
Odpovedať
Nooomy mame podobny problem,lebo ja chcem od vacsiny mojeje rodiny korunky adrahy zas nechce,ze je mu trapne pytat peniaze...tak tiez musim pri niektrorych rozmyslat co nam maju dat...A od kamosiek chcem nejaku peknu kavovu supravu...navrhli to same...tak som ich nechala v tom... :-)
Odpovedať
no ja by som bola najradsej, keby nam nedavali nic, maximalne nejaku kyticu pri gratulacii po obrade :-| ale oni si to nechcu dat vyhovorit a neustale sa k tej teme vracaju.. rozmyslala som nad kavovarom alebo niecim takym.. zatial sa mi vyhrazaju, ze ak si nevyberiem, tak mi kazdy z nich kupi zehlicku :-)
Odpovedať
:-D to je dobreeee. No vies ale ono by to nebolo ani tak velmi fer,ako ja chapem ze ti to je rodina a tak...ale oni aj vela krat chcu nieco tym mladym kupit a je to pre nich cest...Ja sa velmi nebranim pytat si nieco,ked tak velmi chcu :-) Ved nakoniec ta svadba stoji kopu penazi...tak preco by sa nam nemohlo nieco vratit aj spat? hmmm? A my tiez len take veci ako konvica,ta sada kavova,alebo nieco podobne...Ono my uz spolu byvame a mame vela veci uz kupenych,take do vienka :-) ale urcite sa nam este toho zide dosta nemame uplne vsetko...A zas na druhej strane nechecm dostat 2x mikrovlnku,3 x varnu kanvicu,2x zehlicku... :-D To satak stalo kamoske...a nieje to sranda...co potom s tymi vecami?
Odpovedať
ale praveze to nie je moja rodina, ale priatelia :-) pozyvam si na svadbu 4 priatelov/ky a od tych fakt nechcem nic ine, len aby prisli a zabavili sa s nami v svadobny den :-) co sa tyka rodiny, tak to mi je jasne, ze im to nemozem zakazovat a ze by ma aj tak nepocuvli :-) tiez ide aj o to, ze spolu uz dlhsie byvame a ocakavame nejake tie mikrovlnky alebo zehlicky :-D
Odpovedať
ale vsak nech je to hocico, len nech je to z darovane laaaaaaaaaaasky :-)
Odpovedať
ahojte holky. my uz mame skoro vsetko vybavene, uz len kupit svadobny oblek,popolnocne satocky a topanky pre oboch.a dary?nas to vobec netrapi,zatial sa nas nikto nepytal co chceme,ale keby nieco, tak peniazky sa vzdy zidu a z toho si uz kupite co vy sami potrebujete...
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tiez dnes podarilo vybavit nejake veci - predbezne som sa dohodla s DJom, ale to sa este musime osobne stretnut, potvrdila som prvy nauku na fare, obvolala som matriku, aby som sa poinformovala, kedy je najlepsi cas na navstevu... buduci tyzden idem ku kadernicke na prvy "pokec", uvidime co vymyslime ja popolnocne neriesim, pretoze sa prezliekat nebudem :-) takze o starost menej... ale topanky tiez nemame ani jeden, drahemu este treba vybrat oblek... jo a oznamenie... a booknut hotel na svadobnu noc ... a nedvolala som sa dnes potencialnej fotografke... este par poloziek na riesenie ocividne mame, ale riesime priebezne... co sa tyka darov, ani my neriesime, ked sa ma niekto spyta, nebudem sa rozpakovat povedat, ze peniazky... 10 mesiacov po svadbe sa budeme stahovat do vlastneho, cim menej raroh budeme mat na stahovanie, tym lepsie ;-)
Odpovedať
laleeta to s tebou suhlasim, cim menej raroh na stahovanie (pripadne veci, na ktore doma len sada prach) tym lepsie :-D a topanky tiez este nemame ani jeden.. v priatelovom pripade to asi nebude problem, vsak elegantnych tmavych topanok pre panov je habadej, ale co s nami nevestami? :-D
Odpovedať
laleeta, to budes cely den vo svadobnych?
Odpovedať
Profilova fotka
k tym topankam... boli sme v sobotu vecer v Auparku a sli sme okolo Batu a mali vo vyklade celkom zaujimave kusky pre panov... tak sme tam hodili okom ale drahy neomylne zamieri k sportovym... tak som ho mierne upozornila, ze "Petko, sme tu kvoli topankam NA SVADBU" a pocul to jeden pan, ktory sa na mna tak pobavene pozrel a na draheho s nejakou lutostou v oku :-) ako keby som bola nejaka stihacka alebo co... ja taka vobec nie som, vazne :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?