Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
no to ti verim ;-) my ideme tento vikend kupit priatelovi svadobny oblek. vobec sme to neplanovali, len sme v trende nasli kupon na zlavu a bolo rozhodnute, pretoze presne v tom obchode sme uz mali pred tym nieco vyhliadnute :-D a tymto samozrejme musim pochvalit svojho uzasneho priatela, ze sa aktivne zapaja do svadobnych priprav :-)
Odpovedať
ano, my tiez vsetko spolu :-D nasla som kocku v "mojich"satkach: http://www.beremese.cz/album/view.php... my najblizsie planujeme tie navleky, v aprili snad zavoj pomaly by som mohla a v maji obrucky, pohare ...
Odpovedať
Mansion su naozaj nadherne :-) Ja som este ziadnu nevestu nevidela v tych mojich (Provias - Domingo).. :-S
Odpovedať
peti, tak mozno budes prva a potom vsetky budu chciet DOmingo :-D ale ja som myslim na skuskach uz videla nejake nevesticky...ale bud rada, aspon budes originalna a neokukana ;-)
Odpovedať
teraz si spominam, ze som ich raz videla v jednom pripravnom albume, ale ta baba mala iny typ postavy ako ja a ani si ich nevybrala, lebo jej nesedeli :-( skoda, rada by som ich videla aj na nejakej inej babe a s tou originalitou este uvidime.. mozno sa to do augusta rozbehne =-)
Odpovedať
Ahojte, tak uz som si aj ja konecne vybrala satocky :). Su z kolekcie MaggieSottero. Buduci tyzden by sme chceli ist pozriet nejake obrucky, dufam ze nieco pekne najdeme.
Odpovedať
stanulka a ktore? ako sa volaju? :-)
Odpovedať
Camden http://www.maggiesottero.com/dress.as... trosku som zariskovala s bordovou, ale snad sa to bude pacit :)
Odpovedať
tak tie som mala dlho vo svojom albume, mne sa velmi pacia aj s tym ucesom ako ma modelka, budes mat aj zavoj?
Odpovedať
tato nevesta to tiez zariskovala s bordovou a myslim ze sa vyplatilo :-) : http://www.svadba.sk/photo.html?album...
Odpovedať
este sa rozhodujem ci si dam zavoj ale ak ano tak len biely, bez toho bordoveho lemovania
Odpovedať
ano, to je dobry napad, ja by som dala tiez biely, niekedy je toho ladenia az moc, ale saty budu pekne aj so aj bez zavoja :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som ich ani velmi nechcela skusat aj ked sa mi velmi pacili, ale som sa bala ze tou bordovou nieco pokazim, ale nakoniec som vyskusala a zamilovala som sa do nich :)
Odpovedať
no ja som si tiez svoje nechcela skusat, az ked som ich videla v salone a ten material a hned druhy den som ich bezala zerervovat :-D
Odpovedať
no proste ked raz niektore tak padnu do oka, tak uz asi nieje o com :)
Odpovedať
anooo, normalne mi je luto kociek, co stale skusaju a nie a nie najst tie prave
Odpovedať
no ja som mala trosku stastie, lebo mam taku univerzalnu postavu :) v podstate dost vela siat mi sedelo, ale iba jedni su tie prave :)
Odpovedať
no mne tiez, az na par vynimiek :-D
Odpovedať
no nic, ja si idem trosku vyrazit s drahym von...trosku oddychnut po narocnom tyzdni. tak zatial pa
Odpovedať
ja som sama,d rahy siel do tatier, tak prajem vam pekny vecer ;-)
Odpovedať
dakujeme :) aj tebe pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som bola skusat v Nicole, sadli mi az jedny saty, myslim, ze pri nich aj ostanem... mam ich v albume... kamoska fotila, tak tam pridam aj autenticke fotos, az mi ich posle.
Odpovedať
tie su krasne, vytvaraju stihlu postavu :-)
Odpovedať
laleeta, tie tvoje saty su nadherne :-)
Odpovedať
stanulka, tak toto su tie tvoje: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... kraaasna :-)
Odpovedať
ja už mam tieť rezervovane satym ale este stale rozmyslam, čo ked budu este krajsie,tie som si rezervovala, lebo som sa bala že ma niekto predbehne na ten isty termin, mne sa moje velmi pacia, len dufam že aj ostatným sa tak budú pačiť, chcela som hlavne nejaké netradicne :-)
Odpovedať
stela tie su prenadherne, hlavne tento model som tu este nevidela...waw waw waw
Odpovedať
luko, jeeeej dakujem ti velmi pekne, tak dufam že budu mať uspech, len drahy chcel vystrih :-D
Odpovedať
su krasne, kde si bola? lebo v BA taky model nemali, ja mam tiez La sposu a aj ekd uvidim saty, ktore ma nadchnu, tak zatial som spokojna :-)
Odpovedať
ja som ich videla na prehliadke, svadobný veltrh Poprad, a hned som ich utekala o 2 dni skusať, svadobný salon Angelo Prešov
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?